Σελίδα 16 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 614151617 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 160 από 167

Θέμα: Aπογοητευση end game s2.gr

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν καταλαβαινω τι λες εδω, αν μου το εξηγησεις λιγακι, καταλαβαινεις, "λογο του επιπεδου μας" ...
    ευχαριστως να σου απαντησουμε...

Από Πέτσος

Ρε σι Scaner μην το γενικεύεις σε παρακαλώ, δεν το εννόησα για όλα τα παιδιά, αλλά για 2-3 που ξέρουν φαντάζομαι ποιοι είναι. Αυτό που είπα, το είπα γιατί κάποια παιδιά από την SAS εκτός από το να είναι prick-wavers που το κάτω, κάτω δεν είναι και τίποτα, όπως την βρίσκει κανείς, είχαν αντιδράσει πολύ χυδαία και με ρατσιστικά σχόλια, σε έναν ομολογουμένως τραβηγμένο καλαμπούρι που είχα κάνει στο προφίλ μου. Επειδή πραγματικά μας είχατε ταράξει στις fake-real, επιθέσεις είχα γράψει και εγώ τις πα…ριές μου.. Στα διάφορα ελεεινά που είδαμε κατά καιρούς από προφίλ των SAS, κανείς μας δεν αντέδρασε έτσι, γιατί είναι μέσα στο παιχνίδι και αυτά.. Όπως και να έχει, ζήτησα συγνώμη στο προφίλ μου, όταν κατάλαβα ότι έθιξα ανθρώπους χωρίς να το θέλω, γιατί απλός πλάκα έκανα. Όμως δεν απέσυραν τα βλακώδη σχόλια τους και για συγκατάβαση ούτε λόγος. Δεν κρατάω κακία, ούτε και δίνω πολύ σημασία, οι μάγκες από απόσταση δεν με συγκινούν καθόλου, απλά με είχε ενοχλήσει τότε και θεώρησα σωστό να το γράψω στα σχόλια μου εδώ.
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

δεν γραφω συνηθος στο φορουμ αλλα εχω μια απορια και θα ειθελα σας παρακαλω να μου την λυσει καποιος. πως ειναι δυνατον η ZGST πλην του μαντφαρμερ να εχουν κρατησει επηθετικα και να μην τα εχουν ριξει σε καποιο θαυμα επισης να εχουν αμυντικα σε καπ ενω το θαυμα τους δεχετε επιθεσεις?? ας μου λυσει καποιος τιν απορια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Ακη καπου πρέπει να πέσουν ορισμένοι στρατοί παικτών που την Παρασκευή αναχωρούν διακοπές ή βαρέθηκαν, βλέπεις κάποιο άλλο αξιόλογο στόχο; Αν ναι κάνε τις προτάσεις σου

Φιλικά
    Θανο, η ερωτηση δεν ηταν για το +/+ αμεσα...
    ξερεις πολυ καλα γιατι το ειπα...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο seaman200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν γραφω συνηθος στο φορουμ αλλα εχω μια απορια και θα ειθελα σας παρακαλω να μου την λυσει καποιος. πως ειναι δυνατον η ZGST πλην του μαντφαρμερ να εχουν κρατησει επηθετικα και να μην τα εχουν ριξει σε καποιο θαυμα επισης να εχουν αμυντικα σε καπ ενω το θαυμα τους δεχετε επιθεσεις?? ας μου λυσει καποιος τιν απορια
    κανεις δεν μπορει, λυπουμαστε...
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θανο, η ερωτηση δεν ηταν για το +/+ αμεσα...
    ξερεις πολυ καλα γιατι το ειπα...
    Ειλικρινά δεν κατάλαβα...
    Στείλε μου igm
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

Από Πέτσος

Ρε σι Scaner μην το γενικεύεις σε παρακαλώ, δεν το εννόησα για όλα τα παιδιά, αλλά για 2-3 που ξέρουν φαντάζομαι ποιοι είναι. Αυτό που είπα, το είπα γιατί κάποια παιδιά από την SAS εκτός από το να είναι prick-wavers που το κάτω, κάτω δεν είναι και τίποτα, όπως την βρίσκει κανείς, είχαν αντιδράσει πολύ χυδαία και με ρατσιστικά σχόλια, σε έναν ομολογουμένως τραβηγμένο καλαμπούρι που είχα κάνει στο προφίλ μου. Επειδή πραγματικά μας είχατε ταράξει στις fake-real, επιθέσεις είχα γράψει και εγώ τις πα…ριές μου.. Στα διάφορα ελεεινά που είδαμε κατά καιρούς από προφίλ των SAS, κανείς μας δεν αντέδρασε έτσι, γιατί είναι μέσα στο παιχνίδι και αυτά.. Όπως και να έχει, ζήτησα συγνώμη στο προφίλ μου, όταν κατάλαβα ότι έθιξα ανθρώπους χωρίς να το θέλω, γιατί απλός πλάκα έκανα. Όμως δεν απέσυραν τα βλακώδη σχόλια τους και για συγκατάβαση ούτε λόγος. Δεν κρατάω κακία, ούτε και δίνω πολύ σημασία, οι μάγκες από απόσταση δεν με συγκινούν καθόλου, απλά με είχε ενοχλήσει τότε και θεώρησα σωστό να το γράψω στα σχόλια μου εδώ.
    αγορινα, πιστεψε με, ουτε κ εγω εχω καμια προθεση...
    πραγματικα τα πιστευω αυτα που λες, γιατι πολυ απλα το εσβησες, ζητησες συγνωμη, και εμεις απο την πλευρα μας το δεχτηκαμε, και καναμε πισω , και διαγραψαμε αυτα που γραψαμε για σενα στο φορουμ...
    το οτι το γενικευω, και το λεω συνεχεια αυτο που ειπες, το κανω εσκεμενα τωρα, απλα και μονο για να δεις, πως οταν λεγονται τετοια πραγματα δημοσια, κ οχι μονο, μενουν, και στο χτυπανε συνεχεια (τυχαινει να ειμαι εγω αυτος που το κανει τωρα)... εχω πει απειρες φορες, πως ειμαι πολυ κατα των χαρακτηρισμων, και θα συνεχισω να αντιδρω αναλογα στη καθε περιπτωση που θα συμβαινει κατι τετοιο... ειπα επισης, πως δεχομαι οτι υπαρχουν περιεργοι σε εμας, αλλα και σε εσας, και σε ολους... (αλλωστε κ εγω περιεργος ειμαι)
    αλιμονο σε οποιον κρατουσε κακια για τετοιου ειδους θεματα, αλλα ακομη χειροτερα, σε ανυπαρκτα, για τον καθ'ενα μας, προσωπα... βλεπουμε χαρακτηρα παιχτη εδω μεσα μονο, σε σχεση ομως παντα με το παιχνιδι... κ εκει τελειωνει το θεμα, τιποτε παραπανω, τιποτε λιγοτερο...

π.χ. μπορεις να κρινεις τον πουγιολ, τον μεσση, τον ροναλντο κ.ο.κ. αν ειναι καλος, κακος, ασχετος, βλακας κτλ, αλλα παντα το κανεις σε οτι αφορα την μπαλα...
    ετσι λοιπον κ εδω...

με εκτιμηση κ σεβασμο...!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AGIOS PETROS : 19-07-11 στις 16:55
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

Απάντηση από Πέτσο.
    Εγώ μόνο μια ερώτηση θα κάνω. Γιατί οι κατατρεγμένοι του σέρβερ ΒΤ σπάσανε με SAS;
    Πριν απαντήσεις μόνο να πώ κρίμα για τα παιδιά που μπηκανε να παίξουν ένα παιχνίδι και οδηγήθηκαν σε διαγραφή.

Καλά Τεό, έγραψες πάλι ρε φίλε..
    Απορώ πώς τα λες αυτά που λες ακόμα..
    Ναι ήμασταν μπάχαλο ρε φίλε, είναι προφανές ότι δεν ελέγξαμε την αποίκηση μας σωστά, προσπαθήσαμε να κρατήσουμε το κέντρο, ενώ δεν μπορούσαμε.. το πληρώσαμε! Δεν μπορέσαμε να καθοδηγήσουμε 120+ λογαριασμούς τότε.. είχαμε κ τον mds που έκανε του κεφαλιού του, χωρίς να λέω ότι φταίει αυτός, όλοι μας δεν λειτουργήσαμε σωστά! Εσείς πράγματι και οι Elite, αποικήσατε πολύ πιο ορθά και με ελάχιστες παραφωνίες.. εμείς ήμασταν μπάχαλο, ιδικά στα Wing..
    είναι αλήθεια επίσης, ότι ήμασταν με τους ΝΜΣ και ΣΑΙΝΤΣ (όχι τους A&D) σύμμαχοι από πέρυσι και φυσικά στο τέλος του παιχνιδιού, θα ήμασταν και πάλι μαζί! Το λες, λες και είναι κάτι επιλήψιμο! Όπως εσύ ήθελες τους Hellas, ή δεν το θυμάσαι αυτό; Γιατι μας λες εδώ: ''Οι μονοι που λεγαμε οχι σε μια τετοια υπερσυμμαχια ειμασταν εμεις σαν ΒΤ και οι ΕΛΙΤ με dutchman, προφανεστατα για να μην χαλασουμε εντελως τις ισορροπιες στον σερβερ''. Έλα ρε αρχηγέ, σκέφτηκες και την ισορροπία του σέρβερ; χαχαχαχα Η πολύ απλά δεν έγινε αυτό που ήθελες;.. ασχολίαστο λοιπόν..
    Τους ΔΜΧ πράγματι τους ξέχασα και αυτό διότι εξαϋλώθηκαν στην πορεία, να με συμπαθάνε..
    Μέχρι εδώ καλά.. Αλλά
    λες ότι πάντα βοηθήσατε με άμυνες, η αλήθεια είναι ότι το κάνατε σε κάποιες φάσεις, εμείς δεν το κάναμε; (Να θυμίσουμε εδώ ότι εμείς τον πίναμε από όλες τις πάντες εκείνο τον καιρό. Και τι μας λες με αυτό; Είναι το αυτονόητο οι σύμμαχοι να στηρίζουν με άμυνες τους συμμάχους τους που πολεμάνε! Μπράβο θέλεις να σου πούμε;
    Μία φορά, πραγματικά Μια φορά ήτανε κρίσιμο να στηρίξετε τον Lord of horror, όταν ακόμα μπορούσαμε να υπερισχύσουμε του Souta στην περιοχή και εσύ προσωπικά, μας είπες ''καλή τύχη τα λέμε το πρωί'' και επέμενες να λες ότι θα στηρίξετε Lilaris, ενώ ζητάγαμε επίμονα στον Lord άμυνες, όχι από βίτσιο αλλά γιατί εκεί έπρεπε στρατηγικά να στηρίξουμε και είχαμε αδυναμία. Δεν το κάνατε τελικά μόνο και μόνο Επειδή είχατε τα κομπλεξικά σας από προ προ προ προ πρόπερσι. (και αυτό ασχολίαστο) Το αποτέλεσμα ήτανε ότι χάσαμε το μοναδικό πλεονέκτημα που είχαμε.. Τότε, δεν σπάσαμε καμία συμμαχία εμείς αγορίνα, ενώ ίσως τελικά και θα έπρεπε! Γιατί; Γιατί ήμασταν Ένα! τα θυμάσαι αυτά; Η έχεις επιλεκτική μνήμη; Μας λες τώρα, ότι επειδή δεν στηρίξαμε μια πρωτεύουσα, μια φορά!!! (σημειωτέον ότι είχαμε κ εμείς ταυτόχρονα επιθέσεις) Σπάσατε την συμμαχία με τους συμμάχους σας από πέρυσι… άκου τι λες.. έλεος..
    Όσο για την αποίκηση, μετά το τσάκισμα μας στο κέντρο, τι μας έλεγες θυμάσαι; Να πάμε να αποικίσουμε σε 7αρια δίπλα σας, μας έλεγες δηλαδή ότι λογαριασμοί που βάζουν πολύ γκολντ και παίζουν ενεργά να πάνε να αποικήσουν σε 7αρια.. λες και θα προλαβαίναμε να βγάλουμε άμυνες για εσάς πριν επιτεθούν οι SAS! Πήγαμε ψιλά ναι! Όχι εκτός αποίκησης της συμμαχίας όμως! Δεν λακίσαμε, κάναμε άτακτη υποχώρηση! Εσείς λακίσατε με το που είχατε λίγο πίεση από επιθέσεις! Μάλιστα λακίσατε σαν δούλοι! Λυγίσατε στον εχθρό και γίνατε vassal του! Εμείς μέχρι το τέλος πολεμάμε Τεο, άλλους βλέπω και πατάνε delete.. παίχτες από εμάς ξανά έφτιαξαν τους λογαριασμούς τους από ερείπια και στέκονται ακόμα και τώρα!
    Μετά γράφεις: ‘Μετα απο ενα μηνα αφου μας ειχαν πλησιασει διαφορες συμμαχιες αποφασισαμε να παμε με αυτους που ηταν πιο κοντα μας στρατηγικα και αυτοι ηταν οι S.A.S’’ και εδώ γελάμε! χαχαχαχαχαχαχαχαχα ''στρατηγικά'' χαχαχαχα τους πιο δυνατούς θέλεις να πεις..
    Ας μιλήσει επιτέλους ένας αρχηγός από τους SAS πάνω στο θέμα να μας λύσει τις απορίες, για το αν είχατε μιλήσει από πολύ πριν, αν πιπιλάγατε το δεδομένο να πάτε μαζί τους κτλ..
    και εν πάση περίπτωση εντάξει, να το δεχτώ ρε φίλε, δεν είχατε προσυμφωνημένη συμμαχία, αλλά ποιος ήτανε ο στόχος όταν φεύγατε από την δική μας συμμαχία; Δεδομένου ότι με Ζ δεν.. και δεν υπήρχε άλλη συμμαχία ικανή στο +/+ .. Ακόμα νομίζεις ότι μας δουλεύεις εδώ πέρα όλους ψιλό γαζί.. Λες επίσης ότι ''ολο αυτον τον μηνα ΧΑΟΣ και ΕΛΙΤ δεν προσπαθησαν καν να μας πλησιασουν’'' Μα ακούς τι λες ρε σι; Μας πουλήσατε ψυχρά! Παρόλη την σχέση μας ενάμιση χρόνο, αποχωρήσατε με τελεσίγραφο το θυμάσαι;;; Και θέλατε και φλερτ και κόρτε; Την στιγμή κιόλας που ήτανε ολοφάνερο ότι ήδη ήσασταν με το ένα πόδι έστω, με τους SAS; Μετά αναφέρεσαι στα λόγια μου όπου είπα:
    ''Επειδη ειπαν οτι εχουμε και θρασος που κατηγορησαμε αλλους που φυγαμε απο την συμμαχια με ΧΑΟΣ και ΕΛΙΤ''
    Ε ναι, Θράσος το ίδιο θράσος που επιδεικνύεις τώρα.. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν παραδέχεσαι το προφανές! Ότι φύγατε μια ωραία πρωία, με ένα τελεσίγραφο και χωρίς συζήτηση, από την συμμαχία μας, γιατί δεν μπορούσατε να ανταπεξέλθετε απέναντι σε ένα τόσο δυνατό αντίπαλο! Απλό είναι! Και κατανοητό με μία έννοια.. Κατά την γνώμη αστείο, γιατί σιγά, τι θα χάνατε; Τα χωριά σας και τον σέρβερ ενδεχομένως; ε και;;; και είναι κ θρασύδειλο γιατί κατηγορείτε τους συμμάχους με σαχλαμάρες και παρουσιάζεστε μυξοπαρθένες, αλλά πολύ περισσότερο γιατί το κάνατε όταν η συμμαχία σας είχε την μεγαλύτερη ανάγκη! Μπορεί μεταξύ σας να δουλεύεστε δεν ξέρω μπορεί να σας αρέσει, αλλά μην υποτιμάς την νοημοσύνη των υπολοίπων..Ας μην κοροϊδευόμαστε, απλά και προφανή είναι τα πράγματα.. έλεος..
    Petsos.
    Καταρχην δεν ειμαστε κατατρεγμενοι, δικες μας οι αποφασεις και δικες σας οι κρισεις.
    Κατα δευτερον δεν νομιζω να αφορα καποιον γιατι σπασαμε με τους S.A.S εκτος και αν εχεις να πεις εσυ κατι πανω σε αυτο το θεμα.
    Τριτον δεν νομιζω να παιζανε περισσοτερο τα παιδια που μπηκαν στο παιχνιδι αν παραμεναμε στη συμμαχια μαζι σας, τους λογους τους εχω αναλυσει πιο πανω και σε αλλο τοπικ παλιοτερα καθως και καποια αλλα απο τα ερωτηματα-συμπερασματα σου.
    Περνεις επιλεκτικα καποια πραγματα και τα συνδιαζεις.....
    Να σου θυμισω οτι, στον λιλαρης ειχαμε αμυνες αλλα ποτε δεν ειπαμε οτι επειδη στιριξαμε λιλαρις δεν στελνουμε αλλου αμυνες. Απλα οταν γινοντουσαν καπακι επιθεσεις και ολες οι αμυνες μας ηταν εκει δεν ειχαμε αλλες αμυνες να στειλουμε αλλου και η απαντηση φυσικα ηταν εμεις στειλαμε εκει, οποτε κανονιστε εσεις τις αλλες αμυνες.
    Αυτο βεβαια δεν εχει σχεσει με τις επιθεσεις του LORD, γιατι οπως εχω απαντησει και στον ιδιο σε αλλο τοπικ παλιοτερα, το θεμα ηταν οτι περναγε η ωρα ειχε παει 2 το βραδυ και εγω και οι αλλοι δυο που ειμασταν στο συγκεκριμενο ρουμ ξυπνουσαμε στις 5-6 και ο τριτος στις 7 το πρωι και επρεπε να παμε για υπνο. Αλλος καθυστερησε να πει να στειλουμε αμυνες και ενω επανηλημενα ρωτουσα τι θα κανουμε εκει απο την πρωτη κιολας επιθεση που ηταν απο νωρις, η απαντηση ηταν να δουμε πρωτα την επιθεση και βλεπουμε.... Ε, συγνωμη δεν θα κατσω να το ξενυχτισω και να ψαχνω ξυπνιους 2 και 3 το πρωι ενω θα επρεπε να κοιμαμαι ηδη. (μπορεις να τα δεις αλλωστε και στο ιστορικο του σκυπε....). Οποτε με λιγα λογια δεν υπηρχαν κομπλεξικα απο προπερσι.
    Να αου θυμισω επισης οτι τοτε δεν χασαμε το μοναδικο πλεονεκτιμα που ειχαμε αλλα... οταν ειπε ο thanosd οτι προσπαθω να τους πω να αποικησουν εκει και δεν ηθελε κανεις. Αν δεν μπορειτε να κανετε κουμαντο στη συμμαχια... τι φταιω εγω ή η ΒΤ???
    Μπραβο για τις αμυνες δεν θελω να μου πειτε αλλα δεν μου-μας αρεσει το δουλεμα, οπως οταν δεν δεχτηκατε να αποικησετε αναμεσα μας εστω και με 7αρια για να κρατησουμε την περιοχη, γιατι προφανως εισασταν μεγαλες παιχτουρες και κανατε "ατακτη υποχωρηση" 100-200 τετραγωνα μακρια μας..... για να βρειτε 15αρια......
    delete πατησαμε για δικους μας καθαρα λογους και δεν νομιζω να εχει σχεση με το θεμα μας οπως θελεις να το συνδιασεις, αλλα... αν... ερθει η ωρα δεν θα εχω να κρυψω κατι πανω σε αυτο.
    Επειδη ζητας απεγνωσμενα να παραδεχτω οτι ειχα συμφωνησει κατι με τους S.A.S πριν φυγουμε απο εσας, θα σε απογοητευσω και παλι και ας βγει οποιος θελεις απο τους S.A.S να με διαψευσει. Προσωπικα μιλησα με BAROKO και δεν κλεισαμε καμια συμφωνια και αυτο εγινε αφου ειμασταν χωρις συμμαχια μαζι σας και μετα απο αρκετες μερες, αλλα απαντηση δωσαμε μια μερα αν θυμαμαι καλα πριν γινουμε S.A.S-BT, μετα απο ενα μηνα αν θυμαμαι καλα αφου σπασαμε μαζι σας.
    Οσο για την ισορροπια του σερβερ....
    Περισυ ετυχε να μιλησω με jigsaw για το θεμα των ~Z~ (ισως να εχω ακομα τη συνομιλια....), του ειχα ζητησει σαν χαρη τοτε που ειμασταν παλι μονη μας σαν ΒΤ μονο 10-15 ατομα αν θυμαμαι καλα... τοτε που μας βαραγατε και εσεις και οι ~Z~ μαζι.... Η χαρη ηταν να βγαλουμε τους Ζ απο τη μεση. Η απαντηση του προφανεστατα λογο συμφεροντος για τη δικη του συμμαχια, αλλα και σωστη ταυτοχρονα ηταν, αν το κανει αυτο θα χαλασει τις ισορροπιες του σερβερ. Πραγματικα, το σκεφτηκα τοτε και ειχε μεγαλο δικιο, δεν μπορεις για ενα καπριτσιο... να χαλασεις παιχνιδι πολλων.
    Φαντασου λοιπον να ειμασταν SAINTS-NMS-XAOS-A&D-ELIT-BT-Θ και τα λοιπα... σε μια υπερσυμμαχια στο τελος αλλα και στο ενδιαμεσο (οσο ηταν δυνατον). Ηδη και τωρα απλα και μονο χωρις να χτυπησετε την υπερσυμμαχια ποθ τερματιζει εχει για πλακα το προβαδισμα....
    Δεν μπορεις να συγρκρινεις SAINTS-A&D-NMS με HELLAS. καμια συγκριση..... οποτε, με HELLAS απλα θα ηταν λιγο καλητερες οι ισορροπιες και θα ειχαμε καλητερο τελος παιχνιδιου.
    ΑΘΛΙΟΣ

Προεπιλογή

πραγματικα με ειχανε στηριξει αρκετα οι ββτ και με στρατο και με υλες,βασικα δεν μπορουσες να κανεις και αλλιως γιατι σε ειχα πριξει απο τις πρωτες μερες! πραγματικα χαλαστηκα που δεν συνεχισαμε μαζι θα ειχαν παει αλλιως τα πραγματα.τολμω να πω πως στην αρχη δεν ειχαμε καθολου χρονο να ασχοληθουμε με το παιχνιδι και με την συμμαχια ο καθενας για τους λογους του,ειχαμε και πολλους καινουργιους παιχτες και δεν μπορεσαμε να παρουμε το κεντρο απο τους σασ,ειχαμε μονο 1-2 ακαουντ που φαρμαρανε,τελως παντων ηταν ενας πολυ γεματος σερβερ τον χαρηκα,αντε να δουμε στον επομενο τι θα γινει.
    ξερει κανενας μετα απο ποσο καιρο μετα την ληξη ενως σερβερ ξεκιναει ο επομενος?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LILARIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανενας μετα απο ποσο καιρο μετα την ληξη ενως σερβερ ξεκιναει ο επομενος?
    ταρατα τααανν τα τααανν...
    μιας και τα λεμε ωραια κ καλα, ειστε να κλεισουμε θεσεις και συμμαχιες και υπερσυμμαχιες απο φετος, για τον επομενο?
    μπορουμε να το παιξουμε κ τζοκερ, με κληρωση, και οπου πεσει για την καθε συμμαχια...
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LILARIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανάλογα τα κέφια.

Τον s1 για παράδειγμα τον ξεκίνησαν 10 μέρες μετά την λήξη του (για αυτό έχει πατώσει).

Λογικά ο s2 πάλι από τέλη Αυγούστου, αλλιώς και αυτός θα πατώσει.
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Σελίδα 16 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 614151617 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  2. End Game
    By xarisanna in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-10, 19:13
  3. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  4. ww end game
    By den paizw speed in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 16:23
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-10, 11:00