Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 55

Θέμα: Η Ιστορία γράφει μόνο τους Νικητές

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thodorh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η βλακεία είναι ανίκητη...
    Ενα έσπαγε κάποιος, άλλο φτιαχνόταν για σαπόρτ (αφού είχαν βγει τα θαύματα) και οι αριθμοί αν άλλαζαν θα άλλαζαν για 1-2% άντε 5% όχι 25%. Εκτός από άμπαλος και Looser είσαι και λειψός στα μαθηματικά;... Αϊντε...
    Έχεις δίκιο φιλέ μου η βλακεία είναι ανίκητη:
    1/ Μόνο εσείς φτιάχνατε χωριά στα Σαπόρτ ενώ εμείς καθόμαστε και απολαμβάναμε τα χωριά που σας κλέψαμε .Αλήθεια ρε μεγάλε κάθε εξαφανισμένη πρωτεύουσα με ποσά χωριουδάκια Σαπόρτ την εξισώνεις? (δες και καμία στατιστική δες που είμαστε εμείς στα ποπ κάθε εβδομάδα και έλα να μου ξαναπείς για τα χωριουδάκια σαπορτ).

2/ Eγώ ο λειψός στα μαθηματικά σου λέω ότι όταν ο αντίπαλος σε κατεβάζει 13% παιρνοντας σου χωρια αυτόματα η διάφορα γίνεται 26% υπέρ του αντίπαλου. Πιο λιανά δεν τα κάνω άνοιξε κάνα βιβλίο
    ΥΓ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 01-05-11 στις 16:41

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο val_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιος που η ζωη του,ή η προσπαθεια του χαιρει αναγνωρισης,δεν την αποζητα μεσα στο φορουμ με ολους τους τροπους!
    Του το αναγνωριζουν οι αντιπαλοι και οι φιλοι του..Εσεις εχετε γεμισει το φορουμ,με τα "ειλικρινα" μπραβο στην συμμαχια σας,και το ποσο καλοι ειστε..

Δεν ειναι θεμα παιδειας αδερφε..ειναι θεμα εμπειριας!και ειδικα στην Ελλαδα ολοι ιδιοι ειναι.
    ΚΑΝΕΙΣ δεν κανει λαθος,ΚΑΝΕΙΣ δεν ειναι χειροτερος,και πανω απο ολα ΚΑΝΕΙΣ δεν φταιει!

Η μαγκια ειναι να κανεις κατι,να ξερεις γιατι το εκανες,και να το υποστηριζεις.
    Η μαγκια θα ηταν να βγαινατε και να λεγατε,εμεις ετσι παιξαμε,και με αυτον τον τροπο κυνηγησαμε την νικη..το χαρηκαμε,αλλα δεν μας βγηκε.
    οχι να βγαινεις να κλαιγεσαι,να δικαιολογεισαι και να το παιζεις καλυτερος..αν ησουν καλυτερος θα νικουσες.Η τυχη ειναι η δικιολογια του απροετοιμαστου!

Εν κατακλειδι..αναγνωριζω ηθικα,ειναι συνωνυμο του λυπαμαι!αποδειξη αυτου ειναι οτι συνοδευεται απο το : "Κριμα που δεν τα καταφερε"

Οπως και να εχει..Οι γνωμες ειναι σαν τις μυτες.ολοι εχουν απο μια!Απλως στον επομενο χειμερινο,οταν θα μιλατε/με για προηγουμενους σερβερ..
    παρατηρησε τα ποστ..δες τι θα λενε..και δες ποιον θα θυμουνται ολοι!
    (εκτος των φμλ π θα μιλανε γιαυτους..οπως παντα)

Καλη συνεχεια!

Φιλέ μου δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, δεν αποζητώ καμία αναγνώριση από πουθενά και από κανέναν δεν τα έχω ανάγκη όπως δεν τα έχει ανάγκη οποιοσδήποτε έχει κάποιο επίπεδο, μια συζήτηση κάνουμε . Με τρελαίνει η φράση εσείς που είστε έτσι και μείς που είμαστε κύριοι. Ένας αχταρμάς είμαστε όλοι μέσα στο παιχνίδι. Είμαι γραμμένος στο forum ένα χρόνο τώρα και μπήκα τώρα για να προσπαθήσω μα ισορροπήσω κάποια πράγματα, μάταια ίσως. Δεν θα γίνω υπερασπιστής των παικτών του συνασπισμού μας . Υπερασπίζομαι την FML γιατί νομίζω ότι της αξίζει και δεν κατηγόρησα καμία αντίπαλη συμμαχία. Πίστεψε με δεν είναι η μονή συμμαχία που έχω παίξει, εδώ όμως κόλλησα όπως θα κολαγε και καθένας από τους αντίπαλους που θα είχε επίπεδο και δεν θα ήταν παρτάκιας. Δεν συνεχίζω γιατί μπορεί να θεωρηθώ γραφικός και δεν το θέλω.
    ΥΓ 1/ Εγώ αυτούς που λυπάμαι απλώς τους λυπάμαι , τους γύφτος παράδειγμα . Ηθική αναγνώριση δεν θα έχουν όμως από μένα ποτέ
    ΥΓ 2/ Μη λες υπερβολές ποιος ασχολήθηκε με τον νικητή του προηγούμενου server (αλήθεια θυμάσαι το όνομα του?)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο φιλέ μου η βλακεία είναι ανίκητη:
    1/ Μόνο εσείς φτιάχνατε χωριά στα Σαπόρτ ενώ εμείς καθόμαστε και απολαμβάναμε τα χωριά που σας κλέψαμε .Αλήθεια ρε μεγάλε κάθε εξαφανισμένη πρωτεύουσα με ποσά χωριουδάκια Σαπόρτ την εξισώνεις? (δες και καμία στατιστική δες που είμαστε εμείς στα ποπ κάθε εβδομάδα και έλα να μου ξαναπείς για τα χωριουδάκια σαπορτ).

2/ Eγώ ο λειψός στα μαθηματικά σου λέω ότι όταν ο αντίπαλος σε κατεβάζει 13% παιρνοντας σου χωρια αυτόματα η διάφορα γίνεται 26% υπέρ του αντίπαλου. Πιο λιανά δεν τα κάνω άνοιξε κάνα βιβλίο
    ΥΓ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ
    Καλά ρε μπαγάσα, εγώ χάνω ένα χωριό και αυτομάτως έχω και ΠΠ να κάνω άλλο, εσύ παίρνεις ένα και έχεις χώρο και για δεύτερο; Τι έκανες 4 μήνες; Γιορτές; Πόσα δισεκατομμύρια ΠΠ είχες; Η διαφορά πάνω από 5% δεν είναι και αν έχεις τελειώσει το δημοτικό είναι εύκολο να το βρεις. Και για να δεις πως είμαι ξήγας και δεν σε αφήνω ακάλυπτο... Στο εξηγώ αναλυτικά...

Αν δεν έχεις πρόβλημα με την ανάγνωση και τα δάχτυλα για να πατήσεις κάνα πλήκτρο, αρκεί να ψαχτείς σε λίγο παλαιότερα ποστ θα δεις ότι όταν ΠΡΙΝ τα ww είχε ξαναγίνει κουβέντα, η οποία με αριθμούς και τεκμηριωμένα έβγαζε την ποσόστωση 56-44 (με το 100% να αντιστοιχεί σε όσους είχαν βλέψεις για το fg). Τώρα αν έγινε στην πορεία 44-40 (με το 100 να αντιστοιχεί σε όλο το σέρβερ) σημαίνει πως αν η ποσόστωση βγει με 100% αυτούς που είχαν βλέψεις για νίκη στο fg, τότε μετατρέπεται (η ίδια ποσόστωση) σε 48-42. Με όλη την τρομακτική πανστρατιά και τον αφανισμό που ισχυρίζεσαι πως έγινε αυτό μετατράπηκε σε 44-40 που συμφωνείς πως διαμορφώθηκε στο φινάλε. ΑΡΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΙΝΑΙ 4%. Κάνε μας τη χάρη και γύρνα στα θρανία, μάθε ελληνικά, μάθε αριθμητική και αν δεν ξέρεις σε ποιόν μιλάς μην βγάζεις κορώνες γιατί στο τέλος καταλήγουμε εδώ που καταλήξαμε. Με απλή αριθμητική και αναλυτικά ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΞΕΦΤΙΛΑ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ. Και δεν κάνει στην ηλικία μας να ξεφτιλίζεσαι, κάνει;...

*** Και φυσικά δεν κάνω χρήση του ότι στο φινάλε παίζατε (και 100% συγχαρητήρια στα επιτελεία σας) με εξαιρετική κάλυψη στα ακάουντ σας, ενώ ΒΙΑ, ΕΛΛΑΣ, ΜΛ και ΣΙΑ καταλήξαμε στους 100 που ξεκίνησαν να τερματίζουν οι 20...

καλο καλοκαίρι και κάνε επανάληψη στα μαθηματικά σου...

Προεπιλογή

Για την πραγματική στατιστική και όχι αυτή των εντυπωσιασμών, παραθέτω τα εξής:

α) το προφίλ της ΒΙΑ!
    http://www.gettertools.com/speed.tra...ance/12-B.I.A-
    παρατηρήστε τα 53 accounts! που έχουν κάνει διαγραφή
    (όταν τελείωσε ο server απομείναν 24 accounts - λιγότερο από το 1/3 της αρχικής της δύναμης)
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΦΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ Νο1 ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ SERVER

β) το προφίλ των Γερακιών
    http://www.gettertools.com/speed.tra...nce/42-GERAKIA
    παρατηρήστε τα 239 κατακτημένα χωριά, εκ των οποίων τα 142 από ΒΙΑ

γ) το προφίλ της FML-KPT
    http://www.gettertools.com/speed.tra...liance/72-FML-
    παρατηρήστε τα 276 κατακτημένα χωριά, εκ των οποίων τα περισσότερα από ΜΛ

κλπ.

Στον προηγούμενο χειμερινό speed υπήρχαν 3 πόλοι με περίπου το 1/3 των accounts του server o κάθε πόλος.
    Στον σημερινό speed που οι 2 πόλοι ενώθηκαν, βρέθηκαν τα 2/3 του server εναντίον του 1/3.

Ωστόσο η καλή δουλειά του συνασπισμού μας (κατακτήσεις, σπασίματα, διαγραφές αντιπάλων κλπ.), έφεραν μια πιο ισορροπημένη εικόνα προς το τέλος του server.

Jo

ΥΣ: Αν κάποιοι δημαγωγικά επιμείνετε σε διαστρέβλωση της αλήθειας, θα απανέλθω με ακόμα περισσότερα στοιχεία.
    OXI ΣΕ ΥΠΟΤΕΛΕΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ KAI ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΡΙΟΝΕΤΤΕΣ

Η ποταμίσια μου καρδιά, δε θέλει να λιμνιάσει.

Προεπιλογή

Καλά ρε μπαγάσα, εγώ χάνω ένα χωριό και αυτομάτως έχω και ΠΠ να κάνω άλλο, εσύ παίρνεις ένα και έχεις χώρο και για δεύτερο; Τι έκανες 4 μήνες; Γιορτές; Πόσα δισεκατομμύρια ΠΠ είχες; Η διαφορά πάνω από 5% δεν είναι και αν έχεις τελειώσει το δημοτικό είναι εύκολο να το βρεις. Και για να δεις πως είμαι ξήγας και δεν σε αφήνω ακάλυπτο... Στο εξηγώ αναλυτικά...

Αν δεν έχεις πρόβλημα με την ανάγνωση και τα δάχτυλα για να πατήσεις κάνα πλήκτρο, αρκεί να ψαχτείς σε λίγο παλαιότερα ποστ θα δεις ότι όταν ΠΡΙΝ τα ww είχε ξαναγίνει κουβέντα, η οποία με αριθμούς και τεκμηριωμένα έβγαζε την ποσόστωση 56-44 (με το 100% να αντιστοιχεί σε όσους είχαν βλέψεις για το fg). Τώρα αν έγινε στην πορεία 44-40 (με το 100 να αντιστοιχεί σε όλο το σέρβερ) σημαίνει πως αν η ποσόστωση βγει με 100% αυτούς που είχαν βλέψεις για νίκη στο fg, τότε μετατρέπεται (η ίδια ποσόστωση) σε 48-42. Με όλη την τρομακτική πανστρατιά και τον αφανισμό που ισχυρίζεσαι πως έγινε αυτό μετατράπηκε σε 44-40 που συμφωνείς πως διαμορφώθηκε στο φινάλε. ΑΡΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΙΝΑΙ 4%. Κάνε μας τη χάρη και γύρνα στα θρανία, μάθε ελληνικά, μάθε αριθμητική και αν δεν ξέρεις σε ποιόν μιλάς μην βγάζεις κορώνες γιατί στο τέλος καταλήγουμε εδώ που καταλήξαμε. Με απλή αριθμητική και αναλυτικά ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΞΕΦΤΙΛΑ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ. Και δεν κάνει στην ηλικία μας να ξεφτιλίζεσαι, κάνει;...

*** Και φυσικά δεν κάνω χρήση του ότι στο φινάλε παίζατε (και 100% συγχαρητήρια στα επιτελεία σας) με εξαιρετική κάλυψη στα ακάουντ σας, ενώ ΒΙΑ, ΕΛΛΑΣ, ΜΛ και ΣΙΑ καταλήξαμε στους 100 που ξεκίνησαν να τερματίζουν οι 20...

Είσαι ανάγωγος και απαράδεκτος δεν θα σ ακολουθησω. Απαντώ για τελευταία φορά για να μη δημιουργηθούν εντυπώσεις
    1/Οι μετρήσεις οι δίκες μας ήταν 70% ότι υπερείχατε και φυσικά δεν το διαπραγματεύομαι
    2/ Σε βολεύει να κάνεις τον χαζό τι να πω? Σας φτάσαμε γιατί α/σας κλέψαμε χωριά β/σας ισοπεδώσαμε χωριά και πρωτεύουσες γ/διεγραψαν πολλοί τους λογαριασμούς τους μετά τις συνεχείς επιθέσεις μας
    Ο συνδυασμός των 3 αυτών παραγόντων έφερε το 44/40
    Είσαι κουραστικός και ανάγωγος δεν ξανά απαντώ σε σένα
    ΥΓ.1/ Παίρνοντας εικονικά δεδομένα σου φτιάχνω και γω παπάδες κύριε καθηγητά
    ΥΓ.2/ Υποκριτικές ευχές εγώ δεν δίνω ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 01-05-11 στις 19:03

Προεπιλογή

Μόλις τώρα είδα πως μπορείς να μορφωθείς και από τον joathens . Τα λόγια είναι περιττά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 01-05-11 στις 18:43

Προεπιλογή

ρε φιλαρακι,τι χτυπιεσαι?για βουλευτης θα βαλεις?
    λοιπον σε αυτον το σερβερ που βρεθηκαμε ετσι χωρισμενοι νικησαν οι D.T TA ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ...παμε για αλλα

Προεπιλογή

Ναι ρε φιλε κτυπιεμαι οταν καποιοι κανουν τους ξερολες και πανε να μας βγαλουν τρελους και οχι μονο.Ειναι θεμα αρχης .Τα συγχαρητηρια στους νικητες τα εχω δοσει κατ επαναληψη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο joathens Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την πραγματική στατιστική και όχι αυτή των εντυπωσιασμών, παραθέτω τα εξής:

α) το προφίλ της ΒΙΑ!
    παρατηρήστε τα 53 accounts! που έχουν κάνει διαγραφή
    (όταν τελείωσε ο server απομείναν 24 accounts - λιγότερο από το 1/3 της αρχικής της δύναμης)
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΦΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ Νο1 ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ SERVER

β) το προφίλ των Γερακιών
    http://www.gettertools.com/speed.tra...nce/42-GERAKIA
    παρατηρήστε τα 239 κατακτημένα χωριά, εκ των οποίων τα 142 από ΒΙΑ

γ) το προφίλ της FML-KPT
    http://www.gettertools.com/speed.tra...liance/72-FML-
    παρατηρήστε τα 276 κατακτημένα χωριά, εκ των οποίων τα περισσότερα από ΜΛ

κλπ.

Στον προηγούμενο χειμερινό speed υπήρχαν 3 πόλοι με περίπου το 1/3 των accounts του server o κάθε πόλος.
    Στον σημερινό speed που οι 2 πόλοι ενώθηκαν, βρέθηκαν τα 2/3 του server εναντίον του 1/3.

Ωστόσο η καλή δουλειά του συνασπισμού μας (κατακτήσεις, σπασίματα, διαγραφές αντιπάλων κλπ.), έφεραν μια πιο ισορροπημένη εικόνα προς το τέλος του server.

Jo

ΥΣ: Αν κάποιοι δημαγωγικά επιμείνετε σε διαστρέβλωση της αλήθειας, θα απανέλθω με ακόμα περισσότερα στοιχεία.
    Tζο, ξέρεις πολύ καλά ότι λογαριασμοί της ΒΙΑ διαγράφηκαν πολύ νωρίς και αφορούσαν στη συντριπτική τους πλειοψηφία παίκτες αντίπαλους που έχει παραδεχτεί εμμέσως ΠΛΗΝ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ο φερόμενος ως υπεραρχηγός σας ότι είχε φυτέψει μέσα για ρουφιάνους. Επίσης πολύ εκδιώχτηκαν ως ύποπτοι. Ασφαλώς και οι κατακτήσεις που αναφέρεις δεν είναι λάθος, όμως αοπό εσένα δεν περιμένω να διαβάζεις ό,τι σε συμφέρει μόνο, σε έχω για περισσότερα.
    Κατακτήσεις συμμαχίας: (?)
    • Κατακτημένα: 134
    • Χαμένα: 186
    Αυτό λέει το προφίλ μόνο της ΒΙΑ! Αυτό μαζί με τις αυξομειώσεις πληθυσμού με κάθε νέο χωριό που ιδρύοταν εσένα τι σου κάνει; Μείωση 20% επί του αρχικού πληθυσμού ή, 5%. Για να μην μπερδευτείς, ΧΑΘΗΚΑΝ 186, ΚΑΤΑΚΤΗΘΗΚΑΝ 134, άρα το ισοζύγιο είναι 52 χωριά όλης της συμμαχίας (55 άτομα προ ww * μ.ο.15 χωριά = 825) τα 52 ΠΟΣΟ % ΕΙΝΑΙ??????

Η κουβέντα με τον ανύπαρκτο παραπάνω Τζο δεν γίνεται για το αν έπαιξε καλά ο ένας και καλύτερα ο άλλος, αλλά για το αν υπάρχει 70% ή, 45%. Και αφού θες, ψάξε, βρες το και μας λες μετά... Αλλά μέχρι τότε, μην ανεβάζεις παπ@ριές μόνο και μόνο επειδή απαντάμε στον κάθε άμπ@λο που έπαιξε ένα σέρβερ και έεμαθε τα πάντα και έχει και άποψη. Νυσάφι...

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι ανάγωγος και απαράδεκτος δεν θα σ ακολουθησω. Απαντώ για τελευταία φορά για να μη δημιουργηθούν εντυπώσεις
    1/Οι μετρήσεις οι δίκες μας ήταν 70% ότι υπερείχατε και φυσικά δεν το διαπραγματεύομαι
    2/ Σε βολεύει να κάνεις τον χαζό τι να πω? Σας φτάσαμε γιατί α/σας κλέψαμε χωριά β/σας ισοπεδώσαμε χωριά και πρωτεύουσες γ/διεγραψαν πολλοί τους λογαριασμούς τους μετά τις συνεχείς επιθέσεις μας
    Ο συνδυασμός των 3 αυτών παραγόντων έφερε το 44/40
    Είσαι κουραστικός και ανάγωγος δεν ξανά απαντώ σε σένα
    ΥΓ. Παίρνοντας εικονικά δεδομένα σου φτιάχνω και γω παπάδες κύριε καθηγητά
    ΥΓ Υποκριτικές ευχές εγώ δεν δίνω ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ
    Τις μετρήσεις τις δικές σου, δικέ μου, βάλτεις εκεί που ξέρεις (στο αρχείο σου). Μιλάμε για αριθμούς πραγματικούς από την όλη πορεία του σέρβερ. Αμα η δικιά σου η μέτρηση λέει πως πήγες το θαύμα 101 και στην δικιά σου πραγματικότητα έχεις κερδίσει κιόλας, αυτό αφορά εσένα (και τον ψυχίατρό σου). Στο μεταξύ όσο έκλεβες άχρηστα χωριά εμείς πέρναμε το σέρβερ, άιντε και μέχρι να το πιάσεις θα ξαναχειμωνιάσουμε... Αν ήθελαν να αμυνθούν αναρωτήσου, δεν μπορούσαν; Η, μήπως αμύνονταν μόνο όπου έκριναν αναγκαίο να το κάνουν;

πφφφφφφφφφ.... ο έχων αγωγή θα μας πει και ανάγωγους επειδή είναι ψεύτης και του απαντάμε στα ψεύδη του...

Ο αυτισμός δεν συμβαδίζει με τη χρήση pc κλείστο... Και για να λες συνέχεια τις ίδιες π@παριές μάλλον κάτι τέτοιο έχεις. Ψάξου...

Προεπιλογή

Από τα 53 accounts BIA! που έκαναν διαγραφή και τα άλλα 13 που εκδιώχθηκαν και δε μπήκαν σε άλλη συμμαχία μέχρι το τέλος,
    εχουμε σύνολο 66 accounts

Πόσοι από αυτούς ήταν οι spy και οι ύποπτοι? Δώσε συγκεκριμένα ονόματα...
    Να πούμε 10 χοντρικά.

Οπότε έχουμε 56 accounts x 15 χωριά μέσο όρο (όπως είπες παραπάνω) = 840 χαμένα χωριά
    Μαζί με τα 52 χαμένα χωριά από τη διαφορά των κατακτήσεων, έχουμε
    Σύνολο 892 χαμένα χωριά (τερματίσατε με 420 χωριά)

Οπότε χάσατε (όπως είπα και παραπάνω), πάνω από τα 2/3 της αρχικής δύναμής σας.

Όπως θα θυμάσαι, σε έχω προτείνει και παλαιότερα για κυβερνητικό εκπρόσωπο τύπου!!
    Έχεις μια συνεχή τάση, να κάνεις το μαύρο άσπρο, αλλά ευτυχώς δε τρώμε κουτόχορτο...
    OXI ΣΕ ΥΠΟΤΕΛΕΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ KAI ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΡΙΟΝΕΤΤΕΣ

Η ποταμίσια μου καρδιά, δε θέλει να λιμνιάσει.

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-11, 13:34
  2. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-11, 11:14
  3. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-10, 21:00
  4. Πολλοί θέλουνε να λέγονται νικητές
    By sagian in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-09, 11:38