Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 35

Θέμα: πολιτικη και προπαγάνδα στον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι δεν μας λες ομως απο ποια συμμαχια ειχες αμυνες μεσα οεο??????Μηπως ηταν απο sas???????????Λεω εγω τωρα....

Παιδια θα σας πω ενα νεο που εμαθα αλλα μην το πειτε πουθενα.Οι sas δεν συνεργαζονται με κανεναν το ειπε και ο Montana απλα δινουν αμυνες σε ολο τον σερβερ εκτος ΑΟΕ .Ενταξυ μωρε δεν χαθηκε και ο κοσμος αμυνες δινουν μονο να σπασουν τους παντες και μετα να βγουν μπροστα και να λενε εμεις μαμαμε.Και βαζουν τον γυπαετο να λεει τα δικα του για να αποπροσανατολιζουν τον κοσμο ρε ουστ ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω να δω τι θα λετε οταν θα σας σπανε .........αυτοι που σας εβαζαν αμυνες ....................
    απο αυτα που γραφεις, το νοημα που βγαζω εγω ειναι το εξης...

1.) απο τα στατιστικα ειμαστε η πιο επιθετικη συμμαχια, + του οτι οι περισσοτεροι το γνωριζουν καλα ετσι κ αλλιως...
    2.) απο τα λεγομενα σου, βγαινει να εχουμε και παρα πολλα αμυντικα ωστε να καλυπτουμε ολα τα τεταρτημορια...

απο αυτα λοιπον, βγαινει νοημα οτι εμεις και τρελλες αμυνες εχουμε και τρελλο επιθετικο στρατο, με λιγα λογια ειμαστε οι μ@μ@ω του σερβερ...
    τοτε τι βγαινετε και λετε αλαζονες και δεν ξερω κ εγω τι? εχουμε και καμαρωνουμε ! οταν καποιοι που παραμιλατε μπορεσετε να κανετε κατι για αυτο μεσα στο παιχνιδι εχει καλως, να βγειτε και να τα πειτε, τωρα μουγκα ! επισης το αν στειλαμε αμυνες ή οχι, επειδη το λες εσυ, απο τα πολλα κονε που εχεις, δεν μας λεει τιποτα... κατι επισημο εχεις να μας κουφανεις ολους...?
    ολα πια σας πειραζουν, ξεκολλατε ρεεεεεεεεεεεεεεεε.....
    στο φορουμ δεν βγαζουμε κανεναν, οτι θελει ο καθενας κανει, απο την συμμαχια βγαζουμε συνεχεια...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd
    Αγαπητέ Ζαπάτα θα ήθελα να σου θέσω κάποια ερωτήματα:
    1. Πως προκύπτουν οι χαρακτηρισμοί των παικτών της ΑοΕ ως φοβεροί και τρομεροί;
    2. Πως προκύπτουν οι αντίστοιχοι των SNS;
    3. Ποιους λογαριασμούς θεωρείς σοβαρούς στη συμμαχία σου και ενεργούς;
    4. Στις 21 καπ στόχους ως τώρα ειναι επιτυχία κατα τη γνωμη σου η άμυνα στην 1,5;
    5. Εχεις κάποια ιστορία να διηγηθείς για τον μοναδικό ανόητο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις
    Θάνος

Καλα, περιμενες να σου απαντησει ο τυπος ? φενετε 21 σπασμενα καπ σε 6 μερες τους επεσαν πολλα, και εφηυραν εναν τροπο να βγαλουν την χολη τους, για 1,5 αμυνα σε 21 καπ (και αυτη με ξενα κολλυβα απο οτι μας λεει η μαρια απο πανω)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ Ζαπάτα θα ήθελα να σου θέσω κάποια ερωτήματα:
    1. Πως προκύπτουν οι χαρακτηρισμοί των παικτών της ΑοΕ ως φοβεροί και τρομεροί;
    2. Πως προκύπτουν οι αντίστοιχοι των SNS;
    3. Ποιους λογαριασμούς θεωρείς σοβαρούς στη συμμαχία σου και ενεργούς;
    4. Στις 21 καπ στόχους ως τώρα ειναι επιτυχία κατα τη γνωμη σου η άμυνα στην 1,5;
    5. Εχεις κάποια ιστορία να διηγηθείς για τον μοναδικό ανόητο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις
    Θάνος

1. μα δεν ειστε? οπως αναφερεις και μονος σου στο 4. απο αυτο και μονο.. ειστε φοβεροι και τρομεροι, να μην το παραδεχτω λοιπον?
    2. μα, ειμαστε.. οπως φενεται απο το 4. για να περασατε ετσι απο 21 καπ.. αρα και εδω δικιο εχω
    3. ξερω εγω, αυτους ας πουμε που δεν...σπασατε? η ας πουμε,τον 1 με ατιμια...(πως σου φανηκε?)
    4. μα εννοειται και οχι, αλλα δεν αφησατε φιλτατε το παιχνιδι να κυλισει ομορφα γιατι γνωριζατε πως στην τελευταια επιχερηση, θα κλεγατε με μαυρο δακρυ.... εκει ειναι και η διαμαρτυρια μου, πολλα εχω δει στο παιχνιδι αλλα αυτο το βλεπω πρωτη φορα!
    5. καλα ακου να δεις τι εγινε, το ξερω οτι δεν θα με πιστεψεις, αλλα εγω θα το πω. ακου λοιπον, ως δια μαγειας, το αντικειμενο εξαφανιστηκε, βρεθηκε ξαφνικα, στο θυς του πατριαρχη... να σου πω και το καλυτερο? το θυς στο φαρραω ειναι ακομα στο 20 λεβελ, απλα εξαφανιστηκε το αντικειμενο.. για αυτο δεν το ελεγα γιατι δεν θα με πιστευε κανεις.. τι μαγικα γινονται εδω στο σερβερ

παρακαλω!!
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

Πετρο, τα εκανες μουσκεμα για ακομα μια φορα...οσο για το οτι δεν συμφωνησα να γυρισω πισΩ στιν ΑΟΕ επειδη δεν με δεχτηκες στο επιτελειο,ειναι προφανες οτι μου εδωσες απλοχερα την αφορμη που ζητουσα...ουτε ζωγραφιστο δεν ηθελα να σε βλεπω,ποσο μαλλον να παιξω και game μαζι σου...κι εγω ημουν μονο η αρχη,συντομα σε πηραν και οι υπολοιποι χαμπαρι απ'οτι φανηκε... ετοιμαστειτε λοιπον τωρα,ερχεται η σειρα σας....χε,χε,χε

Προεπιλογή

Kαλα αυτοι οι ΑοΕ δεν εχουν το Θεο τους
    Απο την μια βγαινουν και δηλωνουν οτι δεν ξαναγραφουν στο φορουμ και απο την αλλη βγαινουν Αλεκοι, Μαριες πριγκηπισσες και αλλοι ανωνυμοι και επωνυμοι στο φορουμ και κανουν ερωτησεις.
    Εσεις καμμια απαντηση θα δωσετε πριν κανετε ερωτησεις?
    Γιατι κλειδωνετε τα θεματα χωρις λογο και αιτια οπως το συζητηση-artifacts οταν η συζητηση δεν σας συμφερει ?
    Εχετε και το θρασος να τους την λετε οτι ειχαν 1,5 αμυνες και οχι 2, μετα απο αυτο που μαθαμε οτι εγινε?
    Παλι στους SAS μεταφερετε το θεμα. Τους εστειλαν αμυνες λετε, ειστε ικανοι να μας πειτε οτι τους κλειδωσαν και το ακαουντ για να μην μπουν οι αμυνες τους μεσα? Θα μας τρελλανετε? Τοσο υποτιματε την νοημοσυνη μας?
    Λετε οτι ολοι κοροιδευουν τον γυπα, αλλα βλεπουμε ολοι να κοροιδευουν εσας και τις μεθοδους σας. Εσεις παλι κοροιδευετε ολο το σερβερ με το να κλειδωνετε χωρις λογο θεματα και οτιδηποτε αλλο σας ενοχλει και κανει κακο στην συμμαχια σας. Σεβαστειτε οτι υπαρχουν πολλοι που ριχνουν χρηματα στο παιχνιδι που μπορει να μην ανηκουν στην συμμαχια σας.
    Αντι να βγαινει ο καθε ανωνυμος δευτεροτριτος λογαριασμος σας στο φορουμ να μας αραδιαζει μπαρουφες δεν βγαινει καποιος επισημα απο την συμμαχια σας μπας και δωσει καμμια απαντηση?
    Lock me please
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 12-01-12 στις 19:23

Προεπιλογή

Συγνώμη
    εχω μια απορια
    αν η ΑοΕ οπως λετε (ειρωνικα η οχι) ολοι
    -μια τελειωμενη συμμαχια
    -δεν εχει και πολους εμπειρους παικτες
    -μελη του επιτελειου της δεν ειναι ανεχτα
    -με το ζορι πειρε ελαχιστα αντικειμενα(να μιλησω και εγω λιγο ειρωνικα)
    -κ.τ.λ

Ειδου η απορια(και δεν νομιζω να ειναι κρυα)
    Γιατι λοιπον τοσοι παικτες ασχολειστε με αυτην την συμμαχια???
    (συγχορεστε με για την απορια, αλλα δεν εχω μεγαλη νοημοσυνη για να το καταλαβω μονος μου)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Prince21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη
    εχω μια απορια
    αν η ΑοΕ οπως λετε (ειρωνικα η οχι) ολοι
    -μια τελειωμενη συμμαχια
    -δεν εχει και πολους εμπειρους παικτες
    -μελη του επιτελειου της δεν ειναι ανεχτα
    -με το ζορι πειρε ελαχιστα αντικειμενα(να μιλησω και εγω λιγο ειρωνικα)
    -κ.τ.λ

Ειδου η απορια(και δεν νομιζω να ειναι κρυα)
    Γιατι λοιπον τοσοι παικτες ασχολειστε με αυτην την συμμαχια???
    (συγχορεστε με για την απορια, αλλα δεν εχω μεγαλη νοημοσυνη για να το καταλαβω μονος μου)
    Με τις μεθοδους που ακολουθει ολοι ασχολουνται. Αν διαβασεις λιγο προσεκτικα τα ποστ απο την αρχη χωρις προκαταληψη πιθανον να καταλαβεις.

Προεπιλογή

smod, ixydakis, MH, παιχτες σε ελληνικο σερβερ.... ολοι μαζι στην ΑΟΕ...

ολοι λετε μπαρουφες, να μη πω και εγω μια...?
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zapatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. μα δεν ειστε? οπως αναφερεις και μονος σου στο 4. απο αυτο και μονο.. ειστε φοβεροι και τρομεροι, να μην το παραδεχτω λοιπον?
    2. μα, ειμαστε.. οπως φενεται απο το 4. για να περασατε ετσι απο 21 καπ.. αρα και εδω δικιο εχω
    3. ξερω εγω, αυτους ας πουμε που δεν...σπασατε? η ας πουμε,τον 1 με ατιμια...(πως σου φανηκε?)
    4. μα εννοειται και οχι, αλλα δεν αφησατε φιλτατε το παιχνιδι να κυλισει ομορφα γιατι γνωριζατε πως στην τελευταια επιχερηση, θα κλεγατε με μαυρο δακρυ.... εκει ειναι και η διαμαρτυρια μου, πολλα εχω δει στο παιχνιδι αλλα αυτο το βλεπω πρωτη φορα!
    5. καλα ακου να δεις τι εγινε, το ξερω οτι δεν θα με πιστεψεις, αλλα εγω θα το πω. ακου λοιπον, ως δια μαγειας, το αντικειμενο εξαφανιστηκε, βρεθηκε ξαφνικα, στο θυς του πατριαρχη... να σου πω και το καλυτερο? το θυς στο φαρραω ειναι ακομα στο 20 λεβελ, απλα εξαφανιστηκε το αντικειμενο.. για αυτο δεν το ελεγα γιατι δεν θα με πιστευε κανεις.. τι μαγικα γινονται εδω στο σερβερ

παρακαλω!!
    Θα μπορούσες απλά να μην απαντήσεις, από το να εκτίθεσαι γράφοντας ανοησίες.
    Προσωπικά θα το σεβόμουνα περισσότερο.
    Καλή συνέχεια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσες απλά να μην απαντήσεις, από το να εκτίθεσαι γράφοντας ανοησίες.
    Προσωπικά θα το σεβόμουνα περισσότερο.
    Καλή συνέχεια
    οκ φιλε μου, αν δεν μπορεις να κανεις μια πολυτισμενη συζητηση δεν σου φταιω εγω
    εσυ με ρωτησες και εγω σου απαντησα... ενω εγω σε αντιθεση με εσενα εχω αφισει υπενιγμους...για εσας....και ακομα περιμενω μια ντομπρα απαντηση, αλλα πουθενα
    καλη συνεχεια και σε εσενα
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. H NLS ΣΤΟΝ S5
    By GioTaros in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-13, 14:19
  2. s2 πολιτικη
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-11, 10:37
  3. bug στον 5
    By s8g4 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-10, 18:25
  4. πολιτικη και διπλωματια speed
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 16:02

Δικαιώματα - Επιλογές