Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: Winners_Inner Pease_S2.gr

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νελσων Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι SAINTS σαν συμμαχια δεν βλεπαν την νικη ουτε με το κιαλι , οπως και εγινε.
    Φιλε συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα νομιζω εισουν σε αλλο σερβερ
    ΟΙ SAINTS και φυσικα παλεψαν για να βγει το θαυμα τους πρωτο και γιαυτο επεσε και ολος ο σερβερ πανω τους και βγηκε δευτερο με διαφορα αν θυμαμε καλα γυρω στισ 18 ωρες παρα τα ολα προβληματα που ειχαν σε ολη τη διαρκεια του σερβερ αυτου
    Η κουραση που επικρατουσε απο τα παιδια των SAINTS δεν λεγετε,και η φυγη αρκετων εμπειρων και πολυ καθοριστικων παιδιων που παρατησαν το παιχνιδι ηταν παρα πολυ σημαντικη γιατι ηταν παιδια τα οποια ειχαν και τις εμπειριες και η3εραν και πως να δημιουργισουν στρατους να καθαρισουν τη περιοχη τους και να εχετε σημαντικους παιχτες χωρις πρωτευουσες
    και ετσι για να ξερεις θα σου πω και τα ονοματα μερικων που θυμαμε
    Crazykiller: ενιωσε προδωμενος απο φιλο του που ηταν και ληντερ
    undertaken: το ιδιο με Crazykiller
    gk14:Υποχρεωσεις στη σχολη
    jigsaw:Επαιζε αλλα η δουλεια του δεν τον αφησε να ασχοληθει οσο ηθελε
    purple:Υποχρεωσεις στη δουλεια
    Memnon:λογο ολοκληρωτικης μετακομισης
    Leontario:Το ιδιο με Memnon
    Hugo den pagen:Υποχρεωσεις στη δουλεια
    Alpatross:Προσωπικη αψημαχια με ληντερ που μετα μας παρατησε
    και εχει και ακομη κιαλλους που ισως δεν θυμαμε

ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ SAINTS ΕΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑ ΕΙΤΕ ΜΕ NmS ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΔΕΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΡΑΤΟΙ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ
    ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΥΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iceman : 17-08-11 στις 09:56
    Ιάκωβος
    http://travian-reports.net/gr/report/694966f0e16 Gr2.2
    http://www.travian-reports.net/gr/report/256936647dd gr2.3

Gr1.2 Iacovos Aliance winner (cont end)
    Gr2.2 Iceman Aliance Winner (?WW)
    Gr2.3 Iceman Aliance Winner (Inner Peace)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iceman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα νομιζω εισουν σε αλλο σερβερ
    ΟΙ SAINTS και φυσικα παλεψαν για να βγει το θαυμα τους πρωτο και γιαυτο επεσε και ολος ο σερβερ πανω τους και βγηκε δευτερο με διαφορα αν θυμαμε καλα γυρω στισ 18 ωρες παρα τα ολα προβληματα που ειχαν σε ολη τη διαρκεια του σερβερ αυτου
    Η κουραση που επικρατουσε απο τα παιδια των SAINTS δεν λεγετε,και η φυγη αρκετων εμπειρων και πολυ καθοριστικων παιδιων που παρατησαν το παιχνιδι ηταν παρα πολυ σημαντικη γιατι ηταν παιδια τα οποια ειχαν και τις εμπειριες και η3εραν και πως να δημιουργισουν στρατους να καθαρισουν τη περιοχη τους και να εχετε σημαντικους παιχτες χωρις πρωτευουσες
    και ετσι για να ξερεις θα σου πω και τα ονοματα μερικων που θυμαμε
    Crazykiller: ενιωσε προδωμενος απο φιλο του που ηταν και ληντερ
    undertaken: το ιδιο με Crazykiller
    gk14:Υποχρεωσεις στη σχολη
    jigsaw:Επαιζε αλλα η δουλεια του δεν τον αφησε να ασχοληθει οσο ηθελε
    purple:Υποχρεωσεις στη δουλεια
    Hugo den pagen:Υποχρεωσεις στη δουλεια
    Alpatross:Προσωπικη αψημαχια με ληντερ που μετα μας παρατησε
    και εχει και ακομη κιαλλους που ισως δεν θυμαμε

ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ SAINTS ΕΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑ ΕΙΤΕ ΜΕ NmS ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΔΕΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΡΑΤΟΙ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ
    ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΥΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ
    Ιάκωβε μην ασχολείσαι με αμπαλους πονεμένους.εχει ξαναδεί ποτέ του να πέφτουν ολοι οι στρατοι του σερβερ σε ενα θαυμα και αυτό να τερματιζει με 18 ώρες διαφορά απο το πρώτο;

Το avatar του χρήστη iceman
    Περιοχή
    Κύπρος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ιάκωβε μην ασχολείσαι με αμπαλους πονεμένους.εχει ξαναδεί ποτέ του να πέφτουν ολοι οι στρατοι του σερβερ σε ενα θαυμα και αυτό να τερματιζει με 18 ώρες διαφορά απο το πρώτο;
    Oχι μονο δεν ειδε αλλα ουτε και νομιζω να ξανασυμβει τετοιο πραγμα να πεσουν ολοι οι στρατοι πανω στο θαυμα μας και αυτο να κρατηθει εμεις τουλαχιστο νιωθουμε περηφανοι για τη δουλεια που καναμε και αυτοι ας βλεπουν απο μακρια το 98 απο το 0 νομιζω ειναι αρκετο
    Ιάκωβος
    http://travian-reports.net/gr/report/694966f0e16 Gr2.2
    http://www.travian-reports.net/gr/report/256936647dd gr2.3

Gr1.2 Iacovos Aliance winner (cont end)
    Gr2.2 Iceman Aliance Winner (?WW)
    Gr2.3 Iceman Aliance Winner (Inner Peace)

Προεπιλογή

Εγω πάντως είπα ότι αυτό το θαύμα ήταν σκέτο ντουβάρι. Αυτό να στήσουμε στο Σύνταγμα και αν περάσει μπάτσος σφυράτε μου. Μπράβο σας για άλλη μια φορά.
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Καλησπερα αν και ποτε ξανα δεν εχω ξαναγραψει σε φορουμ και δεν εχω καν δικο μου λογ/σμο θα γραψω μεσα απο του memnon (Μιχαλη) εχουν ειπωθει πολλα για το παιχνιδι και ο καθενας μπορει και εχει δικαιωμα να πει αυτο που θελει για το πως το ειδε και πως συμμετειχε σε αυτο .Αλλα ενα πραγμα ξερω καλα επαιξα μαζι με φιλους και περασαμε πολυ καλα μαζι αν και με πολυ δυσκολια λογο μετακωμισης μας στην κυπρο μεσα στην διαρκεια του σερβερ και δεν μπορεσαμε να κρατησουμε τους λογ/σμους μας στο επιπεδο που θα θελαμε αλλα καναμε οτι δυνατον μπορουσαμε ,μεσο του ντουαλ μου λογ/σμου iceman που συνεργαστηκαμε και παιξαμε ενα πολυ καλο παιχνιδι με ενα απο τους μεγαλυτερους στρατους τους σερβερ ειχα την χαρα να ανταμειμφω με το αποτελεσμα που ειχαμε στην κοινη μας δουλεια (etsiApla ) ευχαριστω και για τα καλα σου λογια !καποιοι ειπαν ασχημα πραγματα για μενα και μαλιστα σε προσωπικο επιπεδο που θεωρω αδικο μιας και ποτε δεν με ειχουν καν γνωρισει ουτε καν ακουσει για ενα παιχνιδι να βγαζουν τετοιες συμπεριφορες .αυτο το παιχνιδι με εμαθε πολλα πως να μπορω εστω και πισω απο μια οθωνη με τον γραπτο λογο καποιου να εκτιμω η οχι τον εκαστοτε συμμαχο η αντιπαλο η γενικα συνομιλιτη μου μιας που εδω ηταν ενας μικροκοσμος τις κοινωνιας που ο καθενας απο μας για τους δικους του λογους συμμετειχε σε ενα παιχνιδι σαν αυτο να περναμε ολοι μας απιστευτες ωρες να ασχολουμαστε με αυτο, δεν θα πω αν εμεις σαν saints ειμασταν οι καλυτεροι η οχι θα πω μονο οτι οι 5-6 ανθρωποι που γνωρισα εδω και 3 χρονια εγιναν και εμειναν φιλοι και ειμαι πολυ ευχαριστημενη με αυτο το αποτελεσμα ......... γιατι ειναι το δικο μου θαυμα αυτο να μπορω να εχω στην ζωη μου ακομα αυτους τους ανθρωπους διπλα μου και εχουμε πολυ καλες στιγμες ανθρωπινες πραγματικες και οχι εικονικες ....... οτι βαριες εικονικες αψιμαχιες με κατηγοριες ποιος ειναι ποιος καλυτερος ισως να μην χρειαζετε αν καταλαβετε τι κερδισε ο καθενας εδω μεσα ενα χρονο ισως να βρει το δικο του προσωπικο θαυμα του και να ειναι ευχαριστημενος που επαιξε γνωρισε πικραθηκε κερδισε στιγμες .

iceman(Ιακωβος) -jigsaw(Βλασης)-hypatia(Γεωργια) -purple(Δημητρουλα) -bkoklo(Βασιλης) -gejo(Γιωργος)- basilakis_80(Βασιλης) καλοι παιχτες καλα παιδια και καλοι φιλοι θελω να χαιρετησω αυτο το παιχνιδι και τους φιλους και συμμαχους μου με το να ειναι ολοι γεροι και ευτυχισμενοι στην προσωπικη ζωη τους
    η ζωη ειναι ωραια οταν εχεις καλη παρεα και εγω εχω τους καλους μου φιλους
    leontario -nikol
    καλη συνεχεια σε οσους ξαναμπουν στο παιχνιδι να εχουμε ολοι ενα καλο χειμωνα

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

ο νεος σερβερ σε λιγο αρχιζει ποιες συμμαχιες θα μπουνε ??

υ.γ η αρμαδα της ζγστ ειχε δηλωσει συμμετοχη πιο παλια ακομα ειναι αποφασισμενοι να μπουνε η εχουμε κωλοτουμπα και σε αυτο?
    παντως αν θα μπειτε πειτε σε ποιο τεταρτημοριο θα πατε ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ

Προεπιλογή

ειμαι περιεργος να δω ποσες συμμαχιες θα μπουν σ2 και αν θα μπουν με τα στανταρ ονοματα τους

Προεπιλογή

οι Saints θα μπούνε ή διαλήθηκαν??? Αν ναι σε ποιο τεταρτημόριο θα μπούνε για να μπούμε και εμείς.............. Όχι ως σύμμαχοι φυσικά!!!

Προεπιλογή

και πιοι εισται οι "εσεις" >

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές