Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 31

Θέμα: Ούτε RIP υπάρχει ούτε Lorelei

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι αλήθεια ,ότι στην ελλάδα ο κάθε πικραμένος ,μπορεί να λέει ότι θέλει ,και να πετάει λάσπη ,χωρίς να ντρέπεται ,
    όπως και να δηλώνει M.Napoleon ?
    οπως το λες ειναι φιλε μου....οπως το λες.....δυστηχως ομως αυτα που λες πανε για τον εαυτο σου.....εκτος βεβαια αν λεω εγω ψεμματα λεει και το ματινακι λεει και ο σαυρας αλλα και πολλοι αλλοι ακομα που δεν μπαινουν στην διαδικασια να ασχοληθουν με ενατυπακι σαν κα εσενα.....και δεν τους δινω αδικο....απλως εγω κανω λαθος που ασχολουμαι μαζι σου ενω θα επρεπε να σε αφησω αμπαλο και ανυπαρκτο οπως σου ταιριαζει και εισαι.......

φιλικα

η αδυναμια σου

δημητρης

υγ.αλλωστε τα 2/3 απο τα ποστ σου στο φορουμ αφορουν απαντησεις σε εμενα....και η μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ποτε δεν εχω ασχοληθει μαζι σου.....ελα πες την αληθεια εισαι ολη μερα μες το φορουμ και περιμενεις να γραψω κατι για να ποσταρεις ε?θα σου δωσω το skype μου βρε να μου στελνεις εκει.....:P
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .ελα πες την αληθεια εισαι ολη μερα μες το φορουμ και περιμενεις να γραψω κατι για να ποσταρεις ε?θα σου δωσω το skype μου βρε να μου στελνεις εκει.....:P
    Xa0xax0a0x0ax0a0
    Είσαι θεότητα ρε Μητσάρα!!!
    1/2 GAVS S1/-=K=-
    Batigol1982 S1/-=Μ=-
    Raiden S4/=CLS=

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως το λες ειναι φιλε μου....οπως το λες.....δυστηχως ομως αυτα που λες πανε για τον εαυτο σου.....εκτος βεβαια αν λεω εγω ψεμματα λεει και το ματινακι λεει και ο σαυρας αλλα και πολλοι αλλοι ακομα που δεν μπαινουν στην διαδικασια να ασχοληθουν με ενατυπακι σαν κα εσενα.....και δεν τους δινω αδικο....απλως εγω κανω λαθος που ασχολουμαι μαζι σου ενω θα επρεπε να σε αφησω αμπαλο και ανυπαρκτο οπως σου ταιριαζει και εισαι.......

φιλικα

η αδυναμια σου

δημητρης

υγ.αλλωστε τα 2/3 απο τα ποστ σου στο φορουμ αφορουν απαντησεις σε εμενα....και η μεγαλη πλακα ειναι οτι εγω ποτε δεν εχω ασχοληθει μαζι σου.....ελα πες την αληθεια εισαι ολη μερα μες το φορουμ και περιμενεις να γραψω κατι για να ποσταρεις ε?θα σου δωσω το skype μου βρε να μου στελνεις εκει.....:P
    στα φαρμακεία πουλάνε διαφορα βοηθήματα
    λάδια ,αλοιφές ,μπορείτε να τις χρησιμοποιήσετε ελευθερα ,γιατί μάλλον το τσούξιμο από το συγκεκριμένο acc ,το νιώθετε ακόμα
    όσο για τον γνωστό μαϊντανό δεν exω να πω τίποτα τα 473 μηνύματα του μέσα σε 12 μήνες μιλάνε από μονα τους
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Raiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xa0xax0a0x0ax0a0
    Είσαι θεότητα ρε Μητσάρα!!!
    τι να κανω ρε γιαννο......ειναι ο πιστος μου θαυμαστης πρεπει να τον κραταω ικανοποιημενο για να μην τον χασω......:P

Προεπιλογή

στα φαρμακεία πουλάνε διαφορα βοηθήματα
    λάδια ,αλοιφές ,μπορείτε να τις χρησιμοποιήσετε ελευθερα ,γιατί μάλλον το τσούξιμο από το συγκεκριμένο acc ,το νιώθετε ακόμα
    όσο για τον γνωστό μαϊντανό δεν exω να πω τίποτα τα 473 μηνύματα του μέσα σε 12 μήνες μιλάνε από μονα τους
    δεν μας κουραζεις....πες μας τι εκανε αυτος ο λογαριασμος....εκλεψε κανα αντικειμενο?εκανε καμια ζημια σε θαυμα?εκλεψε κανα σχεδιο?κατεστρεψε κανα χαμεροχωρι?τι εκανε?πες μας να μαθουμε επιτελους?

οσο για το ποιος ειναι μαιντανος αστο χτυπαει απο μακρια......:P

υγ.πρωτη φορα βλεπω αρχηγο συμμαχιας να μιλαει μονο για τον κωδικο του....ισως αυτο ειναι μια καλη εξηγηση για το γιατι πατωσατε.....

υγ2.βγαλτο απο μεσα σου μην το καταπιεζεις....ελα αφου εισαι ερωτευμενος μαζι μου αποδεξου το και θα νοιωσεις καλυτερα....:P

Προεπιλογή

city7 : Μηνύματα 475 ...μαιντανος ?
    Δεν ασχολούμαι εγώ φιλαράκι ,εσύ 3 μήνες μετά τραβάς ζόρια
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

city7 : Μηνύματα 475 ...μαιντανος ?
    Δεν ασχολούμαι εγώ φιλαράκι ,εσύ 3 μήνες μετά τραβάς ζόρια
    το οτι τα 2/3 των μηνυματων σου ειναι μετα από δικα μου τα λεει ολα.....οπως και οτι ποτε δεν εχεις παραθεσει ενα επιχειρημα σε τιποτα.....

ας με θυμουνται παντως εμενα σαν μαιντανο και νικητη του σερβερ 1

και ας θυμουνται και εσενα σαν αυτον που πηρε στο λαιμο του τους στρατους 4 συμμαχιων και σαν αρχηγο που κραταγε περισσοτερη αμυνα στο καπ του παρα στα θαυματα της συμμαχιας του......

Προεπιλογή

Καλημέρες
    Εδώ είναι πρεσβείες του τωρινού tc1. Αν συνεχίσετε να προσβάλλετε ο ένας τον άλλον και να συζητάτε για άσχετα θέματα με τον tc1, θα το κλειδώσω

Φιλικά,
    Nekromantis

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nekromantis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρες
    Εδώ είναι πρεσβείες του τωρινού tc1. Αν συνεχίσετε να προσβάλλετε ο ένας τον άλλον και να συζητάτε για άσχετα θέματα με τον tc1, θα το κλειδώσω

Φιλικά,
    Nekromantis
    Επειδή αυτό θα γίνει μιας και ο Statler κατι έχει απωθημένα κλείδωσε το

Παναγιώτης
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Προεπιλογή

αν καταλαβα καλα γιατι ειμαι ναι λιγο ασχετη....καναρης πιτακος κοσμικ και τοσα αλλα παιδια τι εκαναν.....απλα βολτες.....αν θυμαμαι καλα[ενα παραδειγμα] η συμμαχια της κοπελας ειχε χασει πολλους!!!!!!!!!!!!!!!! κατας σε ενα 15αρι κοντα στα συνορα της. velvet νομιζω το ελεγαν] που το θυμαμαι εεεεεε....[το πουλι ξερει δεν ειχε μπει ακομα στην συμμαχια της.αρα το να πω πως η ριπ ειναι η ηταν μεγαλη συμμαχια δεν με καλυπτη....η =M= σαν μητρικη ναι βγαζω το καπελακι μου αλλα οχι και η ριπ....θα παω να παιξω 5χ5 η καλητερα με τα χρωματιστα μπαλακια πολεμο να εκτονωθω καλητερα.οσοι παιζουν τραβιαν ξερουν....ας βαλει οποιος θελει οποιο ονομα συμμαχιας θελει σε οποιον σερβερ θελει...αυτοι που παιζουν ξερουν....δεν κανει το ονομα την διαφορα αλλα τα ατομα που ειναι σε αυτην.και οσοι ξερουν ποτε δεν θα πουν αααα βαραμε την ταδε συμμαχια την καναμε φαρμα.....γιατι ξαναλεω τα ατομα κανουν την διαφορα και αν ασχετοι [κλεψουν] το ονομα ΟΛΟΙ θα ξερουμε πως ειναι μαιμου...αρα ποιο το προβλημα ..απλα γινονται ξεφτιλα σαν παιχτες.καθε σωστη και αξια συμμαχια μεσα στο παιγνιδι εχει γραψει την δικη της ιστορια κανεις δεν μπορει αυτο να το αλλαξει.υ.γ. προς ολους τους αρχηγους συμμαχιων ανα ολων των σερβερ ελληνικων και ξενων τρεξτε αμεσως να γραψετε σε ποιους σερβερ δεν παιζουν η συμμαχιες σας.θα κλεψουν το ονομα σας θα γινετε ρεζιλοι!!!!!!! και δυστιχως ολοι εμεις δεν θα ξερουμε αν ειστε οριτζιναλ η μαιμου!!!! προστατεψτε το λοιπον....

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Λεφτα Υπάρχουν?
    By Panosmatz in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-10, 15:56
  2. υπάρχει? (server)
    By FaCia-Christie in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-10, 13:43
  3. υπάρχει πρόβλημα;
    By lenaki68 in forum Bugs και αναφορές λαθών