Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 30

Θέμα: ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ GR1 - ΝΟ2

Προεπιλογή

Καλησπερα..
    Οταν ξεκινησε ο πρωτος 5 μπηκαμε μια παρεα παιδιων απο τον 1 και στην παρεα μας μπηκε και μια παρεα παιδιων, οι πρωτοι ΚΟΥΡΟΙ που επαιξαν σε σερβερ και ειχαμε παιξει μαζι ως συμμαχοι στον 2.. διαλεγαμε λοιπον ονομα και αυτοι προτειναν το ονομα ΚΟΥΡΟΙ που ειχαν και παλιοτερα.. και το συνεχισαμε στην πορεια, με την αδεια τους φυσικα, ως συνεχιστες εκεινων των κουρων και στους επομενους σερβερ.. οπου κατα καιρους σε καθε σερβερ εμφανιζετε και καποιος απο τους παλιους και μπαινει στην παρεα μας. νομιζω η ευα τα ειπε καθαρα. υ.γ. νομιζα πως καποιο παχυ γουρουνακι ηταν τοτε αρχηγος τους.... μαλλον λαθος θα θυμαμαι....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν τρεξει καποιος σε προηγουμενους σερβερ θα δει τα ονοματα ολων των παιδιων που ξαναεπαιξαν τραβιαν μετα απο τον παλιο σ2[σ5 προηγουμενο για παραδειγμα] με το ονομα ΚΟΥΡΟΙ. ηταν πανω απο 5-6 ατομα[καλοι παιχτες] απο τα παιδια της πρωτης συμμαχιας ΚΟΥΡΟΙ.ελπιζω μονο να μην πιστευει πως χαλασαν το ονομα.αυτο που ξερω εγω[ ας βρεθει καποιος να πει το αντιθετο]. ειναι πως εχουν κερδισει τον σεβασμο πολλων συμμαχιων σε οποιον σερβερ και αν επαιξαν.υ.γ. νομιζα πως το παχυ γουρουνακι ηταν τοτε ο αργηγος του.μαλλον δεν θυμαμαι καλα....σορρυ.
    προσωπικα δεν ειπα οτι χαλασαν το ονομα κανενος..αλλωστε δεν εχω παιξει ποτε με αυτα τα παιδια για να εχω αποψη.....εχω παιξει ομως με τους κουρους στον πρωτο σερβερ 2....ο αρχηγος τους ηταν ο μητσος argyles στο game και drod sto foroum.....η μονη δικια μου ενσταση ηταν οτι ο ιδρυτης της πρωτης συμμαχιας φυσικα και εχει το δικαιωμα να ρωταει.....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Καλησπέρα σας και παλι... σαφως και εχει το δικαιωμα να ρωτα.. γι αυτο και εξηγησα οτι σε κοινη συννενοηση με τα παιδια τοτε ειχαμε αποφασισει να κρατησουμε το ονομα αυτο.. μαλιστα μερικοι απο τα παιδια που παιζαμε μαζι στον 5 ηταν ο argyles, ο οποιος πηγε φανταρος τοτε και τα παρατησε, ο Δημητρης ο paradox.. O orionas ο Αποστολης, το παχυ γουρουνακι και αλλοι που να με συγχωρεσουν αλλα η μνημη μου μετα το τελευταιο θαυμα τα χει παιξει..
    ....οχι αλλο καψιμοοο....

Προεπιλογή

Γεια χαρα . Ευχαριστω για την κατατοπιση .Ειχα πληρη αγνοια δεν ηθελα να ιντριγκαρω καθολου.
    Οσον αφορα το ονομα της συμμαχιας νιωθω χαρουμενος που εχει συνεχιστει και μαλιστα τα παιδια που παιζουν σε αυτη τη συμμαχια εχουν και επιτυχιες αλλα και κρατησαν αυτο που ειχαμε βαλει καποτε ως σκοπο .Μια κλειστη συμμαχια δλδ με ατομα εμπιστοσυνης και καλη παρεα.
    Οταν ειχαμε ξεκινησει τοτε το καναμε γιατι ως παρεα δεν ξεραμε απο κοντα αλλα ατομα , δεν θα μπορουσαν να αντιληφθουν τις πλακες μας αλλα και να λειτουργουμε ως συνολο.Το οτι λειτουργησε θετικα στο παιχνιδι λογω spies το αντιληφθηκαμε στη πορεια .
    Μια διορθωση μονο οτι δεν υπηρχε αρχηγος των κουρων ως η συνηθισμενη εννοια του αρχηγου που υπαρχει στο τραβιαν.
    Οι αποφασεις ηταν συλλογικες και παρμενες συχνα σε πεζοδρομους και καφετεριες της Πατρας
    Που και που αναπολλω τον τοτε σερβερ .Μαλλον επειδη ηταν και μεσα στα φοιτητικα μου χρονια.
    τα χαιρετισματα στο σαγιαν θα δωθουν
    Μητσαρα ! φετφα ρε φιλε !
    ps : το ονομα κουροι καμια σχεση δεν εχει με αγαλματα κτλπ
    καλη συνεχεια και να θυμαστε : too fast too kourious !
    argyles

Προεπιλογή

Μητσαρα μας αρρωστησε ο μικροςςςςςςςςςςςςςςς

too fast too kourious !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα δεν ειπα οτι χαλασαν το ονομα κανενος..αλλωστε δεν εχω παιξει ποτε με αυτα τα παιδια για να εχω αποψη.....εχω παιξει ομως με τους κουρους στον πρωτο σερβερ 2....ο αρχηγος τους ηταν ο μητσος argyles στο game και drod sto foroum.....η μονη δικια μου ενσταση ηταν οτι ο ιδρυτης της πρωτης συμμαχιας φυσικα και εχει το δικαιωμα να ρωταει.....
    μην εισαι σιγουρος πως δεν εχεις παιξει με κανενα απο τα παιδια που ειναι στους κουρους.....χαχαχαχα αρκει να σου πω ενα δυο πραγματακια...εχετε κοινουε φιλους βαγγο-φωτακο-καναρη-πιτακο-κοσμικ η να τω πω αλλιως...CLS...ΑΝΤΑΝΤ...θησειο..παιδακια...χαχχαχα χα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην εισαι σιγουρος πως δεν εχεις παιξει με κανενα απο τα παιδια που ειναι στους κουρους.....χαχαχαχα αρκει να σου πω ενα δυο πραγματακια...εχετε κοινουε φιλους βαγγο-φωτακο-καναρη-πιτακο-κοσμικ η να τω πω αλλιως...CLS...ΑΝΤΑΝΤ...θησειο..παιδακια...χαχχαχα χα
    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa......αυτο το θησειο με εχει καταστρεψει......:P... οσον αφορα τον καναρη δεν αχολουμαι με βενζιναδες που εχουν παει το πετρελαιο στα υψηηηηηηηη.....:P

Προεπιλογή

ευακι μου ματς μουτς.μην μου πειραζετε το γουρουνακι μου,θα αμολησω τον παππαου και θα ψαχνεστε!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

ψυχη μουουουουυυ!!! σε ξεκλειδωσαν??? χαχχαχχα ο 3 εγινε Τ4 δυστυχως..ποτε θα μπουμε ολοι μαζι???? μου λειψατε παιδακια μου ομορφα.. η ιαπωνια τι κανει???χαχχαχαα

Προεπιλογή

ε τι να κανουμε θα παιξουμε σε καποιον ξενο κλασικ τι τ4 αυτο ειναι απατη.οποιοσ εχει λευτα ειναι ο καλυτερος και ας μην ξερει ουτε πως βγαζουν αποικους.και ο μαλεσιανος σερβερ παει καλλα εχω και μεταλια αφου ι συμμαχια με εχει στο προφιλ της .συνχαρητηρια στον σεχ γραφουν,φιρμα το φιλαρακι.και ο αγγλικος καλλα παει αν και τελειωνει αλλα πεφτει πολυ ξυλο,20 φορες εχουν αλαξει τα δεδομενα για το ποιος θα το παρει.και ο αραβικος καλλα παει με εχουν κλειδωμενο ακομα για το ονομα,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλλα ο μη εχει παθει πλακα με τα μυνηματα καταλαβενεις τι του γραφω,σεχ λοβε σεχ λοωε σεχ λοβε χχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές