Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 125 από 125

Θέμα: Ο σέρβερ 4 δεν κοιμάται πλέον

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    προφανώς δεν κατάλαβες οτι αυτός που το οργάνωσε και το εκτέλεσε είχε συμμαχία με αυτούς που έχασαν το στρατό ... Σε διαφορετική περίπτωση θα ήταν όντως για συγχαρητήρια...Αλλά υπάρχει αυτή η μικρή λεπτομέρεια
    καλημέρα,το κατάλαβα φιλε μου,και εκεί πάει το 4,όπως και η υπογραφή μου ταιριάζει γάντι νομίζω στην συγκεκριμένη περίπτωση!
    αλλα τα χούμε δει όλα και πλέον τίποτα δεν μου κάνει εντύπωση(γενικά στη ζωή και στο παιχνίδι)
    η άποψη μου είναι
    φαινότανε εδώ και καιρό το πράγμα!
    (απορώ πως κρατάγανε την συμμαχία και οι δυο πλευρές)
    και ταιριάζει το ρητό,φοβάται ο γιάννης το θεριό και το θεριό το γιάννη.
    τώρα όσο για το σχέδιο αναμφίβολα ήτανε καλο!
    (τραβιανικα βλέποντας το)
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Λοιπον...επειδη δεν ειμαι ξενυχτης σαν και εσας (βοηθεια σας) απανταω τωρα

Εφοσον οι αρχαιοι ηταν συμμαχοι ποιος ο λογος να τον χτυπησετε???? και να το θεσω διαφορετικα και δωστε την μεγιστη προσοχη
    Ειναι γνωστο οτι αναμεσα στον συνασπισμο υπαρχει προσβαση σε ολες τις συμμαχιες και σε ολα τα φτερα τους......συνεπως υπηρχε λογαριασμος της rxl στους αρχαιους....ηταν λοιπον πολλυ δυσκολο να βγει απο την πρεσβεια αυτο το ακκ και να σταλουν επιθεσεις γνωριζοντας οτι η Μαιρ θα εβαζε αμυνες μετα θα της ζητουσαν τον λογο...και θα ακολουθουσε το μπ.......λο που βλεπαμε χτες..απλα με αλλη ''εισαγωγη''. Η αληθεια ειναι πως τωρα εξηγουνται πολλα πραγματα...δυστυχως κατα τα φαινομενα η rxl θελησε πρωτη να σπασει τα συμφωνα...μηπως επειδη πιο πριν ειχανε σπασει με vls??? μπορει..αλλα για αυτο δεν βαζω το χερι μου στην φωτια....η χαριστικη βολη ηταν το μυνημα που σταλθηκε στα φτερα χτες...ΠΟΛΛΥ ΚΑΚΩΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ TF ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝΕ???? δυστυχως αυτους δεν τους σκεφτηκε κανεις....κριμα! και για να τελειωνω αν δεν εχω να πω κατι αλλο καιριο δεν θα ξανατεθω εδω...γιατι πολλυ απλα αρχισε να πεφτει το πεπλο που σκεπαζε τον σερβερ...
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ..βασιλικη.. Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως ειπα στο μηνυμα που εγραψα πριν το υβρεολογιο του κωστα δεν το καλυπτω συμφωνω οτι ξεφυγε και μαλιστα πολυ
    ο κωστας εδω και ωρα εχει στειλει στα παιδια του καναλιου τα οποια ηταν παρον συγνωμη την θελατε δημοσια σας την δινω εκ μερους του..
    σαν μικρα παιδια ολοι μας!!!καλο ειναι να μην μιλαμε και να συνεχισουμε το παιχνιδι οσο εχει απομεινει ας μεινουν οι γνωριμιες στην τελικη αρκετα χαλαστηκαμε ολοι για ενα παιχνιδι δεν νομιζετε ?...καλο βραδι και καλη συνεχεια

kostas82/..βασιλικη..
    συμφωνω απολυτα.....εγω προσωπικα την συγνωμη του κωστα την δεχομαι τα ειπαμε και πριβε αλλα αφου βγηκε και δημοσιο μηνυμα το λεω και δημοσια......θα παρακαλουσα τα παιδια της tf να μεινουν σε αυτο το μηνυμα της βασιλικης και του κωστα και να τελειωσει εδω αυτη η συζητηση απο πλευρας μας και να μην απαντησουμε σε κανεναν αλλον.....

ας παιξουμε λοιπον λιγο και το παιχνιδι που αγαπαμε..........
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο omorfos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωστη συμμαχία ,που περιφέρεται από server ,σε server ,αλλάζοντας τακτικά ονόματα ,ενφανιζετε, παλιότερα σαν χριστιανοί rip, άλλοτε σαν σκέτο rip ,και άλλοτε σαν tf
    χρησιμοποιεί τis συμμαχίες που κάνει ,απλά σαν κουρελόχαρτα και τα σπάει μόλις νομίζει πως έχει το πάνω χέρι ...
    Εκπρόσωπος τύπου κάποιος νέος με το ψηφίο 7 στο τέλος του ονόματος του
    ονόματα δεν λέμε ,απλά γιατί είμεθα ευγενής ...

Αυτόγραφα μοιράζω κάθε σάββατο στο γκάζι

Σακη όσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεματζουλιααααα !!!!
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Liebe 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) ο νεκρομάντης που είναι oεo?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lorelei Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ, η τάξη στο φόρουμ δε σημαίνει να φιμωθεί ο κόσμος και να μη γράφει τίποτα. Αν αυτό είναι στο νέο πλαίσιο για το οποίο δεν έχουμε ενημερωθεί, τότε να το γνωρίζουμε και να μείνει μουγκό το φόρουμ μέχρι να τελειώσει ο σέρβερ
    Καλημέρα σας.
    Ο Nekromantis είναι εδώ. Όταν ο Nekromantis όμως προσπαθεί να κρατήσει σε τάξη το forum οι αντιδράσεις είναι ποικίλες. Παρόλαυτα τα ίδια άτομα τώρα μου ζητάτε prive να επέμβω.
    Μάθετε να συζητάτε και όχι να βρίζεστε

Το θέμα έκλεισε και τα περιττά μηνύματα διαγράφτηκαν/επεξεργάστηκαν

Φιλικά,
    Nekromantis

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213

Παρόμοια Θέματα

1. ο σέρβερ 5 και η κολλητή μου...
    By lizard in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-11, 19:48
  2. Να κλείσει ο σέρβερ για το πασχα...
    By punk attack in forum Αρχείο Speed 6