Σελίδα 1 από 15 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 147

Θέμα: Αποτιμηση server 2

Προεπιλογή Αποτιμηση server 2

Καλησπερα ο φετινος server 2 σχεδον τελειωσε και μια μικρη αναλυσουλα δεν θα εβλαπτε:

Αρχικα στο +/+ ειδαμε τους XAOS και τους S.A.S κατα κυριο λογο να παλευουν για την επικρατηση του τεταρτημοριου με συνεχομενες μαχες και αρκετη κουραση και απο τις δυο πλευρες.Οι Ζ νομιζω ειχαν το ρολο του κομπαρσου καθως στην αρχη ηταν με τους S.A.S ενω στη συνεχεια πηγανε με XAOS.Μπραβο στους XAOS που δεν τα παρατησαν απεναντι σε μια ασφυκτικη πολιορκια απο τους S.A.S οι οποιοι νομιζω δεν αφησαν περιθωρια αμφισβητησης της κυριαρχιας στο +/+.Σπουδαιες μαχες μπραβο και στις δυο αυτες συμμαχειες που κρατησαν ζεστο το +/+

-/+
    Νομιζω οτι η εικονα τα λεει ολα.Λιγοστοι παικτες των HC κρατησαν αντισταση απεναντι στους ZGST οπου πληθυσμιακα καλυπταν το τεταρτημοριο πληρως και τους διμηουργησαν τεραστια προβληματα.2 χαμενα πλανα αλλα και ζημια σε επιθετικους στρατους των ZGST οπου στο τελος φανηκε οτι δεν ειχαν καμια τυχη.Νομιζω οτι κατι εφταιξε και σιγουρα εαν οι ZGST θελουν να μπουν δυνατα του χρονου θα πρεπει να το ανακαλυψουν και να το διορθωσουν γιατι η εικονα που παρουσιασαν δεν ηταν οτι καλυτερο.

+/-
    Εκει ειχαμε γρηγορη εκβαση καθως η Helllas διεγραψαν αρκετα γρηγορα!Απο οτι φανηκε οι Nms και οι A & D καθαρησαν γρηγορα και αποτελεσματικα!Τωρα επειδη σε αυτο το τεταρτημοριο εχουν ακουστει πολλα,νομιζω οτι η Hellas αποχωρησε αρκετα ευκολα απο τον server και χωρις ιδιαιτερη αντισταση.Σιγουρα μπορουσε καλυτερα.Μπραβο σε Nms και A & D που καθαρησαν τοσο ευκολα πραγματικα δεν θα το περιμεναν ουτε καν οι ιδιοι.

Τωρα στο -/- οπου βρισκομασταν και εμεις ειδαμε μια πολυ δυνατη μαχη αναμεσα σε K.P.R Και SAINTS οπου νομιζω κρατησε ενδιαφερον το -/-.Αρκετα σπασμενα cap και απο τις δυο πλευρες αμυνες,επιθεσεις αλλα και κοντρες που δημιουργηθηκαν και εδωσαν νοημα στο παιχνιδι παντα σε λογικα πλαισια!Πραγματικα ευχαριστηθηκαμε το παιχνιδι φετος απο την πλευρα της K.P.R

Τωρα οσο αναφορα το λεγομενο End game οπως εδειξαν τα πραγματα ουσιαστικα δεν υπηρχαν 2 συνασπισμοι καθως οι Zgst και R εκαναν μονοι τους end game το ιδιο και η K.P.R και το ιδιο και οι S.A.S και στην ουσια οταν βγηκαν τα θαυματα το παιχνιδι ηταν ευκολο απο την πλευρα του συνασπισμου των SAINTS-NMS-A & D-XAOS-HC καθως κατα ολη την διαρκεια του server nms-saints κατυχαν απο 2 μικρα ταλεντα εκπαιδευτων και κατυχαν και ολα τα αντικειμενα σταθεροτητας και σε συνδιασμο με την εμπειρια τους ειχαν ευκολη δουλεια και φανηκε αυτο εκ του αποτελεσματος.Εμεις απο την στιγμη που βλεπαμε οι οι S.A.S δεν ηθελαν να γινει ενας συνασπισμος μεταξυ των υπολοιπων συμμαχιων για δικους τους λογους + μιλησαμε με τους ZGST οπου και μαθαμε τι στρατοι υπαρχουν απο την δικη τους πλευρα και σε συνδιασμο ξανα οτι ξεραμε τι παιζει στο αντιπαλο ας το πουμε στρατοπεδο αποφασισαμε να μην παιξουμε θαυμα οπως θα επρεπε και να τρεχουμε με υψηλα ποσοστα - καθως η ηττα ηταν σιγουρη 100%.Πρωτη φορα που σηκωσαμε θαυμα και το καναμε μονο και μονο για την εμπειρια.

Συγχαρητιρια στον συνασμπισμο SAINTS-NMS-A & D-HC-XAOS οπου τα βρηκανε ητανε οργανωμενοι αρκετα καλα και πηρανε τον server

Καλο καλοκαιρι σε ολους

Προεπιλογή

Μπραβο για τον τρόπο που αντιμετωπισες την ολη κατασταση που επικρατησε φετος και στα περισσοτερα εχεις απόλυτο δίκιο.Το μονο που με στεναχώρησε στον server ειναι οτι το end game ηταν χάλια με αποτελεσμα να μας μεινουν παρα πολλα hammer και rammer στα χερια(σε ολο το συνασπισμο).και θα παιζαμε πολυ περισσοτερο ξύλο μεταξύ μας αν ξεραμε τι θα γινόταν στο end game.γιατί εμείς από την αρχή πηγαίναμε για τον server με αποτελεσμα οπως ολοι οι γνώστες του travian ξέρουν να προστατέψουμε μεγαλα hammer απο τον "πολεμο" που ειχαμε στο τεταρτημόριο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο για τον τρόπο που αντιμετωπισες την ολη κατασταση που επικρατησε φετος και στα περισσοτερα εχεις απόλυτο δίκιο.Το μονο που με στεναχώρησε στον server ειναι οτι το end game ηταν χάλια με αποτελεσμα να μας μεινουν παρα πολλα hammer και rammer στα χερια(σε ολο το συνασπισμο).και θα παιζαμε πολυ περισσοτερο ξύλο μεταξύ μας αν ξεραμε τι θα γινόταν στο end game.γιατί εμείς από την αρχή πηγαίναμε για τον server με αποτελεσμα οπως ολοι οι γνώστες του travian ξέρουν να προστατέψουμε μεγαλα hammer απο τον "πολεμο" που ειχαμε στο τεταρτημόριο.
    συμφωνω μαζι σου και καλα κανατε επειδη δεν ειχατε και αντιπαλουσ για το end game απλωσ τι θεμα ειναι ενα ,
    νμσ μπηκανε καθαρα για τον σερβερ ωποσ πιστευω και οι saints.
    εμεισ και λεγοντασ εμεισ ενοω sas μπηκαμε μονο για ξυλο δεν μασ ενδιεφερε ο σερβερ φανηκε και οτι δεν θελαμε υπερσυνασπισμουσ και τετοια να σου πω την αληθεια θα θελαμε μια διαμαχη μεταξυ saints και νμσ ετσι για το ενδιαφερον ειμαστε μια ομαδα που ειμαστε κατα των υπερσυμαχιων γιαυτο λειτουργησαμε ετσι
    δεν πηγαμε για θαυμα το παιξαμε λιγο ετσι για να δουν μερικοι πωσ ειναι και το διαγραψαμε φανηκε πιστευω οτι δεν μασ ενδιαφερουν τα θαυματα και απο τα αντικειμενα ακομα που δεν κυνηγησαμε αντικειμενα που βοηθανε στο θαυμα τελοσ παντων παιδια.
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τον σερβερ αν και νομιζω, οτι εμεισ οι κπρ οι χαοσ και οι saints το χαρηκαμε περισοτερο γιατι ενα χρονο παιξαμε αρκετο ξυλο

λοιπον καλο καλοκαιρι και παντα γεροι παιδια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zarate619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα ο φετινος server 2 σχεδον τελειωσε και μια μικρη αναλυσουλα δεν θα εβλαπτε:

Αρχικα στο +/+ ειδαμε τους XAOS και τους S.A.S κατα κυριο λογο να παλευουν για την επικρατηση του τεταρτημοριου με συνεχομενες μαχες και αρκετη κουραση και απο τις δυο πλευρες.Οι Ζ νομιζω ειχαν το ρολο του κομπαρσου καθως στην αρχη ηταν με τους S.A.S ενω στη συνεχεια πηγανε με XAOS.Μπραβο στους XAOS που δεν τα παρατησαν απεναντι σε μια ασφυκτικη πολιορκια απο τους S.A.S οι οποιοι νομιζω δεν αφησαν περιθωρια αμφισβητησης της κυριαρχιας στο +/+.Σπουδαιες μαχες μπραβο και στις δυο αυτες συμμαχειες που κρατησαν ζεστο το +/+

-/+
    Νομιζω οτι η εικονα τα λεει ολα.Λιγοστοι παικτες των HC κρατησαν αντισταση απεναντι στους ZGST οπου πληθυσμιακα καλυπταν το τεταρτημοριο πληρως και τους διμηουργησαν τεραστια προβληματα.2 χαμενα πλανα αλλα και ζημια σε επιθετικους στρατους των ZGST οπου στο τελος φανηκε οτι δεν ειχαν καμια τυχη.Νομιζω οτι κατι εφταιξε και σιγουρα εαν οι ZGST θελουν να μπουν δυνατα του χρονου θα πρεπει να το ανακαλυψουν και να το διορθωσουν γιατι η εικονα που παρουσιασαν δεν ηταν οτι καλυτερο.

+/-
    Εκει ειχαμε γρηγορη εκβαση καθως η Helllas διεγραψαν αρκετα γρηγορα!Απο οτι φανηκε οι Nms και οι A & D καθαρησαν γρηγορα και αποτελεσματικα!Τωρα επειδη σε αυτο το τεταρτημοριο εχουν ακουστει πολλα,νομιζω οτι η Hellas αποχωρησε αρκετα ευκολα απο τον server και χωρις ιδιαιτερη αντισταση.Σιγουρα μπορουσε καλυτερα.Μπραβο σε Nms και A & D που καθαρησαν τοσο ευκολα πραγματικα δεν θα το περιμεναν ουτε καν οι ιδιοι.

Τωρα στο -/- οπου βρισκομασταν και εμεις ειδαμε μια πολυ δυνατη μαχη αναμεσα σε K.P.R Και SAINTS οπου νομιζω κρατησε ενδιαφερον το -/-.Αρκετα σπασμενα cap και απο τις δυο πλευρες αμυνες,επιθεσεις αλλα και κοντρες που δημιουργηθηκαν και εδωσαν νοημα στο παιχνιδι παντα σε λογικα πλαισια!Πραγματικα ευχαριστηθηκαμε το παιχνιδι φετος απο την πλευρα της K.P.R

Τωρα οσο αναφορα το λεγομενο End game οπως εδειξαν τα πραγματα ουσιαστικα δεν υπηρχαν 2 συνασπισμοι καθως οι Zgst και R εκαναν μονοι τους end game το ιδιο και η K.P.R και το ιδιο και οι S.A.S και στην ουσια οταν βγηκαν τα θαυματα το παιχνιδι ηταν ευκολο απο την πλευρα του συνασπισμου των SAINTS-NMS-A & D-XAOS-HC καθως κατα ολη την διαρκεια του server nms-saints κατυχαν απο 2 μικρα ταλεντα εκπαιδευτων και κατυχαν και ολα τα αντικειμενα σταθεροτητας και σε συνδιασμο με την εμπειρια τους ειχαν ευκολη δουλεια και φανηκε αυτο εκ του αποτελεσματος.Εμεις απο την στιγμη που βλεπαμε οι οι S.A.S δεν ηθελαν να γινει ενας συνασπισμος μεταξυ των υπολοιπων συμμαχιων για δικους τους λογους + μιλησαμε με τους ZGST οπου και μαθαμε τι στρατοι υπαρχουν απο την δικη τους πλευρα και σε συνδιασμο ξανα οτι ξεραμε τι παιζει στο αντιπαλο ας το πουμε στρατοπεδο αποφασισαμε να μην παιξουμε θαυμα οπως θα επρεπε και να τρεχουμε με υψηλα ποσοστα - καθως η ηττα ηταν σιγουρη 100%.Πρωτη φορα που σηκωσαμε θαυμα και το καναμε μονο και μονο για την εμπειρια.

Συγχαρητιρια στον συνασμπισμο SAINTS-NMS-A & D-HC-XAOS οπου τα βρηκανε ητανε οργανωμενοι αρκετα καλα και πηρανε τον server

Καλο καλοκαιρι σε ολους
    Στο σημειο που λες για την HELLAS κανεις ενα μεγαλο λαθος.

+/-

Οι NmS οπως και οι A&D,οχι μονο το περιμεναν αλλα ηταν και σιγουροτατοι για αυτο χαρη στην προσφορα του SIKELOS και των συν αυτω acc.
    Ευκαιρια ειναι τωρα που τελειωσε ο σερβερ να μας λυσουν πολλες αποριες ειδικα ο κατοχος του acc AjaxK,για την επιθεση στην οαση του ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ και το πως εμαθε για την διαμαρτυρια της ηγεσιας της HELLAS και εστειλε αμεσως απολογια.

ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ,ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΚΑΝΕΙΣ.
    Θερμα συγχαρητηρια σε οσους ελαβαν μερος στο σερβερ εκτος απο τους παικτες που προδωσαν την HELLAS.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

εισαι ιδιαιτερος στις αποψεις σου, και λιγο, εως πολυ θα ελεγα, θερμοαιμος...
    μην αρπαζεσαι, δεν σε εβρισε κανεις, ουτε σε προσεβαλε...
    σε δυο τοπικ διαβαζω τα σχολια σου, και ειναι λιγο καπως...
    1.) τελικα λοιπον, εσενα σε πειραξε ή οχι που δεν θα το σηκωσετε (οπως ολα δειχνουν μεχρι τωρα) εσεις το 100?
    δεν μιλαω για τον συνασπισμο, αλλα για την συμμαχια σου...
    2.) το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, μπλα μπλα μπλα μπλα...
    ας φροντιζατε να μην ηταν, ολοι ξεραμε τι και πως, εχουν τα πραγματα, τους στρατους γενικα των συμμαχιων...
    ας μη κανατε την συμμαχια, και να εξελισσοταν πολυ πολυ πολυ διαφορετικα ο σερβερ...
    μας την λετε ολη την ωρα, (δεν εννοω μονο εμας, αλλα για ολες της συμμαχιες εκτος του συνασπισμου σας) οτι απογοητευσαμε κτλ κτλ κτλ...
    εσεις του συνασπισμου τι κανατε?
    1.) δεν παιξατε ιδιαιτερο ξυλο, καποιοι σχεδον καθολου...
    2.) δεν θα μπορεσετε να ριξετε τα χαμμερ σας, καπου που να εχει νοημα...
    3.) ενα χρονο τα σκαω,τα σκαω, τα σκαω, και στο τελος, απλα σκαω απο την κακια μου...
    συγνωμη, αλλα δικη σας αποφαση ηταν, δικο σας το προβλημα, μη μας ζητατε κ τα ρεστα τωρα... δεν φταινε οι αλλοι για τις αποφασεις σας...

ειπαν ολοι συγχαρητηρια, παιξατε για την νικη (του θαυματως) και το πετυχατε... ολα τα αλλα περισσευουν...

και για ολα φταιει ο Κατσαντωνης, που ειναι παλικαρι, και κρατα τον λογο του, τηρει τις υποσχεσεις, και δεν εσπασε την συμμαχια...
    εγω στη θεση του, μαλλον δεν θα ημουν και το πιο αξιοπιστο ατομο σε αυτο το θεμα... (βασικα δεν θα εκανα καν την συμμαχια, οπως και εγινε εκ'μερους μας, αλλα αυτο ειναι αλλο κεφαλαιο)...

χωρις υπονοουμενα,
    απλα σταρατα !
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι ιδιαιτερος στις αποψεις σου, και λιγο, εως πολυ θα ελεγα, θερμοαιμος...
    μην αρπαζεσαι, δεν σε εβρισε κανεις, ουτε σε προσεβαλε...
    σε δυο τοπικ διαβαζω τα σχολια σου, και ειναι λιγο καπως...
    1.) τελικα λοιπον, εσενα σε πειραξε ή οχι που δεν θα το σηκωσετε (οπως ολα δειχνουν μεχρι τωρα) εσεις το 100?
    δεν μιλαω για τον συνασπισμο, αλλα για την συμμαχια σου...
    2.) το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, το end game ηταν χάλια, μπλα μπλα μπλα μπλα...
    ας φροντιζατε να μην ηταν, ολοι ξεραμε τι και πως, εχουν τα πραγματα, τους στρατους γενικα των συμμαχιων...
    ας μη κανατε την συμμαχια, και να εξελισσοταν πολυ πολυ πολυ διαφορετικα ο σερβερ...
    μας την λετε ολη την ωρα, (δεν εννοω μονο εμας, αλλα για ολες της συμμαχιες εκτος του συνασπισμου σας) οτι απογοητευσαμε κτλ κτλ κτλ...
    εσεις του συνασπισμου τι κανατε?
    1.) δεν παιξατε ιδιαιτερο ξυλο, καποιοι σχεδον καθολου...
    2.) δεν θα μπορεσετε να ριξετε τα χαμμερ σας, καπου που να εχει νοημα...
    3.) ενα χρονο τα σκαω,τα σκαω, τα σκαω, και στο τελος, απλα σκαω απο την κακια μου...
    συγνωμη, αλλα δικη σας αποφαση ηταν, δικο σας το προβλημα, μη μας ζητατε κ τα ρεστα τωρα... δεν φταινε οι αλλοι για τις αποφασεις σας...

ειπαν ολοι συγχαρητηρια, παιξατε για την νικη (του θαυματως) και το πετυχατε... ολα τα αλλα περισσευουν...

και για ολα φταιει ο Κατσαντωνης, που ειναι παλικαρι, και κρατα τον λογο του, τηρει τις υποσχεσεις, και δεν εσπασε την συμμαχια...
    εγω στη θεση του, μαλλον δεν θα ημουν και το πιο αξιοπιστο ατομο σε αυτο το θεμα... (βασικα δεν θα εκανα καν την συμμαχια, οπως και εγινε εκ'μερους μας, αλλα αυτο ειναι αλλο κεφαλαιο)...

χωρις υπονοουμενα,
    απλα σταρατα !
    Δεν με πειραξε καθόλου που τον server τον πήραν τα παιδια της NMS.Διατηρουν φιλικές σχέσεις με τους leader μας και αυτό λέει πολλά.Και γιατί να με πειράξει.Εγώ είμαι περήφανος με τον τρόπο που σταθήκαμε παρόλα τα προβλήματα που είχαμε.το ww μας στά8ηκε κατι παραπάνω απο καλά αν δεις τι στρατοι πέσαν πάνω του.Εγώ το μόνο που σχολίασα για τους sas είναι οτι αφου στά8ηκαν μόνοι τους σε όλο το server επρεπε να τον τελειώσουν έτσι και οχι να μοιράζουν τα αντικειμενα σε άλλες συμμαχίες.(προσωπική μου άποψη πάντα)Αυτό μόνο κατεμε χαλασε την εικόνα σας.οσο γιατο end game συγνώμη αλλά περίμενα να δω μεγαλύτερους στρατούς και περισσότερες άμυνες στα αντίπαλα ww.τίποτα περισσότερο τιποτα λιγότερο.εγώ προσωπικά ξύλο έπαιξα(οχι οσο 8α ή8ελα) γιατι ετοιμαζα και hammer o μ........Αυτά φίλε μου .σταρατα όπως λες κι εσυ και πάντα δικές μου απόψεις.Και αν με βλέπεις μερικές φορές οξύθυμο είναι επειδή πολλοί πικραμένοι (και όχι εσύ) βγάζουν εμπά8εια και έβγαζάν όλο τον χρόνο με τα λεγόμενά τους κατά των saints και τών παιδιών που ηγή8ηκαν που μόνο εμείς ξέρουμε τι τράβηξαν όλη τη χρονιά για να μπορέσουμε να σταθούμε.

Προεπιλογή

Δεν με πειραξε καθόλου που τον server τον πήραν τα παιδια της NMS.Διατηρουν φιλικές σχέσεις με τους leader μας και αυτό λέει πολλά.Και γιατί να με πειράξει.Εγώ είμαι περήφανος με τον τρόπο που σταθήκαμε παρόλα τα προβλήματα που είχαμε.το ww μας στά8ηκε κατι παραπάνω απο καλά αν δεις τι στρατοι πέσαν πάνω του.Εγώ το μόνο που σχολίασα για τους sas είναι οτι αφου στά8ηκαν μόνοι τους σε όλο το server επρεπε να τον τελειώσουν έτσι και οχι να μοιράζουν τα αντικειμενα σε άλλες συμμαχίες.(προσωπική μου άποψη πάντα)Αυτό μόνο κατεμε χαλασε την εικόνα σας.οσο γιατο end game συγνώμη αλλά περίμενα να δω μεγαλύτερους στρατούς και περισσότερες άμυνες στα αντίπαλα ww.τίποτα περισσότερο τιποτα λιγότερο.εγώ προσωπικά ξύλο έπαιξα(οχι οσο 8α ή8ελα) γιατι ετοιμαζα και hammer o μ........Αυτά φίλε μου .σταρατα όπως λες κι εσυ και πάντα δικές μου απόψεις.Και αν με βλέπεις μερικές φορές οξύθυμο είναι επειδή πολλοί πικραμένοι (και όχι εσύ) βγάζουν εμπά8εια και έβγαζάν όλο τον χρόνο με τα λεγόμενά τους κατά των saints και τών παιδιών που ηγή8ηκαν που μόνο εμείς ξέρουμε τι τράβηξαν όλη τη χρονιά για να μπορέσουμε να σταθούμε.
    χωρις να ξερω, τι ακριβως λεγοταν στα μεταξυ σας, αλλα απ'οτι εχω ακουσει εγω, και εχω διαβασει εδω στο φορουμ, δεν νομιζω να βγηκε κανεις και να ειπε ασχημα λογια για την συμμαχια σου, αντιθετως θα ελεγα... αλλα και παλι, δεν το γνωριζω απο πρωτο χερι, μονο απ'οτι γραφονται εδω...
    εννοειτε οτι πρεπει να εισαι υπερηφανος για την συμμαχια σου, ποσο μαλλον οταν ειναι τοσο δυνατη, και αξιολογη... εδω ειναι αλλοι κ αλλοι (π.χ. ZGTS)...
    οσο για τα καλυτερα χαμμερ που ισως να περιμενε πολυς κοσμος, απο τη στιγμη που κατα 90% (μη πω πολυ παραπανω) ξεραμε ολοι οτι δεν υπαρχουν, γιατι δεν αποφασησαν οι μεγαλες δυναμεις saints - nms, να δωσουν στον σερβερ μια ομορφια παραπανω στο end game, απο την στιγμη ξαναλεω που ηταν γνωστο οτι αλλοι δεν μπορουσαν να το προσφερουν μιας και το κανουν ολο τον χρονο...?
    τωρα, για τις μποτες, τις δωσαμε για αυτον τον λογο, για να εχει λιγο χρωμα παραπανω ο σερβερ στο τελος, απο τη στιγμη που δεν πειραζει κανεναν εντος συνασπισμου το ποιος θα πιασει το 100, τι σημασια εχει που ηρθαν οι KPR σε σας... ηταν πιο κοντα, και τους ειχαν περισεψει στρατοι...
    για το end game, μη το ξεφτηλιζουμε αλλο το θεμα, ευθυνονται καθαρα και μονο οι συμμαχιες του συνασπισμου σας, και οι φιλιες αναμεσα σας...
    ενας συνασπισμος, με συμμαχιες απο ολα τα τεταρτημορια... ε, μη τρελαθουμε τελειως...
    σε επομενο σερβερ, αν οι γνωστοι θελετε να παιξετε παρεα, μπειτε σε ενα τεταρτημορια, καντε την συμμαχια σας, και φταστε την στα υψη, μη μπαινετε παντου, παιρνετε η καθε συμμαχια το μεγαλυτερο ποσοστο του τεταρτημοριου, κ βγαινετε στο τελος και λετε , δεν ειχαμε καλους αντιπαλους, προφανως δεν θα εχετε αξιολογους... (δεν τα λεω σε σενα (μονο) ολα αυτα)
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Γιωργος αν θυμαμαι καλα σωστα?Πιστευεις οτι δεν μπορουσαμε να βαλουμε αλλες αμυνες στα WW μας?Ολο το χρονο νομιζω οτι βλεπατε οτι αμυνες ειχαμε απλα οπως ειπα δεν υπηρχε λογος να λιωσουμε με τα WW απο τη στιγμη που ξεραμε ειδη το αποτελεσμα.Saints-nms ειχαν ολα τα σταθεροτητας και απο 4 εκπαιδευτες οι Nms και 3 Οι saints για να μην πω 4 με τον μεγαλο ανοητο γιατι ειναι πολυ καλο αντικειμενο.Εμεις χωρις εκπαιδευτες και χωρις να εχουμε μπει οργανωμενα με parking οπως εσεις πως θες να βγαλουμε μεγαλα hummer?Επισης λιγοι παικτες απο εμας εριχναν λεφτα στο παιχνιδι πρωτη φορα μπηκαμε και παιξαμε και ας το πουμε φετος γνωριστηκαμε.Οταν λες εμπαθεια εννοεις παικτες των K.P.R προς παικτες των Saints?

Προεπιλογή

Πες τα Scaner... Για το βαρετο end-game ολοι γνωριζαν αλλα εκαναν την παπια μπροστα στον τιτλο του νικητη. Και ειναι πραγματικα κριμα να τελειωσει ο σερβερ και να υπαρχουν στρατοι αχρησιμοποιητοι. Και οπως ειπε και ο zarate, αμυνες μπορουσαμε να βαλουμε περισσοτερες γιατι απλα εχουμε παρα πολλες. Και αυτο ειναι κριμα για τους αμυντικους παικτες να βγαζουν ολο το χρονο και απλως να τα βλεπουν να ψοφανε ή να ειναι παρκαρισμενα περιμενοντας να φανουν χρησιμα σε capital...
    Αν ζυγιζαν οι νικητες λιγο περισσοτερο τα πραγματα απο τα Χριστουγεννα και μετα, νομιζω οτι θα αποφασιζαν να σπασουν εκατερωθεν την συμφωνια ή εστω να εξαφανισουν τους παντες απο το χαρτη και μετα να μεινουν μονοι να παιξουν στα θαυματα.
    Χαιρομαι που επιτελους ειπωθηκαν καποια πραγματα οπως επρεπε.

Προεπιλογή

Πρωτη φορα βλεπω εναν σερβερ να εχει τελειωσει εδω κ ενα μηνα κ οι χαμενοι να ποσταρουν ασυστολα κ να κριτηκαρουν εως κ να χλευαζουν τους νικητες για τον τροπο που επαιξαν ενω οι νικητες μοιραζουν τα συγχαρητηρια τους για το καλο παιξιμο των ητημενων
    Δε πατε καλα κ οι δυο σας το μονο σιγουρο
    Μαλλον ξεχασατε οτι το παιχνιδι λεει στο τελος ποιος ειναι ο νικητης καθε σερβερ αν το ξεχασατε περιμεντε 2-3 μερες κ θα το δειτε ολοι κ τοτε εκτος απο τα αντιλιακα σας παρτε κ καμια αλοιφη για το εγκαυμα
    Περιμενω απο τους νικητες να δω να μιλανε να κανουν καμια αναλυση σοβαρη για την εξελιξη του σερβερ ασ πουνε οτι θελουν ρε αδερφε μπας κ σταματησουν οι ασχετοι να μιλανε
    Δε θυμαμαι ποιου acc multi ειμαι...

Σελίδα 1 από 15 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. server 2
    By natasha in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-13, 18:19
  2. ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ
    By annarora in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 15:12
  3. SPARTANS ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ GRX 5
    By ivanois in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-10, 12:10
  4. Server 5
    By indefix_95 in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-10, 16:12
  5. Grx server
    By jamesbond1 in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-09, 13:17

Δικαιώματα - Επιλογές