Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 21

Θέμα: ΕΜΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΙΕΤΕ

Προεπιλογή ΕΜΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΙΕΤΕ

Επειδη οι Φιλτατοι απο Παγκρητια δεν μπορουν να κατανοησουν καμμια φορα τα αυτονοητα ,
    οπως το κατεβασμα των συμφωνων απο ολο το ΙΕΤΕ , τις επιθεσεις ενθεν και ενθεν που εχουν ξεκινησει , τα γραπτα μυνηματα απο με σε υπευθηνους τους , τις τοποθετησεις των εκπροσωπων του επιτελειου των ΙΕΤΕ και αποχωρηση απο τα εως τωρα κοινα room (ολων εκτος VR ακομα , αφου λειπουν απο Αθηνα προς ωρας - ετσι ξερω) .
    Και συνεχιζουν και τειρβαζουν τα περι ξεκαθαρισμα στασης του επισημου ΙΕΤΕ , φροντιζωντας μαλιστα αυτο να το περνανε σαν προσωπικη μου σταση οπου εγω "κρυβωμε και πισω απο το ΙΕΤΕ"(καλο ανεκδοτακι , γελασαμε οντως στους χαλεπους καιρους που ζουμε )
    Θα τους Ξαναπληροφοησω , οπως και ολους τους ενδιαφερομενους , απο το επισημο Φορουμ του Παιχνιδιου μας , Οτι:
    To κεντρικο Επιτελειο των ΙΕΤΕ αποφασισε οπως
    Διακοψει οιαδηποτε συνεργασια με τους Παγκητιους , και προχωρησει προς ωρας Ανεξαρτητος ως συνασπισμος .
    Κατοπιν τουτου , θα ξαναπω ΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΠΑΡΓΚΗΤΙΟΥΣ δεν υφισταται .

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟΥ ΤΩΝ ΙΕΤΕ .

Υ.Γ Αυτη λοιπον ειναι η Αποφαση μας ως ΙΕΤΕ και βεβαια επισημα αν χρειαστει θα ξαναενημερωσουμε εδω και παλι .
    Για τα Παπαγαλακια βεβαια , δεν εχουμε αποψη ουτε λογο να ασχοληθουμε .
    Καλη Τυχη και Καλη συνεχεια σε ολους μας

Μονο Φιλικα Χαραλαμπος
    Είτε Αρεστό , Είτε οχι , Η Λαική Επανάσταση μας σώζει , μέχρι τότε ....... Είδωμεν

Προεπιλογή

Γιατι αυτο τωρα ενδιαφερει το forum ????Απορω!!!!!
    ΕΝΤΙΠΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΤΙΠΟΣΕΙΣ

Προεπιλογή

To κεντρικο Επιτελειο των ΙΕΤΕ αποφασισε οπως
    Διακοψει οιαδηποτε συνεργασια με τους Παγκητιους , και προχωρησει προς ωρας Ανεξαρτητος ως συνασπισμος .
    Κατοπιν τουτου , θα ξαναπω ΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΠΑΡΓΚΗΤΙΟΥΣ δεν υφισταται .

Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Και εχω αυτο θα εκανα και στους Παγκητιους και στους ΠΑΡΓΚΗΤΙΟΥΣ. Με την ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ομως δεν μας λες γιατι τα χαλασες

Περιοχή
    αθηνα

Προεπιλογή

Για να ξεκαθαρισει το θεμα ,ουδεποτε ειχα προσωπικη ενημερωση για το θεμα απο την ΙΕΤΕ vr η οποια υποτι8εται ηγειται ολων των ΙΕΤΕ αν και εχω στειλει μυνημα στο κοινο ρουμ εδω και καποιες μερες. Δεν ευσταθει το οτι λειπουν σε διακοπες γιατι ειμαι και σε αλλα καναλια και βλεπω αν μιλανε και ποτε.Και τελος παντων εχουν και το τηλεφωνο μου βρε αδερφε.Να μου πουν στα ισα ,Πανο, δεν παει αλλο, δεν μπορουμε να συνεχισουμε αλλο μαζι και ολα καλα. Το μονο που μου στοιχισε ηταν αυτο ,οσο για τον φιλτατο Κοινοκτημοσυνη να του απαντησω εδω δημοσια πως ηταν ο λογος που εγινε ολο αυτο το σκηνικο.Μετα απο συννενοηση που ειχαμε παρεα , θα του εδινε μια οαση σιτταριου για την καπ του δικος μας παικτης.Θεωρησε λοιπον σωστο να στειλει μυνημα πως ειναι ετοιμος να την παρει στο παληκαρι και σε διαστημα 2 ωρων απο το μυνημα να στειλει επιθεση χωρις να εχει μπει ο παικτης μας να διαβασει τα μυνηματα .Στο διαστημα αυτο ενημερωνει εμενα οτι εχει στειλει ηδη την πρωτη επιθεση και ετοιμαζεται για τις αλλες δυο. Εγω απο την μερια μου αντεδρασα με ηπιο τονο (κακως εκ του αποτελεσματος) και του ειπα τελος παντων ολα καλα ,η αποφαση μας δεν αλλαζει και η οαση ειναι δικια σου αλλα φοβαμαι την αντιδραση του παικτη μας. Πραγματικα μπηκε στο διαστημα εκεινο μεσα το παληκαρι και του λεει ,"ρε φιλε δε γινονται ετσι τα πραγματα ,περιμενουμε να μπει ο άλλος συννενοουμαστε και μετα χαρισμα σου» Βεβαια δεν είναι αυτολεξι ο διαλογος ο οποιος όμως υπαρχει και οποιος θελει να τον δει τον εχω αποθηκευμενο και τον παρουσιασα και στο κοινο ρουμ της ΙΕΤΕ και ΠΑΚΡΗΤΙΑ. Με τα λογια του παικτη μας ο Κοινοκτημοσυνη η αλλιως Μπαμπης παρεξηγηθηκε και απαιτησε να τον βγαλω από την συμμαχια ισχυριζομενος πως τον εβρισε .Και κερατας και δαρμενος μαζι δηλαδη.Δεν το δεχθηκα γιατι δεν υπηρχε πουθενα στα γραφομενα του δικου μας κατι μεμπτο και ξαφνικα αγριεψε και μου λεει τελος με την ΠΑΚΡΗΤΙΑ .Και με πεταει από τις επαφες του στο σκαιπ.Ενημερωνοντας εγω λοιπον το κοινο ρουμ ζητησα να μου πουν που ειμαι λαθος αν είναι να παω να κοιταχτω σε κανενα γιατρο.Επισημα περιμενω ακομα απαντηση ,πριβε όμως ειχα και απεδειχθην πως εχω σωας τας φρενας μου ακομα.Λοιπον για να μην μακρυγορω , αποδειχθηκε πως εψαχνε ο φιλτατος Μπαμπης αφορμη να σπασουν τα συμφωνα με ΠΑΚΡΗΤΙΑ και εκ των υστερων εμαθα προς τον προηγουμενο S4 εσπασε συμφωνα με τον συνασπισμο που ηταν και συμμαχησε με BEARS την περιοδο των θαυματων και χτυπησε τα θαυματα του συνασπισμου που τον προστατευε.Τυχαια η κινηση του αυτή και εδώ? Δεν νομιζω.Κυριοι και κυριες της ΙΕΤΕ θα περιμενα μια ευθεια απαντηση για τα συμφωνα γιατι από τα λεγομενα σας ηξερα πως μονο η ΙΕΤΕ του κοινοκτημοσυνη δεν ειχε πλεον συμφωνο μαζι μας ασχετα αν δεν υπηρχαν στις περιγραφες των συμμαχιων μας για τους γνωστους λογους περιορισμου του παιχνιδιου.Ευχαριστω παντως που εστω και από εδώ μου δοθηκε η ευκαιρια να μιλησω.Καλη συνεχεια παιδια και καλη καρδια. Υστερογραφο (Για οσους ενδιαφερονται και δεν πιστευουν τα λεγομενα μου,ευχαριστως να τους στειλω την συζητηση από το σκαιπ . skype name pappaspan-navigator1 )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panos pappas : 17-07-11 στις 21:46

Προεπιλογή

Κύριοι, φαίνεται πως άπαντες με εκλάβατε ως γλάστρα... Τα λέτε μεταξύ σας βλέπω, οπότε μάλλον περιττεύει να σχολιάσω το παραμικρό. Αν αλλάξει τίποτα, κάνετε όλοι πίσω και αποφασίσετε να σοβαρευτείτε, ενημερώστε με να ξαναμιλήσω σε όλους σας...

Προεπιλογή

επικαλω παγκοσμιο (σερβερ5) συμβουλιο επι τηνιακου εδαφους.
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Προεπιλογή

S4 εσπασε συμφωνα με τον συνασπισμο που ηταν και συμμαχησε με BEARS την περιοδο των θαυματων και χτυπησε τα θαυματα του συνασπισμου που τον προστατευε.Τυχαια η κινηση του αυτή και εδώ? Δεν νομιζω.

λεβέντη καραμπουζουκλή κρητικέ αυτό δεν υφίσταται τώρα εάν τέτοια λέτε μεταξύ σας να παραμυθιαζόσαστε οκ αλλά μην βάζεις τους bears κουβέντα σας

Περιοχή
    αθηνα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lorelei Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κύριοι, φαίνεται πως άπαντες με εκλάβατε ως γλάστρα... Τα λέτε μεταξύ σας βλέπω, οπότε μάλλον περιττεύει να σχολιάσω το παραμικρό. Αν αλλάξει τίποτα, κάνετε όλοι πίσω και αποφασίσετε να σοβαρευτείτε, ενημερώστε με να ξαναμιλήσω σε όλους σας...
    Δυστυχως το επελεξες μονη σου αυτο αν και ησουν στο κοινο ρουμ και γνωριζες τα τεκταινομενα, ποτε δεν ειναι αργα αν θελεις να μιλησουμε αφου ξερεις το ποσο σε εκτιμω .Απλα σε αυτο το σημειο επρεπε να μιλησω και να μην κανω την παπια στα λεγομενα του Μπαμπη. Στο χερι σου ειναι να διορθωσεις τα πραγματα με τις καταλληλες κινησεις . Απλα εχεις αργησει λιγακι και δεν τραβηξες τα αυτια αυτων που επρεπε.

Προεπιλογή

Αγαπητε συμπαικτα μας ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ
    που για Παγκρητια πια, δεν εχεις εμπιστοσυνη,
    ηταν η συμμαχια μας του ερωτα μια οαση
    και με τα λογια τα πικρα την εκανες μια κολαση

Δεν ξερω τι σε επιασε, ισως τα φεγγαρια
    και αρχισες δημοσια να λες πολλα... χαζα :-)
    Τα διαβασε και η Μαιρυλιν τα διαβασε και ο Πανος
    τα διαβασα κι εγω , τα διαβασε και ο Θανος .(μη με ρωτησεις ποιος ειναι, απλα παει με το Πανος)

Αυτη σου την αποφαση, ποτε μην την ξεχασεις
    γιατι μακρυα μας φιλε μου δυσκολα θα περασεις.

Αυτο δεν ειναι απειλη ειναι μια συμβουλιτσα
    γιατι ο λυκος ο κακος στεκει σε μια γωνιτσα
    και μολις δει το προβατο μονο του να γυριζει
    αμεσως βαζει καρβουνα, στην σουβλα το σουβλιζει...

Κωτσος ο αγανακτισμενος, η σουγιας, η ποντικομαμης

Προεπιλογή

Μαλιστα , λοιπον εχουμε παλι ένα ξεσαλωμα καποιων κυριων με ευτραπελο η όχι τροπο , ξεσαλωμα παντως .
    Λοιπον αφου σας υπενθυμισω ότι για την γραμματικη και ορθογραφια μου δεν βαθμολογουμε εδώ , δεκτη κάθε επισημανση για την ορθογραφια μου , αλλα όχι εντος του θεματος μας .
    Ετσι επειδη τα παιδια του «δεν ξερω – δεν ειδα – δεν ακουσα , όταν δεν με συμφερει»
    Και του «και τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου δικα μου" , παλι δεν καταλαβαν τιποτα να τους θυμισω λοιπον , ΟΤΙ ΟΝΤΑΣ ΑΚΟΜΗ ΣΥΜΜΑΧΟΙ

1)Δυο παικτες τους πηγαν και στουκαραν πανω σε χωριο συμμαχου μας , καταστρεφοντας δυο σταροχωραφα από το 16 στο 0 , επειδη οι λογαριασμοι αμμεσως μετα την στουκα καναν deleate , η σταση του ηταν……δεν ξερω τιποτα

2)Αναφερθηκε ο φιλτατος Πανουλης (οντως φιλτατος δεν υπαρχει καθολου ειρωνεια σε αυτό) στη κατά την δικη του εκτιμηση μιας περιπτωσης οασεως , αν και είναι Σαφως τροποποιημενα θα το αφησω αυτό προς ωρας , και θα τον ρωτησω να μας πει αν θυματε βεβαια , ποια ηταν η δικη μου η σταση σε αναλογη οαση που διεκδικητο από παικτη δικο τους και δικο μας ;
    Μηπως του ζητησα να βρω μεσω του ερυθρου σταυρου το παικτη μας και να τον ρωτησω αν θελει η όχι , η αμμεσως του ειπα δικη σας και τελειωσε εκει το θεμα ;

3)Αληθεια την περιπτωση του Παγκρητια(το πετυχα τελικα) Παρεουλα την θυματε κανεις από την Παγκρητια (δυο στα δυο δεν παω καλα) ;
    Πρωην wing μας , που τσακωθηκαμε γιατι δεν τηρησε τους κανονες της συμμαχιας , εφυγε και αμμεσως βρηκε αγκαλη ζεστη στους Παγκρητιους , ακομα ψαχνω να βρω ένα προγενεστερο μυνημα ενημερωσης βρε αδερφε από τους …συμμαχους μας .

4)Αληθεια ποια ηταν η σταση των Παγκρητιων , όταν εκ των υπευθηνων των VR και μελος του επιτελειου των ΙΕΤΕ , τους ειπε για τις επιθεσεις που δεχοταν στα αρχικα τους χωρια ;
    Μαλιστα ζητηθηκε σαν συμμαχοι συμμαχων να είναι και εκπροσωπος των GnG , αληθεια και εδώ τι ειπαν οι Πακρητιοι ;

5)ΟΙ συμμετεχοντες , αρα και γνωστες του server 4 περιμενω να σχολιασουν – ενημερωσουν τον φιλτατο Πανουλη , αν η συμμαχια μας βρεθηκε ποτε μαζι με τους BEARS και τον τοτε συνασπισμο τους , και αν βεβαια ποτε εμεις (Κ.Κ)Ε , παρατησαμε συνασπισμο για να παμε με BEARS .
    Βεβαια υπαρχουν και τα αρχεια του φορουμ μας εδώ στα οποια αν καποιος διαβασει θε ειχε εικονα πριν πει κατι δημοσια και χασει μερος από την εικονα του .

Και βεβαια παντα Καλη Τυχη σε ολους και
    Μονο Φιλικα Χαραλαμπος
    Είτε Αρεστό , Είτε οχι , Η Λαική Επανάσταση μας σώζει , μέχρι τότε ....... Είδωμεν

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. P#C ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
    By PANTHIRIOUS in forum Αρχείο server 1 (5)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-08-12, 12:46
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-11, 16:02
  3. ενημερωση
    By reset127 in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-11, 07:33
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-10, 00:31

Δικαιώματα - Επιλογές