Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 21

Θέμα: ΕΜΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΙΕΤΕ

Περιοχή
    αθηνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIM2626 Εμφάνιση μηνυμάτων
    S4 εσπασε συμφωνα με τον συνασπισμο που ηταν και συμμαχησε με BEARS την περιοδο των θαυματων και χτυπησε τα θαυματα του συνασπισμου που τον προστατευε.Τυχαια η κινηση του αυτή και εδώ? Δεν νομιζω.

λεβέντη καραμπουζουκλή κρητικέ αυτό δεν υφίσταται τώρα εάν τέτοια λέτε μεταξύ σας να παραμυθιαζόσαστε οκ αλλά μην βάζεις τους bears κουβέντα σας
    εδω εχω καποια λινκ αν ενδιαφερεται κανεις http://forum.travian.gr/showthread.p...D3%C9%C1/page5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos pappas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκ των υστερων εμαθα προς τον προηγουμενο S4 εσπασε συμφωνα με τον συνασπισμο που ηταν και συμμαχησε με BEARS την περιοδο των θαυματων και χτυπησε τα θαυματα του συνασπισμου που τον προστατευε.
    Φιλε μου στον s4 οι BEARS ειχανε μονο ενα συμφωνο μη επιθεσης με την Κ.Κ. του Μπαμπη,το οποιο εσπασε λιγο μετα τα αντικειμενα.Μαλιστα προς ενημερωση σου,την περιοδο των θαυματων βγηκε θαυμα αναμεσα στις 2 συμμαχιες, για το οποιο παιχτηκε πολυ ξυλο και για το ποιος θα φτιαξει support χωρια.

Προεπιλογή

τσααααααα να μαι παλι!

λοιπον εμεις εχουμε απ οτι βλεπω στο προφιλ συμμαχιας ενα συνασπισμο με 3 πακρητιες... μμμμμ.... ναι με 3 καλα το πα!

κι αυτο για διαφορους λογους απο προηγουμενο σερβερ. τωρα δεν ξερω γιατι μας μπλεκετε σε συζητησεις μεταξυ σας, οπως επισης ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ για τι πραγμα μιλατε!

να μην πω δεν ειχα ιδεα οτι η πακρητια ειχε σχεση με ΙΕΤΕ...ΛΟΛ!

Α εχουμε και με AVE απ το τεταρτημοριο μας καλες σχεσεις κι εχουμε συνεργαστει καμποσες φορες!

τωρα απ αυτα δεν ξερω αν σας καλυψα για τη θεση της τζι εν τζι σε αυτο το κομφουζιο που συζητατε εδω περα, αλλα δε με νοιαζει κιολας :Ρ απλα ειδα τ ονοματακι μας να ειναι μεσα στο θεμα συζητησης
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Περιοχή
    αθηνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα , λοιπον εχουμε παλι ένα ξεσαλωμα καποιων κυριων με ευτραπελο η όχι τροπο , ξεσαλωμα παντως .
    Λοιπον αφου σας υπενθυμισω ότι για την γραμματικη και ορθογραφια μου δεν βαθμολογουμε εδώ , δεκτη κάθε επισημανση για την ορθογραφια μου , αλλα όχι εντος του θεματος μας .
    Ετσι επειδη τα παιδια του «δεν ξερω – δεν ειδα – δεν ακουσα , όταν δεν με συμφερει»
    Και του «και τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου δικα μου" , παλι δεν καταλαβαν τιποτα να τους θυμισω λοιπον , ΟΤΙ ΟΝΤΑΣ ΑΚΟΜΗ ΣΥΜΜΑΧΟΙ

1)Δυο παικτες τους πηγαν και στουκαραν πανω σε χωριο συμμαχου μας , καταστρεφοντας δυο σταροχωραφα από το 16 στο 0 , επειδη οι λογαριασμοι αμμεσως μετα την στουκα καναν deleate , η σταση του ηταν……δεν ξερω τιποτα

2)Αναφερθηκε ο φιλτατος Πανουλης (οντως φιλτατος δεν υπαρχει καθολου ειρωνεια σε αυτό) στη κατά την δικη του εκτιμηση μιας περιπτωσης οασεως , αν και είναι Σαφως τροποποιημενα θα το αφησω αυτό προς ωρας , και θα τον ρωτησω να μας πει αν θυματε βεβαια , ποια ηταν η δικη μου η σταση σε αναλογη οαση που διεκδικητο από παικτη δικο τους και δικο μας ;
    Μηπως του ζητησα να βρω μεσω του ερυθρου σταυρου το παικτη μας και να τον ρωτησω αν θελει η όχι , η αμμεσως του ειπα δικη σας και τελειωσε εκει το θεμα ;

3)Αληθεια την περιπτωση του Παγκρητια(το πετυχα τελικα) Παρεουλα την θυματε κανεις από την Παγκρητια (δυο στα δυο δεν παω καλα) ;
    Πρωην wing μας , που τσακωθηκαμε γιατι δεν τηρησε τους κανονες της συμμαχιας , εφυγε και αμμεσως βρηκε αγκαλη ζεστη στους Παγκρητιους , ακομα ψαχνω να βρω ένα προγενεστερο μυνημα ενημερωσης βρε αδερφε από τους …συμμαχους μας .

4)Αληθεια ποια ηταν η σταση των Παγκρητιων , όταν εκ των υπευθηνων των VR και μελος του επιτελειου των ΙΕΤΕ , τους ειπε για τις επιθεσεις που δεχοταν στα αρχικα τους χωρια ;
    Μαλιστα ζητηθηκε σαν συμμαχοι συμμαχων να είναι και εκπροσωπος των GnG , αληθεια και εδώ τι ειπαν οι Πακρητιοι ;

5)ΟΙ συμμετεχοντες , αρα και γνωστες του server 4 περιμενω να σχολιασουν – ενημερωσουν τον φιλτατο Πανουλη , αν η συμμαχια μας βρεθηκε ποτε μαζι με τους BEARS και τον τοτε συνασπισμο τους , και αν βεβαια ποτε εμεις (Κ.Κ)Ε , παρατησαμε συνασπισμο για να παμε με BEARS .
    Βεβαια υπαρχουν και τα αρχεια του φορουμ μας εδώ στα οποια αν καποιος διαβασει θε ειχε εικονα πριν πει κατι δημοσια και χασει μερος από την εικονα του .

Και βεβαια παντα Καλη Τυχη σε ολους και
    Μονο Φιλικα Χαραλαμπος
    1) Οι λογαριασμοι που χτυπηθηκαν χτυπηθηκαν από παικτες μας οι οποιοι ειχαν πατησει διαγραφη του λογαριασμου τους και προφανως ειχαν καποια προηγουμενα μαζι τους. 2)για την οαση την πρωτη φορα που τον εψαχνε και τον εψαχνα 2 μερες τον πεταξα στεγνα από την συμμαχια ,μετα αφου μου δικαιολογηθηκε πως ελειπε και ο σιττερ του δεν μας ενημερωσε με την συμφωνη γνωμη σου τον εβαλα παλι μεσα. 3) Για την παρεουλα που λες σας ρωτησαμε και ειπες ουδεν προβλημα ,καντε ότι θελετε ,δεν με ενδιαφερει. 4)Για το συγκεκριμμενο θεμα με gng σας ειπαμε την θεση μας ,πως δεν μπορουμε από το αυτι να τους συρουμε στο τραπεζι εφ οσον δεν θελουν συμφωνα αλλα και πως αν μας βαζετε το μαχαιρι στο λαιμο να διαλεξουμε θα διαλεξουμε τους gng γιατι ξεκινησαμε μαζι από την αρχη και δεν κανουμε κολοτουμπες και το δεχτηκατε ,αν όχι εσυ , προβλημα σου.Μαλιστα σε προσωπικο επιπεδο παικτων ανελαβα προτοβουλια και επηλθε συννενοηση σε μια εκ των διαμαχων. 5) Παρεθεσα πιο πανω ένα λινκ από το φορουμ διαβασε το και πες μου γιατι ολοι μιλανε με τα καλυτερα για σενα στον σερβερ4 και να διορθωσω πως οι δουλειες ηταν υπογειες και μαθευτηκαν στο τελος και δεν ισχυει η ατυχης μου εκφραση -πληροφορηση για την ανοιχτη υποστηριξη για τους κατά τα αλλα αξιους αντιπαλους εδώ Bears . Δεν προκειται να ασχοληθω άλλο με αυτά τα θεματα ,λυπαμαι που ενώ κοροιδευα τα ξεκατινιασματα στο φορουμ επεσα στην παγιδα και συμμετειχα σε ένα τετοιο. Από εδώ και περα,η σιωπη μου προς απαντηση σου.

Προεπιλογή

Εγω θα ξαναπαντησω Πανο , γιατι τελικα εχω να πω ΑΛΗΘΕΙΕΣ
    1) Με βαση την απαντηση σου , ειναι δεδομενο οτι οι επιθεσεις γινανε , απλα μας ξαναλες το ιδιο πραγμα , εμεις δεν ξεραμε τιποτα (Αυτο τωρα ειναι υπευθηνη απαντηση
    2)Μην τα σκαλιζεις πολυ , δεν θελω να μπω σε αναλυση του θεματος των οασεων μου , που δεν ειναι απλα μια οαση , ειναι δις και με πολλα αλλα υπονοουμενα , αληθεια ο παικτης σας που εγινε η αφορμη οπως λες για την διαλυση των συμμαχιων μας , γνωριζεις γιατι εχει διαγραφη ;(ερωτηση κανω) , ομως , εγω δεν αναφερωμε στο 2 στην οαση μου , που μολις μας αποκαλυψες οτι εχει γινει δυο φορες θεμα και οχι μονο μια , αλλα στην οαση του συμπαικτη μας jimmy στην οριογραμμη της γκρι ζωνης , την οαση που ειχε ο δικος μας , και επειδη προοριζοταν για δικο σας με 15αρι , αμμεσως μολις το βαλατε σας ειπα παρτε την , χωρις να παω πριν στο μαντειο των Δελφων η στος ερυθρο σταυρο να μου βρει τον παικτη και να τον ρωτησω .
    3)Δεν ρωτησατε τιποτα , σαν υπευθηνοι Παγκρητιων δεν ρωτησατε τιποτα , εκεινο που κανατε , εφοσον ειχατε δωσει ειδη ασυλια και στεγη στο εν λογο wing ηταν να παρουσιασετε μια συνομιλια στο σκαιπ ,δικη μου με τους υπευθηνους του εν λογο wing που νευριασμενος τους λεω η θα κανετε οτι λεμε σαν ΠΑΡΕΑ η να πατε οπου θελετε , κοινως παλι ανακριβιες , γιατι φιλε Πανο ; γιατι;
    4)Απολυτως σωστα τα λες εδω , οντως αυτο ειπατε , και οντως και εγω συμφωνησα στο οτι ειστε φιλαρακια και θα τους επιλεξετε , ομως αυτο αλλαζει την σταση μιας συμμαχιας απεναντι σε κοινους συμμαχους της ;
    5)Ολοι μιλανε με τα καλυτερα , μαλιστα , ακομα ποιο βαθεια βουτας χωρις λογο και ουσια στην δεινη της παραπληροφορησης , δηλαδη , μετα απο δυο χρονια , θα ερθει καποιος που θα εχει μια νεα διαμαχη μαζι μου , μιας και ειναι δεδομενο σε οσους με ξερουν εδω για πανω απο τρεια χρονια που παιζουμε μαζι , οτι δεν μενω στα του παιχνιδιου αλλα καυστηριαζω τις συμπεριφορες (αν κατανοεις τι λεω ειναι ενα θετικο βημα) , και θα χρησιμοποιησει τις π.χ δικες σου τωρα προσωπικες κριτικες για να στοιχιοθετησει μομφη κατα μου ;
    Ελεος Πανο μου Ελεος .
    Οντως και το εννοω , ειστε πολυ καλα παιδια εκει στη Παγκρητια .
    Ομως αδερφια , χαλαρωστε σε επαρση και εγωκεντρικη εκτιμηση των πραγματων , χαλαρωστε
    Μονο Φιλικα Χαραλαμπος
    Είτε Αρεστό , Είτε οχι , Η Λαική Επανάσταση μας σώζει , μέχρι τότε ....... Είδωμεν

Προεπιλογή

μήπως μπήκα κατα λάθος στο skype room των παγκρήτιων - ιετε?
    ααααα οχι, στο κεντρικό φόρουμ του τράβιαν είμαι ακόμα.......
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Προεπιλογή

Το φεγγαρι και η θαλασσα με εμπνεουν και ειπα να αντιγραψω το φιλο μου το Κωτσο

ΠΟΙΗΜΑ με ραπ ρυθμο

Και ενω στο καμπινγκ καθομαι και βλεπω τα αστερια
    οι Κρητες και το ΚΚΕ επιαστηκαν στα χερια
    μια οαση η αφορμη μα η αιτια αλλη
    καρφια και ξεκατινιασμα το φορουμ ενα χαλι
    γουσταρει ομως ο λαος και εχει αναγνωστες
    και πλακωσαν και γραφουνε οι γνωστες και οι χωστες
    και σας διαβαζω και γελω διπλα στην παραλια
    και σκεφτομαι το Λαζαρο που κανει την κερια
    τον galats τον εφιμωσε και εγραφε στους συμμαχους
    ¨το φορουμ μη διαβαζετε μην τους ακους του καφρους
    να χτιζεις να ανεβαινουμε σε ποπ σε χωριουδακια
    και αστα να τσακωνονται στο φορουμ τα παιδακια
    στο τελος θα ναι συμμαχοι ολοι αυτοι που θελω
    πολυτιμα και σχεδια στο τελος θα μαζευω
    ΧΤΙΣΤΕ μου συμμαχοι πηλα... τα σιδερα... τα ξυλα
    και στελνετε καθμερινα απο το καθενα χιλια
    και αστους να τσακωνονται να σπαζονται να βριζουν
    στο τελος τα πολυτιμα σε εμενα θα δωριζουν¨

Καλα μπανια φιλτατοι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 18-07-11 στις 01:19

Προεπιλογή

Eμβηκα και εγω ενα πρωι να παιξω λιγο Τραβιαν,
    αλλα αντι για πολεμο γεμισαμε σοφιες,
    κατινιες ,μαντιναδες και ερωτικες κανταδες.

Αδερφια,ειρηνη ημιν,
    αφησετε τα μιση και πιασετε τα ξιφη,
    να χυθει το αιμα απ το θηκαρι,
    να φτασει μεχρι το ζωναρι.

Να πολεμησουν τα φαλαγγια μου,
    σημερα εχουν διαμαρτυρια,
    -Εμεις δεν ξερουμε απο κατινες και προσβολες,
    Η πολεμαμε η κανουμε απεργια
    μας εσκουριανε ετουτη η απραξια-.

Αδερφια το λοιπον,
    αφησετε τα μιση και πιασετε τα ξιφη.

(Ζηλεψα τον ποιητικο σας οιστρο παιδες,μονο ο Κωτσος λειπει ).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aetios : 18-07-11 στις 07:47
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Ενα εχω να πω: Ειστε Θεοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε, μπραβο σας. Πρωτη φορα βλεπω τετοια αντιπαραθεση σε τετοιο επιπεδο.
    Δικαιωνετε ολοι την φυση του Τραβιαν που ειναι ενα παιγνιδι...Μπραβο μαγκες..

Προεπιλογή

καλές οι προσπάθειες αλλά με τον Κώτσο δεν συγκρίνεστε..... θέλετε δουλειά ακόμα....
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. P#C ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
    By PANTHIRIOUS in forum Αρχείο server 1 (5)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-08-12, 12:46
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-11, 16:02
  3. ενημερωση
    By reset127 in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-11, 07:33
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-10, 00:31

Δικαιώματα - Επιλογές