Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 27

Θέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ (ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ)

Το avatar του χρήστη dxrysiko
    Περιοχή
    VOLOS

Προεπιλογή

Xa xa xa.... ρε συ.... απίστευτος !! αυτό τι είναι ? http://www.gettertools.com/ts5.travi...r/771-Gypaetos
    03.07.11 (13|-39) κατακτήθηκε από Motorhead (GNG).

ΨΙΤ πιτσιρίκο, άντε αγόρι μου, παίξε παραπέρα που θέλεις και να έχεις και κριτική άποψη.
    ΜΗ ΜΕ ΖΟΡΙΖΕΤΕ...ΕΧΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

Προεπιλογή

[QUOTE=galats;124459]ρε συ παπαστρουμφ λιγα ε τον μεγαλο παιχτη τον παπαροκο η αλλιως ελα μπανανα.ασε μη γραφεις στο φορουμ γτ τον απασχολεις.
    αστον να βγαλει με την ησυχια του κανενα ροπαλο απο δευτερο-τριτο-τετρτο ακκαουντ να παρει κανα επιθετικο ποντο.
    εξαλλου οι πελατες εχουν παντα δικιο...μη το ξεχνας.παπαροκο και φλοκια εχετε δικιο..δε ξερουμε τι λεμε δε ξερουμε το game δε ξερουμε να παιρνουμε σχεδια,δε ξερουμε τι σημαινει Travian

Αν εχεις αποδειξεις για αυτα που ισχυριζεσαι παρακαλω να μας τις δειξεις. Με αποδειξεις σας κραζει το πουλι και εσυ με λογια του λου-κω

Υ.Γ. Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια

Περιοχή
    VOLOS

Προεπιλογή

[QUOTE=barokos;124466]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ παπαστρουμφ λιγα ε τον μεγαλο παιχτη τον παπαροκο η αλλιως ελα μπανανα.ασε μη γραφεις στο φορουμ γτ τον απασχολεις.
    αστον να βγαλει με την ησυχια του κανενα ροπαλο απο δευτερο-τριτο-τετρτο ακκαουντ να παρει κανα επιθετικο ποντο.
    εξαλλου οι πελατες εχουν παντα δικιο...μη το ξεχνας.παπαροκο και φλοκια εχετε δικιο..δε ξερουμε τι λεμε δε ξερουμε το game δε ξερουμε να παιρνουμε σχεδια,δε ξερουμε τι σημαινει Travian

Αν εχεις αποδειξεις για αυτα που ισχυριζεσαι παρακαλω να μας τις δειξεις. Με αποδειξεις σας κραζει το πουλι και εσυ με λογια του λου-κω

Υ.Γ. Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
    Ποιές αποδείξεις ακριβώς εννοείς ??? Αποδείξεις είναι αναφορές σαν αθτές που πόσταρα πιο πάνω. Το πουλί ΄δε μιλάει με αποδείξεις.... ούτε καν με ενδείξεις. Πρέπει να ξέρεις τι σου γίνεται για να κατανοήσεις τις ενδείξεις και οι παρωπίδες του πουλιού δεν τον αφήνουν.... σαν τα γαϊδούρια ένα πράγμα.

Προεπιλογή

ακριβως *Edit by SMOD* ...ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ...στα λογια μου ερχεσαι.
    αντε τωρα συνεχισε την παραγωγη ροπαλων
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 12-10-11 στις 08:38
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dxrysiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xa xa xa.... ρε συ.... απίστευτος !! αυτό τι είναι ? http://www.gettertools.com/ts5.travi...r/771-Gypaetos
    03.07.11 (13|-39) κατακτήθηκε από Motorhead (GNG).

ΨΙΤ πιτσιρίκο, άντε αγόρι μου, παίξε παραπέρα που θέλεις και να έχεις και κριτική άποψη.
    Παιχτακι ελα να μαθεις λιγο τραβιαν, οπως παιζετε χωρις σιμσιτυ, με κατακτησεις αντιπαλων και οχι συμμαχων. Οπως σας διδαξαμε και περσι που σας πηραμε το σχεδιο και τωρα μεσα σε μια μερα το εχετε αλλαξει 3 φορες Παλι καλα που σας το μαθαμε και αυτο μεσα στο φορουμ περσι
    Λοιπον επειδη προφανως δεν εχετε αντιπαλους εκει που κρυβεστε και μεταφερετε τα χωρια σας απο τον ενα συμμαχο στον αλλο, εμεις εχουμε. Το χωριο που δειχνεις, προσπαθουσε να το παρει ενα vrg να το παρει. Λογω οτι εγω μετακομισα ψηλα λογω οτι δεν ειχα πολυ χρονο για να παιξω στο σερβερ, ηταν η καλυτερη ευκαιρια να το παρει ο συμμαχος μου νομιμα. Αφου ειχε φαει κατι σφηνες πριν, τον αφησα δεν βγηκε αμυνα ουτε ανεβασα μεγαρο και το πηρε ο vrg και καπακι του το πηρε ο Φανης motorhead. Στο gettertools πρεπει να ειναι 1 μερα κατακτημενο το χωριο για να το απομνημονευσει, ενω αυτο δεν ηταν ουτε μια ωρα.
    Μπορεις να στειλεις μνμα στο ΜΗ να σε βουλωσει
    Αν παλι στειλω εγω για εσενα, θα σου εξαφανιστουν 3 χωρια, ενω αν ρουφιανεψω τον αρχηγο σου θα του εξαφανιστουν 10 χωρια. Αν θες προκαλεσε με να το δοκιμασω
    Ολος τυχαιως τα γειτονακια σας συμμαχοι παρατανε τα ακαουντ σας? Σε εμενα στο σ1 που επαιζα μου διαγραφηκε χωριο που πηρα απο συμμαχο που το ειχε παρατησει.
    Οσο αφορα το σχεδιακη που χασατε, βαλτε στην συλλογη σας ενα ακομη τροπο που χανετε αντικειμενα. Εμπειριες ειναι αυτες φιλτατε. Σκεφτειτε τα περυσινα, που τα αφησατε στους συμμαχους σας, που σας τα πηραμε εμεις, φετος που σας τα προλαβε ενα ακαουντ μη συμμαχικο και τωρα αυτο
    Αντε μαγκες μπραβο, ειστε η πιο εμπειρη συμμαχια στο να χανετε αντικειμενα Βαλτε το και αυτο στο προφιλ σας
    Οσο αφορα το ακαουντ μου, ναι αυτο ειναι. Σε ενα σερβερ που επαιξα πολυ λιγο, αφησα τουλαχιστον στην συμμαχια μια μεγαλη αποθηκη, σαν και αυτη που ζητιανευετε στους Α για να σας δωσουν Με περνας σε ποπ, συγχαρητηρια
    Αντε βαλε τη γλωσσα μεσα τωρα και ρουφα το γαλατακι σου απο το μπιμπερο σου μικρο στρουμφακι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 11-10-11 στις 22:20

Περιοχή
    VOLOS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιχτακι ελα να μαθεις λιγο τραβιαν, οπως παιζετε χωρις σιμσιτυ, με κατακτησεις αντιπαλων και οχι συμμαχων. Οπως σας διδαξαμε και περσι που σας πηραμε το σχεδιο και τωρα μεσα σε μια μερα το εχετε αλλαξει 3 φορες Παλι καλα που σας το μαθαμε και αυτο μεσα στο φορουμ περσι
    Λοιπον επειδη προφανως δεν εχετε αντιπαλους εκει που κρυβεστε και μεταφερετε τα χωρια σας απο τον ενα συμμαχο στον αλλο, εμεις εχουμε. Το χωριο που δειχνεις, προσπαθουσε να το παρει ενα vrg να το παρει. Λογω οτι εγω μετακομισα ψηλα λογω οτι δεν ειχα πολυ χρονο για να παιξω στο σερβερ, ηταν η καλυτερη ευκαιρια να το παρει ο συμμαχος μου νομιμα. Αφου ειχε φαει κατι σφηνες πριν, τον αφησα δεν βγηκε αμυνα ουτε ανεβασα μεγαρο και το πηρε ο vrg και καπακι του το πηρε ο Φανης motorhead. Στο gettertools πρεπει να ειναι 1 μερα κατακτημενο το χωριο για να το απομνημονευσει, ενω αυτο δεν ηταν ουτε μια ωρα.
    Μπορεις να στειλεις μνμα στο ΜΗ να σε βουλωσει
    Αν παλι στειλω εγω για εσενα, θα σου εξαφανιστουν 3 χωρια, ενω αν ρουφιανεψω τον αρχηγο σου θα του εξαφανιστουν 10 χωρια. Αν θες προκαλεσε με να το δοκιμασω
    Ολος τυχαιως τα γειτονακια σας συμμαχοι παρατανε τα ακαουντ σας? Σε εμενα στο σ1 που επαιζα μου διαγραφηκε χωριο που πηρα απο συμμαχο που το ειχε παρατησει.
    Οσο αφορα το σχεδιακη που χασατε, βαλτε στην συλλογη σας ενα ακομη τροπο που χανετε αντικειμενα. Εμπειριες ειναι αυτες φιλτατε. Σκεφτειτε τα περυσινα, που τα αφησατε στους συμμαχους σας, που σας τα πηραμε εμεις, φετος που σας τα προλαβε ενα ακαουντ μη συμμαχικο και τωρα αυτο
    Αντε μαγκες μπραβο, ειστε η πιο εμπειρη συμμαχια στο να χανετε αντικειμενα Βαλτε το και αυτο στο προφιλ σας
    Οσο αφορα το ακαουντ μου, ναι αυτο ειναι. Σε ενα σερβερ που επαιξα πολυ λιγο, αφησα τουλαχιστον στην συμμαχια μια μεγαλη αποθηκη, σαν και αυτη που ζητιανευετε στους Α για να σας δωσουν Με περνας σε ποπ, συγχαρητηρια
    Αντε βαλε τη γλωσσα μεσα τωρα και ρουφα το γαλατακι σου απο το μπιμπερο σου μικρο στρουμφακι
    Ότι και να λές αυτό που ξέρεις να παίζεις είναι κάτι αντίστοιχο με τη φωτό σου... και αυτό φαίνεται οτι το παίζεις καλά.Αφού μιλάς προσωπικά να σου απαντήσω αναλόγως πιτσιρίκο... έχω πάρει 8 χωριά, 5 αντιπάλων και 3 πρώην συμμάχων που τα παράτησαν απολύτως νόμιμα....έχεις πάρει....αυτό που παίρνεις και στο σχολείο, δηλαδή = 0 !! Και ναι, σε προκαλώ να στείλεις ότι σου καπνίσει στον ΜΗ και όπου αλλού θέλεις noobako... αυτό είσαι και αυτό θα παραμείνεις. Συνέχισε να ασχολείσαι με τον προηγούμενο server και την πίκρα που έφαγες που δεν ήμουν εκεί να τη δώ δυστυχώς, αλλά απο τα λεγόμενα σου πρέπει να γράφεις καμιά πενταετία ακόμη στο forum μπας και γλυκαθείς. Ποιό pop βρε , αυτή είναι η διαφορά μας ? Υπάρχουν παίκτες στη συμμαχία σου που ξέρουν να παίζουν, αυτό είναι σίγουρο... εσυ είπαμε τι ξέρεις να παίζεις. Αντε πιτσιρίκο μου, ξαναλέω, παίξε παραπέρα.... δε σε παίρνει. Άντε γειά τώρα, είναι αργά , έχεις σχολείο αύριο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dxrysiko : 11-10-11 στις 22:51

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως *Edit by SMOD* ...ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ...στα λογια μου ερχεσαι.
    αντε τωρα συνεχισε την παραγωγη ροπαλων
    ok με λογια του λου-κω δεν μπορω να τα βαλω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 12-10-11 στις 08:39

Προεπιλογή

καλα εσυ αγορακι δε μπορεις να τα βαλεις με κανεναν κ ειδικα με καποιον που προσπαθεις εδω και καιρο.
    αντε επανω στη μπανανια σου τωρα να χορτασεις τις μπανανιτσες σ
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

καλα εσυ γυπα οπως παντα εκτος τοπου και χρονου

κοιτα τι βρηκα ψαχνοντας σε αυτο το μαραφετι...βρηκα απο που προηλθες..αντε να διαβασουν οι αλλοι να ξερουν μη σου δινουν σημασια σε αυτα που λες(οχι οτι σου δινουν τωρα)

ο γύπας

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν τεράστιο γύπα!!!

Λέει στον μπάρμαν:

-Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!
    Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες βουνάρες!!!!
    Αφήνει 200 ευρώ ,παίρνει τις γκόμενες και φεύγει...

Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 200 ευρώ πουρμπουάρ...

Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει:

-Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε ,σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες βουνάρες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο. Γιατί;

-Κοίταξε φίλε, του λέει ο τύπος.
    Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι.
    Μόλις το έτριψα βγήκε ένα ΧΑΖΟ τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.
    To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά...
    Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...
    -Και το τρίτο ; τον ρωτάει ο μπάρμαν
    -Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί...
    ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΖΟ, ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΚΑΚΑ !!!
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dxrysiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι και να λές αυτό που ξέρεις να παίζεις είναι κάτι αντίστοιχο με τη φωτό σου... και αυτό φαίνεται οτι το παίζεις καλά.Αφού μιλάς προσωπικά να σου απαντήσω αναλόγως πιτσιρίκο... έχω πάρει 8 χωριά, 5 αντιπάλων και 3 πρώην συμμάχων που τα παράτησαν απολύτως νόμιμα....έχεις πάρει....αυτό που παίρνεις και στο σχολείο, δηλαδή = 0 !! Και ναι, σε προκαλώ να στείλεις ότι σου καπνίσει στον ΜΗ και όπου αλλού θέλεις noobako... αυτό είσαι και αυτό θα παραμείνεις. Συνέχισε να ασχολείσαι με τον προηγούμενο server και την πίκρα που έφαγες που δεν ήμουν εκεί να τη δώ δυστυχώς, αλλά απο τα λεγόμενα σου πρέπει να γράφεις καμιά πενταετία ακόμη στο forum μπας και γλυκαθείς. Ποιό pop βρε , αυτή είναι η διαφορά μας ? Υπάρχουν παίκτες στη συμμαχία σου που ξέρουν να παίζουν, αυτό είναι σίγουρο... εσυ είπαμε τι ξέρεις να παίζεις. Αντε πιτσιρίκο μου, ξαναλέω, παίξε παραπέρα.... δε σε παίρνει. Άντε γειά τώρα, είναι αργά , έχεις σχολείο αύριο.
    Χαιρομαι που ενοχλησε οταν μιλαμε για τον προηγουμενο σερβερ που φανηκε ποσο αχρηστοι εισαστε. Εδω εχετε βελτιωθει παλι και αλλαζετε τα αντικειμενα στα αττακ, χαιρομαι και γιαυτο γιατι μειωνονται οι παικτες στο τραβιαν οποτε πρεπει και οι νουμπς καποια στιγμη να αρχισουν να μαθαινουν.
    Οσο για τα χωριουδακια σου τα 5 ειναι απο μικρους παικτες, μην ψωνιζεσε. Το μονο αντικειμενο που εχεις παρει ειναι δανεικο απο τους Α. Μεγαλος παικτης της σχολης Rence δηλαδη.
    Ετσουξε το πλανακι ε? Μειον ενα σε καθε σερβερ και μπορει και καλυτερα φετος. Μην ξεχναμε οτι πηρατε 2 φετος. Μπραβο σας, μεγαλη προοδος. Αν καταφερετε να το κρατησετε και το ενα να το γραψετε του χρονου στο προφιλ σας. Αν και καλυτερα θα ηταν να το δωσετε στους Α, για σιγουρια
    Οσο για τα σχολεια και τις λοιπες μπουρδες που γραφεις, δεν σε παρεξηγω, της σχολης galats εισαι και εσυ. Αν δεν εχεις να πεις τιποτα λες μπουρδες και καθαριζεις
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 12-10-11 στις 01:25

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. σχεδια κατασκευης grx
    By marinoula91 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-11, 19:40
  2. σχεδια κατασκευης grx
    By marinoula91 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-11, 11:24
  3. ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ