Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 35

Θέμα: πολιτικη και προπαγάνδα στον σ2

Προεπιλογή πολιτικη και προπαγάνδα στον σ2

ευτυχως το αλλο θέμα κλείδωσε γιατι άρχισαμε ολοι να ξεφευγουμε τόσο πολυ που μόνο για τράβιαν δεν μιλούσαμε.
    Εδω το θέμα ειναι η προπαγάνδα οπότε μπορούμε να προπαγανδίσουμε ελέυθερα. βέβαια θα πρεπει να παρατηρήσω οτι εγω δεν θεωρω οτι προπαγάνδα την ενημέρωση των παιχτων για τις κακόβουλες προθέσεις των ηγεσιών.Οι πληροφορίες που μου δινουν φιλοι, γνωστοι και προδότες σας μεταφέρω εδω.Αλλες φορές τις επιβεβαιώνω, άλλες φορες τις πετάω ετσι και αλλες φορες πετάω ως πληροφορίες και γεγονότα δικές μου εκτιμήσεις.
    να σας δωσω μερικα παραδείγματα
    ενα εκτος της ΑοΕ μου ειπε οταν παρθηκαν τα Αντικειμενα οτι θα τα παρουν όλα απο την ΣΝΣ οποτε λέω για να πεταξω το "ποιος παει να παρει τον μοναδικο ανόητο" τοτε καποιοι γέλασαν. μέτα απο αυτο καποιοι γέλασαν. οταν οι Αοε πηραν αντικειμενα τοτε καποιοι αρχισαν να ξυπνουν....το ακουσα το χασμουργιτο και εγραψα οτι οι σασ δεν πρεπει να αφήν ουν τους σνσ στου ΑοΕ ..... κατευθυαν πηγαν και πήραν τον μοναδικο ανόητο....
    αντε τωρα να πείσεις τους σνσ οτι οι σασ και οι Αοε δεν συνεργάζονται.
    επίσης πληροφορίες μου λένε οτι οι ΑοΕ εσπασαν 5+7 πρωτευουσες των σνσ. αυτο δεν το ανέφερα γιατι δεν μπορουσα να το επιβεβαιωσω(ειχα κατι δουλειτσες και δεν μπορεσα να κοιταξω gettertool. Αυτο και να το επιβεβαιωνα μπορει να μην το ελεγα γιατι υπ΄ρχει θέμα ονομασίας προέλευσης

τέλος πάντον να με λετε προπαγανδιστη δεν με νοιαζει

Υ.Σ: ο γυπας δεν μας ειπε για τις αρχικες προθέσεις των σασ για υπερσυμμαχια αλλα ολοι βγάζουν τα συμπεράσματα τους.

παρακαλώ οποιος δεν μπορει να εκφράζεται στο φόρουμ ας μου στέλνει μνμα εγω μπορω να εκφραστω παντα τιρώντας τους κανονισμους (μια φορα εχει σβηστει ποστ μου)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 12-01-12 στις 15:19
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

να κανω λοιπον και εγω μια προπαγανδα...λεγοντας μια μικρη ιστορια!!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ΑοΕ σταμάτησαν να γράφουν στο forum, και δεν θα ξανά γράψουν, γιατί δεν σε θεωρούν άξιο λόγου. Πες τα δικά σου, όπως είπε από πάνω και ένας Αλέκος, μόνος σου μιλάς πλέον. Οι άλλοι από κάτω απλά σε κοροιδεύουν.
    Τελευταίο μας post που ασχολήθηκαμε με εσένα

κατσε ρε φιλτατε πετρο, τωρα λες δεν θα ξαναγραψετε, αλλα εγω γιατι νομιζω το αντιθετο??
    η δεν ξανααπαντατε στον βρωμοπουλο μονο? στους αλλους θα γραφετε??
    (απορια... μην φανταστεις οτι εχω να πω κατι για σας.. ΟΧΙ)

Λοιπον φιλτατοι συναγωνιστες του σερβερ 2(ωραια αρχη εκανα ) θελω να σας πω μια ιστορια... αφου ολοι ιστοριες λεμε εδω και κανουμε υποθεσεις, ας κανω και εγω μια.. να βγαλετε ολοι τα συμπερασματα σας......

Εχουμε και λεμε, εδω και μια εβδομαδα, 10 μερες εχει ανοιξει ενας "πολεμος" μεταξυ των 2 μεγαλων συμμαχιων του + - τεταρτημοριου του σερβερ των τρομερων και φοβερων παιχτων της ΑΟΕ με τους μικρους ανιδεους και ασχετους SnS™...
    οι αοε ωσ γνωστων σφιροοκοπουνμε φεικς επιθεσεις 48 ωρες πριν την ριαλ τους επιθεση.. το κανανε μια.. περασανε.. το κανανε 2η φορα περασανε(ωστοσο μην φανταστητε οτι βαραγανε και κανα σοβαρο λογαριασμο...μικρους ανενεργους και παιχτες που μπαινουνε μια η 2 φορες την μερα...δεν τους κρινω καλα κανανε)
    και φτανουμε στην τριτη φορα που αποφασισαν να βγαλουνε εξω τα χαμερ τους οι φανταστικοι αυτοι παιχτες...οπου ξεκινανε και μας στελνουνε παλι φεικς 48 ωρες πριν τις ριαλ επιθεσεις....οποτε καθομαστε ολοι ομορφα και περιμνουμε, να περασουνε αυτες οι ωρες.. αφου περασανε που λετε, ειπανε να στειλουνε και τις κανονικες επιθεσεις τους, επειδη ομως, μια του κλεφτη , 2 του κλεφτη.. ηρθε η τριτη φορα, που πηρε αερα ο... τους(δεν λεω ποιος, γιατι θα με κλειδωσουνε, καλα ετσι και αλλιως θα με κλειδωσουνε )οποτε ειπανε να στειλουνε πια σε ενργους μας λογαριασμους, και μεγαλους... βλεποντα τα στατιστηκα θα καταλαβετε που πηγαν!
    Λοιπον εκει που λετε παιδες αυτοι οι τρομεροι στρατηλατες του τραβιαν, αποφασισαν να βγουν εξω και να μας γκρεμισουν... εμεισ αντιληφθηκαμε εγκαιρα που θα πηγαιναν, και βγαζουμε μαζικο μυνημα στις συμμαχιες μας, να ενισχυθει παιχτης μας με αμυντικα και οτι προβλεπεται τρελη στουκα..
    οι αοε εχοντας τρομερη αντικατασκοπεια(την οποια την γνωριζουμε, τρομαρα τους...) ειδανε το μαζικο που στειλαμε...
    αρα ξερανε οτι 4 στρατοι τους και ο πρωτος απο αυτους, οπου και αποδεκατιστηκε τελικα, ηταν ο μεγαλυτερος που ειχαν...
    κρατηστε το αυτο λοιπον οτι ξερουν.. οτι θα στουκαρουν. το κρατατε ε?
    εκει που εχουνε περασει μονο 3 ωρες απο την ωρα που βγηκε το μαζικο για αμυνα...και μαζευαμε την μανα μας και τον πατερα μας, ομορφαντεεεεεεεεεεεεεεεεεεες μου....
    ο λογαριασμος , τι παθαινει? οποιος το βρει εχει γλυφιτζουρι...
    Αντε καλα δεν θελω να σας κραταω σε αγωνια.. θα σας πω λοιπον.. ο λογαριασμος στον οποιο βγαζουμε αμυνα και οι αοε(οι παιχτουρες, ξερετε....)γνωριζουν οτι μαζευουμε αμυνα.... ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΕ...ε, ναι λοιπον κυριες και κυριοι.. μας κλειδωσανε!
    αυτο τι σημαινει? σημαινει οτι ο,τι αμυνα μπηκε... μπηκε... δεν εχει αλλο...

αυτοι ειναι οι τρομεροι στραστηλατες τις αοε...

Steel & Steal
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

πω τι πάθαμε. δεν φτάνει το ποσο έχει ρεζιλέψει τι συμμαχία του μέχρι τώρα. δεν φτάνει το που από τα δικά του λόγια μαθαίνει ο κόσμος ότι έχει αδυναμοθει η aoe παρα πολύ λόγο τον προσωπικων καβγάδων του. και ούτε μπορεί να παραδεχτεί ότι η ΣαΣ πολύ απλά αποφάσισαν πως δεν θέλουν συμμαχία με τέτοιο άτομο. μπάμιατζη, γύπα, θα έχετε πολύ τροφή όταν μαθευτούν τα χτεσινά, και από ότι έμαθα τα προχτεσινά. τι ξεφτίλα, όταν μια πολύ μεγάλη συμμαχία, με το πάνω χέρι στο τερταρτμοριο της, που σπάει τον πολύ μικρό αντίπαλο αέρα..αποφασίζει να καταντήσει σε τέτοιες βρωμιές για να σωθεί (όσο μπορεί) από ένα άχρηστο, αποτυχημένο επιθετικό σχεδιο.

Προεπιλογή

Να πουμε και του στραβου το δικιο, οταν δεν σου πανε καλα τα πραγματα, αντι να βγαινεις σαν αλλος Βασιλακης Καιλας και να κλαιγεσε για την αδικια, την προδωσια, την αχαριστια, την κοροιδια που δεχτηκες απο γυναικες, πρωην φιλους και συμμαχους, πρωην κολλητους και τις μισες συμμαχιες του σερβερ και να σε κοροιδευουν ολοι, καλυτερα να αρχισεις να χρησιμοποιεις αλλες, πιο δραστικες μεθοδους που ειναι αδυνατον να συζητηθουν δημοσια

Προεπιλογή

zapata κάτσε καλα.... ο λογαριασμος δεν κλειδώθηκε ετσι απλα, αλλα εκανε παράβαση.(βασικα δεν εκανε παραβαση ο λογαριασμος που κλειδωθηκε αλλα ενας σύμμαχος ο οποιος έστειλε σιτάρι παραπανω απο την ωριαια παραγωγη πριν φτασουν οι ενισχύσεις του στο λογαριασμο. 3000 σιτάρι, κανονικα πρεπει να σας μαστιγοσουμε ολοι οι παιχτες για αυτο το έγκλημα. Αν παιζατε στο πακισταν και το κανατε αυτο θα σας εκοβαν οτι εξειχε απο το κεντρικο σωμα)Δεν συζηταμε θεματα κλειδωματως αλλα στρατηγηκης γιατι παρουσιάζετε το κλείδωμα ως φουστια ενώ δεν ειναι. Και αν θελετε να μαθετε ο στρατος ηταν για σκωτομα είχε πολυ ιππικο και ως γνωστον οι ιππεις τρώνε πολυ.
    και γύπα εσυ να σταματησεις τις ειρωνιες γιατι σε 5 μερες θα σε σταματησω και τον λογαριασμο σου στο παιχνίδι και εδω
    νεκρομάντη μην απαντας είναι παγίδα, και μην κλειδωνεις το θεμα και αυτο ειναι παγιδα
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Μιας και κάπου είδα το ονοματάκι μου να αναφέρεται σε κάποιο ποστ, είπα να σχολιάσω τα γραφόμενα γύρω απ αυτό.
    Ένα ποστ που μοιάζει με τα απομνημονεύματα μιας παρ’ ολίγον υπερσυμμαχίας η οποία τελικά δεν προέκυψε για διάφορους λόγους, κατά την γνώμη μου διαφορετικούς από τα γραφόμενα στα απομηνμονεύματα.
    Και εξηγούμαι:
    (Τα υπογραμμισμένα είναι πιστή αντιγραφή των απομνημονευμάτων του Nekromanths, και ακολουθεί η απάντηση – σχόλιό μου).

1) Για να καταλάβουν όλοι τα γεγονότα όμως, θα ξεκινήσω την ιστορία μου λίγους μήνες πριν, και συγκεκριμένα από το τέλος του προηγούμενου gr2.
    Όταν τέλειωσα τον server στην συμμαχία A&D μαζί με τον φίλο μου Ρένο (renosteogr) είχα μια αψιμαχία με μια παίχτρια. Αυτή η παίχτρια, χωρίς να την ξέρω, είχε μιλήσει μαζί μου, και είχε βρίσει τον τότε καλό μου φίλο Άγγελο -black angel- (ασχέτως που μετά ψυχρανθήκαν οι σχέσεις μας). Όπως θα έκανε ο κάθε ένας, έτσι και εγώ υπερασπίστηκα τον φίλο μου, αλλά το θέμα τότε τέλειωσε εκεί.(Θα καταλάβετε μετά γιατί αναφέρω αυτό το περιστατικό)
    Εδώ, να επισημάνω ότι μαζί με τον Ρένο και άλλα παιδιά από A&D και ΑοΕ, παίζαμε για πλάκα στον gr1. Όταν άνοιξε λοιπόν ο gr2 ξανά, αποφασίσαμε με τον Ρένο να φτιάξουμε οι 2 μας μια συμμαχία, όπως και έγινε.

Έτσι ακριβώς έγιναν τα πράγματα, μόνο που καλό θα ήταν αργότερα και αφού είδες ότι είχες άδικο όσο αφορά το θέμα του Άγγελου, να επιχειρούσες μια προσέγγιση με την παίκτρια, ώστε να τα ξαναβρείτε. Άλλωστε για τον συγκεκριμένο παίκτη σου είχα πει και εγώ.

2) Παράλληλα, συμφωνήσαμε, πρώτα εγώ και μετά ο Ρένος, με τα παιδιά των SAS, και πιο συγκεκριμένα A.Montana και dimios (ο scaner έλειπε τότε) να κατέβουμε παρέα. Στην αρχή είπαμε ίδιο τεταρτημόριο, αλλά μετά αποφασίσαμε να μπούμε σε διαφορετικά τεταρτημόρια.

Το ότι συμφωνήσαμε με την SAS, συμφωνήσαμε, απλά δεν κράτησα τον χρόνο σχετικά με το ποιος μίλησε πρώτος με ποιόν και αν αυτό το γεγονός κατοχυρώνει μια σειρά προτεραιότητας μιας ενδεχόμενης συνεργασίας . Αν εσύ γνωρίζεις πότε ακριβώς μίλησα με τα παιδιά από την SAS και τι είπαμε….
    Όσο για τα διαφορετικά τεταρτημόρια όντως έτσι έγινε.

3) Με τον Ρένο λοιπόν, όταν κατεβάσαμε την ΑοΕ, κάναμε μια συμφωνία. Μερικά άτομα που δεν συμπαθούσα εγώ, και μερικά που δεν συμπαθούσε αυτός, δεν θα έμπαιναν στην συμμαχία. Στην πορεία όμως, και πιο συγκεκριμένα στο τέλος της 1ης εβδομάδας, ανακάλυψα ότι στην συμμαχία είχε πει η κοπέλα (που λέγαμε παραπάνω), με διαφορετικό όνομα, και διαφορετικό skype για να μην την καταλάβω. Ο Ρένος νομίζω δεν ήταν γνώστης του γεγονότος, όχι τουλάχιστον από την αρχή. Όταν λοιπόν το έμαθα (μου έγραφε με το άλλο skype και με κορόιδευε δημόσια, ότι δεν ήταν αυτή κ.λπ.), απαίτησα να φύγει η συγκεκριμένη από την συμμαχία. Ίσως το έκανα με λάθος τρόπο, γιατί ήμουν θολωμένος , με την αθέτηση της συμφωνίας (οχι απο τον Ρένο αλλά από άλλον) και την κορόιδα... Για εμένα το αποτέλεσμα όμως έπαιζε ρόλο

Η συμφωνία αυτή όντως έγινε. Η ανακάλυψη δε της παρουσίας της εν λόγω παίκτριας δεν έγινε από μόνη της, αλλά στο είπα εγώ θέλοντας να είμαι εντάξει απέναντί σου, βεβαιόνοντάς σε ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα. Εσύ επέμεινες να φύγει. Σου ζήτησα μερικές μέρες διορία ώστε η απομάκρυνση να γίνει με τρόπο που δεν θα επιρρεάσει την συνοχή μας, αλλά δεν μπορούσες να περιμένεις και ξεκίνησες την αντιπαράθεση στο skype μαζί της και μάλιστα, ενώ την ίδια στιγμή σου έλεγα ότι τελικά το θέμα είχε διευθετηθεί.
    Το ότι σε κορόιδευε δημόσια όπως λες δεν ισχύει, από την στιγμή που γνώριζες ποιος είναι ποιος. Ίσως να ήθελες να πιστεύεις ότι σε κοροϊδεύει, δεν ξέρω…
    Επίσης, κανένας άλλος δεν σε κορόιδεψε, τουλάχιστον από την A&D, μια συμμαχία που σε αγκάλιασε όταν έφυγες από τους saints πέρυσι.

4) Τότε λοιπόν, επήλθε η πρώτη ρήξη στην συμμαχία. Ένας καλός φίλος της κοπέλας, και εκ των αρχηγών των A&D, έφυγε από την συμμαχία, παίρνοντας μαζί του τα υπόλοιπα μέλη. Διαπραγματευτήκαμε το γεγονός να γυρίσουν πίσω, αλλά επειδή ένας από τους όρους της επιστροφής που θέσαμε σαν συμβούλιο, ήταν ο συγκεκριμένος άνθρωπος να γυρίσει σαν απλό μέλος, δεν καταλήξαμε σε συμφωνία. Τότε και ο Ρένος ακολούθησε τους φίλους του, όπως ήταν φυσικό.

Δεν υπήρξε διαπραγμάτευση στην ουσία. Οι όροι που έβαλες, ήταν τέτοιοι που δεν επέτρεπαν με κανέναν τρόπο την επιστροφή των μελών της A&D. Οι λύσεις που σου προτάθηκαν από πολλούς συμπαίκτες μας ήταν αρκετές, αλλά εσύ δεν ήθελες να χάσεις την καρέκλα όπως τελικά αποδείχθηκε. Ακόμη και όταν έθεσα πλέον θέμα ηγεσίας στην συμμαχία όπου υποτίθεται ότι είμασταν οι δυο μας αρχηγοί (γιατί αν θυμάσαι είχες πει πριν την έναρξη του παιχνιδιού ότι δεν σε ενδιέφερε να φαίνεσαι σε κάποιο πόστο), ακόμη και εκεί φέρθηκες αυταρχικά, μη δεχόμενος καν την πρότασή μου για τοποθέτηση αρχηγού κοινής αποδοχής, εκτός από εμας τους 2. Ούτε δέχτηκες τον επιμερισμό των εργασιών. Φυσικό αποτέλεσμα λοιπόν να αποχωρήσω, μιας και αυταρχισμούς δεν έχω συνηθίσει στην ζωή μου, πόσο μάλλον σε ένα παιχνίδι.

5) Τότε εγώ μίλησα με Montana και dimio, και συμφώνησα τα παιδιά να πάνε στους SAS, γιατί τους θεωρούσα ακόμα φίλους μου και ήθελα να συνεχίσουμε παρέα.

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που εσύ ήσουν η αιτία να μας δεχτεί ή SAS στις τάξεις της αααααααααααααααααχαχαχαχαχχχα, τι άλλο θα διαβάσουμε….

6) Τότε όμως, ήρθαν τα πρώτα άσχημα πράγματα. Έμαθα ότι οι SAS θέλησαν να παίξουν άσχημο παιχνίδι. Ένας πολύ καλός μου φίλος από εκεί μεριά, μου έδειξε συνομιλίες, που οι SAS λέγανε στους A&D ακόμα και να μας πάρουν την πρεσβεία (κάτι που ο Ρένος δεν έκανε, και είναι προς τιμήν του), και άλλα άσχημα πράγματα.

Ποια πρεσβεία? Ο renosteogr έχει πρεσβεία στο επίπεδο 1. Αλήθεια όμως, τον nosferatu που έχει την πρεσβεία της ΑοΕ σε ποιόν παίκτη ανήκει άραγε? Ποιος τον τρέχει τον λογαριασμό??????
    Επίσης, αυτός ο πολύ καλός σου φίλος, εξακολουθεί να είναι πολύ καλός σου φίλος? (‘Ασχετο)

7) Μίλησα λοιπόν με dimio, montana, και scaner (μόλις είχε επιστρέψει) και μου είπαν όλα κομπλέ, δεν υπάρχει πρόβλημα. Μια ημέρα μετά όμως, μου ανέφεραν οτι η συμφωνία σπάει, γιατί λέει ότι την είχαν κάνει με τον Ρένο και όχι με εμένα ! (κάτι που δεν ισχύει, πρώτα με εμένα μίλησαν και μετά είχε μπει στις συνομιλίες ο Ρένος). Ίσως το έκαναν γιατί θεώρησαν ότι με την φυγή των παιδιών η ΑοΕ τέλειωσε, ίσως για κάποιον άλλον λόγο. δεν μπορώ να το γνωρίζω.

Οπότε για να επανέλθω στο προηγούμενο σχόλιό μου, που έχει να κάνει με το ποιος μίλησε πρώτος με ποιόν και έκανε την όποια συμφωνία, (αυτό μου θυμίζει το ποιος την έχει πιο μεγάλη την… βούρτσα, παιδιαρίσματα…) dimios, Montana, scanner, και εγώ λέμε ότι μιλήσαμε μεταξύ μας και συμφωνήσαμε και εσύ λες ότι δεν είναι έτσι. Οκ.
    Μήπως θεώρησαν ότι δεν μπορούν να συνεννοηθούν μαζί σου???? Ειδικά βλέποντας ότι ένας ένας την έκανε με ελαφρά από την ΑοΕ????

8) Όταν λοιπόν μου ανακοινώθηκε αυτό από τον Scaner, ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που έβρισα από τα νεύρα μου για την προδοσία. Αργότερα μετάνιωσα για την συμπεριφορά μου. Να επισημάνω ότι παράλληλα με αυτά τα γεγονότα, με προσέγγισαν οι SnS, και συγκεκριμένα ο αρχηγός τους costantine, για συμμαχία. Εγώ όμως αρνήθηκα γιατί ήθελα να κρατήσω την συμφωνία με τους SAS, ότι δηλαδή πάμε μόνοι μας, μαζί μέχρι το τέλος. Επίσης να αναφέρω το γεγονός ότι μετά το σπάσιμο της συμφωνίας, βρέθηκα σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον zarate, αρχηγό των ΚΠΡ, για δικούς μας λόγους, και όχι για κάποια συμφωνία. Μια ημέρα μετά (ή και την ίδια ημέρα, δεν θυμάμαι) μου είπαν ότι οι SAS έλεγαν μεταξύ τους, ότι μετά το σπάσιμο της συμμαχίας, παρακαλάγαμε τους KPR για συμφωνία. (?????) Κάπου εδώ τέλειωσε το 1ο σκέλος της αφήγησης μου, και προχωράω στο 2ο.

Δεν έχω γνώση, δεν ανήκω σε κανένα επιτελείο της SAS και βεβαίως δεν γνωρίζω τι έχεις πει με οποιονδήποτε άλλον στον σέρβερ, οπότε δεν σχολιάζω.

...Συνεχίζεται...
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

....συνέχεια

9) Παράλληλα με αυτά τα γεγονότα, τσακώθηκα με τον φίλο Άγγελο (αυτόν που είχα υπερασπιστεί) για δικούς μας λόγους. Τότε, ένας πολύ καλός του φίλος, ο Λάκης (????) μέλος της συμμαχίας μου, και παρέα με τον Μάρκο (markos_m), Χρήστο (arxilamogio), Γιώργο (trias) που είχαν φέρει τους δικούς τους στην ΑοΕ, βρήκε αφορμή την ιστορία με τους A&D, καταπιάστηκε εκεί, και πριν προλάβουν να καθαρίσουν τα μυαλά μας από την 1η ιστορία, δημιούργησε 2η. Οι δικοί του, και προαναφερόμενοι, τον ακολούθησαν, και έφυγαν από ΑοΕ. Έμειναν για 3-4 ημέρες μόνοι τους, και μετά εισχώρησαν στους SnS. Με αυτήν την 2η αποχώρηση, οι ισορροπίες του τεταρτημορίου άλλαξαν εντελώς, με τους SnS να έχουν περίπου 70 μέλη παραπάνω, και να θεωρούν την ΑοΕ τελειωμένη, αναφέροντας δεξιά και αριστερά ότι μας είχαν άνετα, κ.λπ. (από ότι με ενημέρωσαν).

ΚΑΙ αυτοί αφορμή την ιστορία της A&D βρήκαν και την έκαναν έτσι? Λάθος μέχρι τώρα δεν έχεις κάνει κανένα, όλοι οι άλλοι φταίνε εκτός από εσένα. Οκ….

10) Ο παίχτης Λάκης (????) λοιπόν, που είχε οδηγήσει τους φίλους του στην SnS, σταμάτησε να ασχολείται. Παράλληλα, τα παιδιά αυτά, από οτι με ενημέρωσε ο τότε "Αρχηγός" τους (arxilamogio) ήταν εντελώς απογοητευμένοι από την ανυπαρξία των SnS . Με αποτέλεσμα να φύγουν από εκεί, να δημιουργήσουν τους KNIGHTS, και σε συνδυασμό με την φυγή του ????, να συμφωνήσουν μαζί μας. (Στην συνέχεια είχαμε φυγή των φίλων μου arxilamogio,trias, όπου και ανέλαβε τα ηνία ο άλλος φίλος μου Μάρκος. Αυτά όμως ανήκουν στην ιστορία των KNIGHTS και όχι στης ΑοΕ).
    Παράλληλα με όλα αυτά τα γεγονότα λοιπόν, η ΑοΕ είχε συμφωνήσει με τους TGR (ύστερα από το προξενιό DARK KN1GHT - tsiou) να πορευτούμε παρέα. Οπότε το αποτέλεσμα ήταν ΑοΕ-KNIGHTS μαζι με TGR). Και εδώ τελειώνει και το 3ο σκέλος.
    Επίσης να αναφέρω και κάτι άλλο. Άκουσα μερικούς, να λένε ότι, οι ΑοΕ δεν είναι μόνοι τους, έχουν τους KNIGHTS μαζί, 2 συμμαχίες κ.λπ.
    Και σας ρωτάω εγώ. Έστω ότι ένα "wing" μιας συμμαχίας (τυχαίο παράδειγμα, ZGST) φεύγει, αλλάζει όνομα, και συμμαχεί μαζί τους. Αυτό σημαίνει αυτόματα ότι οι ZGST απέκτησαν συμμάχους και έγιναν πιο δυνατοί από πριν ? Δεν νομίζω

Το 4ο σκέλος είναι γνωστό σε όλους. Μια - δύο εβδομάδες πριν την εμφάνιση των Αντικειμένων, έσπασε η συμφωνία με τους TGR (μετά από δική τους επιθυμία, και άρνηση τους στην επιθυμία της ΑοΕ να το κάνουμε επίσημο) και από τότε η ΑοΕ είναι μόνη της. Και πλέον φτάσαμε στο σήμερα.

Σε όλα τα παραπάνω που έγραψα, προσπάθησα να μην προσβάλλω κανέναν, και να γράψω τα πράγματα όπως έγιναν, χωρίς να επιρρίψω ευθύνες ούτε να κατηγορήσω κανέναν. Ότι έγινε, έγινε, και δεν γυρίζει πίσω. Έτσι και εμείς δεν θα ξανά γυρίσουμε να κοιτάξουμε πίσω.

Τέλος, να ανακοινώσω ότι, το πάθημα, μας έγινε μάθημα, και έτσι η ΑοΕ αν κάνει κάτι στο μέλλον, τότε αυτό θα γίνει επίσημα, αλλιώς δεν θα γίνει καθόλου. Οπότε μόνο αν δείτε κάτι επίσημα σχολιάστε, ειδάλλως σιωπάτε.
    Η ΑοΕ θα πορευτεί μαζί με τους συμμάχους, φίλους και αδερφούς, KNIGHTS, μέχρι το τέλος του server

Όπως και σε παραπάνω σχόλιό μου, δεν τα γνωρίζω αυτά οπότε και δεν μπορώ να σχολιάσω.
    Κλείνοντας όμως, θέλω να παρατηρήσω στα απομνημονεύματά σου, ότι όλο για φίλους μιλάς και πως όλοι τελικά την έκαναν διαφωνώντας μαζί σου και για τις επιλογές σου.
    Παρατηρώ επίσης μετά λύπης μου, πως ο μόνος αλάνθαστος (σύμφωνα με τα γραφόμενά σου) είσαι εσύ και πως όλοι οι υπόλοιποι, φίλοι σου και μη, είμαστε λάθος. Έχουμε πολλά να μάθουμε ακόμη ώστε να γίνουμε καλύτεροι, να βελτιωθούμε. Ευτυχώς είμαστε νέοι ακόμη….

Με εκτίμηση,
    Ρένος
    Επίτιμος Αρχηγός Angels & Deamons

Υ.Γ. Ασε και κανενα θέμα ανοιχτό, γιατί δεν έχω δει πουθενά στους κανόνες να λεει ότι θέμα στο οποίο θα διαφωνεί ο smod θα κλειδώνεται...
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν συζηταμε θεματα κλειδωματως αλλα στρατηγηκης γιατι παρουσιάζετε το κλείδωμα ως φουστια ενώ δεν ειναι.
    οπως ειδες εσβησα τα περιττα.... και κρατησα αυτα που επρεπε,ωστε να σου απαντησω.. δεν ειναι το θεμα του κλειδωματος και δεν θελω να παμε εκει, και σηγουρα για να διαγραφει ο λογαριασμος, οντως καπου θα εχει κανει παραβαση..
    εκει που σταθηκα εγω, ειναι στους αντιπαλους μου, στο ποσο μεγαλοι και τρανοι ειναι, που οταν εμαθαν οτι θα εχαναν 7-8 στρατους σε 2 επιθεσεις, τα χασανε... και βρηκανε αλλους τροπους να νικησουν τα αμυντηκα μας.. αλλα δεν, πειραζει,θα εχουμε ωραιο παρτυ με αυτες τις στρατηγικες
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

Αγαπητέ Ζαπάτα θα ήθελα να σου θέσω κάποια ερωτήματα:
    1. Πως προκύπτουν οι χαρακτηρισμοί των παικτών της ΑοΕ ως φοβεροί και τρομεροί;
    2. Πως προκύπτουν οι αντίστοιχοι των SNS;
    3. Ποιους λογαριασμούς θεωρείς σοβαρούς στη συμμαχία σου και ενεργούς;
    4. Στις 21 καπ στόχους ως τώρα ειναι επιτυχία κατα τη γνωμη σου η άμυνα στην 1,5;
    5. Εχεις κάποια ιστορία να διηγηθείς για τον μοναδικό ανόητο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις
    Θάνος

maria1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    zapata κάτσε καλα.... ο λογαριασμος δεν κλειδώθηκε ετσι απλα, αλλα εκανε παράβαση.(βασικα δεν εκανε παραβαση ο λογαριασμος που κλειδωθηκε αλλα ενας σύμμαχος ο οποιος έστειλε σιτάρι παραπανω απο την ωριαια παραγωγη πριν φτασουν οι ενισχύσεις του στο λογαριασμο. 3000 σιτάρι, κανονικα πρεπει να σας μαστιγοσουμε ολοι οι παιχτες για αυτο το έγκλημα. Αν παιζατε στο πακισταν και το κανατε αυτο θα σας εκοβαν οτι εξειχε απο το κεντρικο σωμα)Δεν συζηταμε θεματα κλειδωματως αλλα στρατηγηκης γιατι παρουσιάζετε το κλείδωμα ως φουστια ενώ δεν ειναι. Και αν θελετε να μαθετε ο στρατος ηταν για σκωτομα είχε πολυ ιππικο και ως γνωστον οι ιππεις τρώνε πολυ.
    και γύπα εσυ να σταματησεις τις ειρωνιες γιατι σε 5 μερες θα σε σταματησω και τον λογαριασμο σου στο παιχνίδι και εδω
    νεκρομάντη μην απαντας είναι παγίδα, και μην κλειδωνεις το θεμα και αυτο ειναι παγιδα

Γιατι δεν μας λες ομως απο ποια συμμαχια ειχες αμυνες μεσα οεο??????Μηπως ηταν απο sas???????????Λεω εγω τωρα....

Παιδια θα σας πω ενα νεο που εμαθα αλλα μην το πειτε πουθενα.Οι sas δεν συνεργαζονται με κανεναν το ειπε και ο Montana απλα δινουν αμυνες σε ολο τον σερβερ εκτος ΑΟΕ .Ενταξυ μωρε δεν χαθηκε και ο κοσμος αμυνες δινουν μονο να σπασουν τους παντες και μετα να βγουν μπροστα και να λενε εμεις μαμαμε.Και βαζουν τον γυπαετο να λεει τα δικα του για να αποπροσανατολιζουν τον κοσμο ρε ουστ ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω να δω τι θα λετε οταν θα σας σπανε .........αυτοι που σας εβαζαν αμυνες ....................

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. H NLS ΣΤΟΝ S5
    By GioTaros in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-13, 14:19
  2. s2 πολιτικη
    By MPAMIATZIS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-11, 10:37
  3. bug στον 5
    By s8g4 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-10, 18:25
  4. πολιτικη και διπλωματια speed
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 16:02

Δικαιώματα - Επιλογές