Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38

Θέμα: Nms s2 Winners????

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι εχουν αποφασισει να μην απαντανε σε ανωνυμους και το ιδιο πραττω κι εγω .
    το ...... είδα

Προεπιλογή

νομιζω πως ξεφευγετε απο το θεμα και θα αναγκαστω να το κλειδωσω :-p

αφιερωμενο στους ανωνυμους(για να κανουμε και λιγο χαβαλε) .... σουζη τζουζη
    http://www.youtube.com/watch?v=O08IU5mRG2Q
    ΠΑΟΚ και ας μην βρω δουλεια ποτε!

Mortal

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Staying alive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω διδάσκετε και ήθος αυτά τα "πρόσεχε πώς μας μιλάς δεν μας ξέρεις και από χτες" και τα "Κατ'αρχας ασε τις μ@@κιες για οταν μιλας με τους φιλους σου , σε μενα θα μιλας ευγενικα οπως σου μιλησα ή δε θα μου απευθυνεις το λογο" που διάβαζα πιο πάνω .... μάλλον για μόστρα ήταν μιας και εγώ ήμουν ευγενέστατος και μίλησα με επιχειρήματα (ακόμα και κάποιους χαρακτηρισμούς διόρθωσα που ήταν άδικοι).

Και μιας που παραδέχτηκες οτι είμαι σωστός λέω να σταματήσω να ασχολούμαι και να σ αφήσω στην πλάνη σου.

Όσο για την ανωνυμία ... τα παράπονά σου στους admin και γιατι όχι και στον βουλευτή της περιφέρειάς σου ώστε να αρθεί η ανωνυμία του internet
    ανωνυμε καλε μου αντε πισω στο λαγουμι σου!!!!! εξω βρεχει ! δες τι ρολο ειχε η δικη σου υπερσυμμαχια και μετα κρινεις την δικη μας!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Staying alive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την σύγχιση μπορούσαν να την ενεργοποιήσουν όποτε ήθελαν. Το γιατί επέλεξαν να μην το κάνουν προφανώς από τις αναφορές που είδα .... δεν θα είχε και κανένα νόημα αν το κάνανε.

Όσο για τον στρατό σου ............ για κλασσικό σέρβερ είναι αξιόλογος. Ρίξε και ματιά όμως σε αυτούς που πάνε βόλτα για να καταλάβεις τί σημαίνει χάμμερ και ράμμερ (διπλάσιοι στρατοί από τον δικό σου σε δύναμη μάχης τουλάχιστον). Όσο για το οτι δεν πήρες εκπαιδευτή ..... εκεί ήταν ο μεγάλος έναν χρόνο (μιας και μιλάς για το non cap hammer).... ας τους τον έκλεβες μιας που τους "είχες".
    Είδες πολλους λογαριασμους εσύ με 2 τόσο μεγάλους στρατους να τριγυρνάνε στον s2 ε? Είδες πολλους επιθετικούς να χουν μαζέψει 468191 επιθετικους πόντους και μόνο τα 99κ να είναι απο στουκα του χαμερ και να έχουν να ρίξουν άλλον έναν στρατο που λογικα θα μας φέρει και στην πρώτη θέση των επιθετικών....Αν είχα μόνο το χάμερ θα δεχόμουν οτι δεν ήταν κάτι το σπουδαίο αν και 13500 καταπέλτες χωρις εκπαιδευτή δεν βγαίνουν και εύκολα

Επιπλέον ο μεγάλος εκπαιδευτής δεν προσφέρει και μεγάλο μπόνους για να αξίζει να χαλάσω τον στρατο μου επιχειρώντας να τον κλέψω ασε που θα έπρεπε να τον κρατήσω αρκετο καιρό γιατι δεν έχουμε όλοι βλέπεις την πολυτέλεια να μας υποστηρίζει σε ύλες και άμυνες ένα ολοκληρο τεταρτημόριο και επίσης θα έπρεπε να αποχωριστώ τα μεγάλα μάτια που προστάτευαν τον λογαριασμο μου απο κάθε λογης αδιακριτα μάτια
    απο την άλλη όμως μια χαρα χαλασα αρκετους στρατους και καπς καθ'όλη τη διάρκεια του σερβερ και αποδείχτηκε αρκετο για να τους βγάλουμε εκτος διεκδίκησης.........και όχι δεν τους "είχα" τους "'εχουμε" θες να πεις

Το θέμα φίλε μου είναι οτι στο end game πέσανε και μεγάλοι στρατοί ( βλέπε στουκα katselix για παράδειγμα ) αλλα και μέτριοι οι οποίοι όμως είχαν στουκάρει και παλιότερα αν δεν είχαν στουκάρει θα ήταν ικανοί να χτυπήσουν θαύμα αλλα όταν έχεις ψύχωση με κάποιον παίρνεις συνέχεια λανθασμένες αποφάσεις

Επιπλέον έχω ένα μήνυμα του Madfarmer13 που μου λέει πως έχασε και 22κ τσεκουρια και κάμποσα άλογα στα πλάνα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Power Ranger... Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μπορω να δωσω συγχαρητηρια στον συνασπισμο αλλα μπορω να παραδεχτω τα καλα πραγματα που εχει καταφερει η καθε συμαχια ξεχωριστα.

Υ.Γ ΕτσιΑπλα...περιμενω να μου μαθεις μαθηματικα στον επομενο σ2
    Στα λόγια μου έρχεσαι δεν μπορείς να δώσεις συγχαρητήρια στον συνασπισμό γιατι δεν ξέρεις τι πάει να πεί ομάδα και ομαδική προσπάθεια!

Να έρθεις γιατι να μην έρθεις άλλωστε προέρχομαι απο οικογένεια μαθηματικών.....η γνώση των αριθμών των εξισώσεων των ολοκληρωμάτων τρέχει στο αίμα μου

Απλα
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Είδες πολλους λογαριασμους εσύ με 2 τόσο μεγάλους στρατους να τριγυρνάνε στον s2 ε?

Μέτρησα τουλάχιστον 10 διπλάσιους, 30 παρόμοιους και απ ότι φαίνεται .... υπάρχουν και άλλοι πολλοί άριχτοι.

Είδες πολλους επιθετικούς να χουν μαζέψει 468191 επιθετικους πόντους και μόνο τα 99κ να είναι απο στουκα του χαμερ και να έχουν να ρίξουν άλλον έναν στρατο που λογικα θα μας φέρει και στην πρώτη θέση των επιθετικών....

Είδα και αμυντικό να έχει μαζέψει 200.000 επιθετικούς πόντους από οάσεις οπότε αυτό δεν μου λέει και πολλά πράγματα.

ασε που θα έπρεπε να τον κρατήσω αρκετο καιρό γιατι δεν έχουμε όλοι βλέπεις την πολυτέλεια να μας υποστηρίζει σε ύλες και άμυνες ένα ολοκληρο τεταρτημόριο

Απ ότι διάβαζα χωρίς διάψευση από καμία εμπλεκόμενη συμμαχία ... είχατε υποστήριξη από .... 4 τεταρτημόρια τόσο σε άμυνες όσο και σε ύλες και αντικείμενα (αν υπήρχε και πέμπτο δεν ξέρω ... εσύ ξέρεις μαθηματικά)

απο την άλλη όμως μια χαρα χαλασα αρκετους στρατους και καπς καθ'όλη τη διάρκεια του σερβερ και αποδείχτηκε αρκετο για να τους βγάλουμε εκτος διεκδίκησης

Υπερβάλλεις λίγο ... εώς πολύ μου φαίνεται. Εκτός διεκδίκησης τους έβγαλαν άλλοι στρατοί άλλων τεταρτημορίων. Εσύ απλά (sic) τους έκανες μια μικρή φθορά την οποία έκαναν όλες οι συμμαχίες σε όλα τα τεταρτημόρια ... συγκριτικά αμελητέα μάλιστα.

Το θέμα φίλε μου είναι οτι στο end game πέσανε και μεγάλοι στρατοί ( βλέπε στουκα katselix για παράδειγμα ) αλλα και μέτριοι οι οποίοι όμως είχαν στουκάρει και παλιότερα αν δεν είχαν στουκάρει θα ήταν ικανοί να χτυπήσουν θαύμα αλλα όταν έχεις ψύχωση με κάποιον παίρνεις συνέχεια λανθασμένες αποφάσεις

Η αλήθεια είναι οτι πολλά πράγματα δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα ξέρω από πρώτο χέρι αλλά ... πώς γίνεται να έχουν ψύχωση αυτοί που στουκάρουν τους καλούς στρατούς τους σε ξένα θαύματα (όπως φαίνεται πάντα απ τις αναφορές) και όχι εσύ που ολοένα παραδέχεσαι οτι με αυτούς ασχολείσαι από την αρχή του σέρβερ ... είναι άλλο ένα αδιανόητο για εμένα.

δεν μπορείς να δώσεις συγχαρητήρια στον συνασπισμό γιατι δεν ξέρεις τι πάει να πεί ομάδα και ομαδική προσπάθεια

Κοίταζα το world analyser. Σε αυτό σας δίνω δίκιο.
    Αρχικά ZGST και KPR ..... και την πέσατε στους ZGST στο τέλος.
    Έπειτα SAS και μετά παρέα με SAINTS-NMS-XAOS-A&D ....... και στο τέλος την έπεσαν οι SAS στους SAINTS , SAINTS-NMS-XAOS-A&D στους ZGST και SAINTS σε KPR.
    Αν μη τί άλλο ... η έννοια συνασπισμός και συμμαχία κυλάει στο αίμα σας.
    Πάντως για να είμαστε και δίκαιοι ........ το "winners gr2" σας ανήκει (ε .... απ όλες τις συμμαχίες που είχαν θαύματα περάσατε σαν σύμμαχοι κάποια στιγμή του σέρβερ, και στην αρχή και στην μέση και στα τελειώματα) και όπως και να το κάνουμε μια συνεισφορά την είχατε.

Προεπιλογή

Ρε Πανουλη τι καθεσαι και δινεις αξια στον ανυπαρκτο μην ασχολεισαι ... κανας απο τα σπασμενα / στουκαρισμενα πρωτοπαλικαρα του Ανωνυμου θα ναι ας πει πρωτα ποιος ειναι κ θα λαβει την αναλογη απαντηση .

Etsi
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Μην ασχολείστε ρε με τον φαντομά!!!
    TSO&LO
    ΥΓ... Ξέρεις εσύ καλά πελατακο!!!
    GARY 1/2

Προεπιλογή

Locked και αυτό το θέμα. Άλλο ένα έχει μείνει ανοιχτό. Θα κάνουμε διαγωνισμό σε πόσες ημέρες θα το κλείσετε...

Φιλικά,
    Nekromantis

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. S.A.S winners s2 2011-2012
    By Railgun in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-12, 03:08
  2. ΟΙ THE WINNERS ΨΑΧΝΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ.
    By vasika in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-10, 21:45