Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 161 έως 167 από 167

Θέμα: Aπογοητευση end game s2.gr

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panfost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανάλογα τα κέφια.

Τον s1 για παράδειγμα τον ξεκίνησαν 10 μέρες μετά την λήξη του (για αυτό έχει πατώσει).

Λογικά ο s2 πάλι από τέλη Αυγούστου, αλλιώς και αυτός θα πατώσει.
    ξερεις σε τι εκδοση?
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερεις σε τι εκδοση?
    Από όσο έχω ακούσει (δεν είναι ράδιο αρβύλα) σε Τ4.

Ο μοναδικός σέρβερ, μέχρι νεωτέρας, που θα παραμείνει σε 3.6 είναι ο s1.

Οπότε όλοι ραντεβού του χρόνου τον Μάιο στον S1.

Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panfost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από όσο έχω ακούσει (δεν είναι ράδιο αρβύλα) σε Τ4.
    Ο μοναδικός σέρβερ, μέχρι νεωτέρας, που θα παραμείνει σε 3.6 είναι ο s1.
    Οπότε όλοι ραντεβού του χρόνου τον Μάιο στον S1.
    εγω σιγουρα μονο σε παλια εκδοση θα μπω, εαν μπω...! κ εννοειτε αν ειναι παρεα και τα παιδια που ειμαστε τωρα...!
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackshape Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχην δεν ειμαστε κατατρεγμενοι, δικες μας οι αποφασεις και δικες σας οι κρισεις.
    Κατα δευτερον δεν νομιζω να αφορα καποιον γιατι σπασαμε με τους S.A.S εκτος και αν εχεις να πεις εσυ κατι πανω σε αυτο το θεμα.
    Τριτον δεν νομιζω να παιζανε περισσοτερο τα παιδια που μπηκαν στο παιχνιδι αν παραμεναμε στη συμμαχια μαζι σας, τους λογους τους εχω αναλυσει πιο πανω και σε αλλο τοπικ παλιοτερα καθως και καποια αλλα απο τα ερωτηματα-συμπερασματα σου.
    Περνεις επιλεκτικα καποια πραγματα και τα συνδιαζεις.....
    Να σου θυμισω οτι, στον λιλαρης ειχαμε αμυνες αλλα ποτε δεν ειπαμε οτι επειδη στιριξαμε λιλαρις δεν στελνουμε αλλου αμυνες. Απλα οταν γινοντουσαν καπακι επιθεσεις και ολες οι αμυνες μας ηταν εκει δεν ειχαμε αλλες αμυνες να στειλουμε αλλου και η απαντηση φυσικα ηταν εμεις στειλαμε εκει, οποτε κανονιστε εσεις τις αλλες αμυνες.
    Αυτο βεβαια δεν εχει σχεσει με τις επιθεσεις του LORD, γιατι οπως εχω απαντησει και στον ιδιο σε αλλο τοπικ παλιοτερα, το θεμα ηταν οτι περναγε η ωρα ειχε παει 2 το βραδυ και εγω και οι αλλοι δυο που ειμασταν στο συγκεκριμενο ρουμ ξυπνουσαμε στις 5-6 και ο τριτος στις 7 το πρωι και επρεπε να παμε για υπνο. Αλλος καθυστερησε να πει να στειλουμε αμυνες και ενω επανηλημενα ρωτουσα τι θα κανουμε εκει απο την πρωτη κιολας επιθεση που ηταν απο νωρις, η απαντηση ηταν να δουμε πρωτα την επιθεση και βλεπουμε.... Ε, συγνωμη δεν θα κατσω να το ξενυχτισω και να ψαχνω ξυπνιους 2 και 3 το πρωι ενω θα επρεπε να κοιμαμαι ηδη. (μπορεις να τα δεις αλλωστε και στο ιστορικο του σκυπε....). Οποτε με λιγα λογια δεν υπηρχαν κομπλεξικα απο προπερσι.
    Να αου θυμισω επισης οτι τοτε δεν χασαμε το μοναδικο πλεονεκτιμα που ειχαμε αλλα... οταν ειπε ο thanosd οτι προσπαθω να τους πω να αποικησουν εκει και δεν ηθελε κανεις. Αν δεν μπορειτε να κανετε κουμαντο στη συμμαχια... τι φταιω εγω ή η ΒΤ???
    Μπραβο για τις αμυνες δεν θελω να μου πειτε αλλα δεν μου-μας αρεσει το δουλεμα, οπως οταν δεν δεχτηκατε να αποικησετε αναμεσα μας εστω και με 7αρια για να κρατησουμε την περιοχη, γιατι προφανως εισασταν μεγαλες παιχτουρες και κανατε "ατακτη υποχωρηση" 100-200 τετραγωνα μακρια μας..... για να βρειτε 15αρια......
    delete πατησαμε για δικους μας καθαρα λογους και δεν νομιζω να εχει σχεση με το θεμα μας οπως θελεις να το συνδιασεις, αλλα... αν... ερθει η ωρα δεν θα εχω να κρυψω κατι πανω σε αυτο.
    Επειδη ζητας απεγνωσμενα να παραδεχτω οτι ειχα συμφωνησει κατι με τους S.A.S πριν φυγουμε απο εσας, θα σε απογοητευσω και παλι και ας βγει οποιος θελεις απο τους S.A.S να με διαψευσει. Προσωπικα μιλησα με BAROKO και δεν κλεισαμε καμια συμφωνια και αυτο εγινε αφου ειμασταν χωρις συμμαχια μαζι σας και μετα απο αρκετες μερες, αλλα απαντηση δωσαμε μια μερα αν θυμαμαι καλα πριν γινουμε S.A.S-BT, μετα απο ενα μηνα αν θυμαμαι καλα αφου σπασαμε μαζι σας.
    Οσο για την ισορροπια του σερβερ....
    Περισυ ετυχε να μιλησω με jigsaw για το θεμα των ~Z~ (ισως να εχω ακομα τη συνομιλια....), του ειχα ζητησει σαν χαρη τοτε που ειμασταν παλι μονη μας σαν ΒΤ μονο 10-15 ατομα αν θυμαμαι καλα... τοτε που μας βαραγατε και εσεις και οι ~Z~ μαζι.... Η χαρη ηταν να βγαλουμε τους Ζ απο τη μεση. Η απαντηση του προφανεστατα λογο συμφεροντος για τη δικη του συμμαχια, αλλα και σωστη ταυτοχρονα ηταν, αν το κανει αυτο θα χαλασει τις ισορροπιες του σερβερ. Πραγματικα, το σκεφτηκα τοτε και ειχε μεγαλο δικιο, δεν μπορεις για ενα καπριτσιο... να χαλασεις παιχνιδι πολλων.
    Φαντασου λοιπον να ειμασταν SAINTS-NMS-XAOS-A&D-ELIT-BT-Θ και τα λοιπα... σε μια υπερσυμμαχια στο τελος αλλα και στο ενδιαμεσο (οσο ηταν δυνατον). Ηδη και τωρα απλα και μονο χωρις να χτυπησετε την υπερσυμμαχια ποθ τερματιζει εχει για πλακα το προβαδισμα....
    Δεν μπορεις να συγρκρινεις SAINTS-A&D-NMS με HELLAS. καμια συγκριση..... οποτε, με HELLAS απλα θα ηταν λιγο καλητερες οι ισορροπιες και θα ειχαμε καλητερο τελος παιχνιδιου.
    Είχα πάει τότε σε ενα μεσίτη ακίνητης περιουσίας και τον ρωτησα: κύριέ μου να επενδύσω το χρυσό μου σε 7άρι σε περιοχή ΒΤ;
    Και μου απάντησε χαμογελώντας: αν θες να χάσεις τα λεφτά σου πηγαινε. Ακου σε 7αρι!!!!
    Το ανέκδοτο του φετινού σερβερ χαχαχα.
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

αυτο το λες φιλικα παναγιωτη?με σεβασμο? πως πως ?

δε σχολιαζω τπτ προς το παρον αλλα θα δωσω ενα juicy quiz:ποια συμμαχια του + + ειχε ζητησει απο ZGST να επιτεθει στην S.A.S?

Υ.Γ αυτο δε μου το πε κανενας σπαι κανενας που δεν εχει χρονο κανενας απειρος κανενας δυσαρεστημενος
    κατι αλλο που να φταιει εχουμε για καραμελα?
    το χερι του θεου εβαλε τα επιθετικα σε αυτη την οαση ή ουτε εδω υπαρχει ευθηνη?

γιατι καποιοι δε μπορουν να ξεχωρισουν τους παικτικους χαρακτηρισμους απο τον χαρακτηρισμο παιχτων ως ανθρωπου? αυτο για το επιπεδο που ειδα απο πανω....
    καποιους τρομαξε ενα κυκλικο....ξερετε εσεις που σας φταινε και οι υποτηθεμενοι spy

διχως σεβασμο διχως φιλιες διχως γενικους καθωσπρεπισμους ελεος πια σα κολακες πολιτικοι με τα τσιρακια τους ελεοοοοοοοος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 19-07-11 στις 19:44 Αιτία: Απαγορεύονται αναφορές από το παιχνίδι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το λες φιλικα παναγιωτη?με σεβασμο? πως πως ?
    δε το έπιασα αντώνη σε εμένα αναφέρεσαι?

Πάντα με σεβασμό....
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Προεπιλογή

Οκ, εξαντλήθηκε και αυτό το θέμα. Πάμε για άλλα...

Φιλικά,
    Nekromantis

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617

Παρόμοια Θέματα

1. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  2. End Game
    By xarisanna in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-10, 20:13
  3. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  4. ww end game
    By den paizw speed in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 17:23
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-10, 12:00