Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 33 από 33

Θέμα: ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tom79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ.
    Τουλάχιστον ο Ανδρέας είχε το σθένος να δηλώσει από την αρχή εχθρός της ZGST και δεν πήγε μαζί της μέχρι να αναπτυχθεί χωρίς να τον πειράζει κανένας και μετά να κάνει τον μάγκα.
    ψιτ σαΐνι για τσέκαρε λίγο εδώ κ μετά μίλα....

απο gettertools:

Όνομα: EtsiApla
    Ιστορικό συμμαχίας:
    (εκτός συμμαχίας) 19.09.10 μέχρι 28.09.10 (10 Ημέρες)
    ZGST 29.09.10 μέχρι 12.02.11 (137 Ημέρες)
    X | Y Χωριό Πληθυσμός +/- (7d) ιδρυμένο / κατεκτημένο ημέρα
    (-113 | 29) ~HaRdCoЯe~ 1048 (-73) (ιδρύθηκε) Τετ 29.09.10

1. Το 2ο χωριό - πρωτεύουσα μας ιδρύθηκε πριν μπούμε στην ( ο θεος να την κάνει ) συμμαχία σου ενώ όλοι σας τρέχατε στον madfarmer να σας πει που να κάνετε χωριό εμείς οταν μας προσκάλεσε στη συμμαχία του είπαμε έχουμε στείλει αποικους στο (-113|29)
    2. (-46|67) το πρώτο μας χωριό βρίσκεται εδώ δες κ μόνος σου πόσα τετραγωνάκια είναι άδεια εκεί τριγύρω.....ξέρεις γιατι είναι άδεια? γιατι όσο εσύ έπαιζες με τα ροπαλάκια σου το EtsiApla είχε καταπέλτες με διπλό στόχο (έχω και αναφορές άμα θες)
    3. όλους εσάς σας συνέφερε να είστε σε μεγάλη συμμαχία μπορούσατε να αναπτυχθείτε ανενόχλητοι αντιθέτως ο δικός μας λογαριασμός καθυστερούσε πολύ στην ανάπτυξη κι αυτό γιατι ο μεγάλος μανιτου αποφάσισε να βάλει στο 90% του τεταρτημορίου στην συμμαχία με αποτέλεσμα να στέλνουμε για farming ( άγνωστη λέξη για "γατακια" σαν εσενα ) ακόμη και σε αλλα τεταρτημόρια.... είμασταν το τοπ farming account σε όλο τον s2 και όλοι ξέρουν πως το farming στις αρχές σου δίνει τεράστιο αβανταζ έναντι όλων των υπολοίπων

Θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις τώρα την κρεβατομουρμούρα καταντάει εκνευριστική όχι μόνο για μένα αλλα και για όλους τους υπόλοιπους....

Apla
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tom79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον έχεις ποστάρει αναφορά μάχης χωρίς να πάρεις την έγκρισή μου, οπότε παρακαλώ να την αφαιρέσεις και να μην ξανασυμβεί.
    2ον δεν κάνεις κανένα σχόλιο πάνω σε αυτό που είπα. Η μη διάψευση για εμένα αποτελεί παραδοχή. Άλλωστε δεν είναι η πρώτη φορά που έχει γίνει αυτό. Τα ίδια έγιναν και στον S4 για να μην κερδίσει το ΠΘ της ZGST

Όσο για το σχόλιο του etsi apla, οι λογαριασμοί που αναφέρεις δεν ήταν δικοί μου. Στο deni έμπαινα μόνο σαν sitter και το άλλο είναι άλλου συμμάχου. Ο spy σου δεν στα έχει πει καλά. Εξάλλου, αφού είμαι deletakias όπως λέτε, θα είχα διαγράψει και αυτούς όταν σταμάτησα, και για να μην το πάρετε και επάνω σας, η αιτία της διαγραφής μου δεν αφορά εσάς και τις οποιεσδήποτε επιθέσεις κάνατε (εξάλλου μετά το σπάσιμο της πρωτέυουσάς μου είχα πάντα 50κ αμυντικά μέσα οπότε και να θέλατε δεν σας έπαιρνε να ξανάρθετε), αλλά την διαφωνία μου με άτομο της διοίκησης.
    τελικα γραφεις στο πιο καταλληλο σημειο...υποκρισια δεν ειναι το θεμα μας?

Για 2ο συνεχόμενο server, τα πιο αναξιόπιστα άτομα του Ελληνικού Travian που αποτελούν την συμμαχία των tgr κατάφεραν να σπείρουν την διχόνοια και να καταντήσουν σε κομπάρσο από πρωταγωνιστή την συμμαχία μας.

Δεν θα αναφερθώ σε ότι έχει συμβεί τον προηγούμενο καιρό, (που βέβαια όλα όσα έγιναν τα είχα προβλέψει σε ανύποπτο χρόνο) αλλά στην σημερινή επίθεση που δέχτηκα, η οποία βασικά έφερε τον λογαριασμό μου τουλάχιστον 2 μήνες πίσω.

Έχω βάσιμες υποψίες ότι οι εναπομείναντες της TGR σε μας γνώριζαν ότι ήμουν εγώ ο στόχος και δεν μίλησαν καθώς και ότι κατάφεραν και ανέβαλαν την επίθεση που ετοιμάζαμε στην «οικογένειά τους». Αν δεν πετύχαιναν αυτήν την αναβολή είναι σίγουρο ότι ο στρατός μου δεν θα πήγαινε χαμένος, και ίσως να μην υπήρχε και ο στρατός που με χτύπησε. Βέβαια είναι γνωστή η «συμπάθεια» που μου έχουν και τα αισθήματα είναι αμοιβαία.

Τώρα μαθαίνω ότι ρίχνουν γέφυρες για να κάνουν πάλι σύμφωνα μαζί μας. Την συγκεκριμένη χρονική στιγμή κάτι τέτοιο θα τους δώσει την ευκαιρία να αναδιοργανωθούν και να ξαναφτιάξουν τους στρατούς που έχουν χάσει στα πολύτιμα και όταν είναι έτοιμοι να ξανακάνουν τα ίδια. Ακόμη και αν δεν γίνει nap είναι σίγουρο ότι θα αποχωρήσουν από την ZGST παίρνοντας μαζί τους και αντικείμενα της συμμαχίας.

Για μένα πλέον δεν υπάρχει κανένα νόημα να συνεχίσω ότι και να γίνει αφού

• Αν κάνουμε Nap δεν θα μπορώ να συνυπάρξω μαζί τους, και θα πρέπει να αποχωρήσω από την συμμαχία και θα γίνω στόχος τους
    • Αν δεν κάνουμε τότε πάλι θα είμαι ο Νο 1 στόχος, αφού τα χωριά μου είναι δίπλα στους λογαριασμούς του Αλκιβιάδη.

Οπότε θεωρώ σαν καλύτερη λύση για την ψυχική μου υγεία (είμαι και λίγο έως πολύ τρελός) να διαγράψω τον λογαριασμό μου.

Δεν παίζω travian με μοναδικό σκοπό την νίκη, αλλά για να διασκεδάσω και τέτοιες καταστάσεις μόνο διασκέδαση δεν είναι.

τα παραπανω εχω την αισθηση πως ειναι λεγομενα δικα σου και οχι καποια φαντασιωση μας!
    επισης πρεπει να τελειωνει το παραμυθι που λετε οτι ειχαμε 20 ατομα οργανωμενο σχεδιο να αναπτυχθουμε και να φυγουμε...οποιοσδηποτε και να ριξει μια ματια στο στησιμο της hc μπορει να καταλαβει πως ηταν σχεδιασμενη για να παιξει μαζι με τη ζγστ,δε θελει ιδιαιτερη φιλοσοφια εκτος αν για καποιο συγκεκριμενο λογο(ανικανοτητα) βολευει να συντηρουνται μυθοι.αν ειχαμε πραγματι απ την αρχη τετοιο σχεδιο ετσι απλα θα ειμασταν μαζεμενοι και ετσι απλα δε θα μπορουσατε να μας ακουμπησετε γιατι ετσι απλα δεν το εχετε...

φιλικα σας τα λεω παντα

kaboom proud member of ~TGR~ s4

gary 1/2 s2
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtgr : 13-07-11 στις 18:51

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά δεν υπάρχει πλέον κάτι που να έχει σχέση με την πολιτική και την διπλωματία του server. Υπάρχουν μόνο προσωπικές αντιπαραθέσεις οπότε το θέμα λήγει εδώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. Υποκρισια κ στον Σπεεδ!
    By sgouro in forum Αρχείο Speed 1
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-09, 17:16

Δικαιώματα - Επιλογές