Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: 300 acc μαντρωμενα!

maria1
    Guest

Προεπιλογή

δλδ θες να μας πεις οτι ο υπερσυνασπισμος με τους 300 λογαριασμους και τον τιβ..... συγνωμη τον λεωνιδα δεν θα τα καταφερουν στο τελος επειδη κατεχουν το παιχνιδι?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ θες να μας πεις οτι ο υπερσυνασπισμος με τους 300 λογαριασμους και τον τιβ..... συγνωμη τον λεωνιδα δεν θα τα καταφερουν στο τελος επειδη κατεχουν το παιχνιδι?
    απαντησα στον αγγελο αν ειδες.....και ο αγγελος ξερει τι εννοω.....η απαντηση μου δεν αφορουσε τον σερβερ 4....αλλα γενικα τον αγγελο.......για τον υπερσυνασπισμο την απαντηση μου την εχω δωσει πιο πριν....να την ξαναπω ομως...ειναι αρχη του παιχνιδιου και συνηθως απο την μικρη εμπειρια που εχω στο παιχνιδι αυτοι οι συνασπισμοι σπανια φτανουν μαζι μεχρι το τελος......

οσο για τον τιβ.......η τον λεωνιδα οπως λες δεν μπορω να εχω γνωμη για τον απλουστατο λογο πως δεν θυμαμαι να τον εχω συναντιση σε καποιον απο τους σερβερ που εχω παιξει.........
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Σου ζητω συγνωμη τοτε γιατι θεωρησα οτι μιλατε για τον σερβερ 4 επειδη γραφετε στο ''Πολιτική και διπλωματία - Κόσμος 4'',παντως εχω την ιδια αποψη για τετοιου ειδους υπεσυνασπισμους................

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Επιτελους το φορουμ εγινε ανθρωπινο! Επισης βλεπω μια μορφη διασπασης στις συμμαχιες EDITBYMH καθως οι λογαριασμοι της Niatwill εφυγαν και ξαναδημιουργηθηκε η Giatwill. Απο οτι φαινεται καποιο προβλημα θα δημιουργηθηκε βεβαια τα συμφωνα παραμενουν! Μαζι δε κανουνε και χωρια δεν μπορουνε ή αρχιζει η φθορα στις ιδρυτικες συμμαχιες του μεγαλου συνασπισμου(EDITBYMH-HELLAS-ARXAIOI-EMT) Dharma-Niatwill? Το μελλον θα δειξει.
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Αλλο συμφωνα και αλλο συνασπισμος..........και οποιος καταλαβε καταλαβε!!!!!!!!!!!!!!
    Το θεμα ειναι οτι οι TFκαι VLS τι θα κανουν?..............Αργειτε πολυ παιδια και η φαντασια καλπαζει!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Γιατι μας βιαζει κανενας? Στο δευτερο μηνα ειμαστε εξαλου. Εμας μας απασχολει μονο η εκαθαριση του -/- μετα θα αρχισουμε να κοιταμε και σε αλλα τεταρτημορια!!!
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Το avatar του χρήστη fragofonias
    Περιοχή
    Ηλιουπολη

Προεπιλογή

μες την τρελα το ρουμ....τωρα θα κανουμε εξευγενισμενο σπαμ.....
    δν πιστευω να ξεφυγα απο το θεμα....
    δν φταις εσυ....
    ο πατερας σου φταιει που δν τραβηχτηκε....
    ..

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά βρέ Δημήτρη
    Πώς γίνεται να κανουν οι αλλοι τοσες μεγάλες συμμαχίες και εγώ να προσπαθώ να κάνω συμμαχία με αλλα 2 ατομα και να μην μπορώ ???

Δεν έχεις εμένα ρει , γι αυτό δε μπορείς .
    Μπορώ να σου δείξω αν θες πάντως
    αααααααααχχαχαχαχαχαχχαχαχα
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές