Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: Σουρεαλ τραβιανοκαταστασεις. Μοιραστητε τις οικογενιακες σας εμπειριες.

Προεπιλογή Σουρεαλ τραβιανοκαταστασεις. Μοιραστητε τις οικογενιακες σας εμπειριες.

"μωρο μου μηπως τελευταια εχω σταματησει να σου προκαλω το σεξουαλικο σου ενδιαφερον?"

"μωρο μου σορι, απλα ο **** δεν ειχε βγαλει χρονους για τις επιθεσεις του και επρεπε και να του ξεπαρκαρω κατι ΤΤ και μετα επρεπε να μπω και στον ***** και να στειλω τα φεηκ του και ετσι δε βρηκα χρονο και για σενα, συγνωμη"

Εσας, σας εχει συμβει κατι παρομοιο; Εχετε καψει ποτε τις πατατες που τηγανιζονται εν μεσω επιθεσεων; Εχετε στιγματιστει απ το σημαδι της παντοφλας για να ξενυχτησετε σε μια αμυνα; Οι φιλοι σας, σας κοροιδευουν που κοιτατε μια σελιδα στο ιντερνετ μ ενα χωριο και ενα χαζοχαρουμενο βλακα πανω δεξια; Εχετε δειρει ποτε τη γυναικα σας μετα απο στουκα;

Μοιρασου κι εσυ τις εμπειριες σου στο παιχνιδι μεσα απ αυτο το θρεντ.
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xeno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι φιλοι σας, σας κοροιδευουν που κοιτατε μια σελιδα στο ιντερνετ μ ενα χωριο και ενα χαζοχαρουμενο βλακα πανω δεξια;
    Μια και δυο.... αλλα δεν μασάω.............
    Πουλάμε τουλούμπες σε όλα τα μεγέθη !

S2.4 astrea
    AoE

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

νομιζω οτι ολων μας οι μικρες ιστοριουλες μοιαζουν πολυ μεταξυ των. θα ελεγα οτι ειναι κοπια...
    ποσοι απο μας πηγαν να αγορασουν 2ο , 3ο λαπτοπ για να εχουν τον χρονο που χρειαζονται για το παιχνιδακι μας?
    εμενα η ερωτηση μου ειναι η εξης. γιατι μεγαλοι ανθρωποι παιζουμε τραβιαν, που εχουμε δουλειες , υποχρεωσεις, οικογενεια?
    τι ειναι αυτο που που μας τραβαει σε αυτο?
    το οτι κανουμε οτι θελουμε, εξωτερικευοντας τον εγωισμο και τον κακο μας εαυτο, κρυβομενοι πισω απο την ανωνυμια που μας προσφερει? αποβαλλουμε το αγχος και το στρες της καθημερινοτητας στελνοντας κατας εναντιων του γειτονα?
    η αγαπη για τα παιχνιδια στρατηγικης?
    η αγαπη για την παρεα που με τοσο κοπο δημιουργησαμε ολοι μας?
    ειναι το κρασακι του μπαρμπα που το πινει για να ξεχασει τα προβληματα του?

τελικα μετα απο τοσο καιρο, πραγματικα δεν ξερω τι να βαλω πρωτο στην σειρα. ξερω μονο οτι το τραβιαν ειναι τροπος ζωης πια, και τον εχουμε επιβαλλει δυστυχως και στους αγαπημενους μας.
    ''γυναικα, συγγνωμη αλλα δεν μπορω να βγω εξω σαββατο βραδυ γιατι μου κανουν επιθεσεις.''
    ψαχνουμε μανιωδως τροπο να συνδεθουμε για να κανουμε npc γιατι τιγκαρισαν οι σιταποθηκες, κοκ.
    αυτο που εχω αποκτησει απο το παιχνιδι, ειναι οι φιλοι μου. και δεν το αλλαζω με τιποτα. ειναι τοσο ισχυροι οι δεσμοι φιλιας απο το παιχνιδι, οπως τους φιλους που αποκτας στον στρατο.
    να πω για την χαρα που σου δινει μια ωραια αμυνα, η μια ωραια επιθεση? ενταξει. περαστικα μας.
    ομοιπαθεις ολων των σερβερ, το μεγαλυτερο παιχνιδι στρατηγικης ειναι η ιδια μας η ζωη, που πραγματικα δεν σταματαει ποτε.
    δεν κανει διαλλειμα, και δεν εχει ανακωχη τα χριστουγεννα...
    η γυναικα μου λεει: αν ασχολιοσουν με την ζωη σου τοσο, οσο με το τραβιαν θα ειχαμε κανει περιουσια...
    να γελασω ή να κλαψω?
    δεν ξερω, το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ξαναπαιξω και στον επομενο σερβερ με την συμμαχια και τους αγαπημενους μου φιλους.
    την καλημερα μου και την συμπαθεια μου σε ολους σας, σε ολους τους τραβιανοπληκτους απανταχου των σερβερ.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

Παιδιά το θεματάκι είναι πολύ καλό και έχει την πλάκα του, μην το χαλάτε παρακαλώ γιατί θα αναγκαστώ να το κλειδώσω.
    Φιλικά, Νικηφόρος

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικηφόρος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά το θεματάκι είναι πολύ καλό και έχει την πλάκα του, μην το χαλάτε παρακαλώ γιατί θα αναγκαστώ να το κλειδώσω.
    Φιλικά, Νικηφόρος
    καμια αντιρρηση μεχρι εδω.
    εφοσον ειμαστε ευγενεις και τηρουμε τους κανονες του φορουμ.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

LooooL

Ωραιοοοοοο το Θεματαααααααακι!!!!!!!!!!!!!

Για καταστασεις πρεπει να γράψουμε βιβλίο οπότε :

Οι 3 πιο φρέσκες ατάκες που άκουσα πρόσφατα:

1) ''Πάλι θερίζεις????????'' (καθως οταν βλεπει την οθονη βλεπει τα χωραφια)

2) Πρωι πρωι κατα τις 06 και κατι ανοιγω το pc να κανω κανα npc: '' αμα το ξανανοιξεις πρωινιάτικα θα φύγω ενίσχυση!''

3) μετα απο ενημερωση της - πως ανεβασα τις αποθηκες και δεν χρειαζεται να ''μπαινω'' τοσο πολύ: '' ααα αρα μπορουμε να φύγουμε σαββατοκύριακο διχως το laptop?'' (δεν παραθετω τι είπε βέβαια οταν ακουσε το όχι- θα κανει παρτυ ο moderator)

ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

μωρο μου τι θα κανουμε μεθαυριο;

μεθαυριο με ξεχνας, βγαινουν τα πολυτιμα αντικειμενα. για 2 μερες θα ειμαι στο πισι.

.
    .
    .
    (2 μερες μετα)

πηρες κανα αντικειμενο απ αυτα που ελεγες;

πηρα τον μικρο ανοητο.

γιατι με κοροιδευεις;;; τελος παντων.. μου πηρες εμενα τιποτα ωραια αντικειμενα;

-------------------------------------------------

ΜΩΡΟ ΜΟΥ Ο ΑΝΟΗΤΟΣ ΕΔΩΣΕ ΜΑΤΙΑ!!!!!!!! ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΗΑΛ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΛΕΝΤΙ!!!

-ποιος ειναι ανοητος και τι σου εκανε; δηλαδη μπορουμε να παμε βολτα σημερα;
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Προεπιλογή

Αληθινη ιστορια , με μαρτυρες τους συμμαχους απ το skype που ειχαμε συνομιλια εκεινη την ωρα...

Μετα απο ανελεητη πολιορκια, καταφερνω και τα φτιαχνω με πιπινιον αξιαγαπητο (το π με μ) , ελαφρως μεταχειρισμενο και σε αριστη κατασταση. Αφου περναμε ενα 48ωρο τελειο, κανω την λαλακια και της υποσχομαι θεατρο, μην φανταστειτε τιποτα 'βαρυ". Σεφερλη ηθελε.
    Εχουμε δωσει λοιπον ραντεβου απογευμα Σαββατου να περασει απ το σπιτι μου.

Φευ... απο την ενδεκατη πρωινη ειχαν αρχισει εχθροπραξιες με αλληλοκαταπελτιασματα, και το τελευταιο που σκεφτηκα ηταν το πιπινι και σεφερλης. ωσπου 17:00 σκαει στο σπιτι, ανεβαινει και με βλεπει με ακουστικα αξυριστο και με την ενταση αποτυπωμενη στο προσωπο μου..κι ακολουθει ο παρακατω διαλογος

-Κωτσο μου;
    -Μωρο μου τι κανεις; πως απ εδω;
    -Κωτσο με δουλευεις; Δεν ειπαμε να παμε θεατρο;
    -Θεατρο; σημερα; δεν γινεται βρε αγαπη μου ταχω στον δρομο και δεν εχω σιταρια
    - Κωτσο, αποφασισε η εμενα η τα στρατα σου.

μετα απο ωριμη σκεψη ενος χιλιοστου του δευτερολεπτου, της απαντησα.

- τι διληματα μου βαζεις τωρα; ξερεις ποσο καιρο εκαναν να βγουνε αυτα; εγω δεντ αφηνω να ψοφησουν.

Μετα απο 4 μηνες ειχε γενεθλια και πηρα να πω χρονια πολλα. τελικα η νεολαια σημερα δεν εχει τροπους. Μου το κλεισε στα μουτρα

και για να δειτε ποσο μπροστα ειναι ο γεροντας σας παραπεμπω σε ποστ που ειχε γραφει ενα χρονο πισω
    http://forum.travian.gr/showthread.p...104#post108104
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kotsos43 : 19-09-11 στις 12:22

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αληθινη ιστορια , με μαρτυρες τους συμμαχους απ το skype που ειχαμε συνομιλια εκεινη την ωρα...

Μετα απο ανελεητη πολιορκια, καταφερνω και τα φτιαχνω με πιπινιον αξιαγαπητο (το π με μ) , ελαφρως μεταχειρισμενο και σε αριστη κατασταση. Αφου περναμε ενα 48ωρο τελειο, κανω την λαλακια και της υποσχομαι θεατρο, μην φανταστειτε τιποτα 'βαρυ". Σεφερλη ηθελε.
    Εχουμε δωσει λοιπον ραντεβου απογευμα Σαββατου να περασει απ το σπιτι μου.

Φευ... απο την ενδεκατη πρωινη ειχαν αρχισει εχθροπραξιες με αλληλοκαταπελτιασματα, και το τελευταιο που σκεφτηκα ηταν το πιπινι και σεφερλης. ωσπου 17:00 σκαει στο σπιτι, ανεβαινει και με βλεπει με ακουστικα αξυριστο και με την ενταση αποτυπωμενη στο προσωπο μου..κι ακολουθει ο παρακατω διαλογος

-Κωτσο μου;
    -Μωρο μου τι κανεις; πως απ εδω;
    -Κωτσο με δουλευεις; Δεν ειπαμε να παμε θεατρο;
    -Θεατρο; σημερα; δεν γινεται βρε αγαπη μου ταχω στον δρομο και δεν εχω σιταρια
    - Κωτσο, αποφασισε η εμενα η τα στρατα σου.

μετα απο ωριμη σκεψη ενος χιλιοστου του δευτερολεπτου, της απαντησα.

- τι διληματα μου βαζεις τωρα; ξερεις ποσο καιρο εκαναν να βγουνε αυτα; εγω δεντ αφηνω να ψοφησουν.

Μετα απο 4 μηνες ειχε γενεθλια και πηρα να πω χρονια πολλα. τελικα η νεολαια σημερα δεν εχει τροπους. Μου το κλεισε στα μουτρα

και για να δειτε ποσο μπροστα ειναι ο γεροντας σας παραπεμπω σε ποστ που ειχε γραφει ενα χρονο πισω
    http://forum.travian.gr/showthread.p...104#post108104

το εχουμε διαβάσει γέροντα....

Σε αυτα εισαι αν μη τι άλλο ινστρούχτορας!

Αληθεια πότε θα ανανεώσεις το 43? κανονικα θα επρεπε να ναι 52 αν θυμάμαι καλα.....
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

... εγώ πάλι παίζω γιατί μου έχουν πει πως σε αυτό το παιχνίδι γνωρίζεις κορίτσια...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές