Σελίδα 42 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 32404142434452 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 411 έως 420 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ως γνωστο ειμαι μεγας χακερ και αντι να παω να βγαλω κανα φραγκο αποφασισα να χακαρο ολους τους γμστ !
    ...ζγστ είπαμε...
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Παρατήρησα ότι ο moderator έσβησε τα πολιτικά σχόλια που έγιναν από εμένα αλλά και άλλους συμπαίκτες (συνΈλληνες στην προκειμένη περίπτωση).
    Δεν γνωρίζω κάποιον κανονισμό που να απαγορεύει το σχολιασμό πολιτικών θεμάτων. Εαν υπάρχει τέτοιος, παρακαλώ να ποσταριστει εδω στο φόρουμ. Εκτός αν ενοχλήσαμε τους Γερμανους, να μας το πείτε ευθέως Θάνο.
    s1.2 EEX

Προεπιλογή

θάνο λογοκρισία από σένα?
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Δεν ξερω τι σχολια εκανες Ρενο αλλα δεν νομιζω οτι αυτα που εγραψα εγω εχουν κατι το μεμπτο.Ειτε αρεσει ειτε δεν αρεσει σε καποιους στην Ελλαδα ειμαστε.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω τι σχολια εκανες Ρενο αλλα δεν νομιζω οτι αυτα που εγραψα εγω εχουν κατι το μεμπτο.Ειτε αρεσει ειτε δεν αρεσει σε καποιους στην Ελλαδα ειμαστε.
    Απάντησα μεταξύ άλλων συνΕλλήνων, στο σχόλιο που έκανες σχετικά με τη ρίξη εσπεριδοειδών και λοιπών βρώσιμων στην μεθαυριανή παρέλαση, απολύτως κόσμια και εγώ όπως και οι υπόλοιποι και οι απαντήσεις αυτές, όπως και η δική σου αρχική τοποθέτηση, σβήστηκαν απο το φόρουμ.
    Και εκφράζω την απορία αυτή λοιπόν, επειδή όπως είπες και εσύ, δεν έχουν τίποτα το μεμπτό. Δεν γνωρίζω να υπάρχει κανόνας που να απαγορεύει τις πολιτικές συζητήσεις στο φόρουμ. Μάλιστα, δεν έγινε ούτε ένα σχόλιο σχετικά με την συγκεκριμένη λογοκρισία, ούτε καν με προσωπικό μήνυμα από τους διαχειριστές του φόρουμ. (ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΟΒΑΡΑ)

Υ.Γ.1 Και μην λάβω καμία καθυστερημένη απάντηση πως τα σχόλια ήταν off topic...
    Υ.Γ.2 Να και μία φορά που συμφωνούμε, σημειώσαμε πρόοδο (πλάκα)
    s1.2 EEX

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβώς
    στην κοινοβουλευτική χούντα της ελλάδας είμαστε!
    ότι θέλει κάνει ο καθένας και δεν τιμωρείται!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liebe 7 : 23-03-12 στις 21:35
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απάντησα μεταξύ άλλων συνΕλλήνων, στο σχόλιο που έκανες σχετικά με τη ρίξη εσπεριδοειδών και λοιπών βρώσιμων στην μεθαυριανή παρέλαση, απολύτως κόσμια και εγώ όπως και οι υπόλοιποι και οι απαντήσεις αυτές, όπως και η δική σου αρχική τοποθέτηση, σβήστηκαν απο το φόρουμ.
    Και εκφράζω την απορία αυτή λοιπόν, επειδή όπως είπες και εσύ, δεν έχουν τίποτα το μεμπτό. Δεν γνωρίζω να υπάρχει κανόνας που να απαγορεύει τις πολιτικές συζητήσεις στο φόρουμ. Μάλιστα, δεν έγινε ούτε ένα σχόλιο σχετικά με την συγκεκριμένη λογοκρισία, ούτε καν με προσωπικό μήνυμα από τους διαχειριστές του φόρουμ. (ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΟΒΑΡΑ)

Υ.Γ.1 Και μην λάβω καμία καθυστερημένη απάντηση πως τα σχόλια ήταν off topic...
    Υ.Γ.2 Να και μία φορά που συμφωνούμε, σημειώσαμε πρόοδο (πλάκα)
    Καλησπερα παλικαρια, παλιοτερα υπηρχε τωρα πλεον οχι. Βεβαια ο mod σωστα επραξε γιατι πατησε πανω στην παραγραφο 5 και συγκεκριμενα:
    §5c. Το spam απαγορεύεται.
    Ορίζουμε σαν spam:
    - Μηνύματα που δεν συμβάλουν ουσιαστικά στην συζήτηση του θέματος
    Οποτε οι πολιτικες συζητησεις δεν συμβαλουν στο παρον θεμα "νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2"

Φυσικα ο mod πρεπει να διαγραψει την απαντηση μου καθως ειμαι και εγω εκτος κανονισμων βαση του §7.
    §7. Οι "βοηθοί" δεν είναι ανεκτοί.
    Μόνο οι οι mopderators είναι υπεύθυνοι για την τάξη στο φόρουμ. Εάν δεν σας αρέσει κάτι ή βλέπετε κάτι το οποίο παραβιάζει τους κανόνες, παρακαλώ να το αναφέρετε με προσωπικό μήνυμα στους Υπεύθυνους. "Βοηθοί" που δεν κάνουν τίποτα άλλο από το να υποδεικνύουν τους κανόνες ή να κάνουν σχόλια όπως "κλείστε το", δεν θα γίνουν ανεκτά. Μόνο ο χρήστης που άνοιξε το θέμα μπορεί να ζητήσει το κλείσιμο, αλλαγή, διαγραφή ή μεταφορά του θέματος.
    Η συμβουλή σε άλλους χρήστες να χρησιμοποιούν την λειτουργία έρευνας δεν θα γίνουν ανεκτά, αν δεν υπάρχει κάποιο link σε ένα συγκεκριμένο και σχετικό θέμα.
    Οποτε διαγραψτε τα παραπανω

Επειδη λειπω καιρο δεν γραφετε και τι παιζετε στο σερβερ?
    Κατι διαβαζω για ντου των SAS στους ΑοΕ. Ο Θανος βγαινει και γραφει διαφορα για συνεργασιες των SAS και με πιανουν τα γελια. Ποιοι λενε για συνεργασιες οι ΑοΕ οι οποιοι πριν αρχισει ο σερβερ εκαναν κονε με SAS και οταν φαγαν πιτα μετα απο 2-3 μερες τα κονιασαν με TGR.
    Πηγε ο Νεκρομαντης φανταρος ομως και μειναν μονοι
    Ρε Θανο για πες μου, εστειλε καμμια συμμαχια, εκτος SAS, φεηκ οταν σας καναν ντου οι SAS?
    Για μια ακομα φορα Θανο μου εσεις ψαχτηκατε για βοηθεια. Απο οτι καταλαβα οι SAS ηρθαν μονοι τους και εσεις ψαχνοσταν γυρω γυρω για βοηθεια. Η κανω λαθος
    Oσο για τη διαιτα απο Tgr παλι δημιουργεις εντυπωσεις. Κρινεις εξ ιδιων. Οι Tgr παροτι εχουν αλλα στραβα, κοτες δεν ειναι. Διπλα στους SAS ειναι. Σε αντιθεση με κατι αλλους που βαλαν διπλα στους SAS τους συμμαχους τους
    ΥΓ. Baroke τα παρατησες? Καλα εκανες φιλαρακι παρε κανα τηλ. Ελπιζω να βρηκες καλη δουλεια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 23-03-12 στις 22:53

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρατήρησα ότι ο moderator έσβησε τα πολιτικά σχόλια που έγιναν από εμένα αλλά και άλλους συμπαίκτες (συνΈλληνες στην προκειμένη περίπτωση).
    Δεν γνωρίζω κάποιον κανονισμό που να απαγορεύει το σχολιασμό πολιτικών θεμάτων. Εαν υπάρχει τέτοιος, παρακαλώ να ποσταριστει εδω στο φόρουμ. Εκτός αν ενοχλήσαμε τους Γερμανους, να μας το πείτε ευθέως Θάνο.
    Ρενο διάβασε ρε αγορίνα σε ποιούς σέρβερ έχει δικαιοδοσία ο καθένας μοντερέιτορ πριν γράψεις χαζομαρούλες.

Φιλικά πάντα
    Θάνος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Liebe 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θάνο λογοκρισία από σένα?
    Οχι φυσικά. Πρόβλημα οράσεως (και) από σένα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παλικαρια, παλιοτερα υπηρχε τωρα πλεον οχι. Βεβαια ο mod σωστα επραξε γιατι πατησε πανω στην παραγραφο 5 και συγκεκριμενα:

Οποτε οι πολιτικες συζητησεις δεν συμβαλουν στο παρον θεμα "νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2"

Φυσικα ο mod πρεπει να διαγραψει την απαντηση μου καθως ειμαι και εγω εκτος κανονισμων βαση του §7.

Οποτε διαγραψτε τα παραπανω

Επειδη λειπω καιρο δεν γραφετε και τι παιζετε στο σερβερ?
    Κατι διαβαζω για ντου των SAS στους ΑοΕ. Ο Θανος βγαινει και γραφει διαφορα για συνεργασιες των SAS και με πιανουν τα γελια. Ποιοι λενε για συνεργασιες οι ΑοΕ οι οποιοι πριν αρχισει ο σερβερ εκαναν κονε με SAS και οταν φαγαν πιτα μετα απο 2-3 μερες τα κονιασαν με TGR.
    Πηγε ο Νεκρομαντης φανταρος ομως και μειναν μονοι
    Ρε Θανο για πες μου, εστειλε καμμια συμμαχια, εκτος SAS, φεηκ οταν σας καναν ντου οι SAS?
    Για μια ακομα φορα Θανο μου εσεις ψαχτηκατε για βοηθεια. Απο οτι καταλαβα οι SAS ηρθαν μονοι τους και εσεις ψαχνοσταν γυρω γυρω για βοηθεια. Η κανω λαθος
    Oσο για τη διαιτα απο Tgr παλι δημιουργεις εντυπωσεις. Κρινεις εξ ιδιων. Οι Tgr παροτι εχουν αλλα στραβα, κοτες δεν ειναι. Διπλα στους SAS ειναι. Σε αντιθεση με κατι αλλους που βαλαν διπλα στους SAS τους συμμαχους τους
    ΥΓ. Baroke τα παρατησες? Καλα εκανες φιλαρακι παρε κανα τηλ. Ελπιζω να βρηκες καλη δουλεια
    Γιατί ρωτάς; Αφου τα ξέρεις όλα...

Σελίδα 42 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 32404142434452 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές