Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: Ο s4 άρχισε, η TF έχει ήδη διανυκτερεύον νοσοκομείο.

Προεπιλογή Ο s4 άρχισε, η TF έχει ήδη διανυκτερεύον νοσοκομείο.

Αδέλφια μου, τραβιανίστες.
    Ο σέρβερ 1 μπορεί να τελείωσε, αλλά η άρρωστη δε μπορώ να μη βλέπω τι γίνεται, οπότε μπήκα στα άδυτα μιάς από τις συμμαχίες του s4 και διαπίστωσα οτι η οργάνωση έχει την εξέλιξή της. Έχει δημιουργηθεί ήδη νοσοκομείο και μάλιστα και για επείγοντα περιστατικά. Σάς παραθέτω ακριβώς ότι έζησα!
    §11. Το περιεχόμενο των προσωπικών μηνυμάτων δεν ανήκουν σε αυτό το φόρουμ

Σχόλιο διαχειριστή: Nekromantis
    Ασχέτως αν ο διάλογος είναι αληθινός ή ψεύτικος, κάτι που δεν γνωρίζω, οφείλετε να κρατήσετε τους κανόνες του Φόρουμ.

§11. Το περιεχόμενο των Προσωπικών Μηνυμάτων (PMs), μηνυμάτων μέσα από το παιχνίδι (IGMs) και άλλες ιδιωτικές συζητήσεις (ICQ, Skype, MSN...) δεν επιτρέπονται στο φόρουμ χωρίς την άδεια των συνομιλητών. Ο νόμος προσωπικών δεδομένων της Δημοκρατίας της Γερμανία ισχύει σε όλο το φόρουμ.

Υπόσχομαι να επανακάμψω με το επόμενο ρεπορτάζ από το Aspect's anatomy...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 11-05-11 στις 08:23 Αιτία: Διάλογος από skype

Προεπιλογή

έχω να τονίσω ότι εγώ δουλεύω με σύμβαση σε αυτό το νοσοκομείο αορίστου χρόνου και έχω να πληρωθώ εδώ και κάτι μήνες...άρα κάνω λειτούργημα να εξηγούμαστε
    και επίσης έχω να πω ότι θα κάνω ότι προσπάθεια χρειάζεται αρκεί να βοηθάμε οποίους έχουν πραγματικά την ανάγκη μάς
    παντα στις διαταγες σας γιατρε μου....:P
    mpoumpou!!!! s1

Προεπιλογή

Καλησπερα S4,καλησπερα παιδια...
    Σαν γιατρος της TF βρισκομαι στην ευχαριστη θεση να σας ανακοινωσω οτι last night 3 πανεμορφα γαλατακια γεννηθηκαν σε χωριο αγαπητης συμμαχου!!!
    Ε-πονεσαμεν,Ε-κλαψαμεν,Ε-σφαδαξαμεν και εν τελει στισ 2 προ μεσημβριας φεραμε στον κοσμο 3 πανεμορφα μικρα πλασματακια.
    Τα μικρα εφροντισθην παρα της αδελφης νοσοκομας mpoumpous!!!! και Lorelei.
    Ο αρχηγος beatnik κοιτωντας τα συγγινηθηκε τα μαλλα και τους εδωσε τα πρεποντα υλικα για την σωστη αναπτηξην των.
    Σαν προσωπικος γιατρος δηλωνω οτι ειμαι πολυ υπερηφανος για την αισια εκβαση της επεμβασης.
    Νεα των μικρων τριδυμων θα μαθενεται for sure.
    Σας φιλω σταυρωτα.

Dr.Scott(καλλιτεχνικο ψευδωνυμο aspect-x)

mouts!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη scott : 11-05-11 στις 02:22

Προεπιλογή

δημοσιογραφική παρέμβαση: αυτά γαβγίζουν... Μπας κι έγινε λάθος;

Προεπιλογή

Και εγώ σαν ευτυχής μητέρα έχω να ευχαριστήσω τον γιατρό και πατέρα των τρίδυμων μου για την επιτυχής έκβαση του τοκετού μου!!! Πλέον όλη η οικογένεια πλεούμαι σε πελάγοι ευτυχίας και ο αρχηγός της συμμαχίας μας καθώς και οι υπόλοιποι συγγενείς (σύμμαχοι) έφεραν στα μικρά τα πρέπον για την μετέπειτα ανάπτυξη τους!!!
    Θ ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια εκτός από τον γιατρό και πατέρα των παιδιών μου την αδερφή νοσοκόμα mpoumpou και την Lorelei.
    Όπως προ ειπεν και ο γιατρός μου και πατέρας των παιδιών μου, νέα των μικρών θα μαθαίνεται σε μηνιαία βάση.....

Η μάνα κουράγιο των τρίδυμων.....
    nik-andra

Προεπιλογή

ρε γιατρε εχεις και παιδια?????????????? αλλα μου ελεγες....και για προαγωγη μου μιλαγες....αχχχχ τσεεε..καλα μου τα λεγατε με τον σαλονικιο.......
    mpoumpou!!!! s1

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

εγω που ειμαι ασθενης το φακελακι που το δινω????
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

ειστε ολοι σας καμμενοι ρεεεεεεεεεεεεεεε........ποτε θα σταματησετε να παιζετε?κλινικη αποτοξινωσης σας χρειαζεται.................
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

τα φακελακια εδω εδω εχεισ ραντεβου με τον γιατρο αποψε στις 11 το βραδυ...οσο για τον δημητρακη..κλινικη ειμαστε βρε...που θα βρεις καλητερη????
    mpoumpou!!!! s1

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oursoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε γιατρε εχεις και παιδια?????????????? αλλα μου ελεγες....και για προαγωγη μου μιλαγες....αχχχχ τσεεε..καλα μου τα λεγατε με τον σαλονικιο.......
    ΑΑΑΑ τωρα μαλιστα ετσι εξηγηται.........απο μοκετες χαλια κιλιμια,μπουκαρισε σε νοσοκομειο το γερορεμαλι και το παιζει γυναικολογος ο μπανιστηρτζης
    ρε οτι και να κανεις 8α σε βρει ρε
    και σε παιδικο στα8μο να πας (γνωστο ανεκδοτο)
    να τον προσεχετε παιρνει βιαγκρα!!!!!!!!!!!!!!!

τσεκεβαρα

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές