Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 130

Θέμα: ΘΑΥΜΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kaytos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχα πει να μην μπω να γραψω καθολου και για τπτ αλλα με τις μπαρουφες που εγραψε ο dr manaris δεν μπορεσα να μεινω αμετοχος
    θα αρχισω απο το τελος λοιπον.... ξερατε οτι ξεραμε πως διαβαζετε τα μυνιματα μας το ειχατε παραδεχρει στο forum αρα ειλικρηνα πιστεβεις οτι εβγενε ΜΜ αλη8ινο???? αν ναι δεν εχω λογια να το σχολιασω
    παρακατω δλδ θα κλεβατε το πλανο και πιστευατε (θελω πραγματικα να μου απαντισετε σε αυτο) οτι δεν μπορουσαμε να σας κα8αρισουμε 3 μιρια αμυνα σε ενα πλανο σας για να το παρουμε πισω (ισως και περισοτερες χωρις να ρικσουμε ολα μας τα αρμυ)και αυτο σε λιογοτερο απο 12 ωρες???????(σε 5 ωρες σας πηραμε ενα με το ΑΡΗ απο λογαρισμο που δεν τον υπολογιζατε η κανω λαθος?)
    βαση hummer σας πεζαμε ακομα τουλαχιστον 7 μερες game (3 μερες το λιγοτερο απο αυτα που ειχαμε στον δρομο πριν λιξει ο σερβερ)
    αρα το οτι 8α κλεβατε το πλανο θα ριχνατε ενα λβλ με το τελευτεο σας αρμυ και δεν 8α ειχαμε να δωσουμε λβλ και θα νικουσατε δεν εχει βαση(εκτος και αν τα λετε απλα για να τα λετε , τοτε παω πασο) 7 μερες και δεν θα κλεβαμε ενα πλανο σε στιμενη αμυνα????εχετε πραγματικα χασει την επαφη με το game........
    η δικα σου γνωμη για το πως πρπει να πεζετε το game ειναι και η μη λανθανουσα????? γιατι χασατε τον server η κανω λαθος????? α και speed com πεζω και μαλιστα πιο πολα χρονια απο εσενα αλλα τετοια στρατιγικη σε σπαταλη στρατων δεν εχω συναντισει
    σε ενα θα συμφωνισω μαζι σου οτι σας δωσαμε το δικαιομα να δικδικισετε τον server (εμεις σας το δωσαμε )και περισοτερο εγω που αντι να αλαξω το κοδικο απο το νεκυια και να μπορω να πεξω τα ww οπως επρεπε αφισα να πατανε ασκοπα lvl και να χανοντε οι αμυνες, ετσι αντι για 30 μερες WW τις καναμε 60
    και κατι τελευτεο ρωταω μηπος ξετατε εσεις καλητερα απο εμενα τι επιθετικα ειχαμε ?????????????
    καντε μας την χαρη φορεστε παντελονια και βγητε να παραδεχτητε την ηττα σας , εμεις παραδεχομαστε την μαχητικοτιτα σας αλλα οχι την στρατιγικη σας οσον αφορα την χρισημοποιηση των επι8ετικων σας στρατων.
    καλη συνεχια σε ολους και καλα μιαλα θα πω
    οσο για ηθος κτλ δεν μπορω να πω κατι ,ξεπερασατε καθε οριο ντροπης οι φμλ και δεν μιλαω μονο για την χρονικη στιγμη που βρικατε , μαθατε , για να σπασετε τον λοφγαρισμο μου (εδω μιλαμε για ασεβια και ντροπη)αλλα και για τα πανω απο 200 υβριστικα μινιματα που στιλατε στον λογαριασμο μου χωρις να σας εχω στιλει ενα χλεβαστικο παρα μονο ενα θαυμασμου για την ταχυτατη αποκατασταση ζημιων σε ενα πεχτη σας..... οταν μα8ετε να χανετε(γιατι νικη θα παρετε το καλοκαιρι , μονοι σας θα πεζετε ετσι και αλλιω)και να παραδεχεστε ελατε να πεξουμε παλι
    οσον αφορα τα μεσα που χρισιμοποησατε σαν φμλ για να μπορητε να ξερετε πραματα κτλ στον server διχνει ποσο εμιστοσηνη ειχατε στισ δικες σας δυναμεις.......
    καλημερα και απο μενα
    επειδη ισως δεν με ξερετε , θα σας πω πως παιζω σχεδον εναν χρονο τραβιαν , αλλα θα ηθελα να σχολιασω τα παραπανω γραομενα του φιλου και να πω +1 γιατι απο προσωπικη εμπειρια των επιθεσεων της ΦΜΛ ξερω πως καποιος με 10κ επιθετικο πεζικο και 8κ βαρυ ιππικο (ρωμαιος) θα μπορουσε να χτυπησει θαυμα και να κανει μεγαλη ζημια και μετα να περασει ενα χαμμερ και να κανει ΜΕΓΑΛΗ ζημια, και μπορω να το αποδειξω με αναφορα την οποια εχω κρατησει
    Δεν ξερω αν αυτο ηταν καθοριστικο για την νικη του συνασπισμου του οποιου υπηρετησα με μεγαλη μου χαρα , και αν ηταν καθοριστικο δεν θελω ουτε μπραβο , ουτε τιποτα δεν με ενδιαφερουν τοσο πολυ τα βραβεια
    Αυτο που θα ηθελα να επισημανω (επιτελους) ειναι οτι στον επομενο σερβερ να υπαρξει καλυτερη οργανωση απο αποψη της ΦΜΛ και ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΩΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝ
    Αυτα απο μενα
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisg2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά εχουν πολυ πλακα μερικοί ανθρωποι οταν ζουν στον κόσμο τους , θα ήθελα πάρα πολύ να δω τα υβριστικά μυνήματα απο την FML , θά ήθελα πολυ να μάθω αν κάναμε τα σχέδια βόλτες άνα 12 ωρες πού θα τα βρίσκατε και πόσους στρατούς θα είχατε και απο που για να τα πάρετε , και καλά εγώ δεν μπορώ να μιλάω γιατι είμαι ενας αδαής και ενδεχομένως και λίγο κουτός παίκτης ισως και ανεπάγκελτος . Θα ήθελα να επισημάνω οτι όντως το θαυμα ειναι ενα επαθλο στον νικητη και συμφωνω για αυτο και απο παντου ακουσατε συγχαρητηρια αλλα μεχρι εκει ειναι πολυ παραξενο πραγματι ο συνασπισμος που πηρε το θαυμα να μην εχει καμμια πρωτια αλλα καμμια απολυτως και η κακια συμμαχια η FML να τα εχει παρει ολα και οταν λεω fml ενοω 10 το πολυ παικτες και δεν βαζω τον εαυτο μου γιατι η αληθεια ειναι επαιζα οποτε μπορουσα ,τώρα σε οτι αφορα τα παντελόνια επειδη βαρέθηκα να ακουω συνέχεια για αυτα οι περισότεροι παίκτες της fml (και εδω βαζω και τον εαυτο μου) σε ολους σερβερ βγαινουν με τα ιδια ονοματα κανουν το ιδιο παιχνιδι και εχουν το ιδιο χαρακτηριστικο και αντιγραφω απο το προφιλ μας "ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟΙ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙ8ΑΡΧΗΜΕΝΟΙ
    ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΙΚΗΤΕΣ
    ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΑΣ!!!
    -=FML=-"
    τωρα γιατι σε κάθε σερβερ αλαζεται ονοματα γενικα αυτο δεν το καταλαβα ποτε θα ειναι φανταζομαι θεμα παντελονιων ...
    οσο για την στρατηγικη της fml ηταν απλη και παραδοσιακη να σας εκτοπισουν καμμια 300ρια τετραγωνα παραπερα και απο εκει και περα
    το θαυμα ηταν δευτερη ιστορια και το μονο που θα σηματοδοτουσε θα ηταν την ληξη του σερβερ ,τωρα τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες
    και παρδαλα αλογα , εμεις καταφεραμε να φτιαξουμε μια ομορφη παρεα χωρις αρχηγους χωρις δεσμευσεις και απλα ειμαστε ολοι για εναν και ενας για ολους
    ακουσα οτι το ξυλο λεει αρχισε να πεφτει οταν βγηκανε τα ww και δεν μπορουσατε να βαλετε αμυνες τωρα πως γινεται να ειμαστε πρωτοι επιθετικοι πρωτοι σε ποπ πρωτοι σε αναπτυξη απο την πρωτη στιγμη του σερβερ δεν ξερω μαλλον θα ειχαμε δευτερο λογαριασμο ο καθενας και θα κοπανιομαστε μονοι μας αυτα τα ολιγα απο την μερια μου και εκ του πονηρου ορμομενος μπας και κλεψω καμια καλη στρατηγικη και μαθω και εγω ο καυμενος καποτε να παιζω..
    Αν δεν σε πειράζει να σου απαντήσω εγώ; Μιας και δεν μιλάς άσχημα, νομίζω πως αξίζει τον κόπο.
    Από την αρχή και ένα-ένα
    * Ο ίδιος λες πως 10 άτομα τελειώσατε το σέρβερ, άρα δεν είσαι βέβαιος για το τι μνμτα έστειλαν όσοι την έκαναν νωρίτερα. Μην παίρνεις όρκο για κάτι που προφανώς δεν μπορείς να είσαι βέβαιος.
    * Με το να γυρίζεις τα σχέδια πέρα δώθε δεν θα καταφέρεις παρά να μην μπορείς να ανεβάσεις lvl ούτε εσύ, άρα κάποια θα έμεναν σταθερά, άρα ούτε εκεί μπορείς να είσαι βέβαιος. Επιπλέον, σε μία επίθεση-αυτοκτονιας σε χωριό με σύγχυση προχθές λίγο έλειψε να πάρω σχέδιο εγώ με 15κ τσεκουρια και κάτι πεινασμένα άλογα. Αν έβαζα σωστό στόχο το έπαιρνα. Οχι να στέλνονταν συντονισμενα τιποτε εκατομμυρια επιθετικα... (στη συνεχεια βαρεσα αλλο σχεδιο μετα απο δυο μερες με 12κ τσεκουρια στο ιδιο ακαουντ, βρηκα στοχο, αλλα δεν ηταν αρκετος ο στρατος μου, φανταζεσαι να ειχαν παει εκει, ποχι εκατομμυρια, αλλα 200κ επιθετικα; θα χανοταν το σχεδιο). Αρα ουτε αυτο που λες για τα σχεδια ειναι θεσφατο, χωρις καν να υπολογισω τη συμμετοχη spy στο ολο εγχειρημα που θα το εκανε απλουστερο.
    * ο συνασπισμος που πηρε το γυρο δεν ειχε πρωτια γιατι επελεξε να μην κανει ανοιχτα πολεμο ακτα οποιουδήπτε αλλα να κρατησει 70-80 χαμερ για να κερδισει το γυρο. Απλο δεν ειναι; Απτοελεσμα; Τελειωσαν οι στρατοι των αντιπαλων και ειχαμε ακομα 2.5 βολτες χαμερ για 4 θαυματα και μεσαιους στρατους γιανα πανε σε σχεδιο αν χρειαζοταν. Νομιζω πως καταλαβεινεις τη διαφορα.
    * Οι αλλαγες ονοματων σε καθε σερβερ γνονται απο οσους εχουν λογο να κρυβονται (να μην τους σπανε στην αρχη επειδή εχουν προηγουμενα με το μισο σερβερ, δικαιως η αδικως). Αλλα γιατι αναρωτιεσαι για καποιους ΒΙΑ-στες που το εκαναν αυτο και δεν ρωτας τους συμμαχους σου; Οι μισοι και βαλε αυτο εκαναν και ο αυτοχρισθεντας ως υπεραρχηγος σας μεχρι τα μισα του σερβερ δεν παραδεχοταν καν πως το air ειναι το ακαουντ του. Αντιθετα ο καυτός από οταν παιζαμε αντιπαλοι καυτος ηταν, ο πονος, πόνος. Ο καρταλος εκει που επαιξε εγραφε ξεκαθαρα Καρταλος-Τζορτζ, ο Αρης γνωστος psycho, ο Δημαγγελος επισης και ένα σωρο ακομα ακαουντ με αλλαγη ονοματος για οποιοδηποτε λογο εγραφαν ποιοι τα χειριζονται.
    * Οταν ξεκινας ένα τετοιο παιχνιδι για να "εκτοπισεις" τον αλλον δυο τεινα μπορει να συμβουν. Η ο αλλος να θελει να εκτοπιστει και να το κανει με βαση μια απωτερη στρατηγικη, η να μεινει και να γινει το τεταρτημοριο βιετναμ. Οι γειτονες σου επελεξαν το δευτερο και κέρδισαν. Ποια ειναι η απορία σου; Εχεις αυταπατες πως αν εμεναν θα τους εκανες τα ιδια;
    * προφανως αυτο που μενει δεν ειναι μονο η νικη, ειναι και η ολη φαση, παρεουλες, γνωριμιες real life και ολα οσα αναφερεις. Αλλα δεν ειναι προνομιο μιας συμμαχιας, σε διαβεβαιω το ιδιο συμβαινει σχεδον σε ολες.
    * Πρωτοι επιθετικοι και ποπακηδες και τα αλλα απο την αρχη ΔΕΝ εισαστε, οταν ξεκαθαρισε η στρατηγικη που θα ακολουθουσαν οι αλλες συμμαχιες γινατε. Στους πρωτους εισαστε παντα βεβαια. Δεν το αρνηθηκε κανεις, αλλα ειπαμε, αλλοι παιξανε για τη νικη κι αλλοι για να χασουνε με ψηλα το κεφαλι. Yοur choice...
    Και στο φινάλε, κανεις δεν αρνειται πως εισαστε καλοι παικτες, αλλωστε αυτο θελουμε κι εμεις, ειναι γνωστο, Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΜΕΝΟΥ δινει ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΝΙΚΗΤΗ. Και αυτη την ωρα ΕΙΣΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΙ και ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ.
    καλη επιτυχια σε καποιο αλλο σερβερ
    φιλικα
    r.a.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thodorh : 30-04-11 στις 17:29

Προεπιλογή

Διαβασε τι γραφεις και θα καταλαβεις οτι δεν ξερεις να πεζεις
    πριν τα WW χασατε 1 μιριο επι8ετικα σε μενα χωρις να παρετε το αντικειμενο (ειμαι λαθος?)
    διαβασε ενα απο τα ποστ του αριμαμπαλου για το ποιος ηταν πρωτη συμαμχια και πηγε 20η(αρα αυτο σε ολο το σερβερ ακυροοο)

(ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟΙ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙ8ΑΡΧΗΜΕΝΟΙ
    -=FML=-" )
    αν μου πεις πως συμβαδιζουν αυτα 8α παω πασο
    νικητες μια φορα εισασταν και σας επιλεξαμε ( κανω λαθος?)
    μην μετρασ τα καλοκαιρια ειναι σαν τα παιδια που μεινανε σε μαθηματα και οταν δεινουν τον σεπτεμβριο λενε ηρ8α πρωτος
    και πιο ποδοσφερικα κατι σαν το ιντερτοτο για να βγεις ευρωπη.... αρα ενα εχετε παρει σε βαρος τον cn kai tωn hellas
    δλδ 8α αλαζατε συνεχια τα πλανα αλλα 8α χτιζατε συνχρονοσ
    αλλα σε πιο χωριο αμα τα εξαφανιζαμε ολα???σιμπερασμα καπου θα στινατε ενα ε εκεινο θα το χανατε .....
    τωρα προσπα8εις να μας πεις οτι δεν θελατε την νικη???????????? ε ντροπη δεν σου απανταω ξανα
    οσο για τα μινιματα οσοι θελουν να τα διαβασουν δεν εχουν παρα να μου πουνε να παμε για ΚΑΦΕΔΑΚΙ NA ΦΕΡΩ TO NOTBOK ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΟΘΙΚΕΥΣΕΙ...
    (kaytos - ponos) - ΕΛΛΗΝΑΣ
    ~I~

Προεπιλογή

Καλά εχουν πολυ πλακα μερικοί ανθρωποι οταν ζουν στον κόσμο τους , θα ήθελα πάρα πολύ να δω τα υβριστικά μυνήματα απο την FML , θά ήθελα πολυ να μάθω αν κάναμε τα σχέδια βόλτες άνα 12 ωρες πού θα τα βρίσκατε και πόσους στρατούς θα είχατε και απο που για να τα πάρετε , και καλά εγώ δεν μπορώ να μιλάω γιατι είμαι ενας αδαής και ενδεχομένως και λίγο κουτός παίκτης ισως και ανεπάγκελτος . Θα ήθελα να επισημάνω οτι όντως το θαυμα ειναι ενα επαθλο στον νικητη και συμφωνω για αυτο και απο παντου ακουσατε συγχαρητηρια αλλα μεχρι εκει ειναι πολυ παραξενο πραγματι ο συνασπισμος που πηρε το θαυμα να μην εχει καμμια πρωτια αλλα καμμια απολυτως και η κακια συμμαχια η FML να τα εχει παρει ολα και οταν λεω fml ενοω 10 το πολυ παικτες και δεν βαζω τον εαυτο μου γιατι η αληθεια ειναι επαιζα οποτε μπορουσα ,τώρα σε οτι αφορα τα παντελόνια επειδη βαρέθηκα να ακουω συνέχεια για αυτα οι περισότεροι παίκτες της fml (και εδω βαζω και τον εαυτο μου) σε ολους σερβερ βγαινουν με τα ιδια ονοματα κανουν το ιδιο παιχνιδι και εχουν το ιδιο χαρακτηριστικο και αντιγραφω απο το προφιλ μας "ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟΙ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙ8ΑΡΧΗΜΕΝΟΙ
    -=FML=-"
    τωρα γιατι σε κάθε σερβερ αλαζεται ονοματα γενικα αυτο δεν το καταλαβα ποτε θα ειναι φανταζομαι θεμα παντελονιων ...
    οσο για την στρατηγικη της fml ηταν απλη και παραδοσιακη να σας εκτοπισουν καμμια 300ρια τετραγωνα παραπερα και απο εκει και περα
    το θαυμα ηταν δευτερη ιστορια και το μονο που θα σηματοδοτουσε θα ηταν την ληξη του σερβερ ,τωρα τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες
    και παρδαλα αλογα , εμεις καταφεραμε να φτιαξουμε μια ομορφη παρεα χωρις αρχηγους χωρις δεσμευσεις και απλα ειμαστε ολοι για εναν και ενας για ολους
    ακουσα οτι το ξυλο λεει αρχισε να πεφτει οταν βγηκανε τα ww και δεν μπορουσατε να βαλετε αμυνες τωρα πως γινεται να ειμαστε πρωτοι επιθετικοι πρωτοι σε ποπ πρωτοι σε αναπτυξη απο την πρωτη στιγμη του σερβερ δεν ξερω μαλλον θα ειχαμε δευτερο λογαριασμο ο καθενας και θα κοπανιομαστε μονοι μας αυτα τα ολιγα απο την μερια μου και εκ του πονηρου ορμομενος μπας και κλεψω καμια καλη στρατηγικη και μαθω και εγω ο καυμενος καποτε να παιζω..
    Αναγνωρίζω την αγωνιστικότητα και συμμετοχή σας, παιχτικά είστε <λογοκρίθηκε>.
    Μαζεύεστε σα τις μύγες σε ένα σημείο και κάνετε και από 2-3 multi έκαστος (όλη η KRT-FML 2ους λογαριασμούς έχει). Δεν παίζετε για θαύμα, μέχρι να πάρετε ένα. Αν δεν πάρετε (όπως και συνήθως καταλήγετε) το παίζετε στρατηλάτες. Είναι εύκολο να είσαι επιθετικός όταν ο αντίπαλος δίπλα σου φτιάχνει hammer, έχει στείλει τις άμυνες στο WW και αναλώνεται 24/7 σε πράγματα που εσύ κάνεις μόνο για τουρισμό (σιτάρια σε θαύμα).
    Το να φας 25M αμυντικά σε έναν server και να βγεις πρώτος επιθετικός, εμένα δεν μου λέει κάτι. Γιατί άμυνες τρώγατε. Παραγωγή ρόπαλα και στούκα είστε.

Και όχι, συγχαρητήρια δεν δώσατε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Remind_ : 30-04-11 στις 17:59

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kaytos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβασε τι γραφεις και θα καταλαβεις οτι δεν ξερεις να πεζεις
    πριν τα WW χασατε 1 μιριο επι8ετικα σε μενα χωρις να παρετε το αντικειμενο (ειμαι λαθος?)
    διαβασε ενα απο τα ποστ του αριμαμπαλου για το ποιος ηταν πρωτη συμαμχια και πηγε 20η(αρα αυτο σε ολο το σερβερ ακυροοο)

(ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟΙ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙ8ΑΡΧΗΜΕΝΟΙ
    -=FML=-" )
    αν μου πεις πως συμβαδιζουν αυτα 8α παω πασο
    νικητες μια φορα εισασταν και σας επιλεξαμε ( κανω λαθος?)
    μην μετρασ τα καλοκαιρια ειναι σαν τα παιδια που μεινανε σε μαθηματα και οταν δεινουν τον σεπτεμβριο λενε ηρ8α πρωτος
    και πιο ποδοσφερικα κατι σαν το ιντερτοτο για να βγεις ευρωπη.... αρα ενα εχετε παρει σε βαρος τον cn kai tωn hellas
    δλδ 8α αλαζατε συνεχια τα πλανα αλλα 8α χτιζατε συνχρονοσ
    αλλα σε πιο χωριο αμα τα εξαφανιζαμε ολα???σιμπερασμα καπου θα στινατε ενα ε εκεινο θα το χανατε .....
    τωρα προσπα8εις να μας πεις οτι δεν θελατε την νικη???????????? ε ντροπη δεν σου απανταω ξανα
    οσο για τα μινιματα οσοι θελουν να τα διαβασουν δεν εχουν παρα να μου πουνε να παμε για ΚΑΦΕΔΑΚΙ NA ΦΕΡΩ TO NOTBOK ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΟΘΙΚΕΥΣΕΙ...
    Καλα οκ εγω δεν δηλωσα επαγκελματιας παικτης εχω και τις δουλειες μου και την ζωη μου αλλα μια απορια να μου την λυστε εχω γραψει 10 ποστ και απαντηση δεν θα παρω σε αυτην την ζωη οπως φαινετε , πως γινεται εσεις να εισαστε καλοι ποαικτες επειδη πηρατε το θαυμα 70% του σερβερ εισαστε και εγω ο ταλαιπωρος που δεν ξερω να παιζω το παραδεχομαι και δεν θα μαθω και ποτε να ειμαι στις πρωτες θεσεις στους επιθετικους να εχω κανει αρκετα καλο ποπ και την ιδια στιγμη να εχω ανταποκριθει αρκετα καλα στις επιθεσεις που μου εκαναν (ενοειτε με αμυνες της ΦΜΛ αλλα με την παρουσια μου εκει) , να εχω παρει απο εσας απο τα 40 χωρια μου τα 30 και να εχω ενα account με το ιδιο ονομα εδω και 3-4 σερβερ (με εξαιρεση τον πρωτο που επαιξα που ομως το εβαλα στο προφιλ μου), τεσπα δεν ειναι εκει η ουσια απλα το αναφερω γιατι ειναι δειγμα του τροπου που σκεφτεστε . Τωρα για την νίκη φυσικα και ενδιαφερομαστε απλα δεν ηταν για μας το θαυμα η νικη ενδεχομενως η επισφραγιση της νικης δεν λεω αλλα οχι αυτη καθε αυτη η νικη , τωρα τα περι στρατηγικων αστα δεν υπαρχουν για τακτικη κινηση αναδιπλωσης ποιο πισω αυτο ηταν ακριβως η μεγαλυτερη ηττα σας γαι αυτο και διαγραφηκαν τοσοι λογαριασμοι σας για αυτο και αρκετοι παικτες σας εγκατελειψαν τα χωριουδακια τους πανικοβλητοι αλλοι αλλαξανε συμμαχιες και παει λεγοντας και μια συμβουλη καλε μου συμπαικτη τον βαφτιζεις το χοιρινο ζαρζαβατικο δεν το κανει οντως λαχανο ,να χρησιμοποιεις τα ιδια μετρα που βαζεις για τον εαυτο σου και για τους αλλους αυτο σε κανει απλα αξιοπρεπη και δικαιο τιποτα αλλο

Προεπιλογή

Καλα οκ εγω δεν δηλωσα επαγκελματιας παικτης εχω και τις δουλειες μου και την ζωη μου αλλα μια απορια να μου την λυστε εχω γραψει 10 ποστ και απαντηση δεν θα παρω σε αυτην την ζωη οπως φαινετε , πως γινεται εσεις να εισαστε καλοι ποαικτες επειδη πηρατε το θαυμα 70% του σερβερ εισαστε και εγω ο ταλαιπωρος που δεν ξερω να παιζω το παραδεχομαι και δεν θα μαθω και ποτε να ειμαι στις πρωτες θεσεις στους επιθετικους να εχω κανει αρκετα καλο ποπ και την ιδια στιγμη να εχω ανταποκριθει αρκετα καλα στις επιθεσεις που μου εκαναν (ενοειτε με αμυνες της ΦΜΛ αλλα με την παρουσια μου εκει) , να εχω παρει απο εσας απο τα 40 χωρια μου τα 30 και να εχω ενα account με το ιδιο ονομα εδω και 3-4 σερβερ (με εξαιρεση τον πρωτο που επαιξα που ομως το εβαλα στο προφιλ μου), τεσπα δεν ειναι εκει η ουσια απλα το αναφερω γιατι ειναι δειγμα του τροπου που σκεφτεστε . Τωρα για την νίκη φυσικα και ενδιαφερομαστε απλα δεν ηταν για μας το θαυμα η νικη ενδεχομενως η επισφραγιση της νικης δεν λεω αλλα οχι αυτη καθε αυτη η νικη , τωρα τα περι στρατηγικων αστα δεν υπαρχουν για τακτικη κινηση αναδιπλωσης ποιο πισω αυτο ηταν ακριβως η μεγαλυτερη ηττα σας γαι αυτο και διαγραφηκαν τοσοι λογαριασμοι σας για αυτο και αρκετοι παικτες σας εγκατελειψαν τα χωριουδακια τους πανικοβλητοι αλλοι αλλαξανε συμμαχιες και παει λεγοντας και μια συμβουλη καλε μου συμπαικτη τον βαφτιζεις το χοιρινο ζαρζαβατικο δεν το κανει οντως λαχανο ,να χρησιμοποιεις τα ιδια μετρα που βαζεις για τον εαυτο σου και για τους αλλους αυτο σε κανει απλα αξιοπρεπη και δικαιο τιποτα αλλο
    Διαβασε ολα τα ποστ και αν δεν καταλαβεις το ξανασυζηταμε, αλλα μην απαντας για να απαντας, θα γινεις Αρειμανιος στο τέλος... Διαβασε, καταλαβε και μην λες συνεχεια τα ιδια
    και μην αναπαραγεις το ανυπαρκτο 70%, δεν παιζει, οι ιδιοι οι συμπαικτες σου εβγαλαν ποσοστωσεις που δειχνουν πως ο σερβερ ηταν 44%-40%.
    Βαγγέλη ψάξου...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβασε ολα τα ποστ και αν δεν καταλαβεις το ξανασυζηταμε, αλλα μην απαντας για να απαντας, θα γινεις Αρειμανιος στο τέλος... Διαβασε, καταλαβε και μην λες συνεχεια τα ιδια
    και μην αναπαραγεις το ανυπαρκτο 70%, δεν παιζει, οι ιδιοι οι συμπαικτες σου εβγαλαν ποσοστωσεις που δειχνουν πως ο σερβερ ηταν 44%-40%.
    Βαγγέλη ψάξου...
    Το ποιος ειναι γραφικος αστο καλε μου αληθεια εισαι απο ελλαδα ? γιατι βλεπω εχεις ενα προβλημα κατανοησης των ελληνικων

Προεπιλογή

φιλε chris θες να μας πεις οτι ειστε οι καλυτεροι?απο ποτε?εγω ημουν στην bia$ μου σπασατε το χαμερωχωριο .....προτιμησα να μην σας το φερω στο κεφαλι αλλα να το κρατησω και αν χαθει χαθηκε!!!!!!!!!!!!ηρθατε σαν τα κοτοπουλακια μετα απο μια βδομαδα και μηδενισατε την καπ ,αλλα ναναι καλα ο πονος που ηταν σιτερακος σε μια δυσκολη στιγμη μου και σας εφαγε μερικα στρατακια ρωτα την σφιγκα και πες της φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μεχρι την εμφανιση τον ww εισασταν απων απο τα αττακ.................γιναν 3 περατσαδες σε καπ σας κατα την διαρκεια του σερβερ και ουτε φεικ δεν βγαλατε(μην πεις τα κραταγατε για το τελος)θαλιωσω με σας!!!!!!!!!τωρα το πως εισασταν στου επιθετικους ομολογω δεν ξερω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!ειστε ολη για εναν και ενας για ολους?συμμαχοι σου που δεχονταν ατακ και ζηταγανε βοηθεια και δεν απανταγατε καν ,τι ειναι αυτο?εχω και μυνηματα απο δυνατο ακκ σας που εκανε δντιλιτ οταν του εσπασα την καπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!προσεξε εμεις μιλαμε με αποδειξεις παντα ολα υπαρχουν σε μυνηματα και οχι με λογακια του ααερα και να διασκεδασουμε τις εντυπωσεις...τραβα ρωτα μαθε και κυριως μην λες αερολογιες απλα για να πεις κατι
    bagelhs30
    taxidromos
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vagelis_ : 30-04-11 στις 18:38

Προεπιλογή

Το ποιος ειναι γραφικος αστο καλε μου αληθεια εισαι απο ελλαδα ? γιατι βλεπω εχεις ενα προβλημα κατανοησης των ελληνικων
    προβλημα κατανοησης ελληνικων εγω; κι εσυ καταλαβαινεις;
    τελικα οπως το ειπες, θα συμφωνησω...
    "γραφικος"
    γεια σου κι εσενα οπως εχω πει γεια και σε ενα σωρο αλλους μαϊντανους...
    κι αφου καταλαβαινεις μονο "ελληνικα" και δεν θες να ανταλλαξεις αποψεις πολιτισμενα...
    ...Σας γλεντησαμε και οπου κι αν βρεθηκες επιθετικα οταν εβρισκες χρονο να παιζεις, ρουφα τ' αυγο σου και κανε προπονηση στον καλοκαιρινο μπας και δεις χαρα καμια αλλη φορα
    αντε γεια....

...θα μας πεις κι αν μιλαμε ελληνικα.... Τρισμεγιστε ν. 2....

Προεπιλογή

Xαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Τ'ακουσαμε κ αυτό. Θοδωράκη, άλλαξε επάγΚελμα (με 2 κ σαν το αλογο) γιατί δεν είναι καλά τα ελλήνικα σου!!

ΥΓ. Παρακαλώ να με συγχωρέσετε για το spam, αλλά κάποια πράγματα δεν γίνεται να μην τα σχολιάσω..

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟ ΘΑΥΜΑ
    By Oratios in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-12, 22:53
  2. ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ - ΘΑΥΜΑ
    By tnt_dynamite in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-12, 20:44
  3. ΘΑΥΜΑ Ω ΘΑΥΜΑ
    By IONIO in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-10, 01:40
  4. ΘΑΥΜΑ ΣΤΟΝ 4
    By vagelisG in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-09, 03:11
  5. θαυμα και plus
    By 96idefix in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-09, 09:46

Δικαιώματα - Επιλογές