Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 33

Θέμα: ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ

Προεπιλογή

Μάλιστα. Πολύ σκληρά λόγια και ακόμα σκληρότερα ειπώθηκαν στα igms. Δεν θα μπω όμως στην διαδικασία να τα μεταφέρω.
    Καταρχήν ευχαριστώ πολύ τον ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ για τις απλές μαθηματικές εξηγήσεις που έδωσε και απάντησε στον μύθο υπερσυμμαχία (παραδόξως αυτό ακούγετε συνέχεια σε όλους τους σέρβερ και συνήθως από τους ηττημένους).
    Πάμε όμως στο ζουμί της ιστορίας
    Για να μάθουν και οι εκτός -/-
    Οι ΚΠΡ είχαν μείνει χωρίς στρατούς (ουσιαστικά) για να χτυπήσουν θαύμα, το γιατί είναι δκός τους λογαριασμός. Όταν λοιπόν η ηγεσία μας αποφάσισε να στείλουμε κάποιους μικρούς και μεσαίους στρατούς και να μηδενίσουμε τα θαύματα των ΚΠΡ εκείνοι ως απάντηση δεν διεκδίκησαν έστω την πιθανότητα να ρίξουν κάποιο λεβελ στο θαύμα αλλά επέλεξαν να ρίξουν τους στρατούς τους σε πρωτεόυσες. ΜΕ λίγα λόγια (κατα την κρίση μου) έπραξαν με κακεντρέχεια γιατι στην προκειμένη περίπτωση το να χάσωεγώ η οποιοσδήποτε άλλος τον στρατό σε αυτή τη φάση και με τα συγκεκριμένα δεδομένα δεν άλλαζε τίποτα στην έκβαση της μάχης.
    Παραδέχομαι ότι εκνευρίστηκα αρκετά ωστόσο αυτό που είχε σημασία στη σκέψη μου ήταν ότι χάθηκαν και 3 αντιπαλοι στρατοί που θα μπορούσαν να πέσόυν αν όχι σε θαύμα, σε πλάνο, στο χ5 . Με αυτό το σκεπτικό λοιπόν χωρίς όμως να χάνω την διάθεση για χιούμορ σας χαρακτήρισα "γατάκια". Νομίζω ότι στο πλαίσιο της πλάκας αυτά λέγονται συνήθως.
    Ωστόσο στους 4 σέρβερς που έχω παίξει μέχρι σήμερα ποτέ δεν έχω δει αυτοί που χάνουν να στέλνουν για να σπάσουν 8 μέρες πριν το τέλος αντίπαλες πρωτεύσουες. Συνήθως στουκάρουν για την "τιμή των όπλων" στα αντίπαλα θαύματα.
    Δηλαδή στο κάτω κάτω τι περιμένατε υπο αυτές τις συνθήκες? Να βγώ και να σας πω συγχαρητήρια για τις υπέροχες επιθέσεις? Αυτό το έχω πει όταν είχαν ουσία στρατηγικά. Τωρα απλά είχαν κακεντρέχεια και άχτι. Αν βέβαια υπήρχε κάποια στρατηγική σκοπιμότητα θα την ακούσω με μεγάλη προσοχή και στην θέση του "γατάκια" θα βάλω "respect". Στα δικά μου τα μάτια, και φυσικά αυτό είναι υποκειμενικό, από μια αξιοπρεπέστατη και αρκετά δυνατή συμμαχία γίνατε κάτι πολύ λιγότερο, αν και το είπα όταν ξεκίνησαν οι επιθέσεις σας μάρτυς μου ο jigsaw "αυτοι θα χτυπήσουν πρωτεύουσες γιατί δεν μπορουν να κάνουν κάτι άλλο για να μας πονέσουν". Τελικά είχα δίκιο

Τώρα εσύ Γιαγκο βγήκες και άνοιξες ποστ για ένα θέμα το οποίο έχουμε δει μπροστά μας πολλές φορές φέτος και από τις δύο μεριές. Επίσης έχω να σου πω πως το ήθος μου ως άνθρωπος δεν θα το μετρήσετε εσεις που δεν με γνωρίζετε άρα καλό θα ήταν να μην λές τέτοιες κουβέντες

Υ.Γ Ο στρατός που εκλαψα ήταν ένα εξαίσιο χαμμερ 190κ το οποιο έφτιαξα με πόνο και ιδρώτα και ξενύχτι και φυσικα πολύ χρυσό. Το οποίο θα μπορούσε να ήταν πολύ μεγαλύτερο αν δεν είχα στουκάρει δις στις άμυνες σας.

Υ.Γ Τα ίδια θα έλεγα αν είχατε χτυπήσει πρωτεύουσα άλλου συμμάχου και όχι την δικιά μου.

Θα σας γράψω και ένα "αποχαιρετιστήριο" όταν με το καλό τελειώσουμε με πολλές πολλές ζουμερές λεπτομέριες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη basilis112a : 12-07-11 στις 21:09
    s2 first edition Saints - second place
    s4 first edition Rebels - second place
    s2 second edition Saints - winners
    s2 third edition Saints - winners
    Κρέμασα τους καταπέλτες μου- the end

Προεπιλογή

leonardst
    Οποιο θαυμα και να βγει πρώτο απο τον συνασπισμό μας είμαστε νικητές!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μην το ξεχνά κανείς αυτό παρακαλώ. Δεν γνωρίζεις τι διεργασίες γίνονται μεταξύ των ηγεσιών του συνασπισμού. Η νίκη είναι ομαδική ποτέ ατομική... στο τράβιαν

Προεπιλογή

Οι κακές γλώσσες λένε, ότι η μια από τις 2 συμμαχίες του συνασπισμού που όπως φαίνεται κερδίζει το παιχνίδι, έχει προσεγγίσει αντίπαλη συμμαχία για να μην ρίξει ότι στρατούς της έχουν απομείνει στα δικά της ΠΘ αλλά στα άλλα ΠΘ του συνασπισμού τους.

Μου αρέσουν τέτοιου είδους διπλωματικές σχέσεις που στηρίζονται ατην αμοιβαία εμπιστοσύνη

Y.Γ.
    Ωπ, πάλι spam έκανα
    -1 γατάκι

Προεπιλογή

Πωωωωω
    το καταλληλο σχόλιο στο κατάλληλο θέμα.... πσσσσσσ

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tom79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι κακές γλώσσες λένε, ότι η μια από τις 2 συμμαχίες του συνασπισμού που όπως φαίνεται κερδίζει το παιχνίδι, έχει προσεγγίσει αντίπαλη συμμαχία για να μην ρίξει ότι στρατούς της έχουν απομείνει στα δικά της ΠΘ αλλά στα άλλα ΠΘ του συνασπισμού τους.

Μου αρέσουν τέτοιου είδους διπλωματικές σχέσεις που στηρίζονται ατην αμοιβαία εμπιστοσύνη

Y.Γ.
    Ωπ, πάλι spam έκανα
    -1 γατάκι
    μπαααα εδω εισαι ακομη δεν εχεις κανει δελετε?
    σπαμαρα -1 ακομη ενα γατακι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tom79 Εμφάνιση μηνυμάτων

Y.Γ.
    Ωπ, πάλι spam έκανα
    -1 γατάκι
    Δε κάνεις delete και από το forum εσύ να μη διαβάζουμε τις ..ριες σου ? Έμαθες ότι τα ρόπαλα δεν αμύνονται ?
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Μην μου πεις ότι ο tom79 είναι ο deletakias o maddoyz?
    Τελικά τα ρόπαλα όντως αμύνονται!!!

§5b. Link μέσα από το παιχνίδι απαγορεύονται εντελώς.
    Ο κανόνας ισχύει και για άλλα link αναφοράς και chain letter links.
    Δημοσιεύσεις αναφορών μαχών χωρίς απόκρυψη των ονομάτων και στοιχείων των εμπλεκομένων , ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.

Εξαιρούνται αναφορές από : χωριά με ΠΘ , χωριά με Πολύτιμα Αντικείμενα , χωριά με Σχέδια Κατασκευής , χωριά Natars.

Εάν θέλετε να δημοσιεύσετε μία αναφορά που δεν εντάσσεται σε αυτές που εξαιρούνται ,πρέπει να έχετε την άδεια και από τις δύο πλευρές. Επειδή δεν μπορούμε να ερευνήσουμε τις αναφορές , στην περίπτωση αυτή , θα πρέπει να στείλετε της αποδοχές δημοσίευσης και από τις δύο πλευρές στον Super Moderator ή Administrator , καθώς και το Link της αναφοράς για έλεγχο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cbobogiannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην μου πεις ότι ο tom79 είναι ο deletakias o maddoyz?
    Τελικά τα ρόπαλα όντως αμύνονται!!!
    http://travian-reports.net/gr/report/25231287f51
    βασικά το παλικάρι έχει χάρισμα...όποιο account πήρε στα χέρια του το σπάσαμε ... έτσι δεν είναι mad doyz/deni/mariafratzeliko και ποιος ξέρει τι άλλο έχεις και σου χουμε σπάσει ?
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικά το παλικάρι έχει χάρισμα...όποιο account πήρε στα χέρια του το σπάσαμε ... έτσι δεν είναι mad doyz/deni/mariafratzeliko και ποιος ξέρει τι άλλο έχεις και σου χουμε σπάσει ?
    αν εχει και κληρονομικο χαρισμα ακομη καλυτερα,θα τον βρουμε στον επομενο σερβερ!κοιτα να βαζεις πανοπλια στα ροπαλα την επομενη φορα για να εχεις λιγοτερες απωλειες και να ερχομαστε πιο συχνα

φιλικα στα λεω κι εσενα γτ κατα βαθος σας αγαπω!

kaboom proud member of ~TGR~ s4

gary 1/2 s2

Το avatar του χρήστη Power Ranger...
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis112a Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα. Πολύ σκληρά λόγια και ακόμα σκληρότερα ειπώθηκαν στα igms. Δεν θα μπω όμως στην διαδικασία να τα μεταφέρω.
    Καταρχήν ευχαριστώ πολύ τον ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ για τις απλές μαθηματικές εξηγήσεις που έδωσε και απάντησε στον μύθο υπερσυμμαχία (παραδόξως αυτό ακούγετε συνέχεια σε όλους τους σέρβερ και συνήθως από τους ηττημένους).
    Πάμε όμως στο ζουμί της ιστορίας
    Για να μάθουν και οι εκτός -/-
    Οι ΚΠΡ είχαν μείνει χωρίς στρατούς (ουσιαστικά) για να χτυπήσουν θαύμα, το γιατί είναι δκός τους λογαριασμός. Όταν λοιπόν η ηγεσία μας αποφάσισε να στείλουμε κάποιους μικρούς και μεσαίους στρατούς και να μηδενίσουμε τα θαύματα των ΚΠΡ εκείνοι ως απάντηση δεν διεκδίκησαν έστω την πιθανότητα να ρίξουν κάποιο λεβελ στο θαύμα αλλά επέλεξαν να ρίξουν τους στρατούς τους σε πρωτεόυσες. ΜΕ λίγα λόγια (κατα την κρίση μου) έπραξαν με κακεντρέχεια γιατι στην προκειμένη περίπτωση το να χάσωεγώ η οποιοσδήποτε άλλος τον στρατό σε αυτή τη φάση και με τα συγκεκριμένα δεδομένα δεν άλλαζε τίποτα στην έκβαση της μάχης.
    Παραδέχομαι ότι εκνευρίστηκα αρκετά ωστόσο αυτό που είχε σημασία στη σκέψη μου ήταν ότι χάθηκαν και 3 αντιπαλοι στρατοί που θα μπορούσαν να πέσόυν αν όχι σε θαύμα, σε πλάνο, στο χ5. Με αυτό το σκεπτικό λοιπόν χωρίς όμως να χάνω την διάθεση για χιούμορ σας χαρακτήρισα "γατάκια". Νομίζω ότι στο πλαίσιο της πλάκας αυτά λέγονται συνήθως.

1ον.Να ξερεις οτι οι περισσοτεροι απο εμας λυθηκαμε στα γελια οταν ειδαμε το προφιλ σου στο τραβιαν...αλλα μερικοι παικτες,και με το δικιο τους,δεν το πηραν τοσο αστεια.και ειναι πολυ απλος ο λογος.Μας ξερεις και απο χτες για να μας αποκαλεις γατακια?δεν νομιζω,εμενα παντος δεν μου 8υμιζεις τπτ.

Ωστόσο στους 4 σέρβερς που έχω παίξει μέχρι σήμερα ποτέ δεν έχω δει αυτοί που χάνουν να στέλνουν για να σπάσουν 8 μέρες πριν το τέλος αντίπαλες πρωτεύσουες. Συνήθως στουκάρουν για την "τιμή των όπλων" στα αντίπαλα θαύματα.
    Δηλαδή στο κάτω κάτω τι περιμένατε υπο αυτές τις συνθήκες? Να βγώ και να σας πω συγχαρητήρια για τις υπέροχες επιθέσεις? Αυτό το έχω πει όταν είχαν ουσία στρατηγικά. Τωρα απλά είχαν κακεντρέχεια και άχτι. Αν βέβαια υπήρχε κάποια στρατηγική σκοπιμότητα θα την ακούσω με μεγάλη προσοχή και στην θέση του "γατάκια" θα βάλω "respect".

2ον.Τελικα εχεις πολυ χιουμορ. Μηπως θελεις να σου πουμε και τους κωδικους μας???

Στα δικά μου τα μάτια, και φυσικά αυτό είναι υποκειμενικό, από μια αξιοπρεπέστατη και αρκετά δυνατή συμμαχία γίνατε κάτι πολύ λιγότερο, αν και το είπα όταν ξεκίνησαν οι επιθέσεις σας μάρτυς μου ο jigsaw "αυτοι θα χτυπήσουν πρωτεύουσες γιατί δεν μπορουν να κάνουν κάτι άλλο για να μας πονέσουν". Τελικά είχα δίκιο

Τώρα εσύ Γιαγκο βγήκες και άνοιξες ποστ για ένα θέμα το οποίο έχουμε δει μπροστά μας πολλές φορές φέτος και από τις δύο μεριές. Επίσης έχω να σου πω πως το ήθος μου ως άνθρωπος δεν θα το μετρήσετε εσεις που δεν με γνωρίζετε άρα καλό θα ήταν να μην λές τέτοιες κουβέντες

3ον.Ειδες που ερχεσαι στα λογια μου?

Υ.Γ Ο στρατός που εκλαψα ήταν ένα εξαίσιο χαμμερ 190κ το οποιο έφτιαξα με πόνο και ιδρώτα και ξενύχτι και φυσικα πολύ χρυσό. Το οποίο θα μπορούσε να ήταν πολύ μεγαλύτερο αν δεν είχα στουκάρει δις στις άμυνες σας.

4ον.Εαν οντος ειχες χαμμερ τοτε μην στεναχωριεσαι που το εχασες.ετσι και αλλιως δεν ειχες και πουθενα να το ριξεις.

Υ.Γ Τα ίδια θα έλεγα αν είχατε χτυπήσει πρωτεύουσα άλλου συμμάχου και όχι την δικιά μου.

Θα σας γράψω και ένα "αποχαιρετιστήριο" όταν με το καλό τελειώσουμε με πολλές πολλές ζουμερές λεπτομέριες

Ολη η ΚΠΡ περιμενει με ανυπομονησια το "αποχαιρετιστήριο".μην ξεχασεις να βαλεις και λιγο απο το χιουμορ σου μεσα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Power Ranger... : 13-07-11 στις 01:22

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Υποκρισια κ στον Σπεεδ!
    By sgouro in forum Αρχείο Speed 1
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-09, 17:16

Δικαιώματα - Επιλογές