Σελίδα 3 από 73 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

θα παρακαλούσα τους παίκτες seven και prince 21, εφόσον αγαπάνε και οι δύο την ΑοΕ κι εχουν φίλους στη συγκεκριμένη συμμαχία να σταματήσουν διότι δεν ωφελουν αλλα βλάπτουν.

Ευχαριστώ για την κατανόηση
    Θάνος
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Προεπιλογή

Και εμεις αγαπαμε ΑΟΕ την θελουμε να παραμεινει στο server μην τρεχουμε σε gr6

Προεπιλογή

λόιπον να τελειώνετε με τις κατινιες. Το θεμα δεν ειναι ουτε η ΑοΕ ουτε ο αρχηγος της, ο οποίος παρα τις υποχρεώσεις του (για τον ΕΣ ως φουσκα θα μιλησουμε σε αλλο θεμα ή καλυτερα αλλο φορουμ) θα παραμείνει επίτημος. Εγω πραγματικα σεβομε τον αρχηγο της ΑοΕ παρολο τον εγωΐσμο που πιθανον να εχω προβαλει.
    Να σας εξηγήσω γιατι. αν δεν ήταν ο νεκρομάντης τοτε θα βλέπαμε τον σερβερ να έμοιαζε σαν αυτους του παραλθόν. ολοι μια σύμμαχια, ενας κακος που θα ετρωγε ξυλο κτλ. Και τελικα αυτο μπορει να μην ηταν το σχεδιο του αλλα ευτυχως που δεν εφαρμοστικε το σχεδιο των σας για μια συμμαχια μεταξυ ΣΑΣ-ΑοΕ-ΚΠΡ-ΑD-σνσ και εγω δεν ξερω ποιον αλλον.
    Μαλιστα με τις προσφατες εξελλίξεις φαίνεται καθαρα ποιος ηθελε περισσοτερο αυτον τον υπερσυνασπισμο. Οι ΣΑΣ φυσικα που φοβουνται μην τυχων χασουνε τους ΑD. οχι ψέματα, οχι να χασουνε τους ΑD αλλα εστω και ενα παιχτη και μετα τι θα κανουν. Ναι ναι ιστοριες λεω παλι και προπαγανιδιζω. Ξερετε καλα γιατι λεω. Γιορταζε και η παιχτης των AD τωρα κοντά στα φώτα, αν παρακολουθεις τα στατιστικα μπορεις να βγάλεις πολυ πραγμα.

αλήθεια μπαροκε στον S6 και εκει θα πατε ολοι μαζι για να σιμσιταρετε?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 19-01-12 στις 16:10
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Η μηπως νομίζετε δεν ξέρουμε για την μυστικη συμφωνια μεταξυ ΣΑΣ και ΤΓΡ (θα σου πω και ονοματα μπαροκε και ημερομηνια και ωρα) για την μη επιθεση μεταξυ ΣΑΣ και ΤΓΡ εως οτου θα σπασουν οι ζγστ με αντάλαγμα αντικείμενα.
    Οταν εγω μιλουσα για ανταλαγη του Μοναδικου τόπου δίαιτας ειμουν ο ........ φτωχε, τιμιε και απληροφοριτε παιχτη του σ2 και κυρίος παιχτη των τγρ.
    Δεν απορεις που οι αψημαχίες μεταξυ σασ και τγρ τελειώνουν στο φορουμ? δεν απορεις που οι ΣΑΣ πήραν το μοναδικο τρόπο δίαιτας. Οχι φυσικα γιατι εσείς δεν πατε να πάρετε τον σερβερ αλλα να τελιώσετε τους ζγστ. Ελα ομως που οι ζγστ ειναι σαν κατσαρίδες και δεν τελιωνουν. και στο τέλος το σύμφωνω θα το βάλετε στο κορφο σας και θα πατε σπίτι σας
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τελικα αυτο μπορει να μην ηταν το σχεδιο του αλλα ευτυχως που δεν εφαρμοστικε το σχεδιο των σας για μια συμμαχια μεταξυ ΣΑΣ-ΑοΕ-ΚΠΡ-ΑD-σνσ και εγω δεν ξερω ποιον αλλον.
    Φίλε μπάμια, επειδή απ ότι καταλαβαίνω προσπαθείς να συνθέσεις ιστορίες συλλέγοντας πληροφορίες δεξια και αριστερά, για άλλη μια φορά θα πληροφορίσω τους αγαπητούς συμπαίκτες μας, (αντίπαλους και συμμάχους, συμπαίκτες είμαστε όλοι), ότι η μόνη συμφωνία που υπήρξε πριν αρχίσει ο σέρβερ, ήταν μεταξύ ΑοΕ και SAS. Σαν A&D υπήρξε η συμφωνία αυτή λοιπόν ώστε να παίξουμε παρέα οι δυό μας. Η δε ΑοΕ επρόκειτω να ονομαστεί A&D. Ο λόγος που δεν έγινε αυτό, είναι ότι μαζευτήκαμε πολλοί παίκτες από διαφορετικές συμμαχίες και παρ' όλο που είμασταν οι νικητές του περσινού s2, επειδή ο αριθμός των νέων παικτών που ήρθαν ήταν μεγάλος, συμφωνήσαμε στο να χρησιμοποιήσουμε ένα νέο όνομα, ώστε να μην νιώθουν άσχημα οι ομάδες που εμπιστεύτηκαν εμένα και τον Πέτρο να παίξουμε παρέα. Η αποχώρηση των παικτών της A&D από την ΑοΕ, όπως έχω ξαναπεί, οφείλεται σε διάσταση απόψεων μεταξύ ημών (παίκτες της A&D) και του Πέτρου. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο, είτε σας αρέσει είτε όχι. Η αποχώρηση άλλων ομάδων από την AoE, αφορά εκείνες και μόνο τις ομάδες.
    Μετά την αποχώρησή μας λοιπόν, απλά έγινε το αυτονόητο, να τηρήσουμε την αρχική μας συμφωνία με την SAS και να πορευτούμε παρέα κάτω από το όνομα της SAS, για τον λόγο του ότι οι παίκτες της είναι σαφώς περισσότεροι από ότι η δεμένη αυτή ομάδα της A&D. Δεν θεωρήσαμε πρέπον να επιβάλουμε την αναγραφή του ονόματος της συμμαχίας μας στην νέα αυτή περιπέτεια. Άλλωστε αυτό που εμάς μας νοιάζει περισσότερο είναι η παρέα και η καλή συνεργασία.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα με τις προσφατες εξελλίξεις φαίνεται καθαρα ποιος ηθελε περισσοτερο αυτον τον υπερσυνασπισμο. Οι ΣΑΣ φυσικα που φοβουνται μην τυχων χασουνε τους ΑD. οχι ψέματα, οχι να χασουνε τους ΑD αλλα εστω και ενα παιχτη και μετα τι θα κανουν. Ναι ναι ιστοριες λεω παλι και προπαγανιδιζω. Ξερετε καλα γιατι λεω. Γιορταζε και η παιχτης των AD τωρα κοντά στα φώτα, αν παρακολουθεις τα στατιστικα μπορεις να βγάλεις πολυ πραγμα.
    Όσο για την διχόνοια που βλέπω ότι προσπαθείς να σπείρεις στις τάξεις της συμμαχίας της οποίας ανήκω (SAS) να γνωστοποιήσω σε όλους, ότι δεν υπάρχει περίπτωση να αποχωρήσει η A&D από το φετινό σχήμα. Ο λόγος είναι απλός. Τα παληκάρια της SAS, απο πέρυσι, αλλά κυρίως φέτος που συνεργαζόμαστε ως ένα πλέον, έχουν δείξει ότι φοράνε παντελόνια και πως την συμφωνία που κάναμε πριν την αρχή του σέρβερ, την τηρούν ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Όσο για την παίκτρια που αναφέρεις, να σε πληροφορίσω ότι πρόκειται για την πλέον πιστή οπαδό της παρέας μας και πως όποια παρεξήγηση μπορεί να γίνει, λύνεται από την γέννησή της. Γιατί εμείς στην SAS μιλάμε και μεταξύ μας έξω από τα δόντια και δεν κρατάμε μυστικά, ούτε κινούμαστε παρασκηνιακά όπως πολλοί άλλοι σε διάφορους σέρβερς.
    Πλέον λοιπόν, φέτος όταν μιλάς για εμάς, να μάθεις να αναφέρεσαι σε μια συμμαχία που ονομάζεται SAS. Είτε SAS αρέσει είτε όχι.

Ρένος
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Βρε ρενο..... ειπα εγω τιποτα για Α&D? ειπα για σασ. Ξερεις εσυ τι συμφωνιες κανανε οι σας και τι κανουν τα μελη της που λενε οτι συμφωνουνε σαν σασ?
    Βγαινεις και διαψευδεις σαν τι? σαν εκπροσωπος της σας. Μηπως η ΑοΕ στην οποια συμμετεχατε και εσεις και η ΣΑσ δεν ηταν ενας μεγαλος όγκος παιχτων για να μιλαμε για υπερσυμμαχια? Η σασ τοτε δεν ηταν ανεξαρτητη για να κανει τις δικες της συμμαχιες?
    ειπα εγω οτι οι σας δεν τιρουνε συμφωνιες? καθε αλλο ειπα οτι μεχρι και φιφες θα κατασκευαζαν ή θα σας επαιρναν απο την αγορα για να μην φυγετε εσεις ή καποιος παιχτης

Προεπιλογή

και σου ξαναλεω, οτι θιγειςενα θεμα που δεν υπαρχει λογος να το θιξεις. Δεν ζητησε κανεις να φυγει απο την συμμαχια. Δεν μιλαω ως εκπροσωπος της SAS, δεν ενηκω στο επιτελειο. Μιλάω ως εκπρόσωπος των παιδιών που είμασταν στην AD. Και επαναλαμβανω την συμφωνια που ειχαμε με την SAS πριν τον σερβερ, για αοε και sas. Τίποτα άλλο. Το τι μπορει να γινει μετα απο συμφωνίες, όπως ειπα παραπανω δεν το ξερω γιατι δεν ειμαι στην διοικηση. Αλλάότι και να κάνει, θα το ακολουθησω γιατι εχει δειξει οπαδός των ισσοροπιων του σερβερ και γιατι θα ειναι για το καλο μας, χωρις να χαλαει το παιχνιδι. Εσυ που τα ξερεις ολα αυτα που λες, εισαι μηπως στην διοίκησή μας?
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Μιας και όλοι μιλάνε με .... γεγονότα ημερομηνίες και ώρες θα ήθελα να είναι γραμμένη και μια άποψη από κάποιον που δεν ανήκει σε καμιά από τις πρωτοκλασσάτες συμμαχίες αλλά που παίζει στον σ2 εδώ και χρόνια και που δεν ξέρει τίποτα από αυτά.
    Για την ακρίβεια δεν είναι καν άποψη αλλά ... το τί έχει περάσει μέχρι στιγμής σε εμένα τον αδαή αναγνώστη του φόρουμ και παίχτη.

SAS και TGR από πέρυσι είχαν κανονίσει να μπούνε μαζί πλάϊ πλάϊ και να έχουν το κεφαλάκι τους ήσυχο διατεταρτημοριακά ώστε να καθαρίσουν οι μεν την περιοχή τους και οι δε να ασχοληθούνε με τους ZGST.
    Στα πλαίσια αυτά έγιναν προσπάθειες προσέγγισης της SAS αρχικά με ΑΟΕ και KPR (και συναφών συμμαχιών). Οι γνώστες των προηγούμενων σέρβερ θα ξέρουνε οτι σε κάποια στιγμή τα περισσότερα από αυτά τα σύμφωνα θα σπάγανε γιατί δεν συνάδουν με τον τρόπο παιχνιδιού των SAS είτε με προβοκατσιά είτε με παράλογες απαιτήσεις.

Οι ΑΟΕ φέτος πήγαν να κάνουν ό,τι και οι NMS πέρυσι. Καλά με όλους , καθαρίζουμε τεταρτημόριο (βάλτε SNS στην θέση των περυσινών Hellas) , παίρνουμε αντικείμενα και simciτάρουμε. Δεν τους βγήκε για πολλούς και διάφορους λόγους.

ZGST-HELLAS μπήκαν από την αρχή μαζί και δεν απασχολούν τα διπλωματικά δρώμενα (ενδιαφέρον έχει να δούμε αν θα υπάρξει κάποιο σύμφωνο με KPR όπως πέρυσι.).

Οι KPR ... απλά βλέπουν και γελάνε ....... και πολύ καλά κάνουν.

Εν κατακλείδι ..... τα μόνα σίγουρα σύμφωνα για το endgame -κατ εμέ που δεν ανήκω σε κανέναν απλά βλέπω τις εξελίξεις και κρίνω μόνος μου- είναι SAS-TGR (χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει οτι .... δεν θα ξεφύγει κατά λάθος κάνα χαμεράκι των SAS προς το θαύμα-που δεν πάνε- των δεύτερων αν δούνε οτι τους πλησιάζουν ............ έτσι και αλλιώς ... είπαμε στην Ελλάδα είμαστε και πάλι winners θα γράφει το 90% των παιχτών τους στα προφίλ τους )
    Τα άτυπα σύμφωνα μη επίθεσης δεν με απασχολούν και τόσο γιατί κανένας δεν μπορεί να ξέρει κάτω από το τραπέζι τί έχει παιχτεί. (μπορεί και οι TGR με τους ZGST να έχουν άτυπο σύμφωνο και να υπνωτίζουν τον σέρβερ ενώ παίζουν σε καθαρό τεταρτημόριο ................. εντάξει παρατραβηγμένο .... αλλά γαμώ θα ήταν ένα τέτοιο ενδεχόμενο)

Angry ενας ερωτας...μεγαλος!!!

θανος.....σεβεν.......αφιερωμενο με πολλυ λοβε!!! http://www.youtube.com/watch?v=TvpxOANnArc
    φιλικα,συμμαχικα!
    μαριος...

υγ:σεβεν μου ελειψες πολλυ!!!,δεν εχω με ποιον να τσακωνομαι....
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Liebe 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θανος.....σεβεν.......αφιερωμενο με πολλυ λοβε!!! http://www.youtube.com/watch?v=TvpxOANnArc
    φιλικα,συμμαχικα!
    μαριος...

υγ:σεβεν μου ελειψες πολλυ!!!,δεν εχω με ποιον να τσακωνομαι....
    χαχαχαχαχα
    αλητάκο

Σελίδα 3 από 73 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές