Σελίδα 51 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 501 έως 510 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

απαντησε σε αυτα
    Ομως, αυτό με το φαινόμενο sas, ξεφούσκωσε. Χαθηκε το "μαχητικο και αγωνιστκό" προφίλ και οι βλέψεις για το σερβερ οδήγησαν σε διαστρέβλωσης της ταυτότητας της συμμαχίας. Το αδιανόητο ομως για μένα είναι το "να τα έχουμε καλα με τους κοντινους" και να βαράμε τους μακρυνους, βλεπε αοε. και φυσικα να υπαρχει και η ασφάλεια χρόνου σε συλλογή αμυντικών και πληροφοριών οπως έγινε και με τη θρυλική στουκα της αοε σε εμας, χωρις να το εχει σχολιασει κανένας μεχρι τωρα. 100% επιτυχια στις προβλέψεις μας? στις προβλέψεις sas? ω, τι τύχη. Από την άλλη, τα φλέρτ με την kpr δεν εχουν τόπο κύριοι της ηγεσίας. ή παμε δυνατα ή όχι. δηλαδη ειμαι υποχρεωμένος να καλύψω καπ απο μια συμμαχια που δεν εχω σχέση αν της ξαναεπιθετθει αλλη? προς θεου, με την kpr δεν εχω κάτι. αδιάφορη μου είναι αλλα γιατι να ενισχύσω? για να βγει η tgr απο το παιχνίδι που ίσως κρατάει ακόμη σχεσεις με αοε? ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
    και σταματα να αποπροσανατολιζεις το κοσμο και τους συμμαχους σου.... τελικα ολοι εχουν ενοχα μυστικα.... για αυτο την κανουμε για αλλους σερβερ καταλαβες αποεεεελ..... δεν θελω να ασχολουμε καν
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

συγγνώμη ,κ. μπαμιατζη ,μήπως μπορείτε να βάλετε κάνα υπότιτλο ?
    γιατί με αυτά τα καρφιά και τις σπόντες εγώ δεν έχω καταλάβει τίποτα
    και μάλλον θα το γυρίσω στον αντένα να δω καμια ξανθιά
    θα μιλήσετε καθαρά όλοι σας ? η θα γραφετε συνεχεια @@@@ μονο και μονο για να δημιουργείται εντυπώσεις ?
    άντε γιατί τελειωσε και το pop koρν
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ζορι σου για τον φλεβαρι ειναι ή για το 1995
    ρε ακη απανησε για αυτα που σε ρωτανε (οχι εγω) και μην εμπλεκεις αλλους για να σε σωσουν
    αγορι μου, καταλαβε κατι, δεν εχω αναγκη απο κανεναν να με σωσουν, δεν κινδυνευω αλλωστε...
    και δεν εχω κολλησει ποτε στο να απαντησω σε κατι...
    αυτο το κειμενο που μου ζητας να απαντησω, δεν ρωταει κατι , απλα αναφερει, και λεει την αποψη του, και κατ'αυτον τα γεγονοτα που εχουν λαβει μερος στη συμμαχια μας...
    εγω θα απαντησω βαση της κρισης μου, αν και το εκανα ηδη...
    ο συγκεκριμενος παιχτης, οποιος κ αν ειναι, και σιγουρα δεν ειναι ο μοναδικος στον κοσμο που το κανει αυτο το πραγμα, καπου δεν του εκαναν το "χατηρι"...
    και βρηκε αυτον τον τροπο να εκφρασει καποια πραγματα... ωραια, αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος ουτε εγω ουτε και κανεις απο την συμμαχια μου, να δικαιολογηθει για κατι...
    ο κυριος sxetikos απο την στιγμη που ενιωθε τοση καταπιεση, και βγαζει τωρα αυτα τα αποθημενα, ας το εκανε πιο παλια, και οχι τωρα αφου εχει πει τα ιδια με μας τοσο καιρο, και ξαφνηκα εγινε αλλος ανθρωπος, με αλλα πιστευω...

μπαμια, το οτι συνεχιζεις να ασχολησε με το ατομο μου και την προσωπικοτητα μου, σου λεω και παλι, οτι εχεις προβλημα, και ναι εχω μεγαλη καρδια και σε λυπαμαι.
    εγω ειμαι ενα τιποτα για να μπορεσω να κρινω εσενα σαν ανθρωπο, και δεν το κανω, αντιθετως εσυ, το κανεις ολη την ωρα, δεν ξερω μηπως εχεις την ιδεα οτι εισαι ΘΕΟΣ?
    και γραφοντας με κοκκινα γραμματα και να απαντας με υπονοουμενα εκει που εσυ πιστευεις οτι με μειωνεις εμενα, πιστευεις πως δειχνεις ανωτεροτητα... ???
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

γώ θα σου πρότεινα εσένα και στης συμπεθέρες να μπείτε στον επόμενο γύρο του σ2 (σε ένα σοβαρό server)στα + + για ένα υγιή ανταγωνισμό και για σοβαρό πρωταθλητισμό στο "τραβιαν"...
    και εδω να συμφωνησω κατα ενα μερος μοναχα "πρωταθλητισμο" ναι κυριοι εκ της ΣΑΣ θα πρεπει να εισαστε νικητες τουλαχιστον σε αυτο το σερβερ αλλα οχι σοβαροι και ουτε με υγιη ανταγωνισμο
    άκου παλικάρι
    χέστηκα αν θα είμαι νικητής η όχι!(άλλοι τα λένε και τα βάζουνε στο προφίλ τους,όχι εμείς)
    της συμπεθέρες δεν θα της ανακατέψω σε αυτό διότι υπάρχουν παιδιά που σέβομαι μέσα εκεί!
    το νοημα του κειμένου μου ήτανε,ότι θα ήθελα μια δυνατή συμμαχία στα + +,για να δούμε ποσα φιδια πιάνει ο σάκος φιλαράκο μου!
    το ότι προσωπικά εγώ σαν μάριος γουστάρω άτομα του λόγου σου(με μεγαλο στομα και κ@@@@ κουλουρι),που το παίζουνε παικταράδες να τα λιώνω "τραβιανικα"...
    είναι άλλο θέμα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liebe 7 : 30-03-12 στις 21:17
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

0 Lieber μου το ειπε οτι κανεις τον καμποσο εδω και Κ@ΥL()N1S εεεε μα... παλι ψεματα αυτο το παιδι
    αναφερεσε σε εμενα?
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sxetikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσοι μου ζήτησαν πληροφορίες τις παίρνουν. 5 άτομα απο 3 συμμαχίες.
    Όσοι άλλοi απλα κοκορευονται και θελουν να μαθουνε ποιος ειμαι χωρις να ζητάνε στοιχεια, μάλλον τα έχουνε, έτσι Σκανερ-ακη?
    Αυτο για τους αρχηγους-ηγετες της sas αστο, δεν παιζει. Δεν υπαρχη αρχηγος ηγετης. Αντι να γίνεται παρειστικο κλίμα και να εχει πλακίτσα, βλέπω μονο "κλικες" και διαταγες. Ετσι συμμαχία με διαρκεια δε γινεται και για αυτο δε sas βλέπω και για άλλο σερβερ.
    Οσο για την ιστορία της sas ασε να εχω αποψη αρχίζοντας με την πολύ συντομη παρουσία της στον παρθενικο της s5.
    αν εισαι αυτος(οι) που νομιζο!
    να μιλας εσυ για κλικες....παει πολλυ αφαντε.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

και σταματα να αποπροσανατολιζεις το κοσμο και τους συμμαχους σου.... τελικα ολοι εχουν ενοχα μυστικα.... για αυτο την κανουμε για αλλους σερβερ καταλαβες αποεεεελ..... δεν θελω να ασχολουμε καν

ο λόγος που έφυγες δεν ήτανε αυτός!
    αλλα ότι έπαιζες με "αμπαλους" και δεν θα κατάφερνες να κανεις κάτι καλο(στην ομπρέλα της συμμαχίας σου μάλλον)
    και αυτά που λες για εντυπώσεις αλλου,άρχοντα του manipulating.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσεις εισαστε σιγουροι οτι τα κανετε ολα σωστα?
    Δύσκολη ερώτηση, αλλά με εύκολη - αδιαμφισβήτητη απάντηση

Το Θαύμα θα δώσει την απάντηση, όλα τα άλλα είναι γκρίνιες, γκρίνιες, γκρίνιες, ένα φαινόμενο που παρατηρήτε σε κάθε σέρβερ..

Είμαι Ζυγός και λέω τα πράγματα δίκαια ...

ΥΣ= Άκη behave your self,σε κανουν και παρεκτρέπεσαι Άγιος Άνθρωπος, σπάσε caps και σώσε μας
    (((.. I am sending you help..)))
    Dark Emperor - SAS
    ..

Προεπιλογή

ρε παιδια, μη το χαλασουμε και απο χαβαλε το γυρισουμε σε προσωπικες επιθεσεις.. θα μπει ο "μεγάλος" και θα αρχισει τα κοψε-ραψε στο τελος θα το κλειδωσει και δεν μπορεσω να ποσταρω αναφορες απο την κατ'ευφημισμον μεγαλη συμμαχια K.P.R που τελικά ειναι γατάκια , απ οτι φανηκε μεχρι στιγμης τουλαχιστον. μακάρι να βγω ψευτης , να πεσει ξυλο και να το ευχαριστηθουμε το παιγνιδακι.
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Προεπιλογή

Kαλησπερα σε ολους,εχω παιξει και παιζω σε αρκετους σερβερ μεχρι σημερα,τετοια κακομοιρια και τετοια ανανδρια ?θρασυδειλια να το πω? απο μερους της TGR δεν ξαναδα απο συμμαχια,τοσο χαμηλα δεν επεσε ουτε η περσινη A&D,να φτασει στο σημειο να στελνει απειλητικα η προειδοποιητικα IGM σε μελη της ZGST ,η ελατε με μας η θα σας κατεδαφησουμε!!!!!!!!!!
    Αν εισαστε μαγκες θα το κανατε οπως το κανουν ολοι κυριοι της TGR.Αλλα απο τσαμπα μαγκες τι να περιμενει κανεις???
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Σελίδα 51 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές