Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 1 από 1

Θέμα: Art of Execution

Προεπιλογή Art of Execution

Επειδή πολλά ακούγονται για την ΑοΕ τις τελευταίες μέρες, και μιας και, δεν συνηθίζω (ούτε μου αρέσει) να κρατάω μυστικά, αποφάσισα να γράψω αυτό το μήνυμα, αναλύοντας την πορεία της ΑοΕ, στο 1ο μισό του server.

Για να καταλάβουν όλοι τα γεγονότα όμως, θα ξεκινήσω την ιστορία μου λίγους μήνες πριν, και συγκεκριμένα από το τέλος του προηγούμενου gr2.
    Όταν τέλειωσα τον server στην συμμαχία A&D μαζί με τον φίλο μου Ρένο (renosteogr) είχα μια αψιμαχία με μια παίχτρια. Αυτή η παίχτρια, χωρίς να την ξέρω, είχε μιλήσει μαζί μου, και είχε βρίσει τον τότε καλό μου φίλο Άγγελο -black angel- (ασχέτως που μετά ψυχρανθήκαν οι σχέσεις μας). Όπως θα έκανε ο κάθε ένας, έτσι και εγώ υπερασπίστηκα τον φίλο μου, αλλά το θέμα τότε τέλειωσε εκεί.(Θα καταλάβετε μετά γιατί αναφέρω αυτό το περιστατικό)
    Εδώ, να επισημάνω ότι μαζί με τον Ρένο και άλλα παιδιά από A&D και ΑοΕ, παίζαμε για πλάκα στον gr1. Όταν άνοιξε λοιπόν ο gr2 ξανά, αποφασίσαμε με τον Ρένο να φτιάξουμε οι 2 μας μια συμμαχία, όπως και έγινε. Παράλληλα, συμφωνήσαμε, πρώτα εγώ και μετά ο Ρένος, με τα παιδιά των SAS, και πιο συγκεκριμένα A.Montana και dimios (ο scaner έλειπε τότε) να κατέβουμε παρέα. Στην αρχή είπαμε ίδιο τεταρτημόριο, αλλά μετά αποφασίσαμε να μπούμε σε διαφορετικά τεταρτημόρια.
    Με τον Ρένο λοιπόν, όταν κατεβάσαμε την ΑοΕ, κάναμε μια συμφωνία. Μερικά άτομα που δεν συμπαθούσα εγώ, και μερικά που δεν συμπαθούσε αυτός, δεν θα έμπαιναν στην συμμαχία. Στην πορεία όμως, και πιο συγκεκριμένα στο τέλος της 1ης εβδομάδας, ανακάλυψα ότι στην συμμαχία είχε πει η κοπέλα (που λέγαμε παραπάνω), με διαφορετικό όνομα, και διαφορετικό skype για να μην την καταλάβω. Ο Ρένος νομίζω δεν ήταν γνώστης του γεγονότος, όχι τουλάχιστον από την αρχή. Όταν λοιπόν το έμαθα (μου έγραφε με το άλλο skype και με κορόιδευε δημόσια, ότι δεν ήταν αυτή κ.λπ.), απαίτησα να φύγει η συγκεκριμένη από την συμμαχία. Ίσως το έκανα με λάθος τρόπο, γιατί ήμουν θολωμένος , με την αθέτηση της συμφωνίας (οχι απο τον Ρένο αλλά από άλλον) και την κορόιδα... Για εμένα το αποτέλεσμα όμως έπαιζε ρόλο
    Τότε λοιπόν, επήλθε η πρώτη ρήξη στην συμμαχία. Ένας καλός φίλος της κοπέλας, και εκ των αρχηγών των A&D, έφυγε από την συμμαχία, παίρνοντας μαζί του τα υπόλοιπα μέλη. Διαπραγματευτήκαμε το γεγονός να γυρίσουν πίσω, αλλά επειδή ένας από τους όρους της επιστροφής που θέσαμε σαν συμβούλιο, ήταν ο συγκεκριμένος άνθρωπος να γυρίσει σαν απλό μέλος, δεν καταλήξαμε σε συμφωνία. Τότε και ο Ρένος ακολούθησε τους φίλους του, όπως ήταν φυσικό. Τότε εγώ μίλησα με Montana και dimio, και συμφώνησα τα παιδιά να πάνε στους SAS, γιατί τους θεωρούσα ακόμα φίλους μου και ήθελα να συνεχίσουμε παρέα. Τότε όμως, ήρθαν τα πρώτα άσχημα πράγματα. Έμαθα ότι οι SAS θέλησαν να παίξουν άσχημο παιχνίδι. Ένας πολύ καλός μου φίλος από εκεί μεριά, μου έδειξε συνομιλίες, που οι SAS λέγανε στους A&D ακόμα και να μας πάρουν την πρεσβεία (κάτι που ο Ρένος δεν έκανε, και είναι προς τιμήν του), και άλλα άσχημα πράγματα. Μίλησα λοιπόν με dimio, montana, και scaner (μόλις είχε επιστρέψει) και μου είπαν όλα κομπλέ, δεν υπάρχει πρόβλημα. Μια ημέρα μετά όμως, μου ανέφεραν οτι η συμφωνία σπάει, γιατί λέει ότι την είχαν κάνει με τον Ρένο και όχι με εμένα ! (κάτι που δεν ισχύει, πρώτα με εμένα μίλησαν και μετά είχε μπει στις συνομιλίες ο Ρένος). Ίσως το έκαναν γιατί θεώρησαν ότι με την φυγή των παιδιών η ΑοΕ τέλειωσε, ίσως για κάποιον άλλον λόγο. δεν μπορώ να το γνωρίζω.
    Όταν λοιπόν μου ανακοινώθηκε αυτό από τον Scaner, ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που έβρισα από τα νεύρα μου για την προδοσία. Αργότερα μετάνιωσα για την συμπεριφορά μου. Να επισημάνω ότι παράλληλα με αυτά τα γεγονότα, με προσέγγισαν οι SnS, και συγκεκριμένα ο αρχηγός τους costantine, για συμμαχία. Εγώ όμως αρνήθηκα γιατί ήθελα να κρατήσω την συμφωνία με τους SAS, ότι δηλαδή πάμε μόνοι μας, μαζί μέχρι το τέλος. Επίσης να αναφέρω το γεγονός ότι μετά το σπάσιμο της συμφωνίας, βρέθηκα σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον zarate, αρχηγό των ΚΠΡ, για δικούς μας λόγους, και όχι για κάποια συμφωνία. Μια ημέρα μετά (ή και την ίδια ημέρα, δεν θυμάμαι) μου είπαν ότι οι SAS έλεγαν μεταξύ τους, ότι μετά το σπάσιμο της συμμαχίας, παρακαλάγαμε τους KPR για συμφωνία. (?????) Κάπου εδώ τέλειωσε το 1ο σκέλος της αφήγησης μου, και προχωράω στο 2ο.

Παράλληλα με αυτά τα γεγονότα, τσακώθηκα με τον φίλο Άγγελο (αυτόν που είχα υπερασπιστεί) για δικούς μας λόγους. Τότε, ένας πολύ καλός του φίλος, ο Λάκης (????) μέλος της συμμαχίας μου, και παρέα με τον Μάρκο (markos_m), Χρήστο (arxilamogio), Γιώργο (trias) που είχαν φέρει τους δικούς τους στην ΑοΕ, βρήκε αφορμή την ιστορία με τους A&D, καταπιάστηκε εκεί, και πριν προλάβουν να καθαρίσουν τα μυαλά μας από την 1η ιστορία, δημιούργησε 2η. Οι δικοί του, και προαναφερόμενοι, τον ακολούθησαν, και έφυγαν από ΑοΕ. Έμειναν για 3-4 ημέρες μόνοι τους, και μετά εισχώρησαν στους SnS. Με αυτήν την 2η αποχώρηση, οι ισορροπίες του τεταρτημορίου άλλαξαν εντελώς, με τους SnS να έχουν περίπου 70 μέλη παραπάνω, και να θεωρούν την ΑοΕ τελειωμένη, αναφέροντας δεξιά και αριστερά ότι μας είχαν άνετα, κ.λπ. (από ότι με ενημέρωσαν).
    Και εδώ τέλειωσε το 2ο (μικρό) σκέλος, καθώς και το τέλος της παρακμής της ΑοΕ. Προχωρώντας στο 3ο, ξανά πηγαίνουμε προς την Ακμή.

Ο παίχτης Λάκης (????) λοιπόν, που είχε οδηγήσει τους φίλους του στην SnS, σταμάτησε να ασχολείται. Παράλληλα, τα παιδιά αυτά, από οτι με ενημέρωσε ο τότε "Αρχηγός" τους (arxilamogio) ήταν εντελώς απογοητευμένοι από την ανυπαρξία των SnS . Με αποτέλεσμα να φύγουν από εκεί, να δημιουργήσουν τους KNIGHTS, και σε συνδυασμό με την φυγή του ????, να συμφωνήσουν μαζί μας. (Στην συνέχεια είχαμε φυγή των φίλων μου arxilamogio,trias, όπου και ανέλαβε τα ηνία ο άλλος φίλος μου Μάρκος. Αυτά όμως ανήκουν στην ιστορία των KNIGHTS και όχι στης ΑοΕ).
    Παράλληλα με όλα αυτά τα γεγονότα λοιπόν, η ΑοΕ είχε συμφωνήσει με τους TGR (ύστερα από το προξενιό DARK KN1GHT - tsiou) να πορευτούμε παρέα. Οπότε το αποτέλεσμα ήταν ΑοΕ-KNIGHTS μαζι με TGR). Και εδώ τελειώνει και το 3ο σκέλος.
    Επίσης να αναφέρω και κάτι άλλο. Άκουσα μερικούς, να λένε ότι, οι ΑοΕ δεν είναι μόνοι τους, έχουν τους KNIGHTS μαζί, 2 συμμαχίες κ.λπ.
    Και σας ρωτάω εγώ. Έστω ότι ένα "wing" μιας συμμαχίας (τυχαίο παράδειγμα, ZGST) φεύγει, αλλάζει όνομα, και συμμαχεί μαζί τους. Αυτό σημαίνει αυτόματα ότι οι ZGST απέκτησαν συμμάχους και έγιναν πιο δυνατοί από πριν ? Δεν νομίζω

Το 4ο σκέλος είναι γνωστό σε όλους. Μια - δύο εβδομάδες πριν την εμφάνιση των Αντικειμένων, έσπασε η συμφωνία με τους TGR (μετά από δική τους επιθυμία, και άρνηση τους στην επιθυμία της ΑοΕ να το κάνουμε επίσημο) και από τότε η ΑοΕ είναι μόνη της. Και πλέον φτάσαμε στο σήμερα.

Σε όλα τα παραπάνω που έγραψα, προσπάθησα να μην προσβάλλω κανέναν, και να γράψω τα πράγματα όπως έγιναν, χωρίς να επιρρίψω ευθύνες ούτε να κατηγορήσω κανέναν. Ότι έγινε, έγινε, και δεν γυρίζει πίσω. Έτσι και εμείς δεν θα ξανά γυρίσουμε να κοιτάξουμε πίσω.

Τέλος, να ανακοινώσω ότι, το πάθημα, μας έγινε μάθημα, και έτσι η ΑοΕ αν κάνει κάτι στο μέλλον, τότε αυτό θα γίνει επίσημα, αλλιώς δεν θα γίνει καθόλου. Οπότε μόνο αν δείτε κάτι επίσημα σχολιάστε, ειδάλλως σιωπάτε.
    Η ΑοΕ θα πορευτεί μαζί με τους συμμάχους, φίλους και αδερφούς, KNIGHTS, μέχρι το τέλος του server

Εκ της Ηγεσίας της ΑοΕ,
    NEKROMANTIS

Υ.Γ. Το θέμα θα κλειδωθεί, αν κάποιος θέλει να σχολιάσει ας το κάνει στο Artifacts - Συζήτηση , έτσι κι αλλιώς το έχουμε αφήσει χαλαρό για συζήτηση. Το μήνυμα θα το έγραφα εκεί, απλά επειδή είναι αρκετά μεγάλο θεώρησα σωστότερο να ανοίξω νέο θέμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 09-01-12 στις 16:45

Δικαιώματα - Επιλογές