Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 70

Θέμα: πλανα

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου, στο πια είναι η χειρότερη συμμαχία του s2 κάνε μια βόλτα από το +/+ , ρίξε μια ματιά στους ζ και θα καταλάβεις ότι απλά δεν έχουν ανταγωνισμό …. Όχι τι άλλο θελαν να πάρουν και το θαύμα φέτος….
    xmmmm θα έχει ενδιαφέρον να ενωθούν τότε με zgst και με r

Προεπιλογή

Φίλε εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου, στο πια είναι η χειρότερη συμμαχία του s2 κάνε μια βόλτα από το +/+ , ρίξε μια ματιά στους ζ και θα καταλάβεις ότι απλά δεν έχουν ανταγωνισμό …. Όχι τι άλλο θελαν να πάρουν και το θαύμα φέτος….
    ήταν όντως κι αυτοί από τις δυνατές παρουσίες του server , αλλά έχουν και τη δικαιολογία οτί έιχαν και κανονική συμμαχία (και τι συμμαχία) για αντίπαλο , όχι 35-40 λογαριασμούς να τους κατεβάζουν πρωτεύουσες σε 400 λογαριασμούς

Προεπιλογή

φιλε μοντανα επειδη ειμαστε πιστοι στις αρχες της δημοκρατιας προτεινω να γινει δημοψηφισμα για το συγκεκριμενο θεμα!οχι τπτ αλλο αλλα και αυτοι οι της υπερσυμμαχιας φαντασιωνονται θαυμα ακομη

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

oooo όλα τα καλά κακά παιδιά εδώ....και η Z για 400 account πήγαινε γιατί μονο έτσι σηκώνεις θαύμα...-υπερασπίζεσαι αντικείμενα-πρωτεύουσες-σχέδια-χάμμερ-ράμερ... αλλα δεν έχει tpt από όλα αυτά.... καταλήγοντας να είναι wing του wing του wing . για το δημοψήφισμα δε ξέρω ... Ζητάδες με ZTGST και R
    ZZR σα μοντέλο από μηχανή ακούγεται .
    πάντως ήθελε ταλέντο για να μη παρθούν κάποια αντικείμενα από κάποιους ...αναρωτιέμαι αν δεν υπήρχαν τα δίπολα pokpokpok τι θα έκαναν ορισμένες συμμαχίες για να σηκώσουν WW? θα βγάζε κανεις κάνα σχεδιάκι κατάκτησης σχεδίου η θα αρχίζανε τα κλάψε με μάνα κλάψε με ?
    προς Eτσι: και το 50lvl καλο είναι :P κάποιοι με δικά τους "καρούμπαλα" δε σηκώνουν ούτε το lvl 1

Προεπιλογή

Το δικο μας ειναι αυτοδημιουργητο και του σηκωνεται μονο του , ετσι για να μαθαινεται οι νεωτεροι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μοντανα επειδη ειμαστε πιστοι στις αρχες της δημοκρατιας προτεινω να γινει δημοψηφισμα για το συγκεκριμενο θεμα!οχι τπτ αλλο αλλα και αυτοι οι της υπερσυμμαχιας φαντασιωνονται θαυμα ακομη
    θαυμα θα δουνε... ειναι καλοι στα under the table... μετα είναι που σκοτώνονται με τον κόσμο... ποτε με το καλό η ψηφοφορια???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xaroulaa : 19-06-11 στις 10:33

Προεπιλογή

δειτε το προφιλ του αρχηγου τους του ανωνυμου και θα καταλαβετε ποια συμαχια ειναι ι χειροτερι χωρις να κανετε δημοψηφησματα διαβαστετο. 1. Ο αρχηγός έχει πάντα δίκιο,μα πάντα λέμε!!!

2. Χειροκροτείς πάντα τον αρχηγό,ακόμα κι αν λέει ανοησίες.Ειδικά τότε!!!

3. Δεν έχεις προσωπική άποψη,μόνο ο αρχηγός έχει.Αλλωστε ποιός νοιάζεται;;;

4. Απαγορεύεται να δίνεις συνεντεύξεις χωρίς την έγκριση του αρχηγού.Εκτός αν συμφωνήσεις απόλυτα με τον αρχηγό!!!

5. Πρέπει οπωσδήποτε να διατηρείς καλές σχέσεις με τις γυναίκες της συμαχιας του αρχηγού!!!

6. Πρέπει να μάθεις να γλύφεις καλά τον αρχηγό.Π.χ "Τι ωραία που τα λέτε...φανταστικέ αρχηγέ μας"!!!

7. Πρέπει να μάθεις να σκύβεις όσο περισότερο μπορείς μπροστά στον αρχηγό.Αν σε πονέσει η μέση,μείνε έτσι για πάντα!!!

8. Απαγορεύεται να είσαι πιο έξυπνος από τον αρχηγό.Το αντίθετο,όσο πιό χαζός είσαι,τόσο περισότερο θα σε συμπαθεί.Ισως κιόλας να σε διορίσει και στο Πολιτικό Συμβούλιο!!!

9. Πρέπει πάντα να συμφωνείς με τον αρχηγό,όσο παράλογα κι αν ακούγονται αυτά που λέει.Αν ποτέ διαφωνήσεις μην τολμήσεις να το εκφράσεις μεγαλόφωνα.Κράτα και κάτι μέσα σου ρε αδελφέ!!!

10. Στην απίθανη περίπτωση που έχεις δίκιο,καλύτερα ξέχασε το.Ξαναγύρνα στην πρώτη εντολή και απομνημόνευσε καλά τον δεκάλογο αν θές να επιβιώσεις σε μια δημοκρατικη συμμαχια.

Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Εμένα θα μου επιτρέψετε να ευχαριστήσω την εμπειρία και τον συντονισμό των παικτών τις ZGST που καθάρισαν το πλάνο για λογαριασμό μου και το άφησαν 4 ώρες έτσι χωρίς να το πάρουν αν και ανάμεσα στα χωριά τους.
    Οφείλω να ομολογήσω πως κανένας σύμμαχος μας, ποτέ, δεν λειτούργησε με τόσο αμοραλισμό και απλόχερα ώστε να μας καθαρίσει ένα πλάνο που είναι ανάμεσα στα χωριά του και να το αφήσει για 4 ώρες έτσι.
    Δεν υπήρχε ούτε ένας ήρωας. Δεν υπήρχε ούτε ένας επιθετικός με απόσταση μικρότερη των 4 ωρών να πάει να το πάρει. ΕΝΑ ΑΛΟΓΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!! (και δε μπορώ να θυμηθώ και ποιος ηγέτης ήταν αυτός που έλεγε "το βασίλειο μου για ένα άλογο")

Προεπιλογή

Καλησπέρα,δεν ήρθα εδώ με σκοπό να σας χαλάσω την γιορτούλα αλλά πρέπει να πώ 2 πραγματάκια σε ένα τελευταίο χάσιμο χρόνου μου για να ασχοληθώ μαζί σας.
    Η ZGST είχε ένα σχέδιο στην ουσία διεκδικίσιμο λόγου χρόνου και το οποίο και κατέλαβε με συντονισμό ΤΗΣ (κύριε etsiapla) και όχι ενός ατόμου και όσο και να γλύφεις διαχρονικά παίκτες μας δεν πρόκειται να βγάλεις τπτ.
    Τα 2 σχέδια που πήρατε τα πήρατε επειδή το 1 ήταν δίπλα απο δικό σας παίκτη ενώ το άλλο δεν είχε να κάνει με συντονισμό της ZGST καθώς δεν το διεκδικήσαμε εμείς παρά οι συμμαχοί μας R οι οποίοι και το είχαν δίπλα (κυρία charmer μου).
    Ελπίζω του χρόνου να έχετε και ένα ΠΘ για να μπορείτε με ανάλογες επιτυχίες να τα χρησιμοποιείσετε κάπου τα σχέδια καθώς φέτος...δεν σας αφήσαμε να πάρετε.
    Η ZGST φυσικά και θα διεκδικήσει ένα ακόμη σχέδιο προκειμένου να σηκώσει τα ΠΘ της στο 100 και αυτό μπορεί να γίνει με διάφορους τρόπους όπως γίνεται πάντα σε όλους τους σέρβερ διαχρονικά απο όλες τις συμμαχίες είτε διπλωματικά είτε με κατάκτηση καθώς τα σχέδια εκτός απο συντονισμό θέλουν και τύχη να βρεθούν δίπλα εκεί που πρέπει και δεν είναι σαν τα ΠΘ τα οποία μπορούν να τα πάρουν και να τα συντηρήσουν...μόνο μεγάλες συμμαχίες.
    Αυτά είχα να πώ...και νιώθω ότι πήγε χαμένος ο χρόνος μου μιας κα ασχολούμε άλλη μια φορά με...(άστο για να μη το σβήσει κανείς).
    Συνεχίστε τη γιορτούλα σας και πάντα τέτοια

noname
    ZEITGEIST MOVEMENT

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anonimus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,δεν ήρθα εδώ με σκοπό να σας χαλάσω την γιορτούλα αλλά πρέπει να πώ 2 πραγματάκια σε ένα τελευταίο χάσιμο χρόνου μου για να ασχοληθώ μαζί σας.
    Η ZGST είχε ένα σχέδιο στην ουσία διεκδικίσιμο λόγου χρόνου και το οποίο και κατέλαβε με συντονισμό ΤΗΣ (κύριε etsiapla) και όχι ενός ατόμου και όσο και να γλύφεις διαχρονικά παίκτες μας δεν πρόκειται να βγάλεις τπτ.
    Τα 2 σχέδια που πήρατε τα πήρατε επειδή το 1 ήταν δίπλα απο δικό σας παίκτη ενώ το άλλο δεν είχε να κάνει με συντονισμό της ZGST καθώς δεν το διεκδικήσαμε εμείς παρά οι συμμαχοί μας R οι οποίοι και το είχαν δίπλα (κυρία charmer μου).
    Ελπίζω του χρόνου να έχετε και ένα ΠΘ για να μπορείτε με ανάλογες επιτυχίες να τα χρησιμοποιείσετε κάπου τα σχέδια καθώς φέτος...δεν σας αφήσαμε να πάρετε.
    Η ZGST φυσικά και θα διεκδικήσει ένα ακόμη σχέδιο προκειμένου να σηκώσει τα ΠΘ της στο 100 και αυτό μπορεί να γίνει με διάφορους τρόπους όπως γίνεται πάντα σε όλους τους σέρβερ διαχρονικά απο όλες τις συμμαχίες είτε διπλωματικά είτε με κατάκτηση καθώς τα σχέδια εκτός απο συντονισμό θέλουν και τύχη να βρεθούν δίπλα εκεί που πρέπει και δεν είναι σαν τα ΠΘ τα οποία μπορούν να τα πάρουν και να τα συντηρήσουν...μόνο μεγάλες συμμαχίες.
    Αυτά είχα να πώ...και νιώθω ότι πήγε χαμένος ο χρόνος μου μιας κα ασχολούμε άλλη μια φορά με...(άστο για να μη το σβήσει κανείς).
    Συνεχίστε τη γιορτούλα σας και πάντα τέτοια

noname
    Είχες δεν είχες μας την χάλασες!!!!
    Μα ένα πλάνο ΕΛΕΟΣ και που να σου έπαιρνε ο έτσιαπλαδας το μοναδικό πλάνο που πήρες να σε έβλεπα μετά τι θα έκανες!!!!
    Όσο για το Π.Θ που λες πρόσεχε γιατί μπορούμε να πάρουμε γιατί είμαστε μάγκες και άντρες....(s4 revenge :P :P :P :P :P)
    Αυτά από εμενα και ελπίζω να έρθει και η φιλη μου η τασο κουβαδακιου να φερει μαζι της τον μαγικό της κουβα

Μονο για εσένα ΦΙΛΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 19-06-11 στις 19:40

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ποια η γνωμη σας για τα πλανα
    By sk 1 in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-10, 21:33
  2. Πλανα!!!
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-09, 19:43