Σελίδα 48 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 38464748495058 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 471 έως 480 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα, θέλεις να πληρώνεις 23κ στάρια παραπάνω για τα caesaries??
    κατά δεύτερον, θα χρησιμοποιήσεις εκπαιδευτή και διπλά στρατόπεδα και όχι κράνη???
    ευχαριστώ εκ των προτέρων.....
    είσαι οπαδός τον καφετιών ψοφαλογον δλδ!
    εύγε!
    και ναι ποτίστρα ξέχασα να βάλω.
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εσύ πιστευεις οτι οι SNS (που καποιοι ειναι πολυ καλοι φίλοι και δεν θέλω να τους μειώσω) εχουν το βάρος των 4 μεγάλων συμμαχιών τοτε οκ. τα ιδια μπορω να πω και εγώ για TDE και ενα κάρο άλλες συμμαχίες που έχετε ολοι μαζέψει.και ένα κάρο αλλους μεμονωμενους παικτες. Οσο για τους Zgst δεν ξέρω πόσοι θα υπάρχουν στο end game. Και είπα και κάτι άλλο στο τέλος.μετρατε acc και wing και μετά μιλήστε ολοι για οτιδήποτε άλλο.
    μια χαρα 3ους στην καταταξη τους βλεπω ομως!!!! αλλα απο την αλλη θα μου πεις οτι και η γμστ ειναι στην 8η θεσουλα ειναι στην ιδια δυναμικη δηλ ? γτ η δουλευομαστε μεταξυ μας η απλα δουλευομαστε μεταξυ μας

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εσύ πιστευεις οτι οι SNS (που καποιοι ειναι πολυ καλοι φίλοι και δεν θέλω να τους μειώσω) εχουν το βάρος των 4 μεγάλων συμμαχιών τοτε οκ. τα ιδια μπορω να πω και εγώ για TDE και ενα κάρο άλλες συμμαχίες που έχετε ολοι μαζέψει.και ένα κάρο αλλους μεμονωμενους παικτες. Οσο για τους Zgst δεν ξέρω πόσοι θα υπάρχουν στο end game. Και είπα και κάτι άλλο στο τέλος.μετρατε acc και wing και μετά μιλήστε ολοι για οτιδήποτε άλλο.
    Τώρα αν είναι σοβαρή απάντηση στο ότι κάποιοι είναι ανακόλουθοι σε αυτά που κάνουν και αυτά που λένε το πόσοι από ZGST θα παραμείνουν μέχρι το τέλος του server τι να πω , σηκώνω τα χέρια ψηλά...Δεν είμαι μάντης να σου πω πόσοι θα μείνουν ,ξέρω ότι στην αρχή ήταν 500 account και σίγουρα κατά πολύ περισσότεροι από εμάς .
    Για TDE και λοιπές συμμαχίες που έχουν μαζέψει κάποιοι δε ξέρω ποιους εννοείς , λίγο που κοίταξα το analyser πάντως είδα τα μέλη τους μοιρασμένα όσα απέμειναν στο συνασπισμό KPR-ZGST και γνωρίζω πως ο πρώην αρχηγός τους παίζει με AoE .
    Όπως είναι και το λογικό δηλαδή , διαλύωντας μια συμμαχία του τεταρτημορίου σου να πάρεις όποια μέλη τους θέλεις μαζί σου , το κάνατε κι εσείς με LORDS το κάναμε κι εμείς με ZGST κλπ.
    Εγώ αυτό που σου ζήτησα είναι να μη συνεχίσεις να μιλάς για κάθε τεταρτημόριο μόνο του και λοιπές ιστορίες όταν ήδη υπάρχουν 2 φανερές συνεργασίες σε διαφορετικά τεταρτημόρια , μια με μορφή wing και μία με μορφή συνασπισμού.

Alkiviades
    only~TGR~
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα αν είναι σοβαρή απάντηση στο ότι κάποιοι είναι ανακόλουθοι σε αυτά που κάνουν και αυτά που λένε το πόσοι από ZGST θα παραμείνουν μέχρι το τέλος του server τι να πω , σηκώνω τα χέρια ψηλά...Δεν είμαι μάντης να σου πω πόσοι θα μείνουν ,ξέρω ότι στην αρχή ήταν 500 account και σίγουρα κατά πολύ περισσότεροι από εμάς .
    Για TDE και λοιπές συμμαχίες που έχουν μαζέψει κάποιοι δε ξέρω ποιους εννοείς , λίγο που κοίταξα το analyser πάντως είδα τα μέλη τους μοιρασμένα όσα απέμειναν στο συνασπισμό KPR-ZGST και γνωρίζω πως ο πρώην αρχηγός τους παίζει με AoE .
    Όπως είναι και το λογικό δηλαδή , διαλύωντας μια συμμαχία του τεταρτημορίου σου να πάρεις όποια μέλη τους θέλεις μαζί σου , το κάνατε κι εσείς με LORDS το κάναμε κι εμείς με ZGST κλπ.
    Εγώ αυτό που σου ζήτησα είναι να μη συνεχίσεις να μιλάς για κάθε τεταρτημόριο μόνο του και λοιπές ιστορίες όταν ήδη υπάρχουν 2 φανερές συνεργασίες σε διαφορετικά τεταρτημόρια , μια με μορφή wing και μία με μορφή συνασπισμού.

Alkiviades
    only~TGR~
    Αλκιβιάδη τα έχεις τσούξει σήμερα ή ιδέα μου είναι?
    Οι SNS αποτελούταν από 4 συμμαχίες και πήραμε μονό 30 λογαριασμούς, όποτε μην ακούω αερολογίες βραδιάτικα
    Αν θυμάσαι καλά και εσείς 30 άτομα ήσασταν πέρυσι και σε άλλο τεταρτημόριο και όταν μας ζητήσατε να γίνετε S.A.S σας πήραμε, μην ξεχνιόμαστε

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλκιβιάδη τα έχεις τσούξει σήμερα ή ιδέα μου είναι?
    Οι SNS αποτελούταν από 4 συμμαχίες και πήραμε μονό 30 λογαριασμούς, όποτε μην ακούω αερολογίες βραδιάτικα
    Αν θυμάσαι καλά και εσείς 30 άτομα ήσασταν πέρυσι και σε άλλο τεταρτημόριο και όταν μας ζητήσατε να γίνετε S.A.S σας πήραμε, μην ξεχνιόμαστε
    δεν είναι για εσάς τα καρφιά χαλάρωσε διευκρίνησα ποιοι έκαναν wing και ποιοι συνασπισμό.
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

δεν είναι για εσάς τα καρφιά χαλάρωσε διευκρίνησα ποιοι έκαναν wing και ποιοι συνασπισμό.
    Τότες, το έχεις διατυπώσει λάθος, γιατί όποιος διαβάσει το μήνυμα σου άλλο καταλαβαίνει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη a.montana : 29-03-12 στις 00:42

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότες, το έχεις διατυπώσει λάθος, γιατί όποιος διαβάσει το μήνυμα σου άλλο καταλαβαίνει
    ''Και άντε πες εσείς τους κάνατε wing τους SnS πάει στα κομμάτια , τους άλλους που το παιζαν υπερασπιστές των ισορροπιών του server και έχουν συμφωνήσει για end game με ZGST δε τους βλέπεις ?????''

Μια χαρά το έγραψα.
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

Επειδη ψαχνεται ολοι σας μια επισημη απαντηση θα σας τη δωσω για να ληξει και το θεμα με τα αντικειμενα των hellas και των zgst που πηραμε!Λοιπον οταν σου στελνουν μηνυμα καλησπερα γουσταρετε ενα αντικειμενο γιατι δεν μπορουμε να το καλυψουμε?Εγω απαντησα τι δωρακι?Απαντηση:Ναι
    Οσοι καταλαβατε καταλαβατε δεν θα γραψω κατι παραπανω για αυτο!Τωρα παμε το Μαζικο που κανατε!Φυσικα ενα μαζικο ειναι παντα ωραιο εχει αγωνια χαβαλε τα παντα!Τωρα μας βαραγατε 80 με 100 caps και χτυπησατε σε 10-11 real!Τωρα αμυνα βγαλαμε σε ενα cap εμεις!Χαθηκαν δυο αρμυ τα γνωστα gary-jaguar!Τωρα χτυπησατε κατα κυριο λογω αμυντικα accs και αυτα που επειδη ειναι δυσκολοι οι καιροι παιζονται χωρις χρυσο!Μιλαμε για σιταρια στο 12 με 14.Χτυπησατε ενα επιθετικο acc καλο το οποιο δεν μηδενισε και κανατε σοβαρη ζημια(Το μονο που σηκωνεται με gold γρηγορα)Τωρα σε ενα μαζικο που χτυπησατε τοσα caps πηγατε και βαρεσατε real με 8 και 12 επιθεσεις να σπατε αποθηκες και σιταρια.Δε λεω καλη ζημια σε ορισμενα accs αλλα τοσος κοπος για αυτο?Αυτα απο μενα συγχαρητηρια σε αυτους που κατσανε και βαραγανε επιθεσεις 25μαρτιου και θα τα πουμε συντομα..

Υ.Γ δεν θα απαντησω σε καποιο μηνυμα και για οποιον ειπε οτι την φαγαμε και δεν μιλαμε νομιζω απο περυσι σε καθε επιτυχια απεναντι στους saints οι K.P.R. (Δοιηκηση) δεν ειχει βγει ποτε να πει κατι ποσο μαλλον φετος που ειμαστε ακομα πιο ησυχα παιδακια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zarate619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη ψαχνεται ολοι σας μια επισημη απαντηση θα σας τη δωσω για να ληξει και το θεμα με τα αντικειμενα των hellas και των zgst που πηραμε!Λοιπον οταν σου στελνουν μηνυμα καλησπερα γουσταρετε ενα αντικειμενο γιατι δεν μπορουμε να το καλυψουμε?Εγω απαντησα τι δωρακι?Απαντηση:Ναι
    Οσοι καταλαβατε καταλαβατε δεν θα γραψω κατι παραπανω για αυτο!Τωρα παμε το Μαζικο που κανατε!Φυσικα ενα μαζικο ειναι παντα ωραιο εχει αγωνια χαβαλε τα παντα!Τωρα μας βαραγατε 80 με 100 caps και χτυπησατε σε 10-11 real!Τωρα αμυνα βγαλαμε σε ενα cap εμεις!Χαθηκαν δυο αρμυ τα γνωστα gary-jaguar!Τωρα χτυπησατε κατα κυριο λογω αμυντικα accs και αυτα που επειδη ειναι δυσκολοι οι καιροι παιζονται χωρις χρυσο!Μιλαμε για σιταρια στο 12 με 14.Χτυπησατε ενα επιθετικο acc καλο το οποιο δεν μηδενισε και κανατε σοβαρη ζημια(Το μονο που σηκωνεται με gold γρηγορα)Τωρα σε ενα μαζικο που χτυπησατε τοσα caps πηγατε και βαρεσατε real με 8 και 12 επιθεσεις να σπατε αποθηκες και σιταρια.Δε λεω καλη ζημια σε ορισμενα accs αλλα τοσος κοπος για αυτο?Αυτα απο μενα συγχαρητηρια σε αυτους που κατσανε και βαραγανε επιθεσεις 25μαρτιου και θα τα πουμε συντομα..

Υ.Γ δεν θα απαντησω σε καποιο μηνυμα και για οποιον ειπε οτι την φαγαμε και δεν μιλαμε νομιζω απο περυσι σε καθε επιτυχια απεναντι στους saints οι K.P.R. (Δοιηκηση) δεν ειχει βγει ποτε να πει κατι ποσο μαλλον φετος που ειμαστε ακομα πιο ησυχα παιδακια
    Συνεχίζεις την παραμύθα βλέπω και χαλάς την καλή εικόνα της συμμαχίας σου ... οι ανιχνεύσεις δλδ απο ZGST έφευγαν κατά τύχη όταν σας κάναμε το μαζικό ? οι άμυνες από την leader τους κι αυτές τυχαία πήγαιναν στα -/- ? . Το ότι λένε οι ZGST οτι πάτε μαζί end game το βγαλαν από το μυαλό τους ? Δε λέω ο καθένας παίζει με τη στρατηγική του και δικαίωμα του αλλά μη βγαίνεις ρε Γιαννάκη να λες παμε μόνοι μας κ ιστορίες γιατι ολα καποια στιγμη βγαινουν στη φορα.

ΥΓ δες καλυτερα τα account σας δεν εισαι ακριβης ουτε στον αριθμο που χτυπηθηκαν ουτε στο επιπεδο των σταριων ουτε στο αν ηταν αμυντικα η επιθετικα.

ΥΓ 2 μετα χαρας να τα ξαναπουμε , δε χανομαστε
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή σου΄πα, μου'πες σερβερ

καλησπέρα sas,
    Αν και παιζω χρόνια το παιχνίδι, τελευταία προτιμούσα ξένους οικονομικότερους σερβερ απο τους ελληνικούς αλλα φέτος λόγω παλιας παρέας απο τον 5 του '2010-2011 ειπα να ξαναμπω. Ετυχε λοιπόν μια προσωπική φιλία με έναν εκ των πρώην αρχηγών της sas να με οδηγήσει εκει, προσδοκώντας να παίξω καλό "ξύλο". Δυστυχώς καταστάσεις και γεγονότα με οδήγησαν να φύγω και να αφήσω το λογαριασμό μου σε άλλα χερια. Αυτος είναι και ο λογος που δεν το αποκαλύπτω να μην εκθέσω κανενα για παραβίαση κανονισμών.
    Ομως, αυτό με το φαινόμενο sas, ξεφούσκωσε. Χαθηκε το "μαχητικο και αγωνιστκό" προφίλ και οι βλέψεις για το σερβερ οδήγησαν σε διαστρέβλωσης της ταυτότητας της συμμαχίας. Το αδιανόητο ομως για μένα είναι το "να τα έχουμε καλα με τους κοντινους" και να βαράμε τους μακρυνους, βλεπε αοε. και φυσικα να υπαρχει και η ασφάλεια χρόνου σε συλλογή αμυντικών και πληροφοριών οπως έγινε και με τη θρυλική στουκα της αοε σε εμας, χωρις να το εχει σχολιασει κανένας μεχρι τωρα. 100% επιτυχια στις προβλέψεις μας? στις προβλέψεις sas? ω, τι τύχη. Από την άλλη, τα φλέρτ με την kpr δεν εχουν τόπο κύριοι της ηγεσίας. ή παμε δυνατα ή όχι. δηλαδη ειμαι υποχρεωμένος να καλύψω καπ απο μια συμμαχια που δεν εχω σχέση αν της ξαναεπιθετθει αλλη? προς θεου, με την kpr δεν εχω κάτι. αδιάφορη μου είναι αλλα γιατι να ενισχύσω? για να βγει η tgr απο το παιχνίδι που ίσως κρατάει ακόμη σχεσεις με αοε? ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
    Για αυτό την κάνω με ελαφρια πηδηματάκια και αφήνω τον 2 στην κολασμένη του διπλωματία. Θα προτιμήσω τους ξένους που πέρα απο φθηνοί είναι και ολιγομίλητοι με πολύ ξύλο.
    Γεια σας.
    Υ.γ. Αν.. λέω αν καποιος νομιζει οτι κατι απο τα παραπανω ανήκει στη σφαίρα της φαντασίας, ας μου στείλει pm και θα παρει στοιχεία.

Ευχαριστω

Σελίδα 48 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 38464748495058 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές