Σελίδα 2 από 73 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Ωραια πες πως ο Νεκρομαντης ειναι ετσι οπως τα λες
    εσενα που ειναι το προβλημα σου και το αναφερεις στο φορουμ??
    Εφυγες απο την συμμαχια μας, ενταξει δεν χαλασε και ο κοσμος, σταματα να ασχολεισε με μας.

Και το Travian ειναι απλα ενα παιχνιδι...

Προεπιλογή

βρε φιλε, ασχολιεμαι με το forum. κάτι καινούργιο για μένα. πάντα έλεγα οι σοβαροί παίκτες δεν παίζουν forum, αλλα φέτος που δεν παίζω σοβαρά, είπα να ασχοληθώ και λίγο με το forum. πρόβλημα δεν έχω. πολύ απλά σκολιαζο, όπως και άλλοι, τα γεγονότα, στο τερταρτιμοριο που ξέρω. και εάν βγείς λίγο να διαβάσεις, αυτά που λέω είναι θετικά για την AoE. δηλαδή. το ότι δεν είναι καλά στημένοι, αυτό δεν αμφισβητείται, το ότι άργησαν να καθαρίσουν το τερταρτιμοριο, και ακόμα δεν το έχουν κάνει, το ότι όλο το server σιχάθηκε με τα άτιμα κλειδώματα, με πολλά αλλα εναντίον την aoe, φτάει ένα άτομο. τώρα που φεύγει, οι καλοί και αξιοπρεπεις παίκτες που υπάρχουν μπορούν να κάνουν κάτι καλύτερο. και πραγματικά εύχομαι να αλλάξει η εικόνα που μέχρι τώρα έχει δημιουργηθεί για την aoe. έχω πολλούς φίλους στην AoE, χρονια τους ξέρω, και αξίζουν κάτι καλύτερο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο seven
    φτάει ένα άτομο
    Εγω δεν ειμαι πολυ εμπειρος παικτης
    αλλα απ'οσο ξερω, σε μια συμμαχια ποτε δεν φταιει ενας και μονο παικτης/ηγετης/ή οπως αλιως λεγετε...

Προεπιλογή

έχεις δίκιο, φταίνε και αυτοί που τον εμπιστεύοντε τυφλά και δεν ασκούν κριτική σκέψη. φταίνε και αυτοί που τον αφήνουν να κάνει συνεχεια λάθη (πως φταίμε εμείς για το πασοκ). αλλα για το τελευταίο, πρέπει να ειπωθεί, ότι πολλοί κάνανε την προσπάθεια.. δεν ήταν μονο μια φορα που του βάλανε βαρη χέρι, να συμμαζευτεί. να σταματήσει να συμπεριφέρεται έτσι κλπ. αλλα πάντα έλεγαν, απλά, δεν ελενχεται...όταν οι αποφάσεις παίρνονται με βάση εγωισμού δεν έχει ελπίδα μια συμμαχία.

Προεπιλογή

Απ΄οτι καταλαβα εσυ τον Νεκρομαντη τον μισεις παρα πολυυ... και σου υπενθυμιζω οτι ειναι ενα παιχνιδι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Prince21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ΄οτι καταλαβα εσυ τον Νεκρομαντη τον μισεις παρα πολυυ... και σου υπενθυμιζω οτι ειναι ενα παιχνιδι
    lol, μισος υπονοεί κάποιο πάθος. κάτι που δεν ισχύει. εγώ απλά τα λέω όπως τα βλέπω. και θεωρώ κρίμα να πληρώσει ολόκληρη συμμαχία τα "λάθη"ενός..

για μισος να μιλήσεις με τον νεκρομάντη, που δημοσια βρήκε να πετάξει λάσπες και ψέμματα, να καταφέρει το δικό του. που ακόμα και τώρα σπέρνει ψέμματα για χίλια account που έχω να δικαιολογήσει τι στούκα.

και ακριβώς, ένα game είναι. και γι'αυτο δεν το βρήκα λόγο να χάσω αρχές μου, να πω ψέμματα, να συκοφαντώ, να βρίσω, να προσβάλω, και να ασκήσω κατάχρηση ότι εξουσία είχα να περάσουν τα δικά μου, ειδικά προσωπικά...

Προεπιλογή

O καθενας μας εχει διαφορετικη οπτικη γωνια...εγω δεν τα εχω δει αυτα
    οκ θα μιλησω με τον νεκρομαντη για το μισως
    και αφου συμφωνεις οτι ειναι απλα ενα παιχνιδι, τοτε παιξε το παιχνιδι σου και αφησε τους υπολληπους(εμας) να παιξουμε το δικο μας λεγοντας ψεματα, σηκοφαντώντας προσβαλοντας και βρύζοντας...

τις αρχες σου τις εχασες μολις κατηγορησες εναν παικτη για ολα τα στραβα μια συμμαχιας...!!!

Προεπιλογή

πια αρχή έχασα? αυτή που λέει μιλα στα ίσια? πες την αλήθεια?

να ήμουν μονο εγώ που τα λέω...κάτι θα γινόταν....

πόσοι έχουν γράψει εναντίον τον νεκρομάντη και δεν πεταχτικατε? μου φαίνεται ότι εσείς ασχολιεστε με μένα όχι εγώ με εσάς. να έγγραφα κατεβατά όλη μέρα κάθε μέρα ok...αλλα ένα σκολιο έκανα και το έχετε τραβήξει μέχρι εδώ...άρα...

Προεπιλογή

χαχαχαχα
    εχεις δικιο
    δεν μπορουμε μακρια σου για αυτο...

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Παρακαλώ επανέλθετε στο θέμα και αφήστε το chat και τις προσωπικές αντιπαραθέσεις.

Ευχαριστώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 2 από 73 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές