Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: GnG - The end of

Προεπιλογή

¶λεξ, άν άνοιγες τα μάτια σου θα έβλεπες ότι πριν διαγράψω είχα μικρό ανόητο ο οποίος την τελευταία μέρα έβγαλε ανάποδη δίαιτα (δηλαδή διπλή κατανάλωση). Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να πω κάτι αλλο καθώς όταν άλλαξα τους κωδικούς και σου είπα να ξαναπαρκάρεις είχες όλη την ώρα πρόσβαση ως σιττερ. Αν περίμενες να σου τα προσέχω μην ψοφήσουν ενώ είχα πατήσει διαγραφή κι εσύ είχες πάει στη Θου-Βου, μάλλον παίζαμε άλλο παιχνίδι. Τώρα αν η άψογη συνεργασία για σένα ειναι οι 10 φύλαρχοι που σε βοήθησα να γλιτώσεις αφου πρώτα έχασες ακόμα 20 σε ανύπαρκτους εχθρούς, πάλι άλλο παιχνίδι παίζαμε γιατί εγώ θεωρώ πως η συνεργασία μας σ' αυτόν τον σέρβερ ήταν ανύπαρκτη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Skorp_Monk : 02-11-11 στις 21:51
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

καταρχήν λάθος μου που ασχολήθηκα μαζί σου,αλλα μετά από τόσα ψέματα είμαι αναγκασμένος να απαντήσω για τελευταία φορα και να επιβεβαιώσω ότι δεν είσαι άντρας!!πάμε λοιπόν με τον ανόητο που έβγαλε ανάποδα σιτάρια όταν το αφησα το βραδυ ήταν περίπου τα σιτάρια +7k το ίδιο βραδυ "στουκαρες" και τα τελευταία σου άλογα (2.2k περίπου)οποτε +6-7k ακόμα η αποθήκη ήταν 320k γεμάτοι πως λοιπόν σε 8 ώρες που έκανα να μπω ψόφησαν?μήπως έβαλες το χεράκι σου?όπως λες και ο ίδιος τι θα μου τα φύλαγες κιόλας αφού πήγα θου-βου?άρα τα είδες και όχι μονο δεν τα έστειλες πίσω(πριν 2 μέρες το έκανες)αλλα έστειλες ενίσχυσης από αλλα χωρια και τα ψόφησες για να πάρεις εκδίκηση από θου βου μέσο εμενα που ούτε το λόγο που τα σπάσατε δεν ήξερα!!!αυτά για την μαγκια σου.τώρα για τους φυλάρχους έχασα 9 όχι 20 και ξέρεις πως εφαγα 2 σφήνες και τους αλλους ειχαν σταλει με αλλο τροπο και τους εχασα !!και τέλος για την συνεργασία.... από τον προηγούμενο server σου έδωσα 2 acc(που άλλος τα άφησε)άψογα και τα διέλυσες,σε αυτόν τον server σε βοήθησα και εγώ να πάρεις χωρια,είχαμε κοινό αμυντικό παίχτη διπλα μας που έπαιρνες αμυνες,κάναμε και ΜΑ μαζί!!όλα αυτά δεν είναι συνεργασία?είναι μεγάλε αλλα *Edit by SMOD* για το γαμώτο γιατί μάλλον έτσι είσαι φτιαγμένος!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 04-11-11 στις 15:39

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

θελω να πω και εγω , οτι υπαρχουν παικτες, που η συμπεριφορα τους ειναι εκδικητικη.
    υπαρχουν παικτες που εχουν παραμεινει στην gng και σπανε πρωτευουσες συμμαχων τους.
    αυτα ειναι απαραδεκτα πραγματα για την παρεα που ξεκινησε.

εγω παντως για την μερχι τωρα πορεια της GnG ως συμμαχια, επαναλαμβανω, για την μεχρι τωρα.. θα τους πω ενα μεγαλο μπραβο για τον τροπο που επαιξαν , ανεξαρτητως τις προσωπικες διαφορες μεταξυ καποιων παικτων τους.
    τωρα θα επρεπε οι παικτες που κανουν κινησεις και χτυπανε το θαυμα της AVE και σπανε τα καπιταλ τους να το επανεξετασουν , και μιλαω για παικτες gng να το επισημανουμε αυτο.
    πιστευω οτι δεν νοιαζει κανεναν απο αυτους (ave) αν τους σπασετε ολα τα καπιταλς.
    καλη συνεχεια σε ολους σας παιδες. εγω πλεον παιζω στον σ2. με το γνωστο ονομα...δουκας.
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Προεπιλογή

εγω πιστευω οι AVE πρεπει να κανουν uninstal το μοζιλα και διαγραφη το λογαριασμο τους στο τραβιαν η σε οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι παιζουν. hfaistos μπαροκος γυπας skoupidohead κομιτης και σια, ειναι αλλη κατηγορια, πρεπει να τους απαγορευτει να μπαινουν στο ιντερνετ γενικοτερα
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Προεπιλογή

Παρακαλώ να μην ξεφεύγουμε από το θέμα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές