Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 125

Θέμα: Ο σέρβερ 4 δεν κοιμάται πλέον

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αλεπού Εμφάνιση μηνυμάτων
    ( Η ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΕΥΧΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝ ΦΑΝΕΡΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ )

Σωστά . . . . .. γιατί αν δεν οριοθετήσει ο ixydakis τις συμπεριφορά ενός λογικά σκεπτόμενου ατόμου δεν μπορεί από μόνος του να πράξει σωστά και με γνώμονα την λογική .
    Χρειάζεται να δώσει εντολή για παύση των εχθροπραξιών.Ο κακομοιρίστικος τρόπος σκέψης ξεπέρασε και αυτόν των Μεγάλων Δυνάμεων .
    Είναι αυτό που έγραψα και στην αρχή - κάποια ατομάκια που τα ξέρουν όλα και είναι παντού και πάντα έχουν ρίξει τόσο το επίπεδο που το έκαναν κατάντια .
    Αν και δε μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη για τα WW της VLS θα συμφωνήσω απόλυτα με τον paylos .

. . . Εφοσον ομως τα θαυματα ειναι ηδη στο 80 τι θα προτιμουσες να σου τα χτυπησουμε τώρα ή πρωτοχρονια? . . .

από 27 εώς 29 έχετε απεργία ?
    Η' οι αρχηγοί των Συμμαχιών με τα WW δεν μιλάνε μεταξύ τους ? Δεν μπορούσαν να συνενοηθούν σε ένα τόσο βαρετό σέρβερ να μην χτυπηθούν μεταξύ τους ?
    Έγινε σχεδόν πάντα όταν χρειάστηκε απλά εδώ το είπαμε η πραγματική κακόμοιρη ζωή βούτηξε μέσα στο game !!!!

Άιντε Μίζεροι . . . . . .

Υ.Γ : Γερά RXL , η τρικλοποδιά δεν πιάνει πάντα ! ! ! Πολλές φορές πέφτει και αυτός που την βάζει . . . . . . . .
    Στις 27 και στις 29 φιλε μου ειναι καθημερινη και επειδη οι περισσοτεροι δουλευουμε δε θα μπορουμε να στειλουμε ολοι τις επιθεσεις μας. Δηλαδη αμυνες στα ΠΘ δε στελνετε χριστουγεννα ή σταρια. Οι ναταριοι απεργουνε και δεν ερχονται? Δεν ειναι καποιος μεσα να προσεχει τα ΠΘ. Πρωτοχρονια δε θα κατσει καποιος μεσα να προσεχει? Αν θελαμε πργματικα να υπαρχει ατυπη ανακωχη επρεπε να σταματησουν και να ανακοινωσουν οτι δε κτιζουμε θαυμα αυτες τις μερες. Επισης δεν εγινε καν προταση στο φορουμ ή skype απο τις αντιπαλες πλευρες για ατυπη ανακωχη. Επειδη παντα υπαρχει καποιος που επειδη εχει παιξει ενα σερβερ νομιζει οτι τα ξερει ολα αυτο ειναι το παιχνιδι καλως ή κακώς χρονια τωρα και οποιος εχει παιξει com εκει δεν υπαρχουν ουτε χριστουγεννα ουτε πασχα. Οσον το αν η TF παει για τη νικη? Αν δεν μας ενδιεφερε δε θα παιρναμε ΠΘ. Παιζεις ενα παιχνιδι για να χαρεις αλλα και για να κερδισεις. Καλη υπομονη στις ηγεσιες των συμμαχιων που πανε για τη νικη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Asoee : 25-12-11 στις 14:05
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

Καλημέρα και χρόνια πολλα σε όλους

Δεν με πολυ ενδιαφέρει τι έγινε με τις επιθέσεις δεν έχει και τόσο ενδιαφέρον αλλα πραγματικά θα θελα να μάθω τι έγινε μεταξύ RXL και TF 1-2 μέρες πιο πριν....ενδιαφέρεται κανείς να ενημερώσει και τον απλό κοσμάκι για υπουλοβρωμιάρικες κινήσεις που κατέληξαν σε τραγική γκάφα που αλλαζει τελείως τα δεδομένα του σέρβερ?
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Περιοχή
    patra

Προεπιλογή

Και ενώ ο server είναι μίζερος, βαρετός και κοιμισμένος ο κάθε πικραμένος βγαίνει και βγάζει την χωλή του εναντίον μας σε οτιδήποτε κάνουμε. Γιατί άραγε?
    Επειδή τα έζησα και εγώ στον s1, παιδιά να σας ενημερώσω ότι της στραβής ..... τα μαλλιά της φταίνε. Τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ τότε. Αν δεν είστε ικανοί, όπως δεν ήμασταν και εμείς στον s1, ότι και να κάνουμε θα σας ενοχλεί και θα το βλέπετε ότι δεν τηρεί το fair play του παιχνιδιού.
    Εγώ από την μεριά μου να σας ευχηθώ περαστικά και ότι καλύτερο για τους επόμενους server.
    s1 - saley13
    s4 - Chrisal

Προεπιλογή

Δεν θα απαντησω σε καποια τυπακια που προσπαθουν να δειξουν οτι εχουν αδικηθει με τον ενα ή με τον αλλο τροπο , το να παραδεχεσαι μια ηττα εχει να κανει με τη παιδεια που μας διακατεχει , αυτο που εχω να πω ειναι χρονια πολλα σε ολους και φυσικα και στις οικογενειες σας!!

Οσον αφορα τωρα τις επιθεσεις μας ενα εχω να πω___ to be continued........

υγ : asoee εγω λεω να μεταφερθουμε ολοι για τις γιορτινες μερες στο σπιτι της γερμανιδας μας....

Προεπιλογή

Εγω αυτό που θα πώ είναι χρόνια πολλά σε όλους μας...!!!
    taste_frost

Προεπιλογή

Χρονια πολλα και καλες γιορτες και απο την R.X.L. ολα να μας πανε καλα.

Ενα παιχνιδι παιζουμε boys ο καθενας με τον τροπο του! Αλλοι πουλανε συμμαχους αλλοι τα βρισκουν με τους εχθρους τους και αλλοι οι καλυτεροι ισως (σαν χαρακτηρες) χτυπανε εκει που πρεπει....

καλη συνεχεια να εχουμε

ΥΓ. Πανουλη που χαθηκες ποτε θα παμε για καφε?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatnik78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα απαντησω σε καποια τυπακια που προσπαθουν να δειξουν οτι εχουν αδικηθει με τον ενα ή με τον αλλο τροπο , το να παραδεχεσαι μια ηττα εχει να κανει με τη παιδεια που μας διακατεχει , αυτο που εχω να πω ειναι χρονια πολλα σε ολους και φυσικα και στις οικογενειες σας!!
    στα τυπακια μην απαντησεις οσον αφορά την δική μου απορία όμως θα θελα να δω τι έχει να πει και η δική σας πλευρά....

και πάλι χρόνια πολλα σε όλους

Ace
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

αλκη το να ζητας να μαθεις το τι εγινε πριν απο 2 μερες δεν ειναι και πολυ αντικειμενικο εκ μερους σου.......αν θελεις να μαθεις τι εγινε καντο λιγο περισσοτερο αντικειμενικο και ρωτα να μαθεις τι εχει γινει τον τελευταιο 1 μην σου πω 2 μηνες μεταξυ των 2 συμμαχιων.....

τοτε εγω προσωπικα θα σου απαντησω και ας μην ανηκω σε καποια ηγεσια......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο babs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρονια πολλα και καλες γιορτες και απο την R.X.L. ολα να μας πανε καλα.

Ενα παιχνιδι παιζουμε boys ο καθενας με τον τροπο του! Αλλοι πουλανε συμμαχους αλλοι τα βρισκουν με τους εχθρους τους και αλλοι οι καλυτεροι ισως (σαν χαρακτηρες) χτυπανε εκει που πρεπει....

καλη συνεχεια να εχουμε

ΥΓ. Πανουλη που χαθηκες ποτε θα παμε για καφε?

Μπάμπη εδω τριγύρω ειμαι όπως πάντα...

Για καφε όποτε θες man, αλλωστε εδω και 5-6 μηνες το προτεινω συνεχως ..
    Τ’ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλκη το να ζητας να μαθεις το τι εγινε πριν απο 2 μερες δεν ειναι και πολυ αντικειμενικο εκ μερους σου.......αν θελεις να μαθεις τι εγινε καντο λιγο περισσοτερο αντικειμενικο και ρωτα να μαθεις τι εχει γινει τον τελευταιο 1 μην σου πω 2 μηνες μεταξυ των 2 συμμαχιων.....

τοτε εγω προσωπικα θα σου απαντησω και ας μην ανηκω σε καποια ηγεσια......
    σταμάτα να μας μπερδεύεις!!! Πάνος εδώ

ας είναι ας ακουσουμε ολη την ιστορία τότες.....
    ~fear of the dark~

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ο σέρβερ 5 και η κολλητή μου...
    By lizard in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-11, 19:48
  2. Να κλείσει ο σέρβερ για το πασχα...
    By punk attack in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 5