Σελίδα 1 από 17 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 167

Θέμα: Aπογοητευση end game s2.gr

Προεπιλογή Aπογοητευση end game s2.gr

Ειναι προφανες οτι μεχρι την τωρινη πορια, μια μεγαλη απογοητευση αναδυεται στον σερβερ 2...
    Ως τωρα εχουμε μια δραση απο τους αντιπαλους μας γκρεμιζοντας ολα τα θαυμα τα μας WW poWer, (αναθεμα το ονομα), και η αντιδραση να ειναι ανυπαρκτη...

Μεγαλες συμαχιες του σ2 , οπως ειναι ZGST, SAS, KPR να μην αντιπαραθετουν ενα αξιολογο χαμερ η ραμερ...
    καταντια, να ακουμε και να ομολογουν οι περισσοτεροι, οτι παιζουν για το ξυλο, ποιο ξυλο;

Τραβιαν παιζουμε και οχι πιτσικολιες... με αποκορυφομα το πολυποθητο 100... και να γραφει...ο ηλιος εδυσε , και και και...

Προεπιλογή

Ειναι προφανες οτι μεχρι την τωρινη πορια, μια μεγαλη απογοητευση αναδυεται στον σερβερ 2...
    Ως τωρα εχουμε μια δραση απο τους αντιπαλους μας γκρεμιζοντας ολα τα θαυμα τα μας WW poWer, (αναθεμα το ονομα), και η αντιδραση να ειναι ανυπαρκτη...
    Μεγαλες συμαχιες του σ2 , οπως ειναι ZGST, SAS, KPR να μην αντιπαραθετουν ενα αξιολογο χαμερ η ραμερ...
    καταντια, να ακουμε και να ομολογουν οι περισσοτεροι, οτι παιζουν για το ξυλο, ποιο ξυλο;
    Τραβιαν παιζουμε και οχι πιτσικολιες... με αποκορυφομα το πολυποθητο 100... και να γραφει...ο ηλιος εδυσε , και και και...
    το ποσο δεν την παλευεις, και δεν εχεις ιδεα του τι λες, το εχεις σκεφτει ποτε?
    για να μην αρχισω τιποτε καντιλια με τη παρτη σου....

μαθε να εισαι κυριος, και οχι απλα ασχετος σχολιαστης των παντων... οταν θα ξερεις, τοτε θα μιλας, αν δεν ξερεις, ρωτα, αν μαθεις, μιλα, αλλιως, zip...

απλα για την ενημερωση... μονον οι ZGST ηταν η απολυτη αποτυχια φετος, ολα τα αλλα πηγαν οπως ειχαν υπολογηστει, οι υπολοιποι...
    η S.A.S μπικε ως γωνστο σε ολους και για χιλιοστη φορα, για να παιξει ξυλο, αν εσυ αυτο δεν μπορεις να το διαβασεις στα στατιστικα, προβλημα σου...
    οι K.P.R μπικαν σε ενα τεταρτημοριο πολυ δυσκολο, και αμφιβαλλω αν ηξεραν με ποιους εχουν να κανουν και ποσο δυνατοι θα ειναι, δεν μπικαν καν πιστευω οργανωμενα, στη πορεια το φτιαξανε, λογο επιτυχιων... επαιξαν κ αυτοι παρα πολυ ολη τη χρονια...

και στα λεγομενα σου, "οι μεγαλες συμμαχιες" λαθος συμμαχιες διαλεξες να πεις...
    οταν εγω προτεινα να παμε καθε τεταρτημοριο μονο του, και οπου βγει, λογο ισορροπιων, κανεις δεν δεχτηκε...
    φιλιες, γνωστοι, παρεα, παλιοι συμμαθητες, κουμπαροι, συμπαιχτες στον 1ο σ2 πριν τοσα χρονια, στον αλλο σερβερ ειχαμε ανταλλαξει 2-3 μηνυματα, και παει λεγοντας, ολα αυτα ειχαν σαν αποτελεσμα οι 2 γνωστες συμμαχιες, απο τις πιο δυνατες, να ειναι και μαζι...
    και εσυ θες να μου πεις τωρα, οτι το συμπερασμα σου, απο ολα ολα ολα, ειναι πως οι αντιπαλοι των SAINTS-A & D- NmS- XAOS-HC και δεν ξερω κ εγω ποιοι αλλοι, δεν ειναι αξιοι γιατι δεν εχουν ουτε ενα χαμερ-ραμερ?

σε παρακαλω, μη γινεσαι γελοιος...!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AGIOS PETROS : 12-07-11 στις 18:35
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Οπου γαμος και χαρα η βασιλω πρωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ποσο δεν την παλευεις, και δεν εχεις ιδεα του τι λες, το εχεις σκεφτει ποτε?
    για να μην αρχισω τιποτε καντιλια με τη παρτη σου....

Στο μονο ειστε καλοι ειναι στις προσβολες και στα βρισιδια, και ο mod κωφευει...

μαθε να εισαι κυριος, και οχι απλα ασχετος σχολιαστης των παντων... οταν θα ξερεις, τοτε θα μιλας, αν δεν ξερεις, ρωτα, αν μαθεις, μιλα, αλλιως, zip...

Μαθαινω και διαβαζω απο το φορουμ, ολη τη χρονια ειπατε πολλα, στο τελος ΤΙΠΟΤΑ...

απλα για την ενημερωση... μονον οι ZGST ηταν η απολυτη αποτυχια φετος, ολα τα αλλα πηγαν οπως ειχαν υπολογηστει, οι υπολοιποι...

Δεν νομιζω οτι κινηθηκε διαφορετικα απο τους υπολοιπους που ανεφερα, εκτος και αν με διαψευσουν...

η S.A.S μπικε ως γωνστο σε ολους και για χιλιοστη φορα, για να παιξει ξυλο, αν εσυ αυτο δεν μπορεις να το διαβασεις στα στατιστικα, προβλημα σου...

Εγω απο σας ειδα τα πολιορκητικα (ανηπαρκτα) από ολους σας, και ηταν οπως λενε στο χωριο μου, μσο σκλι, μσο ζαγαρι...

οι K.P.R μπικαν σε ενα τεταρτημοριο πολυ δυσκολο, και αμφιβαλλω αν ηξεραν με ποιους εχουν να κανουν και ποσο δυνατοι θα ειναι, δεν μπικαν καν πιστευω οργανωμενα, στη πορεια το φτιαξανε, λογο επιτυχιων... επαιξαν κ αυτοι παρα πολυ ολη τη χρονια...

και στα λεγομενα σου, "οι μεγαλες συμμαχιες" λαθος συμμαχιες διαλεξες να πεις...
    οταν εγω προτεινα να παμε καθε τεταρτημοριο μονο του, και οπου βγει, λογο ισορροπιων, κανεις δεν δεχτηκε...

Εγω θεωρω τις συμαχιες ZGST, SAS, KPR... MΕΓΑΛΕΣ, δικαιομα μου...

φιλιες, γνωστοι, παρεα, παλιοι συμμαθητες, κουμπαροι, συμπαιχτες στον 1ο σ2 πριν τοσα χρονια, στον αλλο σερβερ ειχαμε ανταλλαξει 2-3 μηνυματα, και παει λεγοντας, ολα αυτα ειχαν σαν αποτελεσμα οι 2 γνωστες συμμαχιες, απο τις πιο δυνατες, να ειναι και μαζι...
    και εσυ θες να μου πεις τωρα, οτι το συμπερασμα σου, απο ολα ολα ολα, ειναι πως οι αντιπαλοι των SAINTS-A & D- NmS- XAOS-HC και δεν ξερω κ εγω ποιοι αλλοι, δεν ειναι αξιοι γιατι δεν εχουν ουτε ενα χαμερ-ραμερ?

Ειναι; ΠΟΥΝΤΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

σε παρακαλω, μη γινεσαι γελοιος...!!!
    ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ...

Το avatar του χρήστη meg
    Περιοχή
    Travian

Wink

Locked
    S3: Diablo/ACAB

PROUD MEMBER OF YATA

Master Stouka No Hammer

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

συνεχιζεις ως ανωνυμος λοιπον .....
    εισαι μεσα στο μπανιο μονος(πισω απο μια οθονη, δε μπορει να σε δει κανεις ουτε να σε βλαψει)
    και συνεχιζεις να λουζεσαι φορωντας μαγιουδακι....... γιατι?????

πολιορκητικα ανυπαρκτοι..... οπως το ο δον κιχωτης στον σ2.....

το πολυποθητο lvl100.... ο ηλιος εχει δυσει μπλα μπλα μπλα ....οι εργατες της αυτοκρατοριας μπλα μπλα μπλα το bubulos2 μπλα μπλα ..... ικανοποιημενος??

Υ.Γ συνεχισε ως ανωνυμος θα πεσει γελιο....αν παλι θυγεσαι και το βλεπεις ως προσβολη και βρισιδι δικαιωμα σου pok kixoti

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο don kixwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπου γαμος και χαρα η βασιλω πρωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ...
    Ουυυυυυυυυυυυυυυυυ άμπαλοι S.A.S ….
    Μαζί σου είμαι και εγώ φίλε Δον Λαλιώτη , εσύ τα καλά τα λες, αλλά δεν σε ακούνε , μα ούτε ένα hammer ρε σεις …. Σαν δεν ντρέπεστε παλιόsimcitades
    Δον Λαλιώτη του χρόνου θέλω να παίξω μαζί σου αγορίνα θα βγάλουμε τρελά hummer & rammer εμείς οι 2 ….

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουυυυυυυυυυυυυυυυυ άμπαλοι S.A.S ….
    Μαζί σου είμαι και εγώ φίλε Δον Λαλιώτη , εσύ τα καλά τα λες, αλλά δεν σε ακούνε , μα ούτε ένα hammer ρε σεις …. Σαν δεν ντρέπεστε παλιόsimcitades
    Δον Λαλιώτη του χρόνου θέλω να παίξω μαζί σου αγορίνα θα βγάλουμε τρελά hummer & rammer εμείς οι 2 ….
    Ασε τα παπατζιλικια Μητσο , τον εχω κλεισει για 3 απανωτες σαιζον , επισης ο Αγιος Πετρος Ακης αν δεν απατωμαι λεγετε???
    Το Ακης απο το Βασιλωακης βγαινει?????

Προεπιλογή

Δον κιχωτη έλεος ρε φίλε, έχεις πάρει παρ....ζα το φόρουμ... Είναι αναμενόμενο ένα account που κάνει επιθέσεις στην διάρκεια του σερβερ να έχει φθορές, άρα θα εμφανισει μικροτερο hammer h rammer συγκρίνοντας το με ένα ισάξιο λογαριασμό σε οάσεις και χρυσό που είναι στο 500/500...Δεν θέλει ιδιαίτερο μυαλό!! Από μένα ένα μεγάλο μπράβο στους SAS, που ήταν η μόνη συμμαχία που πέρασε το τεταρτημόριο της και έκανε end-game ολομόναχη, αν και πίστευα ότι θα γυρει προς ZGEIST...
    gary 1/2
    Nationalist
    ΥΓ.Βορεα έκανες μ.....α που έφυγες από τα - +

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cbobogiannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δον κιχωτη έλεος ρε φίλε, έχεις πάρει παρ....ζα το φόρουμ... Είναι αναμενόμενο ένα account που κάνει επιθέσεις στην διάρκεια του σερβερ να έχει φθορές, άρα θα εμφανισει μικροτερο hammer h rammer συγκρίνοντας το με ένα ισάξιο λογαριασμό σε οάσεις και χρυσό που είναι στο 500/500...Δεν θέλει ιδιαίτερο μυαλό!! Από μένα ένα μεγάλο μπράβο στους SAS, που ήταν η μόνη συμμαχία που πέρασε το τεταρτημόριο της και έκανε end-game ολομόναχη, αν και πίστευα ότι θα γυρει προς ZGEIST...
    gary 1/2
    Nationalist
    ΥΓ.Βορεα έκανες μ.....α που έφυγες από τα - +
    Και μονο που αναφερετε στο προσωπο μου ο υπερτατος,απεριγραπτος και μοναδικος στουκαδορος νιωθω ηδη καλυτερα.

Φιλε δεν ειναι η μοναδικη μ@@@κια που εχω κανει φετος.

Εισαι ο μοναδικος παντελωνατος με ονοματεπωνυμο , respect.

<<Χρηστο τα ραμς ξεχασες>>

Προεπιλογή

Το να μπεις σε διαδικασία Θαύματος είναι πολύ βαρετό και κουραστικό πράγμα, η αλήθεια είναι....

Οπότε δεν μοιάζει και πολύ περίεργο ή εξωπραγματικό κάποιες συμμαχίες ή κάποιες ομάδες παικτών,
    να μπήκανε για να παίξουν ξύλο σε όλη τη διάρκεια του σέρβερ και το τελευταίο μήνα του, που πλέον πέρασε όλο το νταβαντούρη,
    απλά σιγά σιγά να αποχωρούν ηθελημένα και να στουκάρουν τα στρατά τους όπου λάχει...

Εντάξει, το game έχει σαν τελικό σκοπό να σηκώσεις την κούπα (100αρι), αλλά δεν περιμένει κάποιος τον τελευταίο μήνα για να αποφασίσει εάν ευχαριστήθηκε ή οχι τον σέρβερ,,,,

Το να λέτε ότι οι ''μεν'' είναι οι μεγάλοι ηττημένοι του σέρβερ, και ότι οι ''δε'' οι μεγάλοι νικητές, είναι χαζομάρα μεγάλη νομίζω, γιατί όλοι λίγο πολύ γνωρίζουμε τι έκαναν οι ''μεν'' και τι οι ''δε'' κατά τη διάρκεια του σέρβερ...

Δε βλέπετε εμάς που είμαστε σίγουρα στους ηττημένους, αλλά τουλάχιστον τον ευχαριστηθήκαμε τον σέρβερ, και ας τρέχαμε συνέχεια απο τα ''κοκκινα σπαθάκια'' στην οθόνη
    Το να υποστηρίξουμε τώρα, το τελευταίο μήνα, τον μελλοντικό νικητή και μετά να το ''παίζουμε'' και εμείς Νικητές, νομίζω ότι είναι γελοίο...

(Προσωπική μου άποψη όλα τα παραπάνω, και εκφράζω μόνο τον εαυτό μου...)

ΥΣ= Saint Peter, για πια καντήλια λες???? θα αρχίσεις τις εκκλησιαστικές ψαλμωδίες???...άστο καλύτερα γιατί είσαι και φάλτσος
    (((.. I am sending you help..)))
    Dark Emperor - SAS
    ..

Σελίδα 1 από 17 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  2. End Game
    By xarisanna in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-10, 20:13
  3. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  4. ww end game
    By den paizw speed in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 17:23
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-10, 12:00