Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 18

Θέμα: 300 acc μαντρωμενα!

Το avatar του χρήστη fragofonias
    Περιοχή
    Ηλιουπολη

Προεπιλογή 300 acc μαντρωμενα!

επειδη λογος δεν εχει γινει για την αλλη οχθη του ποταμου λεω να κανω εγω μια καταμετρηση...
    Niatwill/Giatwill μαζι με DHARMA/DHARΜΑ-Χ/dharma(πρωην killers) ενωθηκαν και δημιουργησαν την EditByMH...
    συνολικα μιλαμε για 251 λογαριασμους...
    οι 5 συμμαχιες αυτες εχουν συμμαχιες με τις ακολουθες:
    (ΕditΒyΜH)ΑΡΧΑΙΟΙ, HELLAS,
    (Ed1tByMH)EMT, U.W.S, GRE
    (Ed3tByMH)HELLAS, EMT, ΑΡΧΑΙΟΙ,
    (Ed2tByMH)ΕΜΤ, HELLAS, ΑΡΧΑΙΟΙ,
    (Εd4tByMH)ASSASINS, EMT, ΑΡΧΑΙΟΙ..
    Δεν θα κατσω να υπολογισω τους συνολικους λογαριασμους..
    ο αριθμος ξεφευγει....
    να δω οι υπολοιποι τι θα κανετε για αυτο....
    δν φταις εσυ....
    ο πατερας σου φταιει που δν τραβηχτηκε....
    ..

Προεπιλογή

θα πατησουμε διαγραφη και θα παμε για μπανιο...

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο babs Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα πατησουμε διαγραφη και θα παμε για μπανιο...
    Ακομα να πατησεις εσυ?Εγω φορεσα μαγιο και ......φευγω ο σερβερ κατακτηθηκε απο τους ΕditΒyΜH πριν καν ξεκινησει!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα να πατησεις εσυ?Εγω φορεσα μαγιο και ......φευγω ο σερβερ κατακτηθηκε απο τους ΕditΒyΜH πριν καν ξεκινησει!!!!!!!
    η κατακτηση ενος σερβερ γινετε με πραξεις μεσα στο παιχνιδι......ειναι πολυ νωρις να μιλαμε για συνασπισμους.....συνηθως στην διαρκεια του σερβερ οι συμμαχιες του πρωτου μηνα διαλυνται.....κριτικη για την πορεια ενος σερβερ μπορει να γινει απο την εμφανιση των πολυτιμων αντικειμενων και μετα......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Εγω πιστευω οτι τα πολυτιμα δεν θα αλλαξουν και πολυ τις ισσοροπιες γιατι κυκλοφορουν απο την πρωτη μερα αντικειμενα ηρωα που φερνουν πολυ κοντα στα πολυτιμα.Οσον αφορα την υπερσυμμαχια θα δειξει αν θα αντεξει γιατι εχει πολλα ακκαουντ τα οποια να δω σε κανα δυο μηνες αν θα αντεξουν καμια δεκαρια παικτες να τα φερνουν βολτα............

Το avatar του χρήστη fragofonias
    Περιοχή
    Ηλιουπολη

Προεπιλογή

το κλασσικο συστημα 1 για 20 και 20 για μπανιο...οποιος καταλαβε καταλαβε...
    δν φταις εσυ....
    ο πατερας σου φταιει που δν τραβηχτηκε....
    ..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω πιστευω οτι τα πολυτιμα δεν θα αλλαξουν και πολυ τις ισσοροπιες γιατι κυκλοφορουν απο την πρωτη μερα αντικειμενα ηρωα που φερνουν πολυ κοντα στα πολυτιμα.Οσον αφορα την υπερσυμμαχια θα δειξει αν θα αντεξει γιατι εχει πολλα ακκαουντ τα οποια να δω σε κανα δυο μηνες αν θα αντεξουν καμια δεκαρια παικτες να τα φερνουν βολτα............
    τα πολυτιμα σε σχεση με του ηρωα εχουν τεραστια διαφορα.....στα πολυτιμα υπαρχουν αντικειμενα συμμαχιας ενω στον ηρωα ειναι μονο προσωπικα και περιορισμενων δυνατοτητων.....για την κατακτηση των πολυτιμων χρειαζεται οργανωση συμμαχιας και εκει θα φανει ποια συμμαχια μπορει να κανει το παραπανω.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fragofonias Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κλασσικο συστημα 1 για 20 και 20 για μπανιο...οποιος καταλαβε καταλαβε...
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα....καλο.......

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Καλά βρέ Δημήτρη
    Πώς γίνεται να κανουν οι αλλοι τοσες μεγάλες συμμαχίες και εγώ να προσπαθώ να κάνω συμμαχία με αλλα 2 ατομα και να μην μπορώ ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά βρέ Δημήτρη
    Πώς γίνεται να κανουν οι αλλοι τοσες μεγάλες συμμαχίες και εγώ να προσπαθώ να κάνω συμμαχία με αλλα 2 ατομα και να μην μπορώ ???
    xaxaxaxaxaxaxaxaxa...........καλησπερα αγγελε......το πιο βασικο που με απασχολει ειναι να εισαι καλα εκτος game....αυτο εχει σημασια.....μπαινω σπανια ως καθολου skype αφου το 90% της tf ειμαι σιγουρος πως ..δεν με ξερει καν..............

υγ.λοιπον επειδη σου εχω ιδιαιετερη αδυναμια θα σου πω το μυστικο.....το συστατικο για να πετυχει ενας υπερσυνασπιμος ειναι οι ηγεσιες τους να μην κατεχουν το game.......και εσυ δυστηχως το κατεχεις παρα πολυ.........

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές