Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 42

Θέμα: στρατοι υπαρχουν !!!!

Προεπιλογή

εγω παντως ενα εχω να πω, μεχρι τωρα ειδα καναδυό χαμερ. ολα τα αλλα ηταν χαμστερ..

Προεπιλογή Το Θαύμα του Χριμακ

Παίδες, έχει χαβαλέ η κατάσταση. Μέχρι και πρόσκληση προς "τον σέρβερ" να πέσει στο ww του Χριμακ βλέπω εδώ Αιφνιδίως μας ονομάσατε, κάποιοι, πρώτο φαβορί. Κοιτάξτε να δείτε, μας τιμάτε δε λέω, μα θα σας πω πως τα βλέπουμε λοιπόν εμείς τα πράγματα σε ό,τι μας αφορά. Το Θαύμα του χριμακ συμμετέχει περισσότερο για το χαβαλέ, λιγότερο για το αποτέλεσμα. Χωρίς σαπορτ, με πραγματικά λίγους λογριασμούς στον συνασπισμό, πρωτεύουσες στο 200 ή το μείον 200, είναι φανερό ότι δεν μπορεί να διακρατήσει άμυνες. Χωρίς άμυνες, είναι απλώς δεδομένο ότι ακόμη και οι ξέμπαρκοι που θα έρθουν κάποια στιγμή θα το γκρεμίσουν - εύκολα. Έτσι, εμείς δεν αγχωνόμαστε - το γκρεμίζουμε και μόνοι μας, ή απλώς σταματάμε να χτίζουμε (θα έχετε προσέξει τις μακρόχρονες στάστεις που κάνουμε άλλωστε, που παρεμπιπτόντως δεν οφείλονται μόνο σε ό,τι έγραψα αλλά ακόμη και σε σχετική αδυναμία να μαζευτούν οι....ύλες
    Κατά τα άλλα, τις δικές μου κριτικές επί της στρατηγικής που ακολούθησαν οι διάφοροι συνασπισμοί θα τις γράψω στο τέλος, αν θα μου έχει μείνει ικμάδα, και προς το παρόν θέτω το μόνο κρίσιμο ερώτημα : Θα τελειώσει αυτό το πράγμα ως τα Χριστούγεννα, ή θα ταλαιπωρούμαστε ακόμη επί πολύ?

Προεπιλογή

Κάτι ακόμη: Δική μας στρατηγική δεν είναι να ρίχνουμε όποιους είναι από πάνω. Δεν προβλέπεται λοιπόν να πέσουμε από μόνοι στο θαύμα του σάρουμαν που είναι αυτή τη στιγμή από πάνω μας. Δόγμα μας είναι τουναντίον πως εμείς θα πέσουμε σε αυτόν τον συνασπισμό που θα μας επιτεθεί πρώτος. Είναι η στρατηγική του αδύναμου αυτή: Δεν τον απασχολεί να καθορίσει τις εξελίξεις στο παγκόσμιο γίγνεσθαι, παρά ανταπαντά στις άμεσες απειλές που δέχεται. Εκ πρώτης όψεως είναι μια τοπικιστική τακτική, για κάποιους μπορεί και κοντόφθαλμη, ίσως και ακατανόητη, όμως ιστορικά (κι εμάς μας αρέσει ν'αντλούμε διδάγματα απ την ιστορία) έχει αποδειχτεί η ενδεδειγμένη γι αυτόν που είναι πιο αδύναμος απ τους άλλους.

Προεπιλογή

θαλη εισαι θεος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xeno : 26-11-11 στις 15:42
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεροντα η αναλυση ειναι πολυ απλη
    Η ζηλεια, τα απωθημενα καθως και οι ανικανοποιητες παρελθοντικες ονειρωξεις, σε συνδυασμο με την ελλειψη που παρατηρητε στο εμποριο εξαρτησιογονων ουσιων, οδηγουν το υποκειμενο σε μια αποτομη επαναφορα στην πραγματικοτητα.
    Η επαναφορα καθιστατε τοσο βιαιη που στο υποκειμενο διογκωνονται οι εσω αριστεροι νευρωνες του εγκεφαλου με αποτελεσμα την εξωτερικευση κακεντρεχειας απο το υποκειμενο. Στην περιπτωση μας η εξωτερικευση εξωτερικευετε υπο της μορφης της ρουφιανιας.
    οσο και να σφιγγεσαι, δε σου καθομαι
    gr1.beta server xeno
    1ος s1.gr xeno -=M=- Myrmidones
    1ος s3.gr wicked TDE
    1ος s4.gr Astral GnG
    1ος s5.gr xeno BG-GNG
    2ος s5.gr vicodin GnG

Προεπιλογή

και πως να πέσεις στον πρώτο βρε thou όταν αυτοί σου στέλνουν ύλες και άμυνες, γιατί κάτι αναφορές που κυκλοφορούν από εδώ και από εκεί μάλλον δεν είναι ψεύτικες. αν δεν το ξέρεις να σου στείλω κάνα δυο!! ΄

Προεπιλογή

Να στείλεις εσύ αναφορά σε μένα που τρώω 16 ωρα στο ww να μου δείξεις άμυνες άλλου συνασπισμού εντός του (ή και οπουδήποτε αλλου)? Ωραία, βάλε τις δημόσια σε παρακαλώ, εδώ, και την ίδια στιγμή υπόσχομαι να εγκαταλείψω το παιχνίδι αγαπητέ μου.

Προεπιλογή

Με αφορμή τον τίτλο του θέματος, έχω να πώ ότι πράγματι στρατοί υπάρχουν.
    Όμως η εντύπωση μου είναι πως αυτός ο σέρβερ είναι ο πιο βαρετός από όσους έχω παίξει και θεωρώ ότι δεν αξίζει να ασχοληθώ άλλο. Γι αυτό προτιμησα να διαγράψω τον λογαριασμό και να αφήσω τους καταπέλτες να σκουριάσουν στους χώρους στάθμευσης...
    Καλή υπομονή στους keepers...

Προεπιλογή

οχι...δεν ειναι αυτος ο πιο βαρετος σερβερ....δεν μπηκες στον σ4 να δεις βαρεμαρα!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι...δεν ειναι αυτος ο πιο βαρετος σερβερ....δεν μπηκες στον σ4 να δεις βαρεμαρα!
    και μπήκες στον 2 να ξεβαρεθείς;;;;

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Λεφτα υπαρχουν!!!
    By Divinus in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-13, 19:32
  2. Λεφτα υπαρχουν
    By HELFIX in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-11, 23:46
  3. υπαρχει φορουμ..