Σελίδα 7 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 125

Θέμα: Ο σέρβερ 4 δεν κοιμάται πλέον

Προεπιλογή

άσχετο αλλα για τις κοινές επιθέσεις δεν ξέρω τι λέτε αυτο που ξέρω είναι οτι ο λογαριασμός μου έχει δεχτεί ουκ ολίγες φορές επιθέσεις απο tf κ rxl παράλληλα....μάλιστα σε μια απο αυτές έχασα και τις μικρές μπότες απο παίχτη της rxl και 5 λεπτά αργότερα σκαγανε και επιθέσεις απο mop, beatnik κ άλλους .......ισως δεν υπήρχε συννενόηση κ απλα να έτυχε αλλα οταν συμβαίνει πάνω απο 2 φορές μηπως δεν είναι σύμπτωση???

Ace
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    άσχετο αλλα για τις κοινές επιθέσεις δεν ξέρω τι λέτε αυτο που ξέρω είναι οτι ο λογαριασμός μου έχει δεχτεί ουκ ολίγες φορές επιθέσεις απο tf κ rxl παράλληλα....μάλιστα σε μια απο αυτές έχασα και τις μικρές μπότες απο παίχτη της rxl και 5 λεπτά αργότερα σκαγανε και επιθέσεις απο mop, beatnik κ άλλους .......ισως δεν υπήρχε συννενόηση κ απλα να έτυχε αλλα οταν συμβαίνει πάνω απο 2 φορές μηπως δεν είναι σύμπτωση???

Ace
    oxi δεν ειναι συμπτωση.......οι επιθεσεις ομως δεν ηταν κοινες.....σαν οργανωση συμμαχιας....οπως ειπα και ποιο πανω εγω προσωπικα ειχα δεχτει αμυνες απο 3 ατομα της rxl ειχα καθαρισει αντικειμενα για 3 ατομα τις rxl και ειχα και σιττερ 2 ατομα τις rxl.....ενας απο αυτους τους 3 λοιπον ηταν αυτος που πηρε και το αντικειμενο......αν θυμαμαι καλα σου εκανε fake αρκετες μερες κατι που δειχνει οτι δεν υπηρχε συνενοηση.......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Περιοχή
    πτολεμαιδα

Προεπιλογή

επιθεσεις και μαλιστα οι fake ηταν κοινες γιατι εδεινε η lorelei στοχους με ωρες και εβγαινε κυκλικο
    οσες φορες εστελνα τις δεχωμουν και πισω καποιες φορες και μαλιστα εσεις ειπατε αφου δεν συμμετεχουμε σε κανονικες να συμμετεχουμε εστω σε fake γιατι εμεις ειχαμε θεματα με αλλες συμμαχιες

Προεπιλογή

δεν μπορω να ξερω για τις fake αφου δεν ημουν στην ηγεσια.......μπορω να ξερω ομως για το σκεπτικο του κλεψιματος του αντικειμενου και για τον σχεδιασμο του λογο των σχεσεων μου με τα παιδια.....και το θεμα ειναι οτι αυτη η κλοπη δεν ηταν οργανωμενη απο καμια ΗΓΕΣΙΑ και ηταν μεμονομενη κινηση των παιδιων.......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    oxi δεν ειναι συμπτωση.......οι επιθεσεις ομως δεν ηταν κοινες.....σαν οργανωση συμμαχιας....οπως ειπα και ποιο πανω εγω προσωπικα ειχα δεχτει αμυνες απο 3 ατομα της rxl ειχα καθαρισει αντικειμενα για 3 ατομα τις rxl και ειχα και σιττερ 2 ατομα τις rxl.....ενας απο αυτους τους 3 λοιπον ηταν αυτος που πηρε και το αντικειμενο......αν θυμαμαι καλα σου εκανε fake αρκετες μερες κατι που δειχνει οτι δεν υπηρχε συνενοηση.......
    οχι με μια επίθεση το πήρε οι αλλες fakes ήταν παλιότερα οσο είχα την μοναδική σύγχηση..... αν μου κανανε fakes απο πριν θα το χα αλλάξει εκείνη την μέρα έγραφα μηχανική κ ειχα εξέταση εργαστηρίου πέρασα κανα 10ωρο στην σχολή ( ναι ναι κάψιμο το ξέρω ) ήταν να το πάρει ο shark το αντικείμενο αλλα οταν μπήκα να συννενοηθούμε ήταν 5 λεπτα πριν σκάσει η επίθεση και έτσι χάθηκε και το αντικείμενο......
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι με μια επίθεση το πήρε οι αλλες fakes ήταν παλιότερα οσο είχα την μοναδική σύγχηση..... αν μου κανανε fakes απο πριν θα το χα αλλάξει εκείνη την μέρα έγραφα μηχανική κ ειχα εξέταση εργαστηρίου πέρασα κανα 10ωρο στην σχολή ( ναι ναι κάψιμο το ξέρω ) ήταν να το πάρει ο shark το αντικείμενο αλλα οταν μπήκα να συννενοηθούμε ήταν 5 λεπτα πριν σκάσει η επίθεση και έτσι χάθηκε και το αντικείμενο......
    αυτα εχουν οι καλοι μαθητες....:P δικη μου λαθος διατυπωση ενοουσα πως σου ειχε κανει και αλλες fake πιο παλια το σκεπτικο του ηταν πως και αυτη θα την περναγες για fake ηταν και τυχερος ελειπες απο το pc και το πηρε....το θεμα ομως ειναι αυτο που λεω πως δεν υπηρχε συνεργασια συμμαχιων για την κατακτηση του αντικειμενου.......

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

@omorfos
    dimath βοηθειααααααα με λενε EEX αυτο ειναι προσβολη παρτο πισω τωρα.
    1ον τι σχεση εχει η ΕΕΧ-RIP του δευτερου s1 με την RIP του 3ου s1 και τη με την TF του 3ου s4?
    Γιατι δε θα μπορεις να την απαντησεις στου απανταω εγω ΚΑΜΙΑ! Μονο ενα ατομο εχει η ΕΕΧ-ΡΙP με τη ΤF και η ΡΙP με την TF αντε 6. Δεν νομιζω οτι αυτο υποδεικνυει κατι.
    @alkiviadis
    Σου ειπα και στο skype δεν ασχολουμε με τα προφιλ των συμμαχιων μου ουτε καν τα μεταλλια δε βαζω και δεν με ενδιαφερει να τα βαλλω εχω noobaκια στη συμμαχια που το κανουνε. Επισης δεν ειχαμε αφοτου σπασαμε με RXL VLS ουτε συμφωνο επιθεσης το οποιο θελει αποδοχη απο μια απο τις 2 συμμαχιες για να ισχυει. Τελος αν δεις στη περιγραφη μας borthers in arms ακομα θεωρειται συμμαχια η οποια δεν υπαρχει GRE αρα αυτο που λες δεν ισχυει απλως βαριομαστε να φτιαξουμε τη περιγραφη μας. Επειδη πριν 2-3 μηνες την ειχα φτιαξει δεν παει να πει οτι ισχυει και σημερα οπως υπαρχει ακομα και μηνυμα για στρατολογηση και σε ποιον να μιλανε
    @vicky..
    Οποιος απειλει οτι θα φερει γραμματα με αιματα και δωρακια ενω ειμαστε "συμμαχοι" αυτα παθαινει. Οποιος συνομιλει και λεει σε αρχηγο των ΑΡΧΑΙΩΝ τι θα κανουμε με τους TF 3 μηνες πριν και οτι αν σπασει ο αρχηγος η συμμαχια διαλυετε αυτα παθαινει. Οποιος χαλαει συμμαχιες και μετα παει και τους σπαει χωρις καν να ενδιαφερθει αν οι αλλοι ειναι συμμαχοι ακομα αυτα παθαινει. Οποιος παραδεχεται σε 3 διαφορετικα ατομα γραπτα οτι εχει λογαριασμο στους VLS και βλεπει και μαλιστα κανει hammer και οι VLS δεν εχουν θεμα και το γνωριζουνε αυτα παθαινει. Οποιος λεει σε room τους οτι τους TF δε τους θεωρει συμμαχους και συντομα θα σπασει μαζι τους αυτα παθαινει. Οποιος γραφει οτι με τους VLS εχουν κρυφη συμμαχια και για αυτο δε χτυπιουντε αυτα παθαινει.
    Μερικες απαντησεις
    1. Τη μοιρα της την αποφασισαμε και εγινε συμβουλιο και κριθηκε αθωα.
    2. Δεν με νοιαζει ποιος εδωσε την αναφορα ουτε ψαχνομε για αυτο πιστεψε με εχω πολυ καλυτερα πραγματα να κανω
    3. Δε θελαμε να φαμε το στρατο του noumac αλλα απο πισω ερχοτανε ο kostas29 αν ηταν καποιος αλλος απο πισω αυτο δε θα ειχε γινει.
    4. Αν καποιος δεν εχει καν τη νοημοσυνη να καταλαβει τι ειναι αυτο που λεει, δηλαδη να υπαρχει spy σε αντιπαλη συμμαχια "συμμαχου" και μαλιστα ο αντιπαλος να το γνωριζει και να μην εχει κανενα θεμα, τοτε αυτο ειναι προβλημα του οχι δικο μου. Τωρα αν το πεις σε 100 ασχετα ατομα που δεν εχουν παιξει τραβιαν απλως εχουν λιγο μυαλο θα καταλαβεις οτι αυτο λεγεται οτι τα εχεις κανει πλακακια με τον αντιπαλο. Τωρα αν ο ιδιος τα ελεγε για πλακα ,κατι που δεν το νομιζω γιατι τα ελεγε απο 1 νοεμβριου μεχρι 15 δεκεμβριου αυτα και μαλιστα σε 3 διαφορετικα ατομα της ηγεσιας της TF, οι κακογουστες πλακες εχουν και κακο τελος.
    5. Οσον αφορα το υβραιολογιο στο skype μην ανησυχεις και υπαρχει η διωξη ηλεκτρονικου εγληματος για αυτο που ειναι αρμοδια να κρινει αν αυτο θεωρειτε παρανομο ή οχι και συντομα θα εχετε νεα της ειναι κλειστη λογω χριστουγεννων.
    6. Ξεχασα η περιοχη σας δεν ειναι στο 0|-21 αλλα στο 100|100 ειναι πιο κοντα αυτη η περιοχη ειδικα οταν τα θαυματα απεχουν μολις 30 τετραγωνα και δε θελατε να παρετε στις συνομιλιες που ειχαμε για ΠΘ το 11|6 γιατι λεγατε ειναι πολυ κοντα σε VLS και δε θα αντεξουμε.
    7. Οταν περνετε ενα παικτη ο οποιος ανηκε σε πρωην συμμαχο και σας λεει οτι δεν εχει θεμα ας τον παρετε αλλα θελει το αντικειμενο πισω το οποιο ουτε καν εστειλε στρατο να το παρει απλως εστειλε ηρωα τοτε δεν υπαρχει θεμα. Ο zouli84 τον εδινε για σπασιμο με πολυ μεγαλη ευκολια και μαλιστα ελεγε τον πεταμε αμεσως αν πεταξετε το δικο σας και κανονιστε εσεις αυτον και εμεις τον αλλον. Φυσικα εμεις δε σας ειπαμε να μη το παρετε το αντικειμενο ζητουσαμε και αυτο γιατι μας ανηκε. Οταν ομως μου λετε δεν εχετε προσβαση στο λογαριασμο και οτι ολη η ηγεσια θα λειπει σαββατοκυριακο και οτι κανεις δε θα ειναι μεσα ακομα στο λογαριασμο ουτε ο ιδιος τοτε ακομα και στημενο να μην ηταν και να το εχανε μπορει να το περνανε οι VLS με επιθεσεις.
    8. Δεν ασχολιομαι καν με τα χωρια που εχει ο αλλος αλλα με το τι στρατο εχει. Αλλοι κανουν κρα και φωναζουν να μπουνε ολοι μεσα σε μια για να μη πεσει καταταξη η συμμαχια τους.
    9. Το να λες οτι δεν παω για τη νικη προς τα εξω και οτι παιζω για την εμπειρια και στα room σου να λες παμε να κερδισουμε και 2 εβδομαδες μεινανε ακομα ειναι πολυ εξυπνο. Πρωτον γιατι αν δεν κερδισεις λες δεν ειπα οτι πηγαινα ποτε για τη νικη και δευτερον γιατι αν κερδισεις θα πεις ειδατε που να ειχαμε και στοχο να κερδισουμε τι θα καναμε.
    10. Οταν εχεις ατομα απο τη συμμαχια σου που χαιρονται οτι στουκαραν 2 μελη της αρχηγιας σου και λεει "οι μ@κ@κες ειδατε τι παθανε παλι? Στειλανε ολοκληρο hammer με 2 sec διαφορα για να παρουν ενα απλο χωριο στο κεντρο" τοτε εχεις θεματακια πολλα στη συμμαχια σου.
    Ελπιζω να καλυψα με τις απαντησεις μου.
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλα

για να τελειώνουμε με διάφορα που γράφονται εκ του πονηρού, προσπαθώντας να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα, αναγκάζομαι να γράψω δυο γραμμές για να ξεκαθαρίσω εκ μέρους της VLS ότι ουδέποτε ο αρχηγός της RXL είτε οποισδήποτε παίκτης της RXL ή κάποιου wing της συμμαχίας αυτής ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ λογαριασμό ούτε πρόσβαση σε λογαριασμό της συμμαχίας μας.

Αντίθετα, "φίλοι" της TF είχαν και έχουν πρόσβαση σε λογαριασμούς κάποιων wings μας και πρόσβαση σε κάποια κανάλια στο skype. Μας είναι γνωστοί.

Και πάλι πολλές ευχές για όλους

Mιχάλης / Tuisto

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michalis Εμφάνιση μηνυμάτων

για να τελειώνουμε με διάφορα που γράφονται εκ του πονηρού, προσπαθώντας να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα, αναγκάζομαι να γράψω δυο γραμμές για να ξεκαθαρίσω εκ μέρους της VLS ότι ουδέποτε ο αρχηγός της RXL είτε οποισδήποτε παίκτης της RXL ή κάποιου wing της συμμαχίας αυτής ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ λογαριασμό ούτε πρόσβαση σε λογαριασμό της συμμαχίας μας.

Αντίθετα, "φίλοι" της TF είχαν και έχουν πρόσβαση σε λογαριασμούς κάποιων wings μας και πρόσβαση σε κάποια κανάλια στο skype. Μας είναι γνωστοί.

Mιχάλης / Tuisto
    Αυτο μπορεις να πεις στο Κωστα ο ιδιος το ελεγε και με καμαρι κι ολας απο 1 νοεμβριου μεχρι 15 δεκεβριου. Ο ιδιος το ειπε δε το κατηγορησα εγω οτι εχει. Τωρα αν το εκανε για πλακα ή οχι δε γνωριζω. Οι πλακες ομως κατα τη γνωμη μου δε κρατανε 1,5 μηνα. Οποτε δε λεω ανακριβιες ουτε θεωρω κατι αδικαιολογητα και προσπαθω να δικαιολογηθω. Αν δε πιστευεις τα λεγομενα μου μπορω να στα δειξω μεσω skype γιατι εδω απαγορευονται ρητα απο το forum. Αν καποιος εθιξε η κατηγορησε τη VLS σιγουρα δεν ειμαι εγω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Asoee : 26-12-11 στις 21:07
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michalis Εμφάνιση μηνυμάτων

Mιχάλης / Tuisto
    μιχαλη καλησπερα.....ποτε δεν γραφω κατι εκ του πονηρου χωρις να υπαρχει και διασταυρωση και απο τις 2 πλευρες.......απο την μια ο αρχηγος της rxl το ειχε πει 3 4 φορες και απο την αλλη μας το επιβαιβεωσε δικο σας ατομο που το σεβομαι απεριοριστα και που αν εισαι ο μιχαλης που νομιζω το σεβεσαι και εσυ εξισου......

Σελίδα 7 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ο σέρβερ 5 και η κολλητή μου...
    By lizard in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-11, 19:48
  2. Να κλείσει ο σέρβερ για το πασχα...
    By punk attack in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-11, 12:53