Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 29

Θέμα: μεταφορα αντικειμενου

Προεπιλογή

χμμμμμ αρχισαν τα παρε δωσε!!! Αντε να γελασουμε λιγο!!!

Προεπιλογή

Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουν και μερικά πράγματα, επειδή κάποιοι διασκεδάζουν τις εντυπώσεις στο φόρουμ (ξεχωρα με το τι λένε μεταξύ τους στα ροομ του ΣΚΥΠΕ που δεν με ενδιαφέρει κιόλας), και επειδή εμένα δεν μου ήρθε έτσι στα καλά καθούμενα να δώσω ενα αντικείμενο για το οποίο εσπασα τον στρατό ΜΟΥ.

Πες μου εσυ τάσο που το παίζεις παντελονάτος και ο αδικημένος της υπόθεσης, ΠΟΙΟΣ σύμμαχος έρχεται να πάρει αντικείμενο, με το ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ, χωρίς ΚΑΝ να μιλήσει πρώτα ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΟΧΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ; Αν νομίζεις οτι θα έπαιρνες το αντικείμενο με τσαμπουκά, πλανασαι πλανην οικτρα

Αντι λοιπόν να ψάχνεις να βρείς προβλήματα στους άλλους, δεν κοιτάς καλύτερα τι πήγε λάθος στο ξερό σου το κεφάλι;

Το αντικείμενο το έχασες με την αψυχολόγιτη αποφασή σου να κάνεις επίθεση σε εμένα το συμμαχό σου για να μου πάρεις το αντικείμενο ετσιθελικά. Αν δεν το είχες κάνει τίποτα απο όλα αυτά δεν θα γινότανε

μάχαιρα έδωσες, μάχαιρα έλαβες

Γιώργος

Προεπιλογή

δηλαδη ξυπνησε ο τασος ενα μεσημερι και ειπε: χχμμμ ειναι μια ωραια μερα να παω να παρω το αντικειμενο απ τα παιδια.. παμε λοιπον.

Αυτο βγαινει απ τα γραφομενα σου γιωργο μου.
    Θα σου απαντησω με την ατακα του Χατζηνικολαου στο χτεσινο δελτιο ειδησεων απευθηνομενος στο Πρωτοπαππα...

"helllllllllooooooo"

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

δεν θελω να δημιουργησω προσωπικες αντιπαραθεσεις για να μην κλειδωθει το θεμα , αλλα οσοι με γνωριζουν ξερουν καλα τι ανθρωπος ειμαι και δεν θα σου εκανα ποτε στακαλα των καθουμενων τετοια κινηση .. ομως οταν ο παικτης της συμμαχιας μου κρατα ενα αντικειμενο και η συμπεριφορα του ειναι λιαν επιοικως απαραδεκτη και σου ζητανε να φυγει απο πανω σου το αντικειμενο για τον οποιοδηποτε λογο εσυ πρεπει να το δωσεις εκει που θα σοθ πουν αντι να εισαι αντιθετος και νοχελικος με προφαση οτι και καλα δεν σε εμπιστευοντε. τηγν ημερα που πηρεσ το αντικειμενο που σου υποδειξαμε να πας με το που εχασες ολο σου τον στρατο βγηκες απο τα καναλια και δεν μιλιωσουν και ολο ελεγες οτι εχασες τον στρατο σου για ενα αντικειμενο τις συμμαχιας , δηλαδη θες να μου πεις οτι αν επερνες ενα μικρο εκπαιδευτη θα τον κρατουσες για παρτη σου? (ρητορικη ειναι μην μπαινεις στον κοπο) .
    επισης πριν λιγες μερες μετα απο μια σηζητηση που ειχατε με τον πανο ελεγες οτι κατσε να το σκευτουμε και θα δουμε τι θα κανουμε ... (δεν κανω ακομα τιποτα) και τελος εχθες ξαφνικα εκει που μιλουσαμε στο σκυπε ωραια και καλα χωρις να εχει υποθει το παραμικρο με πετας απο τις επαφες σου και δεν φτανει αυτο αλλα πετας και σχεδον ολοκληρη την συμμαχια απο τις επαφες σου και φευγεις απο ολα τα καναλια και δεν απαντουσες στα μηνηματα μεσο παιχνιδιου , τι ηθελες να κατσω να βλεπω το αντικειμενο να κανει φτερα επιδη τελειωσε η επιδραση των ληγμενων που περνεις? μην μου λες λοιπον οτι ηρθα χωρις λογο πανω σου .. εχω ολες τις συζητησεις μαζι σου και με την δικια σου οποιος επιθυμει μπορει να μου τις ζητησει προσωπικα ...

και ναι φυσικα και θα τα ριχνω στους αλλους που δεν εχουν την μαγκια να σκασουν πανω μας να το παρουν αλλα το παιρνουν με αυτο τον τροπο , ντροπη σας λοιπον τα καλυτερα εποντε....

Περιοχή
    sto treladiko !!!

Προεπιλογή

μιαμ μιαμ γαματα τα pop-corn
    παιδεια ενα λεπτο να παω να φερω και μπυριτσα !!!!!!!!!!!!
    υγ οτι και να εχει γινει αντικιμενο σε αντιπαλη σιμαχια δεν δινεις , το πατας delete αλλα δεν το δινεις διοτι και να ειναι λαθος ο οπιοσδηπτε δεν σε φτεει μια ολοκληρη συμαχια

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Όποιος δε γουστάρει τους συμμάχους του μπορεί να πάρει πόδι...κανένα όμως αντικείμενο δεν ανοίκει σε ένα παίχτη-λογαριασμό,ούτε καν αντικείμενα όπως δίαιτα και μπότες...ακόμα κ αυτά είναι αντικείμενα που ανοίκουν στη συμμαχία...Παρόλα αυτά έχουμε δεί πολλές φορές παρτάκιδες που νομίζουν ότι αρχιτέκτονες και ανόητοι είναι οκ να είναι της συμμαχίας,αλλά άμα αυτοί πάρουν καμια δίαιτα την κρατάνε ρεζερβέ ακόμα κ αν δεν έχουν στρατό να θρέψουν.Όταν όμως οι κόλοι σφίγκουν κ αρχίζουν οι μάχες,οι φεικ και τα σπασίματα σε κάπιταλ τότε οι κάτοχοι κάνουν κρά και φωνάζουν για άμυνες στη σημαντική για την "συμμαχία" τους πρωτευούσα που κατέχει το "ατομικο" μέχρι πριν λίγο αντικείμενο της δίαιτας/μπότα/εκπαιδευτή... που εν ριπή οφθαλμού μετατρέπετε σε αντικείμενο της "συμμαχίας".
    Σε αυτά τα σκηνικά όμως φένεται κ ποιός παίζει για τη συμμαχία κ ποιος για την πάρτυ του.
    ΑΑΑ κ μην απαντήσει κανείς πως εγώ δε ζητάω άμυνες,Ή εγώ το πήρα μόνος μου το αντικείμενο...Γιατί όλοι ζητήσανε κάποια στιγμή άμυνα ή ύλες για να ανεβάσουν 20άρι θυσ η' ζητήσανε πάρκινγκ για το στρατό τους...
    Στη συγκεκριμένη περίπτωση...έγω θα έδεινα πίσω το αντικείμενο όπως κ να είχε κ μετά ή θα βάραγα delete ή θα έπαιζα ξύλο με τους πρώιν συμμάχους μου αν θεωρώ για το χ,ψ λόγο ότι το αξίζουν...πάντος θα κράταγα την αξιοπρέπεια μου...φιλιά.
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

Ερώτηση: γιατι γιωργο μου αλλαξες παλι ονομα στα χωρια σου;
    1.Σε μάλωσε κανένας;
    2.Κατάλαβες το λάθος σου;
    3.τα ΑΑΑ ΕΕΕ ΙΙΙΙ και τα αλλα αντικατοπτριζουν καλυτερα τις απανωτες σφαλιαρες που εχεις δεχτει υπο μορφη κριτικης απο ολους στο φορουμ;
    Απάντηση: ;;;;;

Προεπιλογή

Όχι μόνο το αντικείμενο δεν του ανήκει, αλλά ούτε ο ίδιος ο στρατός του. Όλα είναι της συμμαχίας, γιατί το παιχνίδι αυτό είναι ΟΜΑΔΙΚΟ. Όποιος δεν το καταλάβει αυτό και παίζει για πάρτυ του είναι χαμένος. Δηλαδή το αντικείμενο είναι δικό ΜΟΥ, αλλά στείλτε μου άμυνες μη ΜΑΣ το πάρουν;
    Αιδώς αργείοι. Κοινώς ΝΤΡΟΠΗ.

Προεπιλογή

να πεταχτω κ εγω να πω την γνωμη μου?

τωρα το εκανα ηδη, σορρυ...

δεν ειμαι στον σερβερ, απλα ετυχε ιδιο σκηνικο κ στον σ2 που παιζω...

συμφωνω απολυτα πως ολα τα αντικειμενα ειναι συμμαχικα, ΟΛΑ...

το οτι καποιος παιχτης διαφωνει, εχει αλλη αποψη, τσαντιζεται, σε θεμα με τα αντικειμενα, αν μη τι αλλο, ειναι λογικο και παντα θα γινεται...
    το να παρει την αποφαση, να κανει αυτη την κινηση, εγω προσωπικα την δεχομαι, απλα την δεχομαι, δεν την υποστηριζω... σε καμια περιπτωση δεν το δεχομαι απο την αντιπαλη συμμαχια, ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΝΑ ΒΓΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΝΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ? ΝΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ? ΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΜΟΥ? ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΦΕΡΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ...? ΑΠΟΔΟΧΗ? ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ?
    Φιλε, δεν σε ξερω, αλλα κανε αυτο που σκεφτικες, και μη ξαναβγεις ποτε δημοσια, ειναι ΝΤΡΟΠΗ Κ ΘΡΑΣΟΣ
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Περιοχή
    αθηνα

Προεπιλογή

Για οσους δεν με γνωριζετε ειμαι ο navigator από την ΠΑΚΡΗΤΙΑ . Ελεγα να μην μιλησω αλλα αρπαξα την ευκαιρια που μου δοθηκε από το μηνυμα του Γιωργου (Bonnie&Clyde ). Βλεποντας ομως και τα μηνυματα από αλλα παιδια μη μελη της συμμαχιας καταλαβα πως ο μεσος νους συμβαδιζει με τις σκεψεις μου. Οποτε δεν θα πω παρα μονον αυτό: Το να γεννηθει καποιος μακακας είναι θελημα Θεου, το να πεθανει παραμενοντας μακακας είναι φταιξιμο δικο του. Και το αιτιολογω λεγοντας πως δεν μπορεσα στα συγκεκριμενα 2 παιδια,γιατι παιδια είναι ακομα,να τους δωσω να καταλαβουν το προφανες. Πως το αντικειμενο είναι της συμμαχιας αλλα συγνωμη λαθος τα λεω ,μου ειχαν πει επι λεξη : «το πηραμε για τη συμμαχια σου και χασαμε στρατο για να το παρουμε » όταν τους ειπα το αυτονοητο 2 μερες μετα την κατακτηση πως πρεπει να αλλαξει χερια και να δοθει σε ρωμαιο για να πιασει τοπο . Ακομα δεν νοειται να εισαι μεσα στο τοπ 10 των κλεφτων από την αρχη του σερβερ και να ζητας υλες για να κανεις θησαυροφυλακιο .Δεν νοειται να κλαις για τον στρατο που εχασες για να παρεις για τη συμμαχια αντικειμενο. Όλα αυτά δειχνουν το ποιον και τον τροπο σκεψης τους . Τερμα με δαυτους ,το ονομα τους δεν θα ξαναχρησιμοποιηθει τουλαχιστον από αυτους ξανα σε άλλο σερβερ γιατι είναι πια συνωνυμο της αχαριστιας και της προδοσιας. Ουτε και η συμμαχια στην οποια εδωσαν στο πιατο το αντικειμενο δεν θα τους θελει. Τελειωνοντας και φτανοντας στο ζουμι της υποθεσης δηλωνω με πασα επιγνωση του τι λεω ,πως δεν υπηρχε περιπτωση να μας γινει προταση από παικτη αλλης συμμαχιας να παρουμε με τετοιο τροπο αντικειμενο και να μην ειδοποιουσαμε την ηγεσια του για το φιδι που τρεφουν στον κορφο τους. Εχουμε μαθει να διεκδικουμε και να παιρνουμε με την αξια μας αυτό που θελουμε και αυτό θα συνεχισουμε να κανουμε ακολουθωντας τις αξιες και τα πιστευω μας κατά γραμμα εστω και αν αυτό μας στοιχισει στην πορεια . Αυτά τα λιγα ειχα να πω και να γραψω . Συγνωμη αν σας κουρασα ,καλη συνεχεια σε οσους είναι παληκαρια και ντομπροι. Οι υπολοιποι καλα κανουν και πατανε διαγραφη,γιατι αυτό τους αξιζει στο απολυτο μηδεν που ανηκουν στην μικρογραφια του αληθινου κοσμου που επιλεξαμε να βρεθουμε ολοι οσοι παιζουμε τραβιαν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panos pappas : 16-07-11 στις 00:34

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. μεταφορα υλων
    By jimmakoc in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-09, 21:40
  2. ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΧΡΥΣΟΥ ΑΠΟ S4 ΣΕ S2
    By john locke in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-09, 09:43
  3. Μεταφορα χωριου