Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 19

Θέμα: Ας ανοίξω και εγώ ένα θέμα

Προεπιλογή Ας ανοίξω και εγώ ένα θέμα

Καλησπέρα σε όλους!
    Μια και λείπει ο ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ ας μιλήσουμε σοβαρά. Καταρχήν αυτά που θα γράψω αφορούν μόνο την δικιά μου οπτική γωνία και όχι της συμμαχίας, την οποία την εκφράσει όποτε και αν θέλει ο leader PONOS.
    Ξεκινήσαμε τον server με το Χρήστο μια και δεν μπορέσαμε να παρασύρουμε τα super ατού μας (dps, Anubis, alfa, kartalo/soto, malia, gloukop, Elendur κτλ κτλ) ενώ ο trampalas θα έμπαινε για λίγο στην αρχή ο malias άργησε να μπει. Εγώ λόγω ανελυμένων επαγγελματικών υποχρεώσεων ήταν πολύ δύσκολο να αναλάβω την ηγεσία και ευτυχώς δέχτηκε να αναλάβει ο Χρήστος. Βέβαια προσπάθησα να τον βοηθήσω όσο μπορούσα, αλλά το κουπί ήταν δικό του και όπως αποδεικνύεται άντεξε και με το παραπάνω. Ξεκίνησαν βέβαια αρκετοί παραδοσιακοί μας παίχτες και είχαμε και πολλές νέες παρουσίες (τα ονόματα είναι πολλά και δεν είναι της ώρας).
    Με αυτήν την κατάσταση λοιπόν δεν θέλαμε να βάλουμε ψιλούς στόχους μια και πιστεύαμε ότι δεν θα γεμίζαμε ούτε ένα wing και είπαμε να κάνουμε έναν χαλαρό server με πολύ ξύλο και χωρίς το άγχος της νίκης το οποίο αποτελεί τροχοπέδι στην διασκέδαση. Οι στόχοι λοιπόν ήταν κυριαρχία στα +/- και ξύλο στους hunters που δηλώσαν ότι θα βγούνε στα +/- για να μας δείρουν και να μας αποδείξουν ότι είναι καλύτεροι και κακός κατά την γνώμη τους ήταν τόσα χρόνια στην σκιά μας δήθεν, κάτι που εμείς πότε δεν πιστέψαμε. Μαζί μας παραδοσιακοί πλέον σύμμαχοι SP και EXTRAS. Επίσης σε αυτήν την περιοχή έπαιξαν οι ΤΙΤΑΝΕΣ, ένα θέμα που στην αρχή μου δημιούργησε περίεργα αισθήματα μια και με τα παιδία αυτά παίζαμε μαζί από τότε που ξεκινήσαμε το travian και τώρα ήταν απέναντί μας. Ο λόγος απλός και απόλυτα σεβαστός «Γιώργο έχω δώσει τον λόγο μου στον Στέλιο». Όταν λοιπόν μιλάς με έναν άνθρωπο σαν τον Παύλαρα και σου λέει κάτι τέτοιο, δεν μπορείς να πεις τίποτε άλλο από το «Παύλε καλό game να έχουμε». Στην συνέχεια βέβαια με την αποχώρηση του immortal ο λόγος έπαψε να υπάρχει και η τάξη αποκαταστάθηκε. Οι Hunters κλασσικά από την αρχή δηλώσαν ότι δεν πάνε για server ούτε αυτοί, οπότε υποθέσαμε ότι θα έχει πολύ πλάκα ο server στα +/-. Τα αποτελέσματα όμως τραγικά για αυτούς, μέσα σε λίγες μέρες αφού στήσανε 4 με 5 wing (δεν θυμάμαι πόσα ακριβώς)και δυο οι ~T~, που τότε παίζανε μαζί τους, και απέναντι με ένα εμείς ένα οι SP και μισό οι EXTRAS, βρέθηκαν ξαφνικά σε μια απέλπιδα προσπάθεια να βγάλουν δεύτερο χωριό για να πάνε στο 200/-200 για λόγους στρατηγικής (χα0χα0χα0χα0χα0 που λέει και ο Kaytos). Ξαφνικά άρχισαν να λένε στους παίχτες τους ότι πρέπει να πάνε εκεί για να διεκδικήσουν τον server και όχι ότι του φευγάτου η μάνα ποτέ δεν έκλαψε. Τελικά κατάφερε να ξεφύγει από το κέντρο ένα με ενάμιση wing και να αναπτυχθεί εκεί που θα ΕΒΓΕΝΕ ΤΟ WW (χα0χα0χα0χα0χα0χα0 που λέει και ο ξέρετε ποιος). Μετά από ένα μήνα περίπου λοιπόν άρχισε το sim city και που και που κανένα χωριό από αυτά τα λίγα που είχαν μείνει. Εκεί λοιπόν άλλαξαν και οι στόχοι. Μια και δεν είχαμε με τι να ασχοληθούμε είπαμε ας κάνουμε μια προσπάθεια να κυνηγήσουμε τον server (δεν ξεφύγαμε ούτε αυτήν την φορά από την μοίρα μας). Ενδιαφέρων είχαν κάποια λίγα attack της fml στα πολύ κεντρικά μας acc, που τα αντιμετώπισαν με ελάχιστη βοήθεια μόνοι τους (ένα από αυτά ήταν και του PONO), στην συνέχεια κάποια mass attack από εμάς στους fml με καμιά 20αρια cap τους κοντά στο μηδέν. Σε αυτό το τεταρτημόριο τελικά βγήκαν 4 WW και κατακτήθηκαν τα τρία το άλλο βγήκε εκεί που πήγανε οι Hunters και το ερώτημα τώρα που σκοτώνει!!
    «ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΣΑΝΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟ 200/-200 ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΓΕΝΕ ΤΟ ΕΝΑ????????????????????»
    Γιατί πολύ απλά το μόνο που θα πετύχαιναν θα ήταν να χορτάσουν ξύλο!
    Υπήρχε βέβαια και η πρόταση να το καθαρίσουμε και αυτό έστω και μετά την κατάληψη τους από τους hunters (επιθετικά να φάνε και οι κότες! ΟΠΑ ΛΑΘΩΣ να φάνε και οι fml) άλλα ο PONOS είχε και πάλι το ισχυρότερο επιχείρημα «δεν τους έχεις μάθει ακόμα? Τόσο εγωιστές και παρτάκιδες που είναι αν πάρουν WW θα δεσμεύσουμε τα αμυντικά τους μέχρι το τέλος του server έστω και αν είναι συνέχεια στο μηδέν! Προτιμάς να τα αντιμετωπίσεις μέσα σε ένα Χ3 η μέσα σε μια σύγχυση? Αυτοί έχουν μόνο μάτια, αστούς να δούμε τι θα βλέπουν όταν θα γεμίζουμε την πλατεία τους με 5000 fake!» (σωστός έτσι? Και να φανταστείτε τον είχα για άμπαλο). Και φυσικά έπρεπε να πάρουν και 2 σχέδια για να μην έχουν ανάγκη τον ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ και τους το χρεώσει με τίποτε αμυντικά.
    Στα -/- εκεί που οι αετοί είχαν την βάση τους βγήκαν τα παιδιά της ΒΙΑ! ¶ψογοι όπως πάντα όλοι τους , Παντελής (φοβερό παιδί αλλά την έκανε νωρίς και καλά έκανε), Δήμητρα (Εκπληκτική παίχτρια, σχεδόν ΒΟΤακι), ¶ρης (τρομερή διαίσθηση και γνώστης του παιχνιδιού), με πολλούς δικούς μας στο πλάι τους (Dimaggelos, fularxos, canty-canty ktl ktl). Εκεί δεν μπορούμε να πούμε ότι τα παιδία είχαν το ίδιο εύκολη δουλειά, πολύ ξύλο σε όλον τον server, πολύ λιγότεροι αλλά τα πήγαν μια χαρά. Τα WW χάθηκαν και τα τρία, στο περιβόητο WW που άλλαξε χέρια αν και είχαν την παρότρυνση να ξανά προσπαθήσουν (στρατοί υπήρχαν) προτίμησαν να κρατήσουν τα επιθετικά. Ίσως τελικά να ήταν καλό γιατί δεν χρειάστηκε να κατατμηθούνε και άλλο οι άμυνες.
    Στα -/+ η ομάδα του VOURIS και του ALEXANDER, δεύτερος server μαζί και όσο γνωριζόμαστε τόσο η εντύπωση μου γίνετε καλύτερη για αυτούς τους ανθρώπους, ελπίζω να τα πούμε κάποια στιγμή και από κοντά. Και εκεί δύσκολα τα πράγματα μια και παίζανε κόντρα με την Hellas αν και τα παιδία τα δώσανε όλα δεν καταφέραμε να πάρουμε τον έλεγχο της περιοχής.
    Στα +/+ η μεγάλη κόντρα μεταξύ fml και ΜΛ στην οποία εμπλακήκαμε ελάχιστα. Θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια στην ηγεσία της ΜΛ και ιδιαιτέρα στον Μιχάλη για την δουλεία που έγινε εκεί.
    Όπως μπορεί να διαπιστώσει κανείς πολύ στρατοί χάθηκαν μέσα στην DT μεταξύ των ίδιων της τον συμμαχιών. ΒΙΑ* VS HELLAS, ~T~ VS EXTRAS και SP. Ενώ στον αντίπαλο υπερσχηματισμό δεν άνοιξε ούτε ρουθούνι.
    ΠρΆ όλα αυτά όταν ξεκίνησε το End game, όλοι σχεδόν είχαν και από ένα hammer και σε συνάρτηση με την δημιουργία της DT τα πράγματα φαινόταν πολύ εύκολα και αυτό ήταν το μεγαλύτερο λάθος μας. Αρχίσαμε να χαλαρώνουμε και να κάνουμε τρομερές σπατάλες σε στρατούς με αμφίβολα αποτελέσματα, χάναμε στρατούς και δεν μας ένοιαζε, ρίχναμε τα hammer και δεν ξανά μπαίναμε να κόψουμε αμυντικά, αρχίσαμε να γινόμαστε ουράνιο τόξο στις συμμαχίες μας, βλέπαμε τα real και βαριόμασταν να στείλουμε αμυντικά, χάναμε σχέδια αντικείμενα και δεν πεισμώναμε ούτε τότε να πάμε να τα πάρουμε πίσω ενώ δεν ξέραμε που να βάλουμε τα επιθετικά. Ένα απίστευτο κλίμα οχαδερφισμού, «έλα μωρέ δικό μας είναι μην τρελαίνεστε». Ο μόνος λόγος που καταφέρναμε να συσπειρώνουμε κάπως τους παίχτες μας ήταν ο ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ και οι π@π@ριες που έγραφε στο forum, ήταν πραγματικά ο μόνος που κατάφερνε να τσιτώνει τους παίχτες μας και να βλέπουμε κανένα αμυντικό στα WW μας. Σε αντίθεση με τους αντιπάλους οι οποίοι είχαν τεράστιο πείσμα και συγχαρητήρια για αυτό. Προτίμησαν λοιπόν να κάνουν ανταρτοπόλεμο και σίγουρα στην δημιουργηθήσα κατάσταση ήταν το καλύτερο που μπορούσαν να κάνουν. Κυνήγι των hammer αντικειμένων και cap (χρησιμοποιώντας τους κατάλληλους πληροφοριοδότες, ίσως κάποια στιγμή μας πείτε τι σχέση έχει ο γνωστός παίχτης από τους ΑΛΗΤΕΣ με τον με τον Μίτσο που σε λίγο πάει φαντάρος? Γιατί πολλά ακούσαμε για rouf κτλ κτλ και για βρώμικο παιχνίδι έτσι τρισαμπαλάκο?? ¶στο μίλα καλυτέρα για μήλα). Όλα αυτά βέβαια είχαν το αποτέλεσμα τους, αλλά ο πόλεμος κερδίζετε στα δρομολόγια και όχι στα κορφοβούνια. Δεύτερη σωστή κίνηση το ότι χτυπούσατε τα WW μας στο 99. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να χάνονται πολλά αμυντικά στα μεγάλα lvl από τα νατάρια, αν και προσπάθησε να το σώσει και αυτό ο PONOS δυστυχώς κάποιοι δεν τον άκουσαν και ανέβαζαν συνεχεία. Αλλά ρε φίλε old (δεν σε ξέρω αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα για σένα) το ρίσκο δεν το σκέφτηκες? Κάποια στιγμή που αποφασίσαμε να σας κάνουμε και εμείς φθορά στα αμυντικά σας, έπαιρνα κάθε μια ώρα τον PONO για να μου πει αν όλα πάνε καλά. Που είναι το περίεργο? Όταν παίζεις με την φωτιά κάποια στιγμή θα καείς, είχα προτείνει στον Χρήστο να τα ανεβάσουμε όλα στο 94 και να τα διώξουμε όλα μαζί επάνω, κάτι που θα γινόταν στον επόμενο κύκλο, έχεις ακούσει για τα αυγά και τα πασχάλια? Αν και οφείλω να ομολογήσω ότι παραλίγο να τελειώνατε τον server χωρίς λάθος. Εδώ όμως ισχύει αυτό που ισχύει με τα εκρηκτικά το πρώτο λάθος είναι και το τελευταίο ρώτα τον Σάββα τον Ξηρό να σου τα πει. Όσο για κάποιους που πιστεύουν ότι θα έπαιρναν τον server αν πετύχενε η τελευταία επιχείρηση με λίγα λόγια κάνουν λάθoς . Τι να κάνουμε τώρα αφού δεν είχαν τελειώσει οι στρατοί!!
    Συγχαρητήρια καταρχήν στους ηττημένους που κατάφεραν να αναστήσουν έναν τελειωμένο server. Μην ανησυχείτε ο καλοκαιρινός είναι δικός σας. Ορμάτε HUNTERS!
    Συγχαρητήρια και στους συμπαίχτες μου για αυτήν νίκη! ΒΙΑ ($,!,*, ~T~, SP, EXTRAS), ΜΛ, HELLAS. Δεν μπόρεσα να είμαι τόσο ενεργός ώστε να σας γνωρίσω καλύτερα.
    Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν στο ROOM της ηγεσίας, αν και απλά σας παρακολουθούσα χωρίς να μιλάω (ότι ήταν να πω το έλεγα στον PONO), ήσασταν πραγματικά πολύ καλοί με ελάχιστα ψεγάδια. Ήσασταν πραγματική dream team!!
    Δεν ξέρω αν θα τα πούμε ξανά ingame αν γίνει πότε θα αργήσει δυστυχώς πολύ, αν και το θεωρώ σχεδόν αδύνατο, μακάρι να μπορέσω να συμμετέχω στον επόμενο χειμερινό.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kartalos/George : 01-05-11 στις 01:48
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Προεπιλογή

Μου έβγαλε ότι ήταν πολύ μακρύ
    Χμμμμ
    Ας βάλω και τα υπόλοιπα εδώ

Και τέλος να ζητήσω συγνώμη από τον Χρήστο τον οποίο κατάφερα να βοηθήσω ελάχιστα. Τα έκανε όλα μονός του και τα έκανε για άλλη μια φορά όλα άψογα. Η μισή νίκη από πλευρά μας για μένα ανήκει σε αυτόν. Δεν ξέρω πόσοι έμαθαν travian από μένα, αλλά εγώ έμαθα από αυτόν και από τους kartalos/Sotos, dps, alfa, malias (eimai apo xorio) (τα παίρνω δύσκολα και θέλω πολλούς δασκάλους). Όσο για την γνώμη για αυτόν δεν αλλάζει από τον δεύτερο server όπως ακριβώς την εξέθεσα τότε
    ΙΟΥΝΙΟΣ 2009
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ponos, kaytos, koprias ktl (Ο καλύτερος έλληνας παίχτης) δείτε έναν διάλογο μας λίγο πριν το 100 του tasoylhs
    loipon
    emeis dexomaste
    3 epi8eseis ligo prin thn lijh
    ara exoyme kai leme
    an mas katevasoyn ena lvl WW
    se 30 lepta apo twra
    h se 40
    8eloyme
    1:20:00
    na oloklirwsoyme to lvl 99
    mias kai 8a mas katevasoyn sto 98
    kai
    3:30 wres na ftiajoyme tisapo8ikes
    kai meta 4 :17 wres
    na kanoyme to lvl 100
    synolo
    8:57 wres
    Ενσωματομένο travianoκουμπιουτερακι!!!!!
    Τζάμπα τα υπολογίζαμε τελικά Χρήστο, βαρούσανε αποθήκες!
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Ποτε δηλωσαμε ότι δεν Πάμε για σερβερ;
    Ποτε δηλωσαμε ότι θα κάτσουμε κέντρο να σας σπάσουμε;
    Αυτα τα δυο τα είπατε εσείς πριν ΚΑΝ ξεκινήσει ο σερβερ.
    Βρες μου μιας και κρατάς αρχεία αν έχω ΓΡΑΨΕΙ ποτε κάτι Τέτοιο.
    Εγώ βέβαια δεν κρατώ ποτε αρχεία και εμπιστεύομαι τον συνομιλητή μου.

Θύμισε μου έναν σερβερ που δεν πήγαμε αποκια.
    Παντα εκει πηγαίναμε και Αυτο δεν αλλάζει για οποιοδήποτε λόγο.

4 ww στο +/-.ναι
    Είχαμε υπολογίσει το ένα Εμεις και το δεύτερο οι τιτανες.ρωτα τον Παύλο.
    Οπότε θα είχαμε δυο
    Και θα σας έμενε ένα στο κέντρο.
    Σχέδια ακριβώς δίπλα μας.πως θα τα παίρνετε;10 ώρες μακριά;δεν νομίζω.

Μας θέλατε συνέχεια πάνω για να μην φύγουν οι άμυνες.
    Οι επιθέσεις σας δεν το δείχνουνε Αυτο

Σπάσιμο αποθηκών πριν το Πάσχα;;μπορούσαμε άνετα να το παρατησουμε και να πανε οι άμυνες αλλου.
    Και μάλιστα κάποιες πηγανε.μέχρι να φτιαχτούν οι αποθήκες.

Αυτή είναι η απάντηση στα λεγόμενα σου τα οποία είναι Πολύ εριστικα και βλέπω ένα τελείως άλλο καρταλο.
    Πολύ Μένος εναντίον των hunters.
    Έχουμε πάρει καλοκαίρινο δεν χρειάζεται κιαλλο.
    Σε έχει πειράξει;;;;ξυδιιιιιιιιιι.

Τελειωσε το και Όταν κατεβεις Έλα να σε κερασω ένα τσιπουρακι.
    Εγώ το τελειωνω εδω.έπρεπε βέβαια να απαντήσω.

Αν σε ικανοποιεί το παρακάτω να το γράψω να τελειωνουμε.
    Είστε καλύτεροι.Είστε οι νικητές.Είστε οι πρώτοι.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων

4 ww στο +/-.ναι
    Οπότε θα είχαμε δυο

Σπάσιμο αποθηκών πριν το Πάσχα;;μπορούσαμε άνετα να το παρατησουμε και να πανε οι άμυνες αλλου.

Αυτή είναι η απάντηση στα λεγόμενα σου τα οποία είναι Πολύ εριστικα και βλέπω ένα τελείως άλλο καρταλο.

Το δηλώσαμε άστο στην άκρη, πες δήλωσα, εσένα σε ξέρουμε πόσο διπλωμάτης και πόσο προσέχεις τα λογάκια σου, αλλά θα σου υπενθυμίσω δύο πραγματάκια που ξεχνάς.
    1. Δεν είσαι ο μόνος που μιλάς εκ μέρους των hunters ή είσαι?
    2. Οι SP και οι EXTRAS είναι ένα κομμάτι από εμάς, εμάς δεν θα μας απειλούσες ποτέ γιατί ήξερες πως θα πάθαινες αυτό που έπαθες (τελικά δεν το απέφυγες) τους SP και τους EXTRAS όμως………

Εμείς τι είπαμε πριν ξεκινήσει ο server?? Αυτούς τους διαλόγους τους έχω εύκαιρους φίλτατε, συμμετέχουμε εγώ εσύ και ο trampalas αν δόσεις εσύ (o trampalas μου έχει δώσει ήδη) άδεια και φυσικά εγκρίνει ο διαχειριστής τότε τα βγάζω αυτήν την στιγμή.
    Και σχέδια θα χάνατε και WW Στέλιο. Στο WW σας είχαμε δυο hammer και αμυντικά που μπαίναμε 2 ώρες μετά την δικαία σας κατάκτηση εκτός αν βάζατε 1M με 1,1M αμυντικά σε 2 ώρες. Όσο για τα πλάνα δες τα καλύτερα, το ένα το είχατε το άλλο το είχαμε. Δεν ξέρω πραγματικά τι θα γινόταν αν το δοκιμάζαμε, ίσως και τίποτε, σημασία έχει όμως ότι αυτό που αποφάσισε ο leader αποδείχτηκε το σωστότερο.
    Δεν το διάβασες καλά το μήνυμα, δεν είπα σας θέλαμε πάνω, είπα ότι και στον μηδέν να σας είχαμε δεν υπήρχε περίπτωση να διώξετε αμυντικά εφόσον είχατε WW και πλάνα.
    Είδες Στέλιο τι καταφέρατε με όλα αυτά που κάνετε τόσα χρόνια? Δες αν θες τι έλεγα για σας στον δεύτερο speed και δες τι λέω τώρα. Καταφέρατε να μου αλλάξετε γνώμη 100% και το κακό όχι μόνο σε μένα αλλά σχεδόν σε όλους μας. Είπαμε ναι στην συνεργασία, αλλά εσείς δεν θέλετε συνεργάτες θέλετε μ@κ@κες (που λέει και Λάκης) και άντε να τον κανείς μια, μικρός αδερφός λες είναι δεν καταλαβαίνει, άντε να τον κάνεις δυο, ε την τρίτη παίρνεις μια σανίδα και του τις βρέχεις.
    Τι να πειράξει ρε που πήρες καλοκαιρινό?? Χα0χα0χα0χα0χα0
    Ρε Στέλιο δεν πα να τους πάρεις όλους! Χαλάλι σουΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
    Το τσίπουρο εννοείται ότι τα δέχομαι, αλλά με όλα αυτά που έχω μπλέξει εδώ, εκτός από το ότι δεν μένει χρόνος να παίξω travian δεν μπορώ να ξεμυτίσω κιόλας, κάθε μέρα μου το λέει ο dps να κατέβω αλλά που.
    Με ικανοποιεί που μας θεωρείς νικητές, αλλά ποιο πολύ με ικανοποιεί που το γράφει και ο πινάκας.
    XAXAXAXAAXAXAXA
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Προεπιλογή

4 ww στο +/-.ναι
    Οπότε θα είχαμε δυο

αν δεν ηταν η l.p τοτε θα επερνες απο τα 3 το μ............o 42 hummer σου εδωσε του πατου καταλαβες απο το 99 στο 0
    εδω ρε αμπαλοι υποκριτες ο ιδιος ο biloni μπροστα στον τραμπαλα καλη του ωρα οπου να ειναι το παιδι εβγαλε γλωσσα τοσο ξεφτυλες ησαστε και συνεχιζεις και μιλας στο φορουμ αφου δεν επεζες και μη μου πεις εγω μιλαω για τους hunters γιατι τους εκπροσωπο γιατι καποτε ειπες εγω δεν ειμαι οι hunters ολοι μαζι ειμαστε αρα τουμπεκιασου και ασε να μιλησει κανας αλλος που επεζε και τα εχωσε κιολας (εκτος αν επεζες και ντρεπεσε να το πεις )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blAck~A : 01-05-11 στις 02:12

Προεπιλογή

εσυ δεν ειπες τα +/- ειναι το τεταρτημοριο που βγαινουμε και θα προσπαθησουμε να μεινουνε εκει εστω τελικα και στου διαολου τη μανα / - πετρου και παυλου γωνια εσυ δεν ελεγες θα προσπαθησουμε να διεκδικισουμε τα +/- αλλα δεν κρατας συνομηλιες που δεν σε συμφερουν αν σε συμφεραν θα της ειχες
    ουστ ρεεε

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Το τι μπορούσε να συμβεί και το τι έγινε αλλου παπά ευαγγέλιο.
    Το ίδιο μπορούσα να πω και Εγώ ότι αν δεν κέρδιζαν οι DT θα κερδιζε το θαύμα η Εμεις.
    Το θέμα είναι το τι έγινε.με υποθέσεις δεν μιλάμε.τα γεγονότα παίζουν ρόλο.
    Εμεις πήραμε αυτα που θέλαμε(ww και σχέδια) και πεξαμε μέχρι τέλους το παιχνίδι μας.
    Και οι DT κερδίσανε τον σερβερ.
    Και γράφω στον πληθυντικό Γιατί Αναφέρομαι στην συμμαχία που παίζω και στηρίζω.
    Και μαζι όλοι αποφασίζουμε.

Τέλος πάντων μιας που χάσαμε να κάνω πίσω και να σταματήσω την κουβέντα Γιατί σε πειράζει και φενεται Απο το γαργαριστο γέλιο σου.
    Πλέον πρέπει να μιλάνε μόνο οι νικητές.

Προεπιλογή

Το τι μπορούσε να συμβεί και το τι έγινε αλλου παπά ευαγγέλιο.
    Το ίδιο μπορούσα να πω και Εγώ ότι αν δεν κέρδιζαν οι DT θα κερδιζε το θαύμα η Εμεις.
    Το θέμα είναι το τι έγινε.με υποθέσεις δεν μιλάμε.τα γεγονότα παίζουν ρόλο.
    Εμεις πήραμε αυτα που θέλαμε(ww και σχέδια) και πεξαμε μέχρι τέλους το παιχνίδι μας.
    Και οι DT κερδίσανε τον σερβερ.
    Και γράφω στον πληθυντικό Γιατί Αναφέρομαι στην συμμαχία που παίζω και στηρίζω.
    Και μαζι όλοι αποφασίζουμε.

Τέλος πάντων μιας που χάσαμε να κάνω πίσω και να σταματήσω την κουβέντα Γιατί σε πειράζει και φενεται Απο το γαργαριστο γέλιο σου.
    Πλέον πρέπει να μιλάνε μόνο οι νικητές.
    Το γέλιο μου είναι καυτό δεν είναι γαργαριστώ είπαμε χα0χα0χα0χα0χα0 που λέει και ο καυτός.
    ΜΑΖΙ ΟΛΟΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ????
    Εδώ θα γελάσω σαν Κάρταλος ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Δώσε την άδεια να ανεβάσω τους διαλόγους μας και τότε να δεις γέλιο, που σε παρακαλούσα να με βάλεις στο room σας για να μιλήσω σε όλα τα παιδία μαζί και μου έλεγες, τι να πούνε μωρέ δεν έχουν να πούνε τίποτε.
    Το αν είναι μια υπόθεση τεκμηριωμένη η οποία θα μπορούσε να συμβεί η ουσία είναι όμως μια ξεκάθαρη και χωρίς υποθέσεις. Εκμεταλλευτήκαμε τον υπέρμετρο εγωισμό που σας διακρίνει μια ζωή και σας αφήσαμε να ελπίζετε ώστε να μην φύγουν τα αμυντικά σας από το WW αυτό.
    Τώρα γιατί σε πείραξε μια υπόθεση που έκανα και είπα ότι μπορεί και να μην πετύχενε, μάλλον επειδή ξέρεις πολύ καλά ότι θα πετύχενε.
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Αλεπούδιτσα πονηρή οι HuntersLP κερδίσανε τον σερβερ με την βοήθεια της φμλ στο θαύμα της lp.
    Οπότε είμασταν μαζι.
    42 εσείς 84 Εμεις.
    Μαζι τα ριξαμε.και μαζι κερδίσαμε.

Δεν κρατω ποτε αρχείο φίλε μου και το ξέρουν όλοι όσοι με ξέρουν.
    Το βράδυ κλείνει το pc και σβήνουν ολα.
    Δεν είμαι Ούτε ρουφιάνος να κραταω συνομιλίεσ για οποιοδήποτε λόγο
    Ούτε της γκεσταπο.

Hunter ήμουνα είμαι και δεν θα παψω να είμαι Όσο υπάρχει.
    Και θα την στηρίζω Οπότε και όπου Θελω και ας είχα κάνει ότι ήθελα(delete).

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Αυτο το λες και το ξαναλες και συνεχίζεις Ενώ Βλέπεις τόσο καιρο δεν σου απαντώ.
    Μου είχες πει Τρίτη στις 23.00 να τα πούμε στο σκυπε με ποιον έχει πρόβλημα.
    Και σου είπα ποιος νομίζεις έχει πρόβλημα;
    Μου ανεφερες 2-3 ονόματα.
    Οκ
    Και την Τρίτη στις 23.00 σε περιμέναμρ να μπεις στο σκυπε (Andy,gioungkiken,daltons,reset,egv Kai Alla 3 atoma)
    Και δεν εστειλες ένα μνμ η ένα τηλέφωνο ότι δεν θα ρθεις Γιατί δεν μπηκες ποτε.
    Απο την στάση σου Αυτή όλοι κατάλαβαν ότι απλά δεν ήθελες συνομιλία.
    Και την επόμενη μου λες δεν μπορούσα και να τους φωνάξω ξανα το άλλο βράδυ.
    Δεν μου λες αν εσένα σε στηναμε ΧΩΡΙΣ ειδοποίηση θα πηγαινες εκ νέου;;;;;

Αν γουσταρετε όμως μαζευομαστε ένα βράδυ τώρα που τελείωσαν ολα στο σκυπε να τα πούμε ΟΛΑ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Immortalle : 01-05-11 στις 00:33

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. MH θέμα
    By mazestix in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-11, 14:16
  2. Να λέμε και τα καλά...
    By caverman in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-04-11, 13:16
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-10, 06:36
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-10, 14:09
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-09, 11:49