Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ?

Προεπιλογή ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ?

Πληροφορίες αναφέρουν πως αρχηγός μεγάλης συμμαχίας σε μαζικό του μήνυμα πέταξε ήδη λευκή πετσέτα , προβάλλοντας στα μέλη του ως αιτιολογία το γεγονός ότι η συμμαχία του έχει ...μόλις 6 φτερά και ο συνασπισμός του στηρίζει ...μόλις 6 WW και ως εκ τούτου αποτελούν ..μειοψηφία στον server γι αυτό και δε δίνει ιδιαίτερες πιθανότητες στο επερχόμενο χτύπημα κατά των ...τεσσάρων(4) αντιπάλων WW !!!!
    Επίσης ανασταλτικός παράγοντας στην προσπάθειά του φέτος αποτέλεσαν όπως ο ίδιος υποστηρίζει ... 10 !!! συμμορίτες οι οποίοι έδρασαν στο τεταρτημόριο του για λογαριασμό άλλης συμμαχίας (????)

Ανώνυμε δε θα σχολιάσω καν το μήνυμα σου , σε εκθέτουν τα ίδια τα γραφώμενα σου ! Το μόνο που έχω να πω σε όλους είναι ότι αν θέλετε να ανεβάσετε το λογαριασμό σας ταυτόχρονα σε 1η θέση επιθετικού και αμυντικού δεν έχετε παρά να παίξετε αντίπαλοι της ZGST σε κάποιο server etsiapla !

Απόλαυσε την ήττα σου και του χρόνου με υγεία ξανά εδώ θα μαστε !

Etsi
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

δεν ειναι μονο λευκη πετσετα,ειναι και αποδειξη του φοβου αναληψης ευθυνων κατι που συμβαινει σε ολη τη διαρκεια του σερβερ.αν τωρα δουμε κανενα μαζικο που να λεει πως τα στρατα του πανθηρα αποπλανησαν τα τσεκουρια του και γι αυτο εμειναν μεσα νομιζω πως δε θα εκπλαγει κανεις μας!και του χρονου λοιπον αγαπητε ανωνυμε και με τις υγειες σου

Υ.Γ μην αγχωνεσαι το πακισταν ειναι κοντα και αφου δεν παιζουμε εκει μπορει να διεκδικισεις κατι καλυτερο
    Υ.Γ2 το νου σου γτ θα ξαναρθουμε
    Υ.Γ3 φιλικα στα λεω παντα

kaboom proud member of ~TGR~ s4

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

http://www.youtube.com/watch?v=OUyfQLd3bCs με αγαπη στην ηγεσια της υπερσυμμαχιας γτ στα φιλικα μπαινουν τα καλητερα γκοολλλ και εσυ αρχηγε μολις εφαγες ακομα μια τερματαρα! πανθηρακο γτ μου το εκανες αυτο αν κανει δελετε θα σου κραταω μουτρα αααα ρε συμμοριτες του τεταρτημοριου και μου τον κακοκαρδισατε

ο κακος ο λυκος και σε αυτον και στον προηγουμενο και στου παραλληλους σερβερ και στον ΕΠΟΜΕΝΟ Σ2
    ραντεβου τον σεμπτεβρη αρχηγουκο μου

Προεπιλογή

αν και δεν ακουω το συγκεκριμενο ειδος μουσικης θα αφιερωσω αφου μας εβγαλε το ονομα ενα τραγουδακι
    http://www.youtube.com/watch?v=YFK6H_CcuX8

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πληροφορίες αναφέρουν πως αρχηγός μεγάλης συμμαχίας σε μαζικό του μήνυμα πέταξε ήδη λευκή πετσέτα , προβάλλοντας στα μέλη του ως αιτιολογία το γεγονός ότι η συμμαχία του έχει ...μόλις 6 φτερά και ο συνασπισμός του στηρίζει ...μόλις 6 WW και ως εκ τούτου αποτελούν ..μειοψηφία στον server γι αυτό και δε δίνει ιδιαίτερες πιθανότητες στο επερχόμενο χτύπημα κατά των ...τεσσάρων(4) αντιπάλων WW !!!!
    Επίσης ανασταλτικός παράγοντας στην προσπάθειά του φέτος αποτέλεσαν όπως ο ίδιος υποστηρίζει ... 10 !!! συμμορίτες οι οποίοι έδρασαν στο τεταρτημόριο του για λογαριασμό άλλης συμμαχίας (????)

Ανώνυμε δε θα σχολιάσω καν το μήνυμα σου , σε εκθέτουν τα ίδια τα γραφώμενα σου ! Το μόνο που έχω να πω σε όλους είναι ότι αν θέλετε να ανεβάσετε το λογαριασμό σας ταυτόχρονα σε 1η θέση επιθετικού και αμυντικού δεν έχετε παρά να παίξετε αντίπαλοι της ZGST σε κάποιο server etsiapla !

Απόλαυσε την ήττα σου και του χρόνου με υγεία ξανά εδώ θα μαστε !

Etsi

Εγω θελω να κατανομαστουν οι συμμοριτες και να τιμωρηθουν παραδειγματικα. Η αληθεια θα λαμψη και η δημοκρατια δεν γνωριζει αδιεξοδα.

Επισης γιατι παντα ειναι πετσετα??? θα μπορουσε να ειναι σφουγγαριστρα που ταιριαζει με τον κουβα

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θελω να κατανομαστουν οι συμμοριτες και να τιμωρηθουν παραδειγματικα. Η αληθεια θα λαμψη και η δημοκρατια δεν γνωριζει αδιεξοδα.

Επισης γιατι παντα ειναι πετσετα??? θα μπορουσε να ειναι σφουγγαριστρα που ταιριαζει με τον κουβα
    σκεψου αυτο το σεναριο σε ενα αγωνα μποξ να επεφτε μεσα μια σφουγγριστρα για να δηλωνει εγκαταλειψη του αγωνα απο το ενα μποξερ φυσικα στην περιπτωση μπορει και να να πηγαινε! μιας και δεν ηταν αγωνας μποξ αλλα προπονηση σε σακο του μποξ! εξαφτερο και ολας :P;P
    ανωνυμε εγινες επωνυμος
    γτ στα φιλικα μπαινουν τερματαρες και εσυ εισαι ο καλητερος φιλος μας οπως παντα!

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι μονο λευκη πετσετα,ειναι και αποδειξη του φοβου αναληψης ευθυνων κατι που συμβαινει σε ολη τη διαρκεια του σερβερ.αν τωρα δουμε κανενα μαζικο που να λεει πως τα στρατα του πανθηρα αποπλανησαν τα τσεκουρια του και γι αυτο εμειναν μεσα νομιζω πως δε θα εκπλαγει κανεις μας!και του χρονου λοιπον αγαπητε ανωνυμε και με τις υγειες σου

Υ.Γ μην αγχωνεσαι το πακισταν ειναι κοντα και αφου δεν παιζουμε εκει μπορει να διεκδικισεις κατι καλυτερο
    Υ.Γ2 το νου σου γτ θα ξαναρθουμε
    Υ.Γ3 φιλικα στα λεω παντα

kaboom proud member of ~TGR~ s4
    Αν και μου χαλάτε της διακοπές μου δεν μπορώ να μην γράψω στον κολλητό μου τον ανώνυμο..!!
    Όπως είχε πει και ο kaboom τα ρόπαλα τα τσεκούρια τα άλογα τα rams και τα κάτας δεν αμύνονται!!!
    Τώρα που τελειώνει ο server έλα να κλείσουμε ένα ραντεβού να τα πούμε στον επόμενο server να είμαστε πάλι αγκαλίτσα...
    Y.G
    ελπίζω να μην μου αφήσεις ποτε επιθετικά μέσα

Φιλικά σίγουρα δεν στο λέω

τα φιλια μου στον κουβα την olga!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=uavJ2qggQaw

http://www.youtube.com/watch?v=CrY3Utx_TgQ μη το πάρεις προσωπικά

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

αυτη η καρακουκλαρα που χαθηκε μιας και την ανεφερες οοολλλγγγγαααα ου ου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων

εγω περαστικος ειμουν δεν ξερω τιποτε για την συμμορια που λετε, επισης και στην σταυρωση περαστικος ειμουν τυχαια βρεθηκα με πιλατο βαραβα σας το λεω δεν γνωριζω τιποτε

Δικαιώματα - Επιλογές