Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 110

Θέμα: Α-Ρενς La-ρες Συμμαχαρες!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alinaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    μήπως να έδιναν τις απαντήσεις αυτοί που έχουν ασχοληθεί με τον σέρβερ και δεν εικάζουν, ούτε υποθέτουν, αλλά ξέρουν?

όσο για το "καλή μου" και "σε χάσαμε τελευταίως" ασχολίαστο, μόνο το ποιός είναι ο καθένας δείχνει αυτό το στυλάκι, και δεν θα μπω σε αυτό το παιχνίδι...
    Παλι δεν εδωσες καμμια απαντηση, οπως και σε προηγουμενο θεμα. Βγες παλι απο αυτο το παιχνιδι και οταν σε βολευει ξαναρχεσαι, κανενα προβλημα

Galats που χαθηκες εσυ αγορι μου? Ακριβειναν οι φεηκ και σου τελειωσε το χαμμερ??? Αντε καλα να περασεις καλο ποτακι
    http://www.youtube.com/watch?v=EQGIk2YEwJw

Προεπιλογή

ΓΥΠΑ θα μου λυσεις μια απορια???Γιατι δεν εκανες λογαριασμο στο -|-???Μονο αυτο...Μηπως λεω μηπως γιατι δεν θα την εβγαζες καθαρη(λεω εγω)????Απ'οσο ξερω ειχες πολλες και δυνατες φιλιες απο τον προηγουμενο server 5...

Προεπιλογή

εδώ η απάντηση, εκεί η απάντηση, που είναι η απάντηση οεο???

μάλλον βρίσκεται στο link της υπογραφής μου, χεχεχε

βαρέθηκα, κουράστηκα, νύσταξα...

αααα να μη ξεχάσω πριν πάω για ύπνο να βάλω διαφυγές σε όλες τις πλατείες τις συμμαχίας....

σας αφήνω να ρωτάτε και να απαντάτε μόνοι σας, το ίδιο είναι έτσι και αλλιώς... αφού όλες τις απαντήσεις τις ξέρετε, ή μάλλον "κάπως έτσι πρέπει να ειναι" να μη σας χαλάω και το κέφι...
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alinaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    σας αφήνω να ρωτάτε και να απαντάτε μόνοι σας, το ίδιο είναι έτσι και αλλιώς... αφού όλες τις απαντήσεις τις ξέρετε, ή μάλλον "κάπως έτσι πρέπει να ειναι" να μη σας χαλάω και το κέφι...
    Πφφφφ.. Ενάδερ ουαν μπαητζ δε νταστ...
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχεις λογαριασμό στο ΦΒ να τα ποστάρεις εκεί; Εδω λέει πολιτική και διπλοματία σέρβερ 5. Οταν μάθεις το ένα ή το άλλο ξαναέλα...
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο general lee Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΥΠΑ θα μου λυσεις μια απορια???Γιατι δεν εκανες λογαριασμο στο -|-???Μονο αυτο...Μηπως λεω μηπως γιατι δεν θα την εβγαζες καθαρη(λεω εγω)????Απ'οσο ξερω ειχες πολλες και δυνατες φιλιες απο τον προηγουμενο server 5...
    Μπορεις να μου στειλεις προσωπικο μνμα η να μιλησουμε στο σκαιπ, Εισαι εκτος θεματος. Τα ιδια μου λεγανε και περσι ορισμενοι που τελικα ντιλιταραν. Στο -- αν εμπαινα ειχα περισσοτερους φιλους απο οτι εχθρους. Επελεξα να μπω με τους gng, γιατι γουσταρα το τροπο παιχνιδιου τους, αλλο που δεν ειχα χρονο να παιξω οπως παιξαν αυτοι.
    Αληθεια, για πες μου πως θα περασετε στους συμμαχους την συμμαχια με τους Ρενς? Αν θυμασε καλα περσι ολοι τους βριζατε....

Προεπιλογή

Κατάρχην δεν μιλαω προσωπηκα μαζι σου γιατι πολυ απλα δεν εχω τιποτα να πω!Απλος αυτα που εγραψες ειναι σαχλαμαρες και δεν σου εφταναν μονο αυτα που εγραψες στην αρχη τα γραφεις και τωρα...Και κατι που ισως να σου διαφευγει δεν ξερεις σε ποια συμμαχια ειμαι ουτε σε πιο τεταρτημοριο...Αυτα και τετλειωνει εδω το θεμα για εμενα...Αν θες να πεις κι αλλα πες εγω τα ματακια μου και τον υπνο μου τσαμπα δεν τα χαλαω...Καληνυχτα σε ολους τους κυριους και τις κυριες...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο general lee Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατάρχην δεν μιλαω προσωπηκα μαζι σου γιατι πολυ απλα δεν εχω τιποτα να πω!Απλος αυτα που εγραψες ειναι σαχλαμαρες και δεν σου εφταναν μονο αυτα που εγραψες στην αρχη τα γραφεις και τωρα...Και κατι που ισως να σου διαφευγει δεν ξερεις σε ποια συμμαχια ειμαι ουτε σε πιο τεταρτημοριο...Αυτα και τετλειωνει εδω το θεμα για εμενα...Αν θες να πεις κι αλλα πες εγω τα ματακια μου και τον υπνο μου τσαμπα δεν τα χαλαω...Καληνυχτα σε ολους τους κυριους και τις κυριες...
    Νααααααις, όλος επιχειρήματα!
    Ulquiorra -= GnG =- Server 5

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 01:46
  2. Συμμαχία ανάμεσα σε συμμαχίες
    By VAGELIS GR in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-09, 07:51
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 11:02