Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 35

Θέμα: Θα προσπαθήσει κάνας μερακλής μια εκτίμιση για την κατασταση στον σερβερ;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο draculino Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα μην αρχίζεις να λες πάλι τα δικά σου γιατί μιλάνε η αριθμοί και εγώ απλός τα γράφω
    Ρησπέκτ φίλε.. Παίρνεις τον επισημο τίτλο του αντι-τρολλ για φέτος (πέρσυ ήταν ο μπουκης)

Κατα τ'άλλα φίλε θα σου συνιστούσα σ' αυτή τη φάση του παιχνιδιού να κοιτάξεις το ποπ στις πρωτευουσες και τον αριθμό των προσαρτημένων οάσεων. 'Ετσι ίσως διαπιστώσεις ότι συμμαχίες με 6αρια καπ δεν δικαιούνται να ομιλούν. Για επιθετικούς πόντους είναι νωρις να μιλάμε ακόμα... Έχουμε δεν έχουμε ακομα σοβαρες συμπλοκές, κατεδαφισεις και κλεψίματα και το μόνο που γίνεται είναι ξύλο στις οασεις οποτε ποιοι επιθετικοι πόντοι; που αντιπροσωπεύουν τι; Αν δεν αντιπροσωπευουν σπασμένα σιτοχώραφα σε 15αρια 150% ή κλεψίματα χωριών - οι επιθετικοί πόντοι είναι ανούσιοι.
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

Eιν ενα σιμσιτακι
    με πλακα τρομερη
    στο φορουμ το διαβαζεις
    και λιωνεις στη στιγμη
    dracoulino dracoulino τι πινεις ρε παιδι ???

Dracoylinia

παροτι ειναι νωρις ακομη για συγκρισεις επιθετικων ποντων συμμαχειων, ετσι για να μην λεμε και οτι θελουμε, οι ποντοι των ρενς εν συγκριση με gng ειναι 30% λιγοτεροι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 18-05-11 στις 16:28

Το avatar του χρήστη draculino
    Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Μιλάμε για εμένα ή για τις συμμαχίες έτσι για να ξέρω οκ εγώ είμαι άχρηστος ποπακιας φάρμα αλλά δεν μιλάμε για εμένα αλλά για τις συμμαχίες τώρα αν πας και κοιτάξεις εσείς έχετε 5084 μέσο ορό ανά επιθετικούς πόντους .

Οπότε δεν έχετε τους περισσότερους στον σερβερ ανά παίκτη αν αν και έχετε και 30% λιγότερους παίκτες από εμάς.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη draculino : 18-05-11 στις 17:21
    Master-~AoE~.server2.

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι
    http://www.youtube.com/watch?v=kpXe2kBjPjQ

Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skorp_Monk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρησπέκτ φίλε.. Παίρνεις τον επισημο τίτλο του αντι-τρολλ για φέτος (πέρσυ ήταν ο μπουκης)

Κατα τ'άλλα φίλε θα σου συνιστούσα σ' αυτή τη φάση του παιχνιδιού να κοιτάξεις το ποπ στις πρωτευουσες και τον αριθμό των προσαρτημένων οάσεων. 'Ετσι ίσως διαπιστώσεις ότι συμμαχίες με 6αρια καπ δεν δικαιούνται να ομιλούν. Για επιθετικούς πόντους είναι νωρις να μιλάμε ακόμα... Έχουμε δεν έχουμε ακομα σοβαρες συμπλοκές, κατεδαφισεις και κλεψίματα και το μόνο που γίνεται είναι ξύλο στις οασεις οποτε ποιοι επιθετικοι πόντοι; που αντιπροσωπεύουν τι; Αν δεν αντιπροσωπευουν σπασμένα σιτοχώραφα σε 15αρια 150% ή κλεψίματα χωριών - οι επιθετικοί πόντοι είναι ανούσιοι.
    Δηλαδή τώρα εγώ είμαι που τα λέω λάθος . Ποιος βγαίνει και λέει πόσο επιθετικοί και πόσο δεν είμαστε εμείς , πόσο δεν ασχολείστε με το σιμσιτυ και πόσο ασχολούμαστε εμείς αλλά εντάξει πάλι έχω άδικο γιατί εγώ είμαι μια συμσιτου φάρμα σωστά,και πάλι θα αρχίσετε να λέτε για εμένα και για το πόσο άχρηστος χωρίς ούτε καν να με γνωρίζεται .

Προεπιλογή

Μιλάμε για εμένα ή για τις συμμαχίες έτσι για να ξέρω οκ εγώ είμαι άχρηστος ποπακιας φάρμα αλλά δεν μιλάμε για εμένα αλλά για τις συμμαχίες τώρα αν πας και κοιτάξεις εσείς έχετε 5084 μέσο ορό ανά επιθετικούς πόντους .

Οπότε δεν έχετε τους περισσότερους στον σερβερ ανά παίκτη αν αν και έχετε και 30% λιγότερους παίκτες από εμάς.
    Καταλαβαινεις τι γραφεις? Η μαλλον καταλαβαινεις τι γραφει ο πινακας?
    Οι καλύτερες συμμαχίες (επιθ.)

Συμμαχία Παίκτης Ø Βαθμοί
    1. BEARS 48 7032 337526
    2. GnG 45 5089 229007
    3. A-Μ.Α.Ν. 59 3517 207515
    4. RENCE 57 3248 185136
    5. E^PUMA 60 2923 175377
    6. NLS 35 4201 147034

Και αν παμε με Μ.Ο. η συμμαχια σου ειναι 5η, πισω απο τους NLS και 40% λιγοτερους επιθετικους ποντους απο Gng. Οι Bears ειναι πολυ μπροστα.

Οσο προχωραει ο σερβερ θα φανει η επιθετικοτητα καθε συμμαχιας αφου πλεον παιρνουν μπροστα και υπολοιπες πλυν τευτονων φυλες. Θα δεις οτι η ψαλιδα θα ανοιγει πολυ. Την ψαλιδα της συμμαχιας σου εννοω με τις επιθετικες συμμαχιες.

YΓ. Πουναι ο Μπουκης οεο????

Περιοχή
    Στο Τάτουην

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαινεις τι γραφεις? Η μαλλον καταλαβαινεις τι γραφει ο πινακας?
    Οι καλύτερες συμμαχίες (επιθ.)

Συμμαχία Παίκτης Ø Βαθμοί
    1. BEARS 48 7032 337526
    2. GnG 45 5089 229007
    3. A-Μ.Α.Ν. 59 3517 207515
    4. RENCE 57 3248 185136
    5. E^PUMA 60 2923 175377
    6. NLS 35 4201 147034

Και αν παμε με Μ.Ο. η συμμαχια σου ειναι 5η, πισω απο τους NLS και 40% λιγοτερους επιθετικους ποντους απο Gng. Οι Bears ειναι πολυ μπροστα.

Οσο προχωραει ο σερβερ θα φανει η επιθετικοτητα καθε συμμαχιας αφου πλεον παιρνουν μπροστα και υπολοιπες πλυν τευτονων φυλες. Θα δεις οτι η ψαλιδα θα ανοιγει πολυ. Την ψαλιδα της συμμαχιας σου εννοω με τις επιθετικες συμμαχιες.

YΓ. Πουναι ο Μπουκης οεο????
    Παράφρασες αυτό που είπα, δεν είστε "1η" όχι ότι σας περνάμε . Όσο για τα παρακάτω που λες μάλλον έχεις δίκιο, δεν μπορώ να διαφωνώ πάντα .
    Master-~AoE~.server2.

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι
    http://www.youtube.com/watch?v=kpXe2kBjPjQ

Προεπιλογή

Κάτσε να δεις πως την λένε πως την λένε αααα GnG η συμμαχία που έπαιρνε ή το 1ο ή το 2ο μετάλλιο ¨συμσιτα" για κατί εβδομάδες(για την ακρίβεια 8) που έχει να δει χρυσό μετάλλιο επιθετικού 6 εβδομάδες και στους κλέφτες δεν είναι τουλάχιστον στο τοπ 3 εδώ 5 εβδομάδες,που για 5 εβδομάδες ήταν μες στο τοπ των παθητικών (έτσι το λέει η ίδια οχι αμυντικοί παθητικού) πάμε στους άχρηστους ποπακιδες της ΡΕΝΣ από τους οποίος κλεβετε τον τίτλο , είναι στο τοπ 3 τον επιθετικών για 4 εβδομάδες και τον κλεφτών 5. Τώρα μην αρχίζεις να λες πάλι τα δικά σου γιατί μιλάνε η αριθμοί και εγώ απλός τα γράφω
    Μεγαλύτερη πρόοδο αυτήν την εβδομάδα.
    Κατάταξη Συμμαχία Κάτ.
    1. GnG 7360 μάλλον είναι οφθαλμαπάτη.

Α και τον καλύτερο μέσο όρο επιθετικών πόντων τον έχει η ΒΕΑRS όχι εσείς.
    ΝΑ ΜΑΙ κι εγω, αργησα κομματακι να ξανα ποσταρω και ν αρχισω το flame war αλλα ειμαι παλι εδω!

Λοιπον δρακουλινο για να δεις ποσο σχετικος εισαι (δεν ειπα ασχετος και παρεξηγηθουμε ε; )

Πρωτες 6 εβδομαδες, η gng μπαινει δυνατα στο παιχνιδι και φαρμαρει ΟΤΙ οαση υπαρχει στα κεντρικα και καπως στο +- . Οι αλλες συμμαχιες ακομα ανεβαζουν κανα σιταρι, η δεν εχουν μπει ολες... για παραδειγμα αυτη η RENCE που θα εμπαινε με 40 λογαριασμους καπου προς ++ η +- (Δε θυμαμαι πως το το χε πει ο λαζαρος ακριβως...) και τελικα μπηκανε 1 βδομαδα μετα ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ (ΤΥΧΑΙΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ) και στο ακριβως ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΕΤΑΡΤΗΜΟΡΙΟ. και ετσι ηρθαν και τα πρωτα επιθετικα μεταλια στην GnG. Λογικοτατο! Ξεκινησαν πιο οργανωμενοι και κυριαρχησαν στην αρχή!

απο 6 εβδομαδα και μετά, οι BEARS πηγαν και πηραν τα 2α τους χωρια, οχι τοσο κεντρικα αλλα οχι και τοοοοσο μακρια στο ++. εκει βρηκαν παρθενες οασεις με καμηλοπαρδαλεις και χελωνες και ξεσκιστηκαν να βαρανε την πανιδα. ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα παρουν οτι μεταλιο επιθετικου και κλεφτη υπαρχει. Οι GnG βαρουσαν οτι ειχε απομεινει εκει στα κεντρικα κι επισης αποφασισαν να μεινουν 30-40 τοτε ατομα για να μην εχουμε σπιουνους μεσα και ετσι φτιαχτηκε και h NT GNG, ακαδημια της μητρικης, η οποια απο 6η εβδομαδα και μετα ηταν μεσα σε ολα τα μεταλια. ΑΡΑ απο 6η και μετα η GNG ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ, απλα προτιμουσε να παρει ενα ασημενιο στους κλεφτες και 3ο στους επιθετικους ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ και να χει και την ακαδημια σε αναλογες θεσεις. Οι bears na προσθεσω ηταν και αυτοι 45 ατομα.

Επειτα φτασαμε στη 10η εβδομαδα οπου μια ακαδημια των VRGG η VRGG6 πηγε κι εφτιαξε χωρια στην ακρη της Γης. στο 200 -400 περιπου, και εκει βρηκε παλι οτι παρθενα οαση ειχε περισεψει. Την ιδια στρατηγικη ακολουθησανε πολλες συμμαχιες οι οποιες ησαν μεσα στα μεταλια επιθετικων και κλεφτων, απο εβδομαδα 6 και μετα. Αλλα επειδη μιλαμε για την κορυφη ανεφερα την VRGG6.

Απ τις πρωτες εβδομαδες ομως, η RENCE του παικτουρα και ειλικρινη ΛΑΖΑΡΟΥ, κανει αυτο που ξερει πολυ καλα να κανει, το λεγομενο δηλαδη sim-city. Ελαμ ομως που τα 40 ατομα των GnG εκει στην 4-6-10 βδομαδα καναν και καλυτερη αναπτυξη απ τους 55 της ΡΕΝΣ αλλα και ταυτοχρονα στις ψηλες θεσεις των μεταλιων,.... και εκει ακριβως τσουζει και ηρθε το ποστ σου για να κανει τη διαφορα!

Λοιπον συνοψιζοντας, και τωρα να φτιαξει καποιος νεα συμμαχια και να παει στο 400 400 για αποικια, θα παρει επιθετικο και κλεφτων. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Ποιος κανει αληθινες επιθεσεις σε παικτες το ξερει μονο ο ιδιος. κι αν βγει κανας περιεργος και με τους 32 λογαριασμους του που σε κανα 2ιμηνο απο τωρα κλεψει απ το 1ο του λογαριασμο ολα τα υπολοιπα (δε λεμε ονοματα) και πει "οχι ρε κοιταχτε ποιοι παιζουν επιθετικα... ποσα κλεψαμε εμεις και ποσα εσεις...." να ξερει πως εχω ραματα για τις γουννες ολωνων!!!!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΝΕ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΥΦΟΣ Η ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ, ΣΤΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΟΠΤΙΚΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xeno : 19-05-11 στις 18:50 Αιτία: ξεχασα κατι

Προεπιλογή

Κυκλοφορούν φήμες ότι κάποιοι γκρεμίζουν με χρυσό απο το κεντρικό κτήριο τα χωριά τους απο 700 σε 150 ποπ για να μην τους τα κλέβουν... Παρακάλουνται οι αριθμόλαγνοι να βρουν τα στοιχεία για ποιούς παίκτες πρόκειται...
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NmS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μίλησε η παιχτούρααααααααααααααααααααααα
    με 3 χωρια ?

Προεπιλογή

Καλησπερίζω και εγώ την παρέα του s5

Μια και κανένας δεν ασχολείται με το -/- , θα ήθελα να δώσω μια …συμβουλή στους φίλους E^PUMA (σκέτους, με παπάκι, με αστεράκι, με τριγωνάκι και όλα τα…. ακι)

Υπάρχουν ακόμα 2-3 συμμαχίες , στο τεταρτημόριο, με 3-4 παίχτες η κάθε μία, που δεν έχετε ακόμα τυπικά ή άτυπα σύμφωνα

Πως σας ξέφυγαν

Αλλά μάλλον κατάλαβα το…. σχέδιο

Θέλετε να τις αφήσετε στους Α ,για να μη…πεθάνουν από …μοναξιά ,μόνες (οι Α ) , στη πρώτη 10αδα, !!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stravadi : 25-05-11 στις 21:46

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΝΑΤΑΡΙΟΙ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ 1
    By FOCUS99 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 10:56
  2. Bug στον σερβερ 4
    By ~damien~ in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-10, 01:13
  3. ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ 3