Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Αχ πόσο δίκιο είχα

Προεπιλογή Αχ πόσο δίκιο είχα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων

RLX εδω συμφωνω τα παιδια θα νικησουν και ας μην εχουν και την μεγαλυτερη εμπειρια...συμμαχοι μας ειναι και θα χαρουμε για αυτους οπως θα χαιρομασταν και για εμας.....και για να μην ξεχνιομαστε ειναι συμμαχοι μας γιατι βαρεθηκαν την ειρωνια και τον μη σεβασμο απο καποιους.....

Μάλλον Δημήτρη θα βάλουμε φωτιά εδώ στο forum

Το ποιος σεβάστηκε ποιον είναι μεγάλη κουβέντα, άπλα επειδή και εγώ απείχα από τα διοικητικά και όταν γύρισα είδα έναν συνασπισμό διαλυμένο ( Παρολου που ήμουνα ένας εκ τον οργανωτών αυτού του συνασπισμού ), σου θυμίζω την εποχή που ήμασταν όλοι συμφωνεί και μιλάω ιδικά για της συμμαχίες μας TF - VLS στης κουβεντούλες που κάναμε της προσωπικές ( δεν αναφέρομε σε εσένα ) που τους είχαν κάποιοι τους σημερινούς RXL από την πλευρά τον TF

Σέβομαι την προσωπική σου άποψη, άλλα δεν είναι και η αλήθεια!!!!! Αν εμείς συνεχίζαμε ενεργά και όχι έτσι όπως παίζουμε, και συμφωνούσαμε στην ( δικιά σας σκέψη, μετά τα αντικείμενα να καθαρίζαμε και να μέναμε μόνες η δυο συμμαχίες ) Τώρα δεν θα έλεγες εσύ και πολύ άλλοι αυτά που έγραψες για τους RXL (είναι κάτι που το έχω επισημάνει από τότε που δεν τους θέλανε αρκετοί από την συμμαχία σου και τους είχαται για πρωινό ) Παιδιά συνεχίστε έτσι όπως ξέρετε, και να παραμείνετε έτσι στο παιχνίδι

Πάντως επαναλαμβάνω καλύτερα αυτοί πάρα οι TF και ας λες ότι ήσαστε συνασπισμός, υπάρχει μια διάφορα και νομίζω οτι θα είναι και στο μόνο που θα συμφωνήσεις και εσύ ,ότι τον συνασπισμό δεν τον θυμάται κάνεις ενώ την συμμαχία την θυμούνται όλοι

Καλή συνέχεια να είσαι καλά !!!!!!

Αυτό είναι ένας διάλογος μου με το αξιότιμο συμπαίκτη Δημήτρη
    Όταν μίλάγε ήταν στα διοικητικά της TF αλλά δεν υπολόγιζε καλά τους προέδρους αυτής της συμμαχίας ( συγχαρητήρια στον πρόεδρο –να )

Αγαπητή ( R X L ) σας είχα ενημερώσει για το τι θα γίνει με τον συνασπισμό όπου ανήκατε !!!!!!!!
    Πατάτε τα κουμπάκια 3-3 να τελειώσουμε το server και την επομένη φορά να προσέχετε τους συμμάχους εκτός και αν θέλετε να έχετε φίδια πλάι σας
    Προχώρα να το σηκώσουμε να πάμε για πρωτοχρονιά και οτι θες μιλα !!!!!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexandrost : 28-12-11 στις 11:26
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Το avatar του χρήστη Piomeno_Alogo
    Περιοχή
    Λάρισα

Προεπιλογή

Τρία πουλάκια κάθονταν...
    Πρώτη φορά σε είδα παιδί,και στη ζωή μου έβαλες χρώμα βυσσινί
    Μεγάλωσα στο πέταλο,μνήμες και όνειρα αρχίζουν από δω
    ΑΕΛΑΡΑ είσαι μοναδική,τι να μας πούνε όλοι αυτοί
    Ζήσαμε Γ' Εθνική,μα πάντα ήμασταν μαζί
    Για μια ζωή μαζί,πάντα μαζί