Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 35

Θέμα: πολιτικη και προπαγάνδα στον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zapatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ φιλε μου, αν δεν μπορεις να κανεις μια πολυτισμενη συζητηση δεν σου φταιω εγω
    εσυ με ρωτησες και εγω σου απαντησα... ενω εγω σε αντιθεση με εσενα εχω αφισει υπενιγμους...για εσας....και ακομα περιμενω μια ντομπρα απαντηση, αλλα πουθενα
    καλη συνεχεια και σε εσενα
    Για να σε βοηθήσω (πολιτισμένα πάντα) θα σου πω ότι, αν θές να λάβεις κάποια απάντηση σε ερωτήματα ή τυχόν απορίες είναι εύκολο.Αρκεί να τα θέσεις συγκροτημένα και με την ανάλογη σοβαρότητα.Ετσι έχεις σοβαρές πιθανότητες να σου απαντηθούν.
    Με ειρωνίες και αερολογίες το πιθανότερο είναι να λάβεις τα ανάλογα.

Φιλικά πάντα
    Θάνος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι δεν μας λες ομως απο ποια συμμαχια ειχες αμυνες μεσα οεο??????Μηπως ηταν απο sas???????????Λεω εγω τωρα....

Παιδια θα σας πω ενα νεο που εμαθα αλλα μην το πειτε πουθενα.Οι sas δεν συνεργαζονται με κανεναν το ειπε και ο Montana απλα δινουν αμυνες σε ολο τον σερβερ εκτος ΑΟΕ .Ενταξυ μωρε δεν χαθηκε και ο κοσμος αμυνες δινουν μονο να σπασουν τους παντες και μετα να βγουν μπροστα και να λενε εμεις μαμαμε.Και βαζουν τον γυπαετο να λεει τα δικα του για να αποπροσανατολιζουν τον κοσμο ρε ουστ ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω να δω τι θα λετε οταν θα σας σπανε .........αυτοι που σας εβαζαν αμυνες ....................
    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

όποιος βρεθεί σε ανάγκη αμυντικής υποστήριξης, παρακαλώ να μας ενημερώσει ώστε να του στείλουμε όσες θέλει, για όσους παίκτες θέλει, σε όποια συμμαχία και αν ανήκει (εκτός από ΑοΕ) και σε όποια απόσταση και αν βρίσκεται.
    Η αποστολή της πρώτης άμυνας παρέχεται δωρεάν. Μετά υπάρχει χρονοχρέωση καθώς και μεταφορικά για αποστάσεις μεγαλύτερες των 50 τετραγώνων.
    Για αποστάσεις μεγαλύτερες των 80 τετραγώνων, η χρέωση αυξάνεται δραματικά (χρησιμοποιείται αεροσκάφος των Ναταριανών Αερογραμμών)

Υ.Γ. Η άμυνα σε θαύματα θα έχει ειδική χρέωση η οποία θα εξαρτηθεί και από τις οικονομικές συνθήκες της χώρας μας την συγκεκριμένη περίοδο.
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Άρχισαμε και φέτος.....

Ειλικρινά πάντως και χωρίς παρεξήγηση, έχετε ξεφύγει ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ...
    Γράφετε, γράφετε, γράφετε,
    Αναλύετε, αναλύετε, αναλύετε
    Μου είπε, σου είπα, του είπα, είχαμε στο παρελθόν πεί
    Με πρόδωσες πρώτος, σε πρόδωσα δευτερός,
    Οι καλοί, οι κακοί και οι mamaw

και όλοι φυσικά μιλάτε για πολιτισμό. Μάλλον πολιτισμένο ξεκατίνιασμα εννοείτε....

Τόσο καλοί παίκτες ΟΛΟΙ ΣΑΣ, και δείτε αν έχετε τον Θεό σας τι γράφει ο καθένας... Μπαχαλάκιδες

Αίντε χαλαρώστε και παίξτε Travian να γουστάρουμε,,,,

ιετς,
    όπως λέει και ένας φίλτατος συμ''παίχτης''
    Καλό παιδί αλλά attacker
    (((.. I am sending you help..)))
    Dark Emperor - SAS
    ..

Προεπιλογή

21 πρωτευουσες οπως λέμε 21 γραμμαρια....
    Οι σνσ ειναι οι δευτεροι συμπαθητικοί μετα τους ζγστ αλλα αντίθετα με τους zgst δύσκολα βλέπω να την παλεύουν. Δεν ειναι η επιθετικη δύναμη των αοε, αλλα μαλλον η αδυναμία τους οργάνωσης αμυνας σε μαζική επίθεση. Οπως εχω πει το δυσκολοτερο ολων στην ηγεσία είναι να βγουν άμυνες σε μαζικες επιθέσεις. φυσικα αν έχεις κατάσκοπο στην ηγεσία των αντιπάλων, το ΜΗ ή τον Πιτ Παπαδάκο σπουδαιο μεντιουμ διπλα σου δεν φοβάσε τιποτα. ουτε τα δρεπανοκατσαβιδα της σασ.

πραγματικα δεν μπορειτε να κάνετε μια συζητηση πολιτισμένα και δημόσια
    απαντάω σε κάποιους νέους παιχτες που δεν ξερουν πως δουλεύει το φόρουμ:

Συγνώμη
    εχω μια απορια δεν εχεις μια έχεις πολλές
    αν η ΑοΕ οπως λετε (ειρωνικα η οχι) ολοι
    -μια τελειωμενη συμμαχια δεν λεει κανένας οτι η ΑοΕ είναι τελιωμένη συμμαχια κάθε άλλο ασχολούμαστε με την ΑοΕ οπως και με της ΣαΣ γιατι ειναι πρωταγωνίστριες συμμαχίες
    -δεν εχει και πολους εμπειρους παικτες
    -μελη του επιτελειου της δεν ειναι ανεχτα(αυτο δεν το ποιανω το ανεχτα, δηλαδη δεν τους ανέχονται οι άλλοι? σαφως όχι τους ανέχονται τα υπόλοιπα μέλη που βρίσκονται στο χώρο της ΑοΕ και δεν είναι ηγέτες) δεν χωνεύονται απο άλλους ηγέτες διαφορετικών συμμαχιων(τα είπε ο νεκρομάντης) γιατι και αυτοι είναι εγωηστες ή δεν γουστάρουν ηγέτες ή νομιζουν οτι τα κάνουν καλύτερα
    -με το ζορι πειρε ελαχιστα αντικειμενα(να μιλησω και εγω λιγο ειρωνικα)
    -κ.τ.λ

Ειδου η απορια(και δεν νομιζω να ειναι κρυα)
    Γιατι λοιπον τοσοι παικτες ασχολειστε με αυτην την συμμαχια??? Γιατι την ζηλευουμε και θέλουμε να χαλασουμε την εικόνα της, αυτο θα σήμαινε οτι η εικόνα της συμμαχίας μας αμεσως θα βελτιωθει και θα φτασει την πραγματικη εικόνα της αοΕ. αυτο ειναι προπαγάνδα να παρουσιάσεις το ψέμα για αλήθεια και την αλήθεια για ψέμα Επίσης ζηλευουμε και τους τγρ αλλα απο τότε που ορκιστίκανε να μην μιλάνε στο φόρουμ και να μπαίνουν στα κανάλια των zgst κα;ι να μιλανε εκει δεν εχουμε απο που να τους πίασουμε
    (συγχορεστε με για την απορια, αλλα δεν εχω μεγαλη νοημοσυνη για να το καταλαβω μονος μου)ενταξει παιδι μου δεν χρειάζεται να προσβάλεις τον ευατο σου, τον προσβάλει ως μέλος της ΑοΕ ανώνυμα(εισαι απο αυτους που ανεχεσε τους ανεχτους αλλωστε). Μας αποδεικνυεις το παραπάνω βγαίνοντας εδώ και μιλόντας ωστε παλι να αρχισουμε την προπαγάνδα οι κακόβουλοι, δεν χρειάζεται να μας λες τι εισαι και παραβένεις τους κανόνες του φορουμ προσβάλοντας παίχτη του τράβιαν με αυτα που λες για μειωμένη νοημοσύνη. απορώ θα έπρεπε να βγεις στο φόρουμ να ρωτήσεις ρώτα καποιον απο ττην συμμαχία σου απορίες κτλ

Υ.Σ: εκανα αιτηση για Μοδ (οχι μοδίστρα) αρχιστε να τρέμετε θα βάλω ταξη στο φορουμ. νεκρομάντη οπως και Γυπα καταλαβένεται οτι η θέση σας ειναι πολυ δυσκολη τωρα
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

επισης ενα μνμα offtopic
    O Ananias o 15 θυμάστε εκεινος ο αρχηγος της Ιντριγκας (idrygas) με την μεγαλύτερη (την αυτοκρατορια καλε που πηγε το μυαλο σας) στον 1ο σ2 χαιρετα όλους τους παμπάλαιους παίχτες σας ευχεται καλες στούκες και να περνατε καλα με χιουμορ. δυστυχώς το πολύ τράβιαν τον πήγε πίσω, τώρα είναι φοιτητής 1 ετος, παίζει σε ένα ιαπωνικο σερβερ (με κινέζους)και έχει μείνει σε ΟΛΑ τα μαθήματα οπως και τότε. Τουλάχιστον οι γυναίκες αγαπάνε τον cool Anania
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 12-01-12 στις 22:45
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Σ: εκανα αιτηση για Μοδ (οχι μοδίστρα) αρχιστε να τρέμετε θα βάλω ταξη στο φορουμ. νεκρομάντη οπως και Γυπα καταλαβένεται οτι η θέση σας ειναι πολυ δυσκολη τωρα
    Εχουμε περασει και ενα Ruler στο Μπαμιατζη θα κολλησουμε
    Ρε Μπαμια, διαβασαν την αιτηση σου και σερνετε ο σερβερ

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

δεν γραφω συχνα εδω , αλλα αυτο που γινετε με τον Τ4 ειναι τραγικο, λυπαμε αλλα τα κοληματα ειναι απειρα πλεον εχει γινει πολυ κουραστικο. ειναι αισχος για ενα τετοιο παιχνιδι που παιζουνε τα δευτερολεπτα να το εχετε καταντισει ετσι. στο επομενο ερωτηματολογιο 8α εχετε πολυ αρνητικο απο εμενα.
    ΤΕΛΟΣ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manutd Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν γραφω συχνα εδω , αλλα αυτο που γινετε με τον Τ4 ειναι τραγικο, λυπαμε αλλα τα κοληματα ειναι απειρα πλεον εχει γινει πολυ κουραστικο. ειναι αισχος για ενα τετοιο παιχνιδι που παιζουνε τα δευτερολεπτα να το εχετε καταντισει ετσι. στο επομενο ερωτηματολογιο 8α εχετε πολυ αρνητικο απο εμενα.
    ΤΕΛΟΣ
    Αγαπητέ κύριε manutd εχετε σκεφτεί καθόλου την δική σας συμμετοχή στα "κολλήματα" του server. ΙΣΩΣ αν δεν είχατε τοσα πολλά χωριά και αν δεν "σπρωχνατε τόσο πολυ χρυσο"να έτρεχε ποιο γρήγορα ο server. Σας διαβεβαιώνω οτι το τεχνικό μας τμήμα στην Γερμανία κάνει οτι καλύτερο. παρακαλώ πολύ μέχρι να έχω την δυνατότητα να το κανω μόνος μου να διαγράψετε την απάντηση σας και να την βάλετε στο κατάλληλο μέρος. ξέρετε το θέμα των παραπόνων. Όσον άφορα τις απειλές σας θα πρέπει να σας ενημερώσω ότι τα ερωτηματολόγια τα βλέπουν αυτοί απο το τεχνικό τμήμα στην ΓΕΡΜΑΝΙΑ.

Αγαπητε κύριε Γύπα η αδρανοποίηση σας εχει Δρομολογειθει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 13-01-12 στις 09:49 Αιτία: edit by future mod

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ κύριε manutd εχετε σκεφτεί καθόλου την δική σας συμμετοχή στα "κολλήματα" του server. ΙΣΩΣ αν δεν είχατε τοσα πολλά χωριά και αν δεν "σπρωχνατε τόσο πολυ χρυσο"να έτρεχε ποιο γρήγορα ο server. Σας διαβεβαιώνω οτι το τεχνικό μας τμήμα στην Γερμανία κάνει οτι καλύτερο. παρακαλώ πολύ μέχρι να έχω την δυνατότητα να το κανω μόνος μου να διαγράψετε την απάντηση σας και να την βάλετε στο κατάλληλο μέρος. ξέρετε το θέμα των παραπόνων. Όσον άφορα τις απειλές σας θα πρέπει να σας ενημερώσω ότι τα ερωτηματολόγια τα βλέπουν αυτοί απο το τεχνικό τμήμα στην ΓΕΡΜΑΝΙΑ.

Αγαπητε κύριε Γύπα η αδρανοποίηση σας εχει Δρομολογειθει.
    αχαχαχαχαχαχαχ,σωστος ο παικτης!!!
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο αυτα που γραφεις, το νοημα που βγαζω εγω ειναι το εξης...

1.) απο τα στατιστικα ειμαστε η πιο επιθετικη συμμαχια, + του οτι οι περισσοτεροι το γνωριζουν καλα ετσι κ αλλιως...
    2.) απο τα λεγομενα σου, βγαινει να εχουμε και παρα πολλα αμυντικα ωστε να καλυπτουμε ολα τα τεταρτημορια...

απο αυτα λοιπον, βγαινει νοημα οτι εμεις και τρελλες αμυνες εχουμε και τρελλο επιθετικο στρατο, με λιγα λογια ειμαστε οι μ@μ@ω του σερβερ...
    τοτε τι βγαινετε και λετε αλαζονες και δεν ξερω κ εγω τι? εχουμε και καμαρωνουμε ! οταν καποιοι που παραμιλατε μπορεσετε να κανετε κατι για αυτο μεσα στο παιχνιδι εχει καλως, να βγειτε και να τα πειτε, τωρα μουγκα ! επισης το αν στειλαμε αμυνες ή οχι, επειδη το λες εσυ, απο τα πολλα κονε που εχεις, δεν μας λεει τιποτα... κατι επισημο εχεις να μας κουφανεις ολους...?
    ολα πια σας πειραζουν, ξεκολλατε ρεεεεεεεεεεεεεεεε.....
    στο φορουμ δεν βγαζουμε κανεναν, οτι θελει ο καθενας κανει, απο την συμμαχια βγαζουμε συνεχεια...
    Στειλε σε μενα κανα αμυντικο και υλες σε παρακαλω , μην ξεχνιομαστε
    Αυτονομιστής

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. H NLS ΣΤΟΝ S5
    By GioTaros in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-13, 14:19
  2. s2 πολιτικη
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-11, 10:37
  3. bug στον 5
    By s8g4 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-10, 18:25
  4. πολιτικη και διπλωματια speed
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 16:02

Δικαιώματα - Επιλογές