Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 77 από 77

Θέμα: Ανασκόπηση κόσμου 1

Προεπιλογή

αν μου πεις με τι nick παιζεις στον 1 στο υποσχομαι δεν θα σου κανω επιθεση
    Πουλάμε τουλούμπες σε όλα τα μεγέθη !

S2.4 astrea
    AoE

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    7) Άσχετοι (22 λογαριασμοί)
    7οι στην κατάταξη
    7οι επιθετικοί
    2οι αμυντικοί
    Πόλεμος με REM και ΑΣΕ ΡΕ
    Και αυτοί μπήκαν για χαβαλέ, σε αντίθεση με τους BH όμως δεν το προχωρήσανε (ή δεν καταφέρανε να το προχωρήσουν) παρακάτω. Μόνο 22 μέλη, τα οποία όμως είναι καλά. Οι μισοί παίχτες τους πάρα πολύ γνωστοί και καλοί από άλλους servers. Επίσης ακούγετε ότι και άλλοι γνωστοί παίχτες από τους νικητές του s2 σκοπεύουν να μπουν μαζί τους αλλά δεν γνωρίζω αν αυτό ισχύει, αν θα γίνει ή αν έχει γίνει). Υστερεί απίστευτα σε διπλωματία. Δεν έχει κανένα σύμφωνο, και το μέλλον της προβλέπετε δύσκολο. Πόλεμο με ΑΣΕ ΡΕ. Τους έχει βάλει γυαλιά στις άμυνες, με τους ΑΣΕ ΡΕ να μην μπορούν να περάσουν πουθενά, αλλά είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ επιθετικά.
    + και – τα ταυτοχρόνως ότι έχουν αποικήσει σε καλή περιοχή, αλλά από την άλλη δεν είναι τόσο μαζεμένοι όπως οι άξιοι αντίπαλοι τους
    ...Άντε να τα πούμε και από εδώ.
    Πολύ κοντά η αρχική σου προσέγγιση. Τον σεπτέμβρη θα δούμε αν θα έρθουν και άλλοι φίλοι στην παρέα μας, το λέμε και στο προφίλ μας άλλωστε.
    Σήμερα βέβαια, έχουμε ανέβει ήδη μια θέση στην κατάταξη και στους επιθετικούς, και παρ όλη την ανυπαρξία μας επιθετικά, είμαστε πάνω από τους ασε ρε, οι οποίοι πάνε από διαγραφή σε διαγραφή. Πράγμα λογικό αν σκεφτείς ότι ο πόλεμος ξεκίνησε από την μεριά ενός παίκτη της ασε ρε, τελείως κομπλεξικού, ο οποίος άλλη δουλειά δεν κάνει από το να κατηγορεί πρώην συμπαίκτες του από τον s2, (και εμού συμπεριλαμβανομένου), στην τωρινή του συμμαχία. Και λέω λογικό, γιατί ίσως να έχουν αρχίσει να τον παίρνουν χαμπάρι το πόσο κομπλεξικός είναι, ίσως και άρρωστος ψυχικά. Βέβαια, δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο όπου η αρχηγός τους η Τασώ, παρ όλο που είμασταν σύμμαχοι πέρυσι, δεν με χωνεύει με τίποτα φέτος και το λέει παντού μάλιστα. Μήπως την επιρέασε ο "φίλος" που λέω, δεν ξερω.... δεν με νοιάζει, δικαίωμά της.
    Οι γνώστες από τον s2 που μολις τελείωσε θα καταλάβουν σε ποιόν αναφέρομαι, όπως και ο ίδιος σίγουρα. όποιος άλλος έχει απορεία, μπορώ να τον διαφωτίσω πριβέ, μην φάμε και κανα μπανάρισμα.
    Επίσης, κάποιος από την συμμαχία του να του θυμήσει ότι κάτι "φιλαράκια του" τον ψάχνουν να τον βρούν έτσι και σκάσει μύτη στην Αθήνα από την Ρόδο που ίσως ακόμη να βρίσκεται. (άντε παλιόπαιδα, μόνο φωτογραφία του δεν σας έδωσα...)

Όσο για την υπόλοιπη ανάλυση που έκανες, δεν έχω δώσει ιδιαίτερη σημασία στις ισσοροπίες του σέρβερ, καθώς όπως είπες σωστά, για χαβαλέ μπήκαμε και η ανυπαρξία στην διπλωματία οφείλεται σε αυτόν ακριβώς τον λόγο, στο ότι δεν έχουμε ασχοληθεί, μην νομίζει κανείς ότι σνομπάρουμε τους άλλους παίκτες.

Για τις στούκες της ασε ρε, με δεδομένο τον ελάχιστο χρόνο συμμετοχής μας, είναι απλώς ικανοποιητικές. Διότι αν το πάρουμε σοβαρά το παιχνίδι, (θα το μάθετε από το προφίλ μας), δεν θα περάσει κουνούπι.
    Ας κρατήσει η όποια μικρή χαρά τους για λίγες μέρες ακόμη, να δούμε τι θα κάνουμε, να μπει και ο χειμώνας, να αφήσουμε τις παραλίες.....
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

αχαχαχαχαχα
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oursoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ο.κ...απο sas ειναι το παιδι... αποθυμενα βγαζουνε ανεφ λογου κ σημασιας...και εσεις οι ασχετοι στην dm τι θελετε ποια?? κοτζαμ αλεκος ασχολειτε μαζι σας...πω πω αχαριστια την σημερον ημεραν....για ηρεμιστε αμπαλοι..
    η S.A.S δεν έχει άτομο που μιλάει ανώνυμα μην την ανακατεύεται.
    μιλάμε πάντα επώνυμα

σερβερ 1 bip
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 03-09-11 στις 17:20

Προεπιλογή

λοιπον παιδακια!!!
    μιας και τωρα εχω δει τι παιζει στον σερβερ θα πω και γω την αποψη μου
    ο χειροτερος σερβερ που εχω δει,θα ητανε λιγος ο χαρακτηρισμος!
    εχουμε και λεμε,καμια 50αρια το πολλυ κατεχοντες του παιχνιδιου,250 επιδεξιοι καραγκιοζοπαικτες νουμποαρχηγοι,+400 δυπλη λογαριασμοι!!!
    οποιος εχει αντηρισεις στα παλια μου τα υποδηματα,αλλα ειναι η αληθεια!!!
    οεο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liebe 7 : 08-09-11 στις 03:31
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο william wallace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοίχτε θέμα για τα περσυνά ξυνά σταφύλια και θα σου απαντήσω εκει νεώτερε ... χαχχαχαα
    Είμαι ένα ξυνό σταφύλλι!
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Προεπιλογή

Αρχικά θα ήθελα να πω έωα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο για τα καλά του λόγια και να επισημάνω πως πιστεύω ότι έπεσες πολύ κοντά κατά την γνώμη μου στις προσεγγίσεις σου για τις περισσότερες συμμαχίες!από εκεί και πέρα θα ήθελα να τονίσω πως είναι κρίμα μία τέτοια προσπάθεια για την σύνταξη ενώς τέτοιου θέματος να αμαυρώνεται από τσακομούς για προηγούμεωους server!ελπίζω ο server αυτός να έχει αίσιο τέλος μιας και λογικά θα είναι ο τελευταίος classic και θέλω να κρατίσω μόνο τα θετικά στο τέλος!από εκεί και πέρα σαν ΝΜΑ είμαστε μία μεγάλη παρέα και ο στόχος μας πιστεύω πως είναι εμφανής σε όλους!η παρέα μένει στο τέλος εκτώς από την νίκη και είναι και πιο σημαντική..!για το τέλος με λειπεί πολύ ο αριθμός των παικτών του server αλλά η εξέλιξη μας έφαγε...Τ4...απέχω

Νικήτας-ΝΜΑ

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Παρόμοια Θέματα

1. Κόσμος 19
    By Barbarossa in forum Αρχείο Server 19 (2)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-16, 11:48
  2. Ανασκόπηση gr2
    By alekos in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-11, 16:28
  3. Κόσμος 4 / Περιοχή (+/-)
    By Herakleios in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-09, 10:06
  4. Κόσμος 4
    By Herakleios in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-09-09, 23:16
  5. συμμαχία κόσμος 1
    By nik13 in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-09, 00:27

Δικαιώματα - Επιλογές