Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: 5μηνες s4

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Κατα τη γνωμη μου ολα τα αντικειμενα ειναι χρησιμα εκτος 1 και με προυποθεσεις 2 τουτεστειν μικρο αρχιτεκτονα και μικρη συγχηση.
    Τα αν τα υπολοιπα αντικειμενα ειναι χρησιμα ή οχι εξαρταται το παικτη γιατι βασικα τα αντικειμενα χωριζονται σε συμμαχικα και σε ατομικα. Τα ατομικα με τη σειρα τους σε επιθετικα και σε αμυντικα. Τι θελω να πω με αυτο? Οτι ενας αμυντικος λογαριασμος θεωρει αχρηστο ενα μικρο εκπαιδευτη ενω θεωρει πολυ χρησιμο μια μικρη διαιτα ή μια μεγαλη μποτα.
    Τωρα οσον αφορα το σερβερ 1 που παρθηκαν τα αντικειμενα ολα και τοτε κανανε 2-3 μερες να παρθουν οπως και εδω σε γενικες γραμμες. Απλως εκει χρησιμευσαν και οι μεγαλες συγχησεις επειδη οι 2 τελικοι συνασπισμοι ειχαν παραπανω συμμαχιες απο οτι συνηθως οι σερβερς οποτε ο καθενας δεν εμπιστευοταν 100% τον αλλο. Αρα δεν πηρανε 3-4 λογαριασμοι ολα τα θαυματα και ετσι υπηρχαν πολλοι λογαριασμοι θαυματων.
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

καλημερες πρωτα απο ολα.....

ξεχνατε κατι πολυ σημαντικο ολοι σας.....για την αργοπορια στην κατακτηση καποιων μεγαλων αντικειμενων φταιει το λαθος που εγινε απο τους αρμοδιους του παιχνιδιου......και μπορει σε εμας σαν συμμαχια να μην κοστισε τοσο στις υπολοιπες ομως και με το δικιο τους κοστισε...γιατι οταν εχουν κανει τον σχεδιασμο τους και πιστευουν οτι τα αντικειμενα θα βγουν σε 20 μερες και οτι μεχρι τοτε θα πρεπει να εχουν φτιαξει πχ 10 20αρια θυσαυροφυλακια και ξαφνικα τα αντικειμενα βγαινουν 11 μερες νωριτερα λογικο ειναι να υπαρξουν καθυστερησεις......

νικολα αφου θεωρεις χρησημη την συγχηση κανονησε το βραδυ θα παω να στην καθαρισω για να την παρεις.....:P
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fotis649 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο 5 μήνες στον σέρβερ οι μισοί παίκτες τα παράτησαν(αρκετοί απο αυτούς να είναι απο τους κορυφαίους) και αναμένουμε το άνοιγμα του s5 να δούμε πόσοι ακόμα θα φύγουν για εκεί.Πάντα ενας σέρβερ που ανοίγει σεπτέμβριο έχει μεγάλη ανταπόκριση και αν γίνει αυτό και φέτος προβλέπω ο s4 να ακολουθεί σε συμμετοχές τον φετινό s1.Πρώτη φορά βλέπω σε σέρβερ που συμμετέχω να υπάρχουν ακόμα μη κατειλημένα πολύτιμα αντικείμενα μετα απο 20 μέρες που εμφανίστηκαν και αυτό λέει πολλά....
    Λογικό είναι φίλε μου αφού στις συμμαχίες του ΜΕΓΑΛΟΥ συνασπισμού πλέον (TF-VLS-XLEGION-REN) επικρατεί ηρεμία. Ο ένας φοβάται τον άλλο και όλοι αρχίζουν να σκέφτονται πως θα παρατήσουν τους άλλου και εκεί γύρω στα πλάνα θα τα σπάσουν. Οι EMT-GRE-NIATWILL-ARXAIOI συνεργάζονται όσο μπορούν σε άμυνες αφού στις συμμαχίες τους βγαίνουν μαζικά για ενίσχυση. Στο άλλο στρατόπεδο δε βγαίνει ούτε καν μαζικό για ενίσχυση συμμάχου. Από ότι φαίνεται τελικά δεν έχουν συνασπισμό αλλά ένα μεγάλο NAP που δυστυχώς έχει καταστρέψει το παιχνιδί και για αυτό πολλά άτομα το παρατάνε από βαρεμάρα από όλους τους συνασπισμούς. Το ίδιο βλέπω να κάνω και εγώ μετά την έναρξη του s2. Ας μείνουν εδώ οι δήθεν σύμμαχοι για να δούμε για το πόσο θα παραμείνει η συμμαχία τους.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό είναι φίλε μου αφού στις συμμαχίες του ΜΕΓΑΛΟΥ συνασπισμού πλέον (TF-VLS-XLEGION-REN) επικρατεί ηρεμία. Ο ένας φοβάται τον άλλο και όλοι αρχίζουν να σκέφτονται πως θα παρατήσουν τους άλλου και εκεί γύρω στα πλάνα θα τα σπάσουν. Οι EMT-GRE-NIATWILL-ARXAIOI συνεργάζονται όσο μπορούν σε άμυνες αφού στις συμμαχίες τους βγαίνουν μαζικά για ενίσχυση. Στο άλλο στρατόπεδο δε βγαίνει ούτε καν μαζικό για ενίσχυση συμμάχου. Από ότι φαίνεται τελικά δεν έχουν συνασπισμό αλλά ένα μεγάλο NAP που δυστυχώς έχει καταστρέψει το παιχνιδί και για αυτό πολλά άτομα το παρατάνε από βαρεμάρα από όλους τους συνασπισμούς. Το ίδιο βλέπω να κάνω και εγώ μετά την έναρξη του s2. Ας μείνουν εδώ οι δήθεν σύμμαχοι για να δούμε για το πόσο θα παραμείνει η συμμαχία τους.
    και που ξερεις εσυ φιλε μου τι γινετε στο αλλο στρατοπεδο???????????

υγ.και μια δωρεαν ενημερωση γιατι απο οτι φαινεται δεν το κατεχεις και πολυ.....οτι μεγαλο εχει να γινει σε σοβαρες συμμαχιες δεν βγαινει σε μαζικο.....υπαρχουν και αλλοι τροποι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και που ξερεις εσυ φιλε μου τι γινετε στο αλλο στρατοπεδο???????????

υγ.και μια δωρεαν ενημερωση γιατι απο οτι φαινεται δεν το κατεχεις και πολυ.....οτι μεγαλο εχει να γινει σε σοβαρες συμμαχιες δεν βγαινει σε μαζικο.....υπαρχουν και αλλοι τροποι.....
    Δε ξέρω που τα λέτε τα σημαντικά αλλά δεν έχω δει να κάνετε και τίποτα συντονισμένο ούτε εσείς σαν TF ούτε σαν συνασπισμός. Απλώς κάνετε ναπ μεταξύ σας και δεν πειράζετε ούτε σας πειράζει κανείς. Το κατέχω πάρα πολύ από οτι βλέπεις απλώς εσείς δεν το κατέχετε για αυτό κρατάτε αυτό το τερατούργημα ακόμα!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξέρω που τα λέτε τα σημαντικά αλλά δεν έχω δει να κάνετε και τίποτα συντονισμένο ούτε εσείς σαν TF ούτε σαν συνασπισμός. Απλώς κάνετε ναπ μεταξύ σας και δεν πειράζετε ούτε σας πειράζει κανείς. Το κατέχω πάρα πολύ από οτι βλέπεις απλώς εσείς δεν το κατέχετε για αυτό κρατάτε αυτό το τερατούργημα ακόμα!!!
    αν το κατειχες πρωτα απο ολα θα εβαζες και το ονοματακι σου σε αυτα που γραφεις......οσον αφορα την συμμαχια μου τωρα επειδη την αναφερεις μπορεις να κοιταξεις ευκολα στο τοπ αμυνας και επιθεσης για το που βρισκεται και αν εχει παιξει ξυλο.....μην μου αγχωνεσαι παντως αν θα σας ερθουμε η οχι........το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σας επισκευτουμε λιαν συντομος....:P

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το κατειχες πρωτα απο ολα θα εβαζες και το ονοματακι σου σε αυτα που γραφεις......οσον αφορα την συμμαχια μου τωρα επειδη την αναφερεις μπορεις να κοιταξεις ευκολα στο τοπ αμυνας και επιθεσης για το που βρισκεται και αν εχει παιξει ξυλο.....μην μου αγχωνεσαι παντως αν θα σας ερθουμε η οχι........το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σας επισκευτουμε λιαν συντομος....:P
    ρε σιτυ τι καθεσαι και ασχολεισαι. Ο καθενας κανει ενα λογαριασμο και αρχιζει και κατακρινει και δεν λεει ουτε το username του. Οποιος δεν αντεχει ας παει σε αλλο σερβερ παιδια. Δεν τους κραταμε με το ζορι εδω. Πλεον εχουμε και ναταρς να φαρμαρουμε
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές