Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 115

Θέμα: S.A.S. + ZGST = TRUE LOVE

Προεπιλογή S.A.S. + ZGST = TRUE LOVE

Μετα απο δυο χαμενα αντικειμενα και αν δεν με απαταει η μνημη μου καποια σπασιματα καπ των ZGST και μετα απο κανα δυό μηνες ........ ταραταραταρα ...............
    ZGST παει για endgame με SAS
    Τελικα η SAS πρωτα σε σπαει μετα σου παιρνει τα αντικειμενα (η σειρα δεν εχει σημασια) και μετα σε κανει συμμαχο ή πιο σωστα την κανεις συμμαχο γιατι εχεις χεστει πανω σου.

Εγω σαν ο τελευταιος τροχος της αμαξης απλα της βγαζω το καπελο ............

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο δυο χαμενα αντικειμενα και αν δεν με απαταει η μνημη μου καποια σπασιματα καπ των ZGST και μετα απο κανα δυό μηνες ........ ταραταραταρα ...............
    ZGST παει για endgame με SAS
    Τελικα η SAS πρωτα σε σπαει μετα σου παιρνει τα αντικειμενα (η σειρα δεν εχει σημασια) και μετα σε κανει συμμαχο ή πιο σωστα την κανεις συμμαχο γιατι εχεις χεστει πανω σου.

Εγω σαν ο τελευταιος τροχος της αμαξης απλα της βγαζω το καπελο ............
    δεν μπορω να καταλαβω πως βγηκε το παραπανω συμπερασμα μπορεις να με διαφωτισεις? ισως να ξερεις κατι παραπανω απο εμενα αλλα αφου θες να μιλησουμε για κατι που δεν υφισταται ας μιλησουμε και για κατι που ειναι οντως πραγματικοτητα οπως ο μεγαλος ερωτας μισητων αντιπαλων καλη ωρα χαος και Ζ η τις συμφωνιες που εχετε κανει απο την αρχη του σερβερ με αλλες συμμαχιες (και δεν θα αναφερθω αλλο σε αυτο).
    Παιχνιδι ειναι και αν οι συγκυριες θα μας φερουν να κανουμε καποια επιπλεον συμμαχια θα το κανουμε και θα το ανακοινωσουμε και επισημως στο board της συμμαχιας.
    Ελπιζω να σε καλυψα και να πω πως δεν εχω ουτε προκειται να αποκτησω καποιο προσωπικο προβλημα με καποια/ο απο τα ατομα που απαρτιζουν τις συμμαχιες των Ζ η των Χαος.

Προεπιλογή

Αλλο τοσο δεν μπορω να καταλαβω ουτε και εγω πως κατεληξε ο mandigo σε αυτο το συμπερασμα!Αν ανηκεις στην ΗC που αποφασισε να σταματησει να ειναι πλεον wing γιατι δεν σας εστειλαν αμυνες οπως περιμενατε τοτε σε δικαιολογω!10 καπ σπασμενα μεσα σε μια μερα δεν ειναι και λιγο!Ειδικα ενα πονεσε σπασιμο πονεσε πολυ ασχημα!Αληθεια πως ειναι να εισαι και χωρις στρατο και με σπασμενη καπ?Αν παλι ανηκεις σε αλλη συμμαχια απο αλλο τεταρτημοριο παλι δεν ξερεις τι σου γινεται!!

Φιλικα και με Εκτιμηση παντα σταματα να εκτιθεσαι!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sonkiz : 13-05-11 στις 01:33

Προεπιλογή

Ναι και η KPR θα παει με τους SAINTS, και οσοι εχουν απομεινει απο hellas θα πανε με a&d - nms. Και ζησαν αυτοι καλα και μεις καλυτερα

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

καλημερα σαονακι γτ οποιος πει κατι για την συμμαχιουλα σου πρεπει να ειναι δικος μας και καλα(οπως τον αλλο που εβλεπε εμενα παντου ελεος) καλη κινηση να πατε με ΣΑΣ αν γινει φυσικα σας δινει δυνατοτητες για το τελος! επισεις καλη κινηση να πιασετε και τους κοολ που ειχατε πει οτι θα εξαφανισετε και μπλα μπλα πρου πρου εχετε καταντηση το τεταρτημοριο μας το τεταρτημοριο της κωλοτουμπας! ειπες για 10 καπ που σπασατε? 1ο ειμαστε 40 και εσεις 400! αν υπολογισουμε και τους Ραιτερς αυξανετε η αναλογια τωρα σκεψου οτι για να διαλεξετε τους στοχους σας εστειλες και ενα σπασμο ανιχνευσεις μονες! για να ξερετε τι γινεται (μια στιγμη αυτο μας κανει ακομα πιο λιγους βαλε -1 μιας και ο ρουφιανος ειναι δικος σας και οχι δικος μας) και 2ο ναι σπασατε καπιταλ μας εσεις ποσα καπιταλ χασατε ολο αυτο το διαστημα????????????? αυτα εν ολιγης καλημερα
    ο μονος που εκτιθετε εδω μεσα οποτε μιληση εισαι εσυ φιλικα στο λεω παντα (οπως λεει και ενας συμμαχος)

Προεπιλογή

Καλημερουδια καλημερουδιααα!!!Εχουμε και λεμε λοιπον...1ον Για το αν θα κανει καποια συμμαχια λοιπον η ZGST δεν νομιζω οτι θα πρεπει να δωσει αναφορα στο φορουμ αλλα θα το αναρτησει στο προφιλ της στο παιχνιδι!Εδω εσεις γινατε wing το προβλημα σας ειναι αν θα κανουμε εμεις συμμαχια και με ποιον?...2ον Οι επιθεσεις και τα σπασιματα εγιναν απο 10 ατομα χωρις να προηγηθουν μαζικες επιθεσεις ημερων κλπ κλπ τα 400 ατομα που λες εσυ δεν ξερω που τα ειδες σε αυτες τις επιθεσεις!Απλα ειναι τα πραγματα δεν ειχατε αμυνες βαλατε οσες μπορουσατε και προλαβαινατε σε καποια καπ που χαθηκαν και αυτες και τωρα βγαινεις το ριχνεις στους ανιχνευτες(ημαρτον) και σε υποτιθεμενους spy(φαντασματα βλεπεις?)!Και επειδη δεν εκαναν κατι οι SAS(τι να εκαναν δλδ οταν οι επιθεσεις εσκαγαν σε 10 και 14 ωρες)τωρα τα βαζετε και με αυτους!Εγω μπορει να εκτιθομαι μια με αυτα που λεω εσυ ομως εκτιθεσαι δεκα που απαντας!Το εχουμε καταλαβει οτι ετσουξε αυτο που καναμε και ζηταμε συγνωμη για τα ψυχολογικα που σας δημιουργησαμε εκεινη την μερα!

Με εκτιμηση και φιλικα παντα
    Saon

Υ.Γ Κοιτα μην δεν απαντησεις θα με στεναχωρησεις!

Προεπιλογή

καθως διαβαζα το θεμα μου ηρθε μια ιδεα... την προανεφερε πιο πανω ο φιλος ο giagkos και την λεω
    τι ειναι καλυτερο endgame απο τρεις συνσαπισμους;;;
    πολλα χαμμερ και πολυ γρηγορα τελος
    απλα:
    1ος συνασπισμος: KPR-SAINTS-KAMIKAZE
    2ος συνασπισμος: MXM-A&D-NmS
    3ος συνασπισμος: SAS-ELITE-XAOS-ZGST

κατι πολυυυυυ απλο χεχεχεχεχεχεχεεεεε
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παιδια λαθος πληροφορια ειχα σορρυ για την αναστατωση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια λαθος πληροφορια ειχα σορρυ για την αναστατωση
    δεν πειραζει ηταν μια ωραια συζητηση... κριμα που ηταν μικρη
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sonkiz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερουδια καλημερουδιααα!!!Εχουμε και λεμε λοιπον...1ον Για το αν θα κανει καποια συμμαχια λοιπον η ZGST δεν νομιζω οτι θα πρεπει να δωσει αναφορα στο φορουμ αλλα θα το αναρτησει στο προφιλ της στο παιχνιδι!Εδω εσεις γινατε wing το προβλημα σας ειναι αν θα κανουμε εμεις συμμαχια και με ποιον?...2ον Οι επιθεσεις και τα σπασιματα εγιναν απο 10 ατομα χωρις να προηγηθουν μαζικες επιθεσεις ημερων κλπ κλπ τα 400 ατομα που λες εσυ δεν ξερω που τα ειδες σε αυτες τις επιθεσεις!Απλα ειναι τα πραγματα δεν ειχατε αμυνες βαλατε οσες μπορουσατε και προλαβαινατε σε καποια καπ που χαθηκαν και αυτες και τωρα βγαινεις το ριχνεις στους ανιχνευτες(ημαρτον) και σε υποτιθεμενους spy(φαντασματα βλεπεις?)!Και επειδη δεν εκαναν κατι οι SAS(τι να εκαναν δλδ οταν οι επιθεσεις εσκαγαν σε 10 και 14 ωρες)τωρα τα βαζετε και με αυτους!Εγω μπορει να εκτιθομαι μια με αυτα που λεω εσυ ομως εκτιθεσαι δεκα που απαντας!Το εχουμε καταλαβει οτι ετσουξε αυτο που καναμε και ζηταμε συγνωμη για τα ψυχολογικα που σας δημιουργησαμε εκεινη την μερα!

Με εκτιμηση και φιλικα παντα
    Saon

Υ.Γ Κοιτα μην δεν απαντησεις θα με στεναχωρησεις!
    βλεπει κοσμος ελεος!οταν λες οτι δεν πεζουν ρολο οτι εισται 400 και εμεις 40 θα γελασουν και οι πετρες για πες πως μεγαλωνετε τους στρατους σας τοτε πχ! εστειλες σε ολους τους στοχους που κτυπηθηκαν ανιχνευση με ενα ανιχνευτη και γιαυτο ο αναδρομος ερμης σου σε ωθησε να το κανεις εεε ? κατασκοπος και πρασινα αλογα απαπαπ παμε παρακατω γνωμη ειπα για την κινηση κατε εμενα για ενδεχομενη συμμαχια δεν ζητησα να βγειτε να μου δικαιολογησετε τπτ(γνωμη σαονακι ξερεις τι ειναι αυτο?) καιρο ειχατε για κωλοτουμπα καλα με τους ΣΑΣ αλλα οι κοολ αυτους δεν θα καταστρεφατε ολοκληρωτικα οι μπιμπ μπιμπ κτλ εεεε?
    ετσουξε μετρα τα σπασμενα σας καπ και μετρα ποσα μας εχετε σπασει για να δουμε και λιγο τους αριθμους ωραια θα ειναι εε Οδηγίες Επιθετικοί
    Κατάταξη Συμμαχία Πόντοι
    1. ~HC~ 138069
    2. ZGST 127379 οπως βλεπεις δεν φαγαμε μονο εχουμε δωσει θεμας! φυσικα ασε τα επιθετικα χανετε η αιγλη των σπασιματων μιας και μετρανε μονο οι θανατοι! ας δουμε αμυντικα! αφου βγαλαμε βολτα και οι 2 παραταξεις μερικους στρατους μας!Οδηγίες Αμυντικοί
    Κατάταξη Συμμαχία Πόντοι
    1. K.P.R 214200
    2. ~HC~ 143536
    3. SAINTSRR 104936
    4. ~Z~ 80614
    5. SAINTS 46495
    6. -ZGST- 37583
    7. #ZGST# 34592 πω πω αυτα

φιλικα παντα σταματα ξεφτιλιζεσε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 13-05-11 στις 15:41

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. zgst vs tgr
    By ducatisti2005 in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-11, 18:52
  2. προς ZGST and noname
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-11, 13:41
  3. ZGST
    By anonimus in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-11, 09:26
  4. HC vs zgst vol 2 προσκληση να ξαναδοκιμασετε
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-11, 23:32
  5. Love Story!!
    By h0t_girl_Christie in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-10, 20:23

Δικαιώματα - Επιλογές