Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: GnG - The end of

Προεπιλογή GnG - The end of

Εγώ ξέρω πως όταν κάποιος διαφωνεί με τη φιλοσοφία μιας συμμαχίας, αποχωρεί.

-Κάποιοι όμως αποφάσισαν να βγάλουν απο αυτήν όλους τους παίκτες και να τη διαγράψουν.

Εγώ ξέρω ότι όταν δηλώνεις πως παίζεις ξύλο και όπου σε βγάλει, λέγοντας ταυτόχρονα πως δεν θα παίξεις στο τέλος θαύματα, είσαι έτοιμος να στουκάρεις ανα πασα στιγμή κι ας μην έχεις πια λόγο να συνεχίσεις.

-Κάποιοι όμως κάνουν αυτές τις δηλώσεις μόνο και μόνο για να στουκάρουν οι συμμαχοι τους προσδίδοντας κυρος στη συμμαχία, ενώ αυτοί συνεχίζουν ανέμελα να φτιάχνουν χάμμερ και να μαλλώνουν αν θα πάνε 3οι ή 4οι σε ένα ΜΑ.

Εγώ ξέρω πως όταν λες πως δεν έχεις συμμάχους, δεν βγαζεις μαζικό για άμυνες κάθε φορά που δέχονται ΜΑ αυτοί με τους οποίους έχεις σύμφωνο μη επιθεσης.

-Κάποιοι προτιμάνε να είναι "σωστοί" μ' αυτούς που έχουν σύμφωνο, αδιαφορώντας αν λένε ψέματα στα μούτρα των ΣΥΜΜΑΧΩΝ τους.

Σε όλα τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ που χρησιμοποίησαν το όνομα της GnG για να φτάσουν ανέμελοι μέχρι το τέλος σαν μέρος της στρατηγηκής τους,
    σε όλα τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ που τόλμησαν να διαγράψουν την GnG αφου δεν είχαν τις κοχόνες να σηκωθούν να φύγουν και να μπουν σε μια συμμαχία που είχε τους ίδιους στόχους μ' αυτούς,
    σε όλα τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ που τολμάνε να λέγονται GnG και έχουν ακόμα στρατό αστουκάριστο,
    σε όλα τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ που ΤΩΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ Θου-Βου,

ένα έχω να πω:

Δεν ήσασταν ούτε και θα γίνετε ποτέ γκαγκστερς! Το μόνο που σας έμεινε να κάνετε για να αξίζει ο λόγος σας ΛΙΓΟΤΕΡΟ και απο του Λάζαρου, είναι να στείλετε αμυντικά στο θάυμα των AvE και να ονομαστείτε και οι ίδιοι RENCE. Έτσι κι αλλιώς τελικά μια απ' τα ίδια παίζετε (ίδιους στόχους έχετε..) και τα ίδια ψέματα λέτε στους συμμάχους σας για όσο καιρό τους χρειάζεστε. Αντε γειά και θα τα πούμε σε άλλο σερβερ, αντίπαλοι πλέον.
    Skorp_Monk - s4.gr(1) GnG (teuton)
    ocelote - s7.fr(1) IVANOE (teuton)
    ocelote - s3.fr(3) -=I=- (roman)
    Skorp_Monk - s1.gr(3) RIP (roman)
    Tampa FL - ts5.gr GnG (roman)

Προεπιλογή

καλησπερα ενω εσυ τι να σου πω ..... πολλυ μεγαλη παιχτουρα χαχαχαχαχα 8υμαμαι που ειχες παρει 2 καλους λογκ στο 5 ... του νινζα και ζευς και τους ειχες κανει αχρειστους και στο τελος αρχιστουκαρες πανο στη πακρητια και πατισες διαγραφη...... εισαι τωρα εσυ ο γκανγκστερ του τραβιαν.. ασε ρε αμπαλε και εσυ τραβα να παιξεις και εσυ μαζι με το φιλο σου το χενο ..ΑΡΧΙΣΤΟΥΚΕΣ ε ΑΡΧΙΣΤΟΥΚΕΣ που εισαστε μονο φρου φρου και αρωματα... μας εχετε ζαλισει ελλεεοοςς !!!!

Προεπιλογή

Δεν ήσασταν ούτε και θα γίνετε ποτέ γκαγκστερς! Το μόνο που σας έμεινε να κάνετε για να αξίζει ο λόγος σας ΛΙΓΟΤΕΡΟ και απο του Λάζαρου, είναι να στείλετε αμυντικά στο θάυμα των AvE και να ονομαστείτε και οι ίδιοι RENCE. Έτσι κι αλλιώς τελικά μια απ' τα ίδια παίζετε (ίδιους στόχους έχετε..) και τα ίδια ψέματα λέτε στους συμμάχους σας για όσο καιρό τους χρειάζεστε. Αντε γειά και θα τα πούμε σε άλλο σερβερ, αντίπαλοι πλέον.
    ρε συ φιλε τοτε γιατι εστειλες σε χωρια της ave επιθεσι εχτες? ηταν για να βοηθησεις? μηπως μπερδεψες την επιθεσι με την αμυνα? καλυτερα να εστελνες σιταρια και οχι ιμπερτορις
    Τσπ οι συμαχοι ειναι εδω και οποιος θελει να παει για end-game συμαχος θα ειναι

Προεπιλογή

γεια σου ρε φλοκια κολοτουμπα...
    θυμησου τι σου εχω γραψει απειρες φορες (κατι το οποιο δεν προκειται να γινετε ποτε οσους σερβερ και να παιξετε)

Δεν είμαστε συμμαχία
    Δεν είμαστε συμμορία
    Είμαστε παρέα
    και περνάμε ωραία
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

για μια ακομα φορα ανακατευετε το ονομα μου εδω μεσα και μαλιστα σε θεματα που δεν εχω καν συμμετοχη.εδωσα μια υποσχεση στον εαυτο μου οτι σ αυτο το φορουμ δε θα ξαναμπω γιατι καποιοι αντι για ενα εργαλειο και μεσο διασκεδασης το μετετρεψαν σε μεσημεριανο ανακατευοντας ακομα και τις προσωπικες ζωες δινοντας χαρακτηρισμους και περιγραφες που ουσιαστικα περιγραφουν μονο τον εαυτο τους.
    παρεσυραν και πολλους αλλους που απο οτι φανηκε ηθελαν καθοδηγητες για να λασπολογησουν και να φανουν δυνατοι μεσα απο αυτο.
    νικητα στα ελεγα περυσι δε μ ακουγες.χωρις καν να εχεις μια αποδειξη για οτι και εσυ με κατηγορησες, δεχτηκες οτι σε σερβιραν και εσυ (οπως και πολλοι αλλοι) τα καταπιες χωρις καν να τα τσεκαρεις.
    τωρα καταλαβαινεις ποσο ισχυουν οσα λενε.
    ανακατεψαν την οικογενεια μου τα επαγγελματικα μου και λιγο ελειψε να τα δυαλησουν και τα 2 αφου καποιοι θερμοαιμοι δε σταματησαν μονο στα λογια στο φορουμ και σε οτι αναληθεια καποιοι(που ακομα συνεχιζουν παρολο που πια λιγοι τους πιστευουν) διαδιδουν.
    ηρθε η στιγμη που καταλαβες πολλα.ειδες ποιοι ειναι οι παντελονατοι και ποιοι απλα στα παντελονια τους απλα κρυβουν θυληπρεπη οργανα.
    αυτο που ελεγα και ξαναλεω αλλα ποτε δεν απαντηθηκε ειναι
    Ας ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ.ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ.
    αλλοι ειναι οι κωλοτουμπες και προσπαθουν να καλυψουν τα δικα τους πισογυρισματα.
    ο καθενας παιζει οπως νιωθει.αλλα αν ασχολεισε με το πως παιζει ο αλλος τοτε ποτε δε προκειτε να δωσεις στο δικο σου παιχνιδι τη προσοχη που χρειαζετε.
    ομως οπως λενε πολλοι, καλυτερα να ασχολουνται μαζι σου παρα να να σε αγνουν.οταν σε αγνουν δε σε υπολογιζουν.οταν ασχολονται μερα νυχτα και σε διαφορετικους σερβερ ειναι επειδη τους εγινες εφιαλτης.διαφωνει κανεις;
    και οπως λεει και το τραγουδι

εδω ειμαι παλι, με το δεξι περνω και παλι τη σκυταλι
    και ανοιγω τρυπα στο δικο σου το κεφαλι
    σου φερνω ζαλη αλλα και συγχυση μεγαλη
    τοσο μεγαλη οσο δεν εχεις νιωσει αλλη
    δε με γουσταρεις,
    μηπως θα ηθελες μια @@@@ να μου παρεις;
    λες συχαινεσε το στυλ μου και φρικαρεις
    μα κατα βαθος μ αγαπας και με κοπιαρεις(προσπαθεις αλλα δεν.....)
    μαζι μου ασχολεισε
    ποσο @@@@@@@ εισαι
    αν οντως δε γουσταρεις σου δειχνω τι να παρεις
    ανηλικος αν εισαι(ανωριμος θα ελεγα)
    τ αυτια σου τωρα κλεισε
    το ονομα μου σβησε ξενος ειμαι ξενος εισαι
    ισως να ειναι αργα εγω ομως το φωναζω
    τα νερα παλι ταραζω και το στυλ μου δεν αλλαζω
    χρονια σας ακουω να μιλατε για οτι κανετε
    στα αυτια ομως τα λογια σας ακουω σα να @@@@@@@
    ποτε σας δε με φτανετε

αφερωμενο στους, κατα βαθος, κρυφους θαυμαστες.
    στους εξπερ της κωλοτουμπας και της λασπης.

http://www.youtube.com/watch?v=nPYgF4LIOgw

νικητα ευχαριστω για την ευκαιρια που μου εδωσες.
    ειμαι σιγουρος οτι οι ΄΄παντελονατοι΄΄ θα απαντησουν, ομως δε θα απαντησω επειδη δεν συμμετεχω και ειλικρινα χαιρομαι που θα λυσαξουνε για αυτο παλι.
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Aρχίζει και ξεφεύγει το θέμα μου φαίνετε κύριοι. Ας μείνουμε σε αυτό γιατί αν ξεφύγει θα αναγκαστώ να το κλειδώσω.
    Φιλικά,
    Νικηφόρος

Προεπιλογή

καλα σπασατε καθε ρεκορ αδερφια, σε 5 ποστ μονο το κανατε το μαγαζι ισωμα..ευγε.. Νικηφορε κλειδωσε το, εχεις την εγκριση μου..

Προεπιλογή

Λάζαρε, μ' εσενα διαφωνώ στη λογική που παίζεις το παιχνίδι και το πως κανεις διπλωματία γι' αυτό και δεν ψήνομαι να μιλάμε για το παιχνίδι (αφου απλά πάντα καταλήγουμε ότι διαφωνούμε). Το ότι σε αναφέρω συχνά πυκνά είναι επειδή σου έχει βγει το όνομα και η συμμαχία σου παίζει με τον συγκεκριμένο τρόπο (και με στόχο τη νίκη).

Για το πότε δεν κράτησες το λόγο σου το παράδειγμα που ξέρω 100% έγινε το Σ/Κ πριν αρχισει ο σέρβερ όταν μιλούσαμε εγώ, εσύ και ο Black Lips για που θα μπουμε και που θα μπειτε και μας είπες να το συζητήσεις με τους δικούς σου και να μας πεις τη Δευτέρα. Ενώ μπήκαμε απ την πρώτη μέρα +- όπου είχαν μπει και οι φίλοι σας VrgG, εσείς μπήκατε την επόμενη Δευτέρα στο απέναντι απο μας τεταρτημόριο και χωρίς φυσικά να μας πείς κουβέντα...

Τώρα επειδή δεν είμαι σίγουρος σε ποιούς κολοτούμπες συγκεκριμένα αναφέρεσαι δεν ξέρω να σου πω τίποτα (καθώς ανακάλυψα τις τελευταίες μέρες πως είναι τελικά πολυ περισσότεροι απ' όσους ξέραμε) αλλά σίγουρα καταδικάζω αυτους που ανακάτεψαν το παιχνίδι με την προσωπική σου ζωή!

Προεπιλογή

Θα μας μιλήσει και ο Μηνάς για γκάγκστερς που αν δεν μεσολαβούσαμε εγώ κι ο Ξένο θα είχε πάρει όλες τις φάρμες του +- στη συμμαχία του.. Εμείς στούκα παίζουμε. Εσείς μπορείτε να κοιτάτε το στρατό σας και να τον χαιρέστε... Όταν στον πρώτο μας σερβερ έπαιζα μόνος μου εναντια στη μισή σας συμμαχία, ούτε τότε με χάλασε που στούκαρα το μισό χάμμερ... Θα με χάλαγε που στούκαρα 2 λογαριασμούς στο +250|+100 που δεν τους έφτιαξα εγώ;

Προς AvE: ουδέν σχόλιο σε περίεργους σιμσιτάδες. Να μάθετε τράβιαν μόνοι σας.

Προεπιλογή

Πρωτη φορα σε αυτο το σερβερ εγινα μελος στην Gng. Λογω περιορισμενου χρονου δεν επεδιωξα και συνεπως δεν ειχα καμμια συμμετοχη στις ληψεις αποφασεων ουτε και ειχα εικονα απο τις συζητησεις των κεντρων αποφασεων.
    Σαν απλο μελος λοιπον, βγαινω να σχολιασω τις εξελιξεις που ελαβαν χωρα στην συμμαχια. Ο Φανης και ο Αντρεας, παρα τη λασπη που εφαγαν, προφανως δεν το κανουν σεβομενοι την σχεση που ειχαν με τα αλλα παιδια. Δεν εχω καμμια ιδιαιτερη σχεση ουτε με το Φανη ουτε με τον Αντρεα ουτε με τα παιδια που δεν ειναι μελη της τωρινης Θου-Βου, οποτε και δεν εχω κανενα προβλημα να παραθεσω την αποψη μου. Οι γυπες αλλωστε εκει ψηλα που πετουν, τη λασπη δεν την φοβουνται

Αρχικα μεσω ΜΜ στην συμμαχια και στην συνεχεια και μεσω του φορουμ, υπηρχαν διαφωνιες απο συγκεγκριμενο ατομο σχετικα με τις επιλογες της συμμαχιας. Το να διαφωνεις και να καταθετεις την αποψη σου φυσικα και δεν ειναι κακο, αλλα ο τροπος με τον οποιο το εκανε ο Ξενο προκαλουσε διχασμο στην συμμαχια και προσπαθουσε να επιβαλει τον εαυτο του ως τον ενα και μοναδικο ανθρωπο που δουλεψε για την συμμαχια, που ειναι ο leader της συμμαχιας και που φυσικα ολοι οι υπολοιποι θα επρεπε να κουνιουνται με οποιον τροπο και οποτε αυτος γουσταρε.
    Αλλοι leader γιαυτον δεν υπηρχαν, το προφιλ της συμμαχιας οπως ειπε αλλωστε ηταν μονο για το θεαθηναι. Οταν κανανε αλλοι διπλωματια ηταν κλικα και αποφασιζανε 5-6 ατομα, ενω αυτος ειχε καθε δικαιωμα να προσθαφερει μονος του ally και nap χωρις να ρωτησει κανενα.
    Χωρισε την συμμαχια σε 2 ομαδες, δυο κλικες οπως χαρακτηριστικα τις ονομασε. Με βαση την συσταση της τωρινης Θου-Βου, η "κλικα" αυτη απαριθμει 31 μελη της πρωην Gng. Φαινεται εδω : http://www.gettertools.com/ts5.travi...lliance/1223--
    H "κλικα" αυτη οπως φαινεται ειναι η πλειοψηφια της Gng και χωρις να βγει κανεις απο την ηγεσια της να κανει προπαγανδα και να τον κατηγορησει ουτε σε μνματα ουτε στο φορουμ οπως αυτος συνεχομενα εκανε.
    Οποιος του πηγαινε κοντρα επρεπε να το βουλωσει, ενω αν του ελεγε και καμμια κουβεντα παραπανω η τον θεωρουσε προβλημα για αυτο που ειχε στο μυαλο του, τον πεταγε εξω απο την συμμαχια χωρις καμμια εξηγηση, oπως τον Αντρεα (Hfaistos). Ταυτοχρονα αφαιρουσε ολα τα δικαιωματα της συμμαχιας απο τα αλλα μελη, για να κανει το ονειρο του. Μια συμμαχια τσιφλικι του. Τοτε λοιπον κάποιοι αποφάσισαν να βγάλουν απο αυτήν όλους τους παίκτες και να τη διαγράψουν. Να παρουν την "κλικα" τους και να τελειωσουν το παιχνιδι σα παρεα.
    Ενω καποιος αλλος αποφασισε να στειλει απο οποιο ακαουντ ειχε κωδικο οτι στρατο ειχε μεσα στον Ηφαιστο και να πατησει ντιλιτ.
    Αν λοιπον αυτοι θεωρουνται ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ δεν μπορω να φανταστω ποιος χαρακτηρισμος αξιζει στο εν λογω κυριο.

ΥΓ. Ενοχληθηκα απο την λασπη που εφαγαν ο Αντρεας και ο Φανης, δυο ατομα που εκτιμω παροτι δεν εχουμε ιδιαιτερες σχεσεις, γιαυτο και πηρα θεση, παροτι δεν ελαβα ουτε λαμβανω μερος στις επιλογες της συμμαχιας. Τα γεγονοτα που συνεβησαν και σας παρεθεσα παραπανω νομιζω οτι μου δινουν αυτη τη δυνατοτητα να εχω κριση.
    ΥΓ1. Εσεις κυριοι της Rence τι προσπαθειτε? Δεν σας φτανουν αυτα που κερδισατε περσυ απο την Gng πριν ριξετε πανω της τα χαμμερ σας, προσπαθειτε να κερδιασετε τις εντυπωσεις και φετος με την διαλυση της? Ουστ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές