Σελίδα 3 από 29 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 289

Θέμα: Artifacts - Συζήτηση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν μια αναλυση δεν ειναι εγγυρη τοτε ποιο το νοημα της??
    Πραγματικά ώρες ώρες απορώ για το επίπεδο της νοημοσυνης....
    Επόμενη ενημέρωση αύριο, δεν έχω την όρεξη μερικών

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    την σασ δεν την αναφερω. γυπα ολοι γα σας μιλανε
    Αφου μιλανε ολοι για μας δεν εχω κανενα λογο να κανω κανενα σχολιο.
    Συγχαρητηρια σε ολη την ηγεσια την SAS καθως και σε ολη την ομαδα
    YΓ Παρα μια γιορτη θα ειχαμε και το μοναδικο ανοητο

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά ώρες ώρες απορώ για το επίπεδο της νοημοσυνης....
    Επόμενη ενημέρωση αύριο, δεν έχω την όρεξη μερικών
    Μην χαλιεσαι βρε Νεκρομαντη και μην ασχολησε με την ορεξη των μερικων, οταν οι ενημερωσεις που κανεις εκτιμουντε απο τους πολλους
    ΥΓ. Προσεχε εκει που μιλας για νοημοσυνη γιατι μπορει να σε μπαναρει ο Smod

Προεπιλογή

ενα περιεργο πραγμα με τα αντικειμενα ομως συμβαινει: ο κύριος ζαρειφης πήρε αντικειμενο στο σ2. Απιστευτο ενας λογαριασμος εριξε το στρατο και πηρε ενα μικρο αντικειμενο Τα μικρά μάτια του αετού. Θα ελεγα για στρατηγηκους λόγους οι ΑοΕ δεν τον βάζουν μεσα στην συμμαχια τους γιατι φοβούνται τους Spy. ομως ο ιδιος o nekromantiς δεν εντασει το αντικειμενο στις κατακτησεις της συμμαχιας του. φημες λενε οτι οι SAS τον υποστηρίζουν. Ψεματα!!! οι ΣΑΣ δεν ειναι τετοιοι αλλες κακες γλωσσες λενε οτι οι ΣΝΣ αρνηθηκαν συνεργασια μαζι του. και ομως ο ζαρειφης εχει αναστατωσει τους ΑοΕ με τις τσακπινιες του.
    περιμένο συγκεκριμενο Φαν μου και αριθμο να με διαφωτησει στις εξη ή στις επτα δεν με πειραζει

καλα τα ματια του αετου δεν ειναι και τοσο σημαντικα(νομιζω) αλλα και παλι αν δεν εισαι σαν την δικαιοσυνη(ηλιε νοητε) δεν μπορεις να βλεπεις στο σκοταδι

νομιζω οτι καποιος εδω μεσα μπορει να μας διφωτησει
    περιμένω συγκεκριμενο φαν μου και αριθμο να με διαφωτησει στις εξη η στις επτα δεν με πειραζει
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

μπαμιατζη δεν μπορω να σε διαφωτησω...αλλα δηλώνω fan!

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια κι απο μενα , σε ολους. Μπορει το τελικο αποτελεσμα, να μην ειναι αυτο που καποιοι ειχαν φανταστει, αλλα σιγουρα αντικατοπτριζει, το συστημα, το προγραμμα, και την εννοια της συμμαχιας , στην οποια ανηκει ο καθενας μας. Κακα τα ψεμματα η τυχη παιζει ρολο, αλλα κατα την γνωμη μου παιζει μικρο. τι να το κανω να κατσει διπλα μου μεγαλο αν δεν εχω φροντισει να εχω μεγαλο θησαυροφυλακιο για παραδειγμα.. Μπραβο λοιπον σε ολους και ολες. Απ οτι μπορω να ανακαλεσω στην γερικη μνημη μου, ειναι τα πρωτα αντικειμενα που εχουν κυλησει χωρις ξεκατινιασμα... το οτι βεβαιο ο kotsos, εκανε την πρωτη κατακτηση του σερβερ, δεν εχει να κανει με τιποτα απ τα παραπανω.. Απλα τους θεσμους δεν τους ακουμπαμε... Σας αγαπω ολους...

Προεπιλογή

Εξαρτάται τι εννοείς "θεσμός". Θεσμός είναι κι ο πρωθυπουργός. Για το θεσμό της κολοφαρδίας σου έχει πει κανένας τίποτα; Λάβε τον υπόψη σου, είναι σοβαρό το θέμα και χρήζει ιδιαίτερης προσοχής, δεδομένου ότι έχεις βεβαρυμένο παρελθόν σε αυτόν τον τελευταίο θεσμό.

Προεπιλογή

: ονειρο ζω μη με ξυπνατε...............

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητηρια κι απο μενα , σε ολους. Μπορει το τελικο αποτελεσμα, να μην ειναι αυτο που καποιοι ειχαν φανταστει, αλλα σιγουρα αντικατοπτριζει, το συστημα, το προγραμμα, και την εννοια της συμμαχιας , στην οποια ανηκει ο καθενας μας. Κακα τα ψεμματα η τυχη παιζει ρολο, αλλα κατα την γνωμη μου παιζει μικρο. τι να το κανω να κατσει διπλα μου μεγαλο αν δεν εχω φροντισει να εχω μεγαλο θησαυροφυλακιο για παραδειγμα.. Μπραβο λοιπον σε ολους και ολες. Απ οτι μπορω να ανακαλεσω στην γερικη μνημη μου, ειναι τα πρωτα αντικειμενα που εχουν κυλησει χωρις ξεκατινιασμα... το οτι βεβαιο ο kotsos, εκανε την πρωτη κατακτηση του σερβερ, δεν εχει να κανει με τιποτα απ τα παραπανω.. Απλα τους θεσμους δεν τους ακουμπαμε... Σας αγαπω ολους...
    Τι εγινε βρε παλιογερε???Εκανε συνεδριο το ΚΚΕ στα πιπινια σου και βρηκες χρονο να παρεις αντικειμενο
    Ευγε βρωμογερε, μια σταθεροτητα σου ειναι απαραιτητη στην ηλικια σου

Το avatar του χρήστη Power Ranger...
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Νεκρομαντη,σε παρακαλω πολυ μπορεις να κανεις Ban τον Ορατιο να μην λεει αλλες @@ ???......και μετα κοροιδευουν την ΚΠΡ... και για να μην ειμαι εκτος θεματος και το σβισεις, . . . . . (δεν ξερω τι να πω) τεσπα..πολυ καλα τα πηγαν οι ΣΑΣ στα αντικειμενα και εμεις,και οι ΤΓΡ και ολοι... αντε...banare τον ορατιο PLEASEEEEE!!!!!
    gr2.3 Power Ranger...
    gr2.4 Day_walker 1/2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Power Ranger... Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νεκρομαντη,σε παρακαλω πολυ μπορεις να κανεις Ban τον Ορατιο να μην λεει αλλες @@ ???......και μετα κοροιδευουν την ΚΠΡ... και για να μην ειμαι εκτος θεματος και το σβισεις, . . . . . (δεν ξερω τι να πω) τεσπα..πολυ καλα τα πηγαν οι ΣΑΣ στα αντικειμενα και εμεις,και οι ΤΓΡ και ολοι... αντε...banare τον ορατιο PLEASEEEEE!!!!!
    Κανεις δεν παρεξηγει τον Oρατιο. Στην Rence ανδρωθηκε στον σ5. Σχολη Λαζαρου και σχολη φορουμ Galats.
    Mην μασας, κανεις δεν παρεξηγει την συμμαχια σου φιλτατε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 03-01-12 στις 23:28

Σελίδα 3 από 29 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Artifacts
    By Oratios in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-12, 16:29
  2. ARTIFACTS & SAS
    By hyperlite in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-12, 00:02
  3. Artifacts
    By NEKROMANTIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-12, 10:25
  4. S2 Artifacts
    By Cyber in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-11, 14:30
  5. ARTIFACTS
    By alfa_romeo in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-10, 12:12

Δικαιώματα - Επιλογές