Σελίδα 29 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 19272829
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 281 έως 289 από 289

Θέμα: Artifacts - Συζήτηση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν κατάλαβες: σας κατατασω στους συμπαθητικους του σερβερ..... αφου σας πιεζουν οι τιγρεις και δεν βγαζετε αχνα(στο φορουμ)
    Εδώ ήρθαμε να παίξουμε και όχι να ξεκατινιαζόμαστε στα φόρουμ , απλά δεν τους ακολουθούμε.
    Αυτό το θέμα έχει χαβαλέ και γιαυτό γράφω,όσο για το παιχνίδι..όλα θα φανούν εκεί,το να καθόμαστε να λέμε εδώ θα σας κάνουμε κ τι σας κάναμε..δεν σου δίνει παραπάνω χρυσό για να παίξεις ούτε παραπάνω κάτας για να ρίξεις.
    Παρόλα αυτά δεν μας θεωρούν και πολλοί συμπαθητικούς γιαυτό εξεπλάγην και μας χαλάς όντως τη φήμη.Για ένα όνομα παλέψαμε τόσα χρόνια και πάς να μας το λερώσεις.
    ZEITGEIST MOVEMENT

Προεπιλογή

Απο σημερα το πρωι κανουμε διαιτα , οι αντιπαλοι θα παχυνουν να σαι καλα ρε mpixtis (ονομα και πραμα οπως φαινεται)
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

Επειδή πολλά ακούγονται για την ΑοΕ τις τελευταίες μέρες, και μιας και, δεν συνηθίζω (ούτε μου αρέσει) να κρατάω μυστικά, αποφάσισα να γράψω αυτό το μήνυμα, αναλύοντας την πορεία της ΑοΕ, στο 1ο μισό του server......
    δεν σχολιαζω την παραπανωπρότασηαλλα αυτα που ακολουθουνε......
    συμφωνα με τα γραφομενα ανακεφαλαιώνω
    1 ΣΑΣ και ΑοΕ συμφωνούνε να κάνουνε υπερσυμμαχια (και εχουν για ενα ορισμένο χρονικο διάστημα ατυπα)πριν ακομα ξεκινησει ο σερβερ και ενω γνωρίζουνε οτι δεν θα κατεβουν οι Σαιντς . επιπλεον πανω κατω τις συμμαχιες που θα κατεβουν τις γνωριζουν.
    2 Οι ΣΑΣ θέλουν συμμαχια με κπρ μετά το σπασιμο με τους ΑοΕ (ισως και ταυτόχρονα) μαλλον θα αισθανόταν ανασφάλεια.
    3ΑοΕ και ΤΓΡ εχουν για μεγάλο διάστημα άτυπη συμφωνία και χαλάει γιατί το θέλησαν οι τγρ.
    .....και δεν απευθυνομε μονο στον νεκρομαντη αλλα σε ολες τις συμμαχιες που εμπλεκοντε.
    Καταλαβένετε οτι ολα αυτα τα οφείλεται σε μενα (για τα σπασιματα μεταξυ σας λεω). Κανω μαγικα.

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ σασ (θα σας εφτυνα αλλα απαγορεύεται απαγορεύεται)Σαν δεν ντρεπεστε Σασακια να μαγειρευεται το σερβερ, και σας ειχα για μάγκες που πάτε μόνοι σας. φυσικα πατε μόνοι σας αφου τους δηλητηριάσατε όλους με την μαγειρική σας
    Ρε νεκρομάντη μηπως σε χαλάει το τράβιαν... στην ιστορία σου εχεις μαλώσει με 500 διαφορετικους "φίλους σου" εχεις χαλαστει με άλλους πεντακοσιους ποιο μπροστα και εχεις ρίξει και μπινελικια.... πρέπει να γυρίσεις ως στρατιώτης απλος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 11-01-12 στις 23:35
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Αγαπητε Μπαμιατζη επιβεβαιωνεις τα λογια μου, οτι ο μοναδικος σκοπος της αναρτησης αυτου του σχολιου απο το Νεκρομαντη, ηταν μια προπαγανδα εις βαρος των SAS και ενας τροπος να αλλαξει το θεμα απο την ατυπη συμμαχια του με τους TGR και να ο μεταφερει στους SAS. Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι TGR και AoE μετα απο την παραδοχη (γιατι ο κοσμος το χε τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι), πεταξαν αυτο το θεματακι και μετα εξαφανιστηκαν απο το φορουμ
    Απο μια αναλυση που αφορα την ΑοΕ, εβγαλες συμπεραματα κατα τα 2/3 για τους SAS και επετρεψε μου λανθασμενα, ακομα και συμφωνα με τα λεγομενα του Νεκρομαντη....
    Να εξηγησω γιατι, ενα ενα
    1 ΣΑΣ και ΑοΕ συμφωνούνε να κάνουνε υπερσυμμαχια (και εχουν για ενα ορισμένο χρονικο διάστημα ατυπα)πριν ακομα ξεκινησει ο σερβερ και ενω γνωρίζουνε οτι δεν θα κατεβουν οι Σαιντς . επιπλεον πανω κατω τις συμμαχιες που θα κατεβουν τις γνωριζουν.
    1. Ο ορισμενος χρονος που αναφερεις ειναι μονο μια εβδομαδα, (απο 12/9 εως 20/9) συμφωνα και με τον Νεκρομαντη αλλα και συμφωνα με τον getter οπου ο renosteogr μεταπηδησε στους SAS. Την πρωτη εβδομαδα δηλαδη που υπαρχει προστασια και δεν επιτρεπονται τα αττακ. Συμμαχια για το π....ο δηλαδη
    http://www.gettertools.com/ts2.travi.../97-renosteogr
    Με τον Ρένο λοιπόν, όταν κατεβάσαμε την ΑοΕ, κάναμε μια συμφωνία. Μερικά άτομα που δεν συμπαθούσα εγώ, και μερικά που δεν συμπαθούσε αυτός, δεν θα έμπαιναν στην συμμαχία. Στην πορεία όμως, και πιο συγκεκριμένα στο τέλος της 1ης εβδομάδας, ανακάλυψα ότι στην συμμαχία .........................
    Μίλησα λοιπόν με dimio, montana, και scaner (μόλις είχε επιστρέψει) και μου είπαν όλα κομπλέ, δεν υπάρχει πρόβλημα. Μια ημέρα μετά όμως, μου ανέφεραν οτι η συμφωνία σπάει, γιατί λέει ότι την είχαν κάνει με τον Ρένο και όχι με εμένα ! (κάτι που δεν ισχύει, πρώτα με εμένα μίλησαν και μετά είχε μπει στις συνομιλίες ο Ρένος). Ίσως το έκαναν γιατί θεώρησαν ότι με την φυγή των παιδιών η ΑοΕ τέλειωσε, ίσως για κάποιον άλλον λόγο. δεν μπορώ να το γνωρίζω.
    Όταν λοιπόν μου ανακοινώθηκε αυτό από τον Scaner, ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που έβρισα από τα νεύρα μου για την προδοσία.
    Η συμμαχια, αν και εφοσον υπηρχε, εσπασε με αποφαση της SAS μετα την 1η εβδομαδα και οταν εληξε η περιοδος της προστασιας. Αρα για τι συμμαχια μιλαμε????

2 Οι ΣΑΣ θέλουν συμμαχια με κπρ μετά το σπασιμο με τους ΑοΕ (ισως και ταυτόχρονα) μαλλον θα αισθανόταν ανασφάλεια.
    Αυτο παλι που λες ειναι ακυρο. Αυτο ηταν μια φημη που εβγαλε η ΤGR στο φορουμ, μετα απο την αποτυχια της στα αντικειμενα και φυσικα οχι μονο δεν επιβεβαβαιωθηκε, αλλα φανηκε οτι καθαρα προπαγανδα απο αυτους.
    Ο Νεκρομαντης αναφερει οχι οτι οι SAS θελουν συμμαχια με τους KPR αλλα οτι ελεγαν οτι οι ΑοΕ παρακαλαγανε τους KPR.

Μια ημέρα μετά (ή και την ίδια ημέρα, δεν θυμάμαι) μου είπαν ότι οι SAS έλεγαν μεταξύ τους, ότι μετά το σπάσιμο της συμμαχίας, παρακαλάγαμε τους KPR για συμφωνία. (?????) Κάπου εδώ τέλειωσε το 1ο σκέλος της αφήγησης μου, και προχωράω στο 2ο.
    Kαπου τα μπερδεψες, οπως ηθελε να πετυχει και ο Νεκρομαντης για να ξεπεραστει το 3ο κομματι που βγηκε στο φως και ηταν

3ΑοΕ και ΤΓΡ εχουν για μεγάλο διάστημα άτυπη συμφωνία και χαλάει γιατί το θέλησαν οι τγρ.
    .....και δεν απευθυνομε μονο στον νεκρομαντη αλλα σε ολες τις συμμαχιες που εμπλεκοντε.
    Η ατυπη συμμαχια τους για πολλους μηνες με τους TGR που παροτι συμμαχουν με ενα αλλο τεταρτημοριο δηλωνουν οτι δεν πανε για το σερβερ

Η προπαγανδα σε ολο της το μεγαλειο
    Δεν το περιμενα απο εσενα να πεσεις μεσα σε αυτη τη παγιδα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 12-01-12 στις 00:12

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο μια αναλυση που αφορα την ΑοΕ, εβγαλες συμπεραματα κατα τα 2/3 για τους SAS και επετρεψε μου λανθασμενα, ακομα και συμφωνα με τα λεγομενα του Νεκρομαντη.... kata 1/3 εβγαλα λανθασμενα (επίτηδες)
    Να εξηγησω γιατι, ενα ενα

1. Ο ορισμενος χρονος που αναφερεις ειναι μονο μια εβδομαδα, (απο 12/9 εως 20/9) συμφωνα και με τον Νεκρομαντη αλλα και συμφωνα με τον getter οπου ο renosteogr μεταπηδησε στους SAS. Την πρωτη εβδομαδα δηλαδη που υπαρχει προστασια και δεν επιτρεπονται τα αττακ. Συμμαχια για το π....ο δηλαδη
    http://www.gettertools.com/ts2.travi.../97-renosteogr

Η συμμαχια, αν και εφοσον υπηρχε, εσπασε με αποφαση της SAS μετα την 1η εβδομαδα και οταν εληξε η περιοδος της προστασιας. Αρα για τι συμμαχια μιλαμε???? Για αυτην που θα υπηρχε αν δεν χαλουσε η συμμαχια, δηλαδη αν δεν υπήρχε εγωισμός και η γιαγια μου δεν ειχε καρούλια. Δεν εχει σημασια αν τελικα δεν υπηρχε συμμαχια σημμασια έχουν οι προθέσεις

Αυτο παλι που λες ειναι ακυρο. Αυτο ηταν μια φημη που εβγαλε η ΤGR στο φορουμ, μετα απο την αποτυχια της στα αντικειμενα και φυσικα οχι μονο δεν επιβεβαβαιωθηκε, αλλα φανηκε οτι καθαρα προπαγανδα απο αυτους.

ετσι είναι οπως τα λες, ευτυχώς δεν απαγορεύονται οι προπαγάνδες και ολα ειναι μέσα στο παιχνίδι
    Ο Νεκρομαντης αναφερει οχι οτι οι SAS θελουν συμμαχια με τους KPR αλλα οτι ελεγαν οτι οι ΑοΕ παρακαλαγανε τους KPR.
    οχι ο νεκρομάντης ανέφερε οτι οι σασ λέγανε (οι κατάσκοποι του είπανε οτι ετσι λεγανε )οτι η ΑοΕ παρακαλάει για συμμαχια τους κπρ. Και εδω έρχετε το ερώτημα πως οι ΣΑΣ ξέρανε οτι οι ΑοΕ παρακαλάνε τους ΚΠΡ, αφού ο νεκρομάντης πήρε το ζαράτε για ν αμιλήσουνε για γκομενάκια???? Μήπως το υπέθεσαν(ο νεκρομάντης σαν παλια καραβανα(αλλο ηθελα να γραψω) ειπε στο ζαρατε να βγουνε για γκομενακια μπς και μεσα στο μεθυση(αλλο ηθελα να γραψω) τον έπειθε για συνεργασια. Οι σασ που ειχαν κοριο στο τηλέφωνω του νεκρομάντη κατάλαβαν το πονηρο σχέδιο του νεκρομάντη και ρίξανε τα δικα τους γκομενακια.... εχει και συνέχεια αλλα δεν την γράφω

Kαπου τα μπερδεψες, οπως ηθελε να πετυχει και ο Νεκρομαντης για να ξεπεραστει το 3ο κομματι που βγηκε στο φως και ηταν

κάπου τα μπέρδεψα αλλα όχι οπως ήθελε να πετύχει ο νεκρομάντης

Δεν το περιμενα απο εσενα να πεσεις μεσα σε αυτη τη παγιδα ουδείς ασφαλτος
    Εγώ περιμένω πότε θα πέσεις εσυ στις δικές μου τις παγίδες καθότη γαλάτης
    λες τον νεκρομάντη ψεύτη?
    μπορει να ειναι οτιδήποτε ο νεκρομάντης δεν ειναι ομως ψευτης. μπορει να λέι την μιση άλήθεια, μπορει να μην την λεει καθόλου αλλα ψεύτης δεν ειναι.

Νεκρομάντη η κατηγορια οτι εισαι ψευτης και προπαγανδιστης σηκώνει μπαν δια παντος απο όλα τα φόρουμ του ίντερνετ και επιπλέον και για την άλλη ζωη. αν ειναι ινδουιστης για όλες τις υπόλοιπες. ποτε φόρουμ στο Γύπα δεν μπορούμε να προπαγανδίσουμε βρε παιδί μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 12-01-12 στις 00:40
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Αυτο που καταλαβαινω, στην τελικη, ειναι οτι οι ΑοΕ δεν αισθανονται δυνατοι να πορευτουν μονοι τους στο σερβερ.
    Αρχικα προσπαθουν να ψωνισουν συμμαχια με τους θεωρητικα δυνατοτερους SAS. Δεν τους καθεται, γιατι διπλωματικα μπορει στην αρχη του σερβερ να αφηνεις ανοικτες πορτες, αλλα στην πραξη οταν χαλας αμεσως μια συμμαχια δειχνεις οτι δεν εχεις σκοπο να τακιμιασεις με κανεναν. Χαλιουνται ασχημα.
    Στη συνεχεια πανε στο θεωρητικα 2ο σε δυναμικοτητα τους TGR.Μετα απο κατι μηνες τρωνε και απο εκει πορτα. Χαλιουνται παλι ασχημα.
    Τωρα ποιος εχει σειρα?
    Ποιος ειναι θεωρητικα ο 3ος σε δυναμικοτητα?
    Γιατι δεν φαινεται να αισθανονται δυνατοι να πανε μονοι.........
    Εγω δεν λεω ποιος, γιατι θα βγει παλι παικτης των AoE να με κατηγορησει και να αλλαξει το θεμα σε κατι αλλο

Προεπιλογή

Ασε που με ξεπέρασε και στα πόστ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι TGR και AoE μετα απο την παραδοχη (γιατι ο κοσμος το χε τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι), πεταξαν αυτο το θεματακι και μετα εξαφανιστηκαν απο το φορουμ
    Οι ΑοΕ σταμάτησαν να γράφουν στο forum, και δεν θα ξανά γράψουν, γιατί δεν σε θεωρούν άξιο λόγου. Πες τα δικά σου, όπως είπε από πάνω και ένας Αλέκος, μόνος σου μιλάς πλέον. Οι άλλοι από κάτω απλά σε κοροιδεύουν.
    Τελευταίο μας post που ασχολήθηκαμε με εσένα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 12-01-12 στις 08:54

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ΑοΕ σταμάτησαν να γράφουν στο forum, και δεν θα ξανά γράψουν, γιατί δεν σε θεωρούν άξιο λόγου. Πες τα δικά σου, όπως είπε από πάνω και ένας Αλέκος, μόνος σου μιλάς πλέον. Οι άλλοι από κάτω απλά σε κοροιδεύουν.
    Τελευταίο μου post που ασχολήθηκα με εσένα
    To παραξενο θα ηταν να με θεωρουσαν αξιο λογου, οταν τα επιχειρηματα τους αρχιζουν και τελειωνουν στα λεγομενου καποιου Αλεκου, προφανως ΑοΕ, που ειναι ακυρος σε οσα λεει, σε οσους σερβερ και αν εχει γραψει.

Τωρα αν κοροιδευουν εμενα η εσενα επετρεψε μου να εχω διαφορετικη αποψη
    Οχι μονο στο φορουμ, αλλα και στο παιχνιδι. Και αναφερομαι στις συμμαχιες που κανεις η που προσπαθεις να κανεις και δεν ειναι λιγες, ακομα και στους πρωην συμμαχους σου.....

Και μιας και δεν τα ξαναλεμε εδω, καλη τυχη στις μελλοντικες συμμαχιες σας, μπας και εχετε και καλη τυχη στο παιχνιδι

Σελίδα 29 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 19272829

Παρόμοια Θέματα

1. Artifacts
    By Oratios in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-12, 16:29
  2. ARTIFACTS & SAS
    By hyperlite in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-12, 00:02
  3. Artifacts
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-12, 10:25
  4. S2 Artifacts
    By Cyber in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-11, 14:30
  5. ARTIFACTS
    By alfa_romeo in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-10, 12:12

Δικαιώματα - Επιλογές