Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 52

Θέμα: οτι χειροτερο εχω δει

Περιοχή
    PanosMatz Academy

Προεπιλογή

η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ο ΟRATIOS εχει παντα κατι να πει..

ελεοςςςς

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FransVIF Εμφάνιση μηνυμάτων
    η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ο ΟRATIOS εχει παντα κατι να πει..

ελεοςςςς

ασχημες επιρροες μου φαινεται......
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδες..θα ηθελα να πω ενα μπραβο στην συμμαχια vls για την αμυνα που μαζεψαν και που με βγαλανε ψευτη...σιγουρα καναμε και εμεις λαθη στην επιθεση αλλα αυτο δεν αναιρει την μεγαλυτερη αμυνα που μαζευτικε σε θαυμα σε αυτον τον σερβερ..λογικα πρεπει να ηταν 2,5μυρια σταρια..μπραβο και παλι..
    Δημήτρη καλημέρα έστω και καθυστερημένα λόγου υποχρεώσεων Ένα έχω να πω, έχεις πολλά πολλά @@@@ που βγαίνεις και λες την άποψη σου χωρίς να φοβάσαι την μάγισσα και τα τσιράκια της (που την πήραν και στο λαιμό τους )
    Ξανά λέω χάρηκα που σε γνώρισα και ας είσαι και ακατανόμαστος σαν ομάδα και σαν συμμαχία
    Για της μάγισσες τώρα που έχουν χαθεί από προσώπου γης ελπίζω να έχει κράτηση κανένα ξέμπαρκο λογαριασμό ………

Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ (και έχει και ιστορία, και λόγο σε ότι λέει) V L S
    και κάτι ακόμα Δημήτρη, δεν έχουν δει και τους στρατούς μας με εξαίρεση 4-5 παιχτών γιατί μέχρι τώρα όλα τα λίμα σας ρίξαμε έρχεται γλεντι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexandrost : 15-01-12 στις 13:45
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Προεπιλογή

Καλησπέρα σας.
    Αφενός δε συνηθίζω να κρύβομαι, αφετέρου δεν έχω υπάρξει ποτέ κλασσικός "φορουμάκιας". Δυστυχώς δεν είχα πολυτέλεια χρόνου για να γράφω στο φόρουμ. Με εκπλήσσετε όλοι σας και μάλλον δυσάρεστα που καταλήγετε να χαρακτηρίζετε άτομα που δε γνωρίζετε. Το βρίσκω μάλλον θλιβερό. Εν πάσει περιπτώσει θερμά συγχαρητήρια και από εμένα για την άμυνα και για την επικείμενη νίκη της VLS στο σέρβερ. Τα παικτικά συγχαρητήρια εξακολουθούν να μην έχουν σχέση με τις ανθρώπινες συμπεριφορές που αντιμετωπίσαμε και αντιμετώπισα προσωπικά σε αυτόν το σέρβερ. Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lorelei Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας.
    Αφενός δε συνηθίζω να κρύβομαι, αφετέρου δεν έχω υπάρξει ποτέ κλασσικός "φορουμάκιας". Δυστυχώς δεν είχα πολυτέλεια χρόνου για να γράφω στο φόρουμ. Με εκπλήσσετε όλοι σας και μάλλον δυσάρεστα που καταλήγετε να χαρακτηρίζετε άτομα που δε γνωρίζετε. Το βρίσκω μάλλον θλιβερό. Εν πάσει περιπτώσει θερμά συγχαρητήρια και από εμένα για την άμυνα και για την επικείμενη νίκη της VLS στο σέρβερ. Τα παικτικά συγχαρητήρια εξακολουθούν να μην έχουν σχέση με τις ανθρώπινες συμπεριφορές που αντιμετωπίσαμε και αντιμετώπισα προσωπικά σε αυτόν το σέρβερ. Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

Η νίκη αξίζει στον συνασπισμό μας και όχι μόνο στην VLS Αν τελικά κερδίσει ο συνασπισμός !!!!!!

Όσο για τους χαρακτηρισμού αφορούν το παιχνίδι και τίποτα παραπάνω εσύ μάγισσα εγώ μάγειρας Κ.Τ.Λ (για να μην μένουν εντύπωσης )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexandrost : 15-01-12 στις 13:49
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Περιοχή
    patra

Προεπιλογή

Φίλτατε Alexandrost ίσως να έχετε ιστορία, λόγο, στρατούς μεγάλους, κερδισμένα server και ότι άλλο σε κάνει υπερήφανο για την συμμαχία σου. Ξέχασες το ποιο σημαντικό όμως: ο χαρακτήρας σου και πολλών άλλον συμμάχων σου πέφτει πολύ στα μάτια μας με αυτά που γράφεις και γράφετε εδώ και καιρό για κάποιον, κάποιους που δεν έχεις γνωρίσει. Το να χαρακτηρίζεις άσχημα, πρόσωπα που ούτε καν έχεις μιλήσει μαζί τους, για εμένα προσωπικά είναι η πλήρης ξεφτίλα.
    Να τον χαίρεστε λοιπών τον server που θα πάρετε και εις ανώτερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη saley13 : 15-01-12 στις 14:00
    s1 - saley13
    s4 - Chrisal

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexandrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η νίκη αξίζει στον συνασπισμό μας και όχι μόνο στην VLS Αν τελικά κερδίσει ο συνασπισμός !!!!!!

Όσο για τους χαρακτηρισμού αφορούν το παιχνίδι και τίποτα παραπάνω εσύ μάγισσα εγώ μάγειρας Κ.Τ.Λ (για να μην μένουν εντύπωσης )

Mια συμμαχια με μεγαλη ιστοριααα.....χμμμμμμμμμ

ναι περυσι καθοσασταν σα την ωραια Ελενη μακρυα απο τους πάντες -χρησιμοποιησατε συμμαχους να βγαζουν τα καστανα απο την φωτια καιι μου το παιζεις και Μεγαλεξανδρος τωρα... (puke)

Οσο για τους χαρακτηρισμους σου, ενα θα πω ως Sitter του εν λογω λογαριασμου και '' τσιρακι'' οπως αποκαλεις οσους απο μας παιζουμε ενα game σα παρεα....

ΤΟ ΧΕΙΡΟΦΙΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΟΦΙΛΗΜΑ ΜΕΣΩ IGM TA ΞΕΧΝΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

*Edit by SMOD*
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 15-01-12 στις 16:24
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο saley13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλτατε Alexandrost ίσως να έχετε ιστορία, λόγο, στρατούς μεγάλους, κερδισμένα server και ότι άλλο σε κάνει υπερήφανο για την συμμαχία σου. Ξέχασες το ποιο σημαντικό όμως: ο χαρακτήρας σου και πολλών άλλον συμμάχων σου πέφτει πολύ στα μάτια μας με αυτά που γράφεις και γράφετε εδώ και καιρό για κάποιον, κάποιους που δεν έχεις γνωρίσει. Το να χαρακτηρίζεις άσχημα, πρόσωπα που ούτε καν έχεις μιλήσει μαζί τους, για εμένα προσωπικά είναι η πλήρης ξεφτίλα.
    Να τον χαίρεστε λοιπών τον server που θα πάρετε και εις ανώτερα.
    Όταν κάποιοι προκαλούν με την συμπεριφορά τους μέσα στο παιχνίδι λογικό είναι να εχουν και μια ανάλογη αντιμετώπιση.....δεν μιλάω συγκεκριμένα αυτο που λέω ισχύει για όλες τις πλευρές.....

Ace
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosmatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια συμμαχια με μεγαλη ιστοριααα.....χμμμμμμμμμ

ναι περυσι καθοσασταν σα την ωραια Ελενη μακρυα απο τους πάντες -χρησιμοποιησατε συμμαχους να βγαζουν τα καστανα απο την φωτια καιι μου το παιζεις και Μεγαλεξανδρος τωρα... (puke)

Οσο για τους χαρακτηρισμους σου, ενα θα πω ως Sitter του εν λογω λογαριασμου και '' τσιρακι'' οπως αποκαλεις οσους απο μας παιζουμε ενα game σα παρεα....

ΤΟ ΧΕΙΡΟΦΙΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΟΦΙΛΗΜΑ ΜΕΣΩ IGM TA ΞΕΧΝΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

*Edit by SMOD*

Όσον αφορά τον περσινό 4 φίλε μου επειδή τυχαίνει να τα ξέρω καλύτερα από τον καθένα μόνο στη γωνία δεν ήταν τα παιδιά . Οι περισσότερες άμυνες που βγήκαν στην TGR ήταν δικές τους , συμμαχία ορισμός της συνέπειας , της σοβαρότητας και της αξιοπιστίας και ΠΑΝΑΞΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ του περσινού server . Μακάρι να είχα πάντα τέτοιους συμμάχους κι ας σήκωνα και πάλι το επιθετικό βάρος . Μπορείτε να συνεχίσετε για τα του φετινού 4 , θυμίζω πως δεν έχει τελειώσει ακόμη...

Alkiviades
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 15-01-12 στις 16:24
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Περιοχή
    patra

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν κάποιοι προκαλούν με την συμπεριφορά τους μέσα στο παιχνίδι λογικό είναι να εχουν και μια ανάλογη αντιμετώπιση.....δεν μιλάω συγκεκριμένα αυτο που λέω ισχύει για όλες τις πλευρές.....

Ace
    Έτσι ακριβώς και εμείς είχαμε παράπονα από κάποιους με την συμπεριφορά τους αλλά δεν νομίζω να χαρακτηρίσαμε κάποιον άσχημα.

Τέλος πάντων όταν καταλάβουμε όλοι μας ότι απλά είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής και ως συνέπεια θα έχουμε διαφορετικές απόψεις και καταφέρουμε να μην φτάνουμε σε άσχημους χαρακτηρισμούς, ίσως υπάρξουν καλύτερη server.
    s1 - saley13
    s4 - Chrisal

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές