Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: οταν εχεις τετοιους φιλους τι να τους κανεις τους εχθρους

Προεπιλογή

Μαρια αστα αυτα που ξερεις να τα λες στους ασχετους, σε μας δεν περνανε τα παραμυ8ια σου πλεον .Αν ειχες αμηντικα και ηξερες και να στηνεις αμηνες 8α το εκανες αλλα μονο λογια εισαι και τιποτα αλλο, εισαι απλα ενας παιχτης του σκυπε. Ασε που δεν μπορειτε σα συμαχια να τα βαλετε με τη πακρητια ουτε μια στο εκατομυριο . Τις κλαψες σου λοιπον αλου. Και αν δεν 8ες εσυ σαν συμμαχια να περνεις αμιντικους ποντους σας προκαλω ανοιχτα να μας χτυπισετε εσεις να τους παρουμε εμεις τους αμιντικους ποντους γιατι εμεις δεν τους σνοπαρουμε οπως εσεις . αλλα τι να πω οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια .ΑΑΑ και πουσε βγαλε κανα αμηντικο ολο λογια εισαι

Προεπιλογή

ε, ρε γλεντια που χανω..... αν εχω καταλαβει η iconlady ταχει βαλει με την γιώτα; Εγω παλι μια γιώτα αγαπησα στην ζωη μου οποτε θα μου επιτρεψετε για τις φερουσες το παραπανω ονομα, να εχω μια ιδιαιτερη συμπαθεια...

Περιοχή
    Greece

Προεπιλογή

Μαζι σου εξεκινησα κι εμαθα την αγαπη
    και τωρα που την εμαθα ολα τα κανεις σταχτη.

Τον αετο δεν ξεπερνουν ποτε τους τα γερακια
    ετσα εξεχωριζουνε οι αντρες απ'τα αντρακια

Να ειστε καλα μαγκες, καλη καρδια ....

Προεπιλογή

ΤΙΠΟΤΑ,
    έτσι για να σπάσει ο πάγος...
    Τους χαιρετισμούς μου σε όλους!
    DARK KN1GHT

Το avatar του χρήστη el malo
    Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

ρε παιδες τι ειναι αυτα τα απιστευτα που συμβαινουν σε αυτον τον κοσμο?

εμεις σπαμε τα χωρια των LA στην μεσα στην γκρι και τους pushαρουν οι NATION με υλες και αμυνες (φαγαμε και μερικες στουκες) και οι LA κανουν επιθεσεις σε εμας και ΠΕΠΟΝΙΑ και οι NATION στελνουν αμυνες στα πεπονια εναντια στους LA ...

τελικα ρε παιδια με ποιους ειστε ? τι πολιτικη ειναι αυτη ?

ολα καλα παντος καντε το παιχνιδι σας οπως σας αξιζει...

Προεπιλογή

όπως τα κάνατε μάλλον ...

Περιοχή
    Greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο el malo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδες τι ειναι αυτα τα απιστευτα που συμβαινουν σε αυτον τον κοσμο?

εμεις σπαμε τα χωρια των LA στην μεσα στην γκρι και τους pushαρουν οι NATION με υλες και αμυνες (φαγαμε και μερικες στουκες) και οι LA κανουν επιθεσεις σε εμας και ΠΕΠΟΝΙΑ και οι NATION στελνουν αμυνες στα πεπονια εναντια στους LA ...

τελικα ρε παιδια με ποιους ειστε ? τι πολιτικη ειναι αυτη ?

ολα καλα παντος καντε το παιχνιδι σας οπως σας αξιζει...
    ΤΑΣΟ, κοιτα στον καθρεφτη και πες τα αυτα.
    13 συμαχιες ειχες,
    Ετσι , ΕΣΥ τα εκανες,
    εκανες και κρυφα ΝΑΠ
    Εμεις με τα ΠΕΠΟΝΙΑ
    και τα εχουμε ξεκαθαρισει αυτα ,
    και τους βοηθαμε, και μας βοηθανε ( ετσι ειναι οι πραγματικοι συμμαχοι, ειναι αυτονοητο)
    και ΝΑΠ ΔΕΝ εχουμε με LA , (απειρες αναφορες εχω και εχουν) .
    Μη παραπονιεσαι τωρα, αλλωστε , ενα παιχνιδι ειναι ..απλα...

Ξανα καλη συνεχεια...

Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

χαχαχαχαχαχα ειστε απιστευτοι !!!! καταρχην αρι8μισε μου τις 13 και αν περασεις τις 5 ξαναμιλαμε
    δευτερον ποτε κανενα κρυφο ναπ δεν εχουμε κανει και οτι κανουμε παντα ζηταμε να ειναι ξεκαθαρο , ( βλεπουν ολοι μπορουν να μιλησουν αλωστε) .
    και τελος δεν ειναι απολυτο να εχεις ναπ για να στειλεις αμυνες ή υλες καπου και δεν λεω οτι δεν εχεις αναφορες (ομως μην λετε οτι χτυπιεστε με LA και αυτοι θα γελανε)

αυτο ομως που δεν απαντησατε ειναι το εξης , χτυπανε οι LA τα ΠΕΠΟΝΙΑ και βοηθατε τα πεπονια οπως και θα επρεπε αλωστε και απο την αλλη ταυτοχρονα χτυπαμε εμεις τα νεοφερτα χωρια των LA στη γκρι και τους βοηθατε με υλες και αμυνες για να στουκερνουμε? ποσο απιστευτοι μπορειτε να ειστε...
    χαχαχαχαχαχχαχα με κανατε και γελασα παλι...
    χαχαχαχαχαχαχαχμπουαχαχχαχαχαχαχαχ
    Υ.Γ. μανο αγορι μου εσυ μην μιλας καλυτερα , καρφωνεσε....
    Υ.Γ.2 δεν παραπονιεμαι πιστεψεμαι ειληκρινα απλα ειναι ο τροπος σας τοσο ξεκαθαρος που δεν μπορω να σας χαρακτηρισω ... ααααα ναι το βρηκα , γιατι ρε παιδια παιζετε zaratoustrika?
    καλη σας μερα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη el malo : 28-09-11 στις 08:00

Περιοχή
    Greece

Προεπιλογή Ωραια τα λογια τα μεγαλα....

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο el malo Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχα ειστε απιστευτοι !!!! καταρχην αρι8μισε μου τις 13 και αν περασεις τις 5 ξαναμιλαμε
    δευτερον ποτε κανενα κρυφο ναπ δεν εχουμε κανει και οτι κανουμε παντα ζηταμε να ειναι ξεκαθαρο , ( βλεπουν ολοι μπορουν να μιλησουν αλωστε) .
    και τελος δεν ειναι απολυτο να εχεις ναπ για να στειλεις αμυνες ή υλες καπου και δεν λεω οτι δεν εχεις αναφορες (ομως μην λετε οτι χτυπιεστε με LA και αυτοι θα γελανε)

αυτο ομως που δεν απαντησατε ειναι το εξης , χτυπανε οι LA τα ΠΕΠΟΝΙΑ και βοηθατε τα πεπονια οπως και θα επρεπε αλωστε και απο την αλλη ταυτοχρονα χτυπαμε εμεις τα νεοφερτα χωρια των LA στη γκρι και τους βοηθατε με υλες και αμυνες για να στουκερνουμε? ποσο απιστευτοι μπορειτε να ειστε...
    χαχαχαχαχαχχαχα με κανατε και γελασα παλι...
    χαχαχαχαχαχαχαχμπουαχαχχαχαχαχαχαχ
    Υ.Γ. μανο αγορι μου εσυ μην μιλας καλυτερα , καρφωνεσε....
    Υ.Γ.2 δεν παραπονιεμαι πιστεψεμαι ειληκρινα απλα ειναι ο τροπος σας τοσο ξεκαθαρος που δεν μπορω να σας χαρακτηρισω ... ααααα ναι το βρηκα , γιατι ρε παιδια παιζετε zaratoustrika?
    καλη σας μερα
    Ωραια τα λογια τα μεγαλα, αλλα τα μνματα των παικτων σας με τις οδηγιες σας και τις συμφωνιες σας , ηρθαν στα χερια μας ....απο τριτους....
    και επειδη εμεις ...δεν πουλαμε ...ρομπες.... εχουμε και χθεσινη αναφορα να βαλουμε απο επιθεση της FML που τα πηρε στο χερι.... ενω εσεις στουκαρατε...παλι .... μπορεις να τη ζητησεις απο τα ΠΕΠΟΝΙΑ, την εχουν, ειναι συμμαχοι... στην πραξη

Καλημερα σας....

Περιοχή
    chania

Προεπιλογή

xaxaxaxaxaxaxax μου εχετε φτιαξει την ημερα συνομε , ναι στουκαραμε στα δικα σας αμυντικα που βρισκοταν στους la ....
    αυτο λεω τοση ωρα τι δεν καταλαβαινεις γιατι δεν το παραδεχεστε τοσο κακο ειναι τελικα....

τα ειπαμε...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Σχεδιαστε τους ναταριους!!!
    By Infernus in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-10, 14:03
  2. Ξεχασα να ευχαριστω τους Κρητικους
    By WhiteShark in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 16:15
  3. Σχετικά με τους ανιχνευτές
    By tzidis1 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-09, 01:29
  4. μεταφορα των σπαμαρισματων τους σ2
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-05-09, 21:55
  5. Ερώτηση για τους ΜΗ...
    By TH4N4S1S in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-09, 09:43

Δικαιώματα - Επιλογές