Σελίδα 52 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 242505152535462 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 511 έως 520 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπερα σε ολους,εχω παιξει και παιζω σε αρκετους σερβερ μεχρι σημερα,τετοια κακομοιρια και τετοια ανανδρια ?θρασυδειλια να το πω? απο μερους της TGR δεν ξαναδα απο συμμαχια,τοσο χαμηλα δεν επεσε ουτε η περσινη A&D,να φτασει στο σημειο να στελνει απειλητικα η προειδοποιητικα IGM σε μελη της ZGST ,η ελατε με μας η θα σας κατεδαφησουμε!!!!!!!!!!
    Αν εισαστε μαγκες θα το κανατε οπως το κανουν ολοι κυριοι της TGR.Αλλα απο τσαμπα μαγκες τι να περιμενει κανεις???
    Κάτσε βρε φίλε Aetie έχουν από την αρχή του σέρβερ που λένε οτι θα τους σπάσουν μέσα στο φόρουμ και εσένα σε πειράζουν τα igm στο παιχνίδι?
    Και ποιό το κακό άμα υπάρχουν παίκτες που θέλουν να τους πάρουν μαζί τους γιατί τους θεωρούν καλούς?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 31-03-12 στις 11:13

fotis649
    Guest

Προεπιλογή

Kαλησπερα σε ολους,εχω παιξει και παιζω σε αρκετους σερβερ μεχρι σημερα,τετοια κακομοιρια και τετοια ανανδρια ?θρασυδειλια να το πω? απο μερους της TGR δεν ξαναδα απο συμμαχια,τοσο χαμηλα δεν επεσε ουτε η περσινη A&D,να φτασει στο σημειο να στελνει απειλητικα η προειδοποιητικα IGM σε μελη της ZGST ,η ελατε με μας η θα σας κατεδαφησουμε!!!!!!!!!!
    Αν εισαστε μαγκες θα το κανατε οπως το κανουν ολοι κυριοι της TGR.Αλλα απο τσαμπα μαγκες τι να περιμενει κανεις???
    Ρε συ ''απορε τενκερλη''τι καθεσαι και γραφεις χωρις να εχεις παρει χαμπαρι τι γινετε στην συμμαχια σου?Ποτε επαιξες ξυλο σαν zgst?Ποτε εβγαλες μια αμυνα σαν zgst?Eπειδη σας πουλανε φουμαρα για μεταξωτες κορδελες οι KPR οτι θα βαλουν το ονομα σας διπλα στο θαυμα τους και τους χαρισατε οτι ειχατε και δεν ειχατε απο πολυτιμα νομιζεις οτι παιζεις τραβιαν?Προσωπικα συμφεροντα της ηγεσιας σας εξυπηρετειται και ακομα να το καταλαβετε....και μας λες οτι εχεις παιξει και τοσους σερβερ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Γιατι υπογραφεις σαν αρκουδος και οχι σαν zgst????????????Nτρεπεσαι????????

ΝEARXOS~TGR~

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μισο λεπτο γτ μπερδευτηκα ! εχεις παιξει αρκετους σσερβερ και παιζεις ακομη αλλα εμεις ειμαστε οι πιο χαμηλα? θρασυδειλους?κακομοιους? γουσταρω! αυτα τα λεει παικτης της γμστ για αλλους ?!θυμισε μου ποσοι ξεκινησατε τον σερβερ και ποσοι εισται! σας εχουμε κανει τοπι στο ξυλο σε λιγο θα σας αναθεσουμε σε ακαδημια για να σπανε να μαθαινουν !και ερχεσε στο φορυμ να κραξεις την πραξη ελεους καποιου μελους της ΤΓΡ? ναι μικρε πραξη ελεους ειναι γτ μπορει να σας σπαμε για ΠΛΑΚΑ αλλα υπαρχουν ατομα που ειναι ξηγημενα και παρασυρθηκαν στην γμστ χωρις να ειναι ενημερωμενοι για τον πολεμο! αυτοι δεν φταινε σε κατι, οποταν σεβομενος τον κοπο-χρονο-χρημα τους μπορει! να τους εγινε προταση(λεω μπορει αν δεν δω το μυνημα δεν πιστευω τπτ) απο καποιο μελος της ΤΓΡ.
    απορεια 1 για πες μου πως το κανουν ολοι?
    απορεια 2 τοσους σερβερ επεξες και παιζεις και δεν ειχες γνωσει των βασικων?και εξηγουσες και σε αλλο ατομο τρομαρα σου

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Έχεις παίξει σε τόσους server και μπήκες με τους zgst??????????????ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ έκανες μπράβο σου!!!!!!!!!
    άμα δεν σου αρέσει ο τρόπος μας μπορείς να μπεις στην συμμαχία μας να στέλενεις εσύ μηνύματα που δεν είσαι και τσάμπα μάγκας λέω εγώ τώρα!!!
    άσε το forum και ανέβασε κανένα "σιταρακι" η πατα κανένα αμυντικό!!!!

φιλικά σου τα λέω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 31-03-12 στις 12:32

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

Γιατι υπογραφεις σαν αρκουδος και οχι σαν zgst????????????Nτρεπεσαι????????

βρηκα το αγαπημενο λινκ γνωστης συμμαχιας : http://travian.kirilloid.ru/villages...,10,10&fs=31:D
    για πολυ ποπ κορν το φορουμ τελευταια.....
    περιμενα κατι πιο ενθουσιωδες απο τγρ για το μαζικο τους στους κπρ εκ του αποτελεσματος δηλαδη:
    http://www.youtube.com/watch?v=YTFdu0PsYQ8
    (απο το 1.30 εως 3.00)
    παρ ολιγον να χασετεεεεε και αντικειμενοοοοοοοοοο ....ο jag ομως σας την εφερεε ... σας εφερεεε και την σαμπανιααα

τυχαια εξαφανιστηκε ο nationalist μετα τις επιθεσεις?:τυχαια δεν ειχε νετ φημες λενε οτι παλι ειπε τη γνωστη δικαιολογια:το ντουαλ μου φταει....

ποπ κορν πριν κλεισουν τα μαρκετ προλαβενουμε....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ειμαι ενα τιποτα για να μπορεσω να κρινω εσενα σαν ανθρωπο, και δεν το κανω, αντιθετως εσυ, το κανεις ολη την ωρα, δεν ξερω μηπως εχεις την ιδεα οτι εισαι ΘΕΟΣ?
    YES...I AM.-
    ΕΓΩ ο Θεος και ο νταλαρας
    δεν μπορουμε να κριθουμε ... γιατι ετσι
    και γραφοντας με κοκκινα γραμματα και να απαντας με υπονοουμενα εκει που εσυ πιστευεις οτι με μειωνεις εμενα, πιστευεις πως δειχνεις ανωτεροτητα... ??? ειδες μπορω να ριχνω το επιπεδο μου
    γραφω με κοκκινα για να καταλαβεις ποια ειναι τα δικα μου λογια αφου γραφω μεσα στο δικο σου κειμενο τωρα εβαλα πρασινακι οπως ο ηλιος του ΓΑΠ. ΟΣΟ για την ανωτερότητα συ ειπες εισαι ενα τιποτα
    εγω ειμαι ενας ανθρωπος απο τα δις που εζησαν θα ζησουν δηλαδη ενας κοκκος αμμου στο συνολο της ανθρωποτητας που κατοικει το πλανητη γη, σκέψου τωρα οτι και η ανθρωποτιτα δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια παροδικη σκονη στην επιφανεια ενος ελάσονος δορυφορου καποιου απο τους δισεκατομμυρια ηλιους του γαλαξια μας ο οποιος ειναι ενας απο τα τρισεκατομμυρια γαλαξιες του συμπαντος(ΑΡΚΑΣ) αρα κατι παραπανω απο σενα

και ολη αυτη η αντιπαραθεση γινετε για να καταλαβεις και να αποτραβηξεις τα τσιρακια σου που μου εχουν πριξει τον και γεμιζουν τρολιες το φορουμ
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή εεεεε ναι ειμαι

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Liebe 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    άκου παλικάρι .....
    Τελικα εισαι πολλυ μεγαλος Μ@@@@@@@@
    οχι αλλα μπορω να γινω αν δεν σταματησεις να π@π@ρολογεις στο σ6. Δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο

το ότι προσωπικά εγώ σαν μάριος γουστάρω άτομα του λόγου σου(με μεγαλο στομα και κ@@@@ κουλουρι),που το παίζουνε παικταράδες να τα λιώνω "τραβιανικα"...
    η δουλεια μου δεν ειναι να ειμαι μεγαλος παιχτης στο τραβιαν Μαριε καθε αλλο..... αλλα ΜΕΓΑ μελος του φορουμ και προσεχε μην σχισεις κανενα καλτσον καθως θα λιωνεις τραβιανικα ατομα σαν του λογου μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 31-03-12 στις 13:47
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποπ κορν πριν κλεισουν τα μαρκετ προλαβενουμε....
    Τι να σου κανει το super market......εδω χρειαζεται το κινημα του ποπ-κορν να ερθουν τα φορτηγα να κατεβασουν τονους!!!!
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων

η δουλεια μου δεν ειναι να ειμαι μεγαλος παιχτης στο τραβιαν Μαριε καθε αλλο..... αλλα ΜΕΓΑ μελος του φορουμ
    και νομίζεις ότι το πετυχαίνεις με το να γράφεις και εσύ π@π@ρολογίες???????
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Railgun : 31-03-12 στις 14:04

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Railgun Εμφάνιση μηνυμάτων
    και νομίζεις ότι το πετυχαίνεις με το να γράφεις και εσύ π@π@ρολογίες???????
    φυσικα αναγκαζω τους αλλους να βγαλουν τους πραγματικους εαυτους του αφου στραβωσουν.... και μετα να τους μπαναρει ή να σβησει ο admin τις π@π@ρολογιες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 31-03-12 στις 13:56

Σελίδα 52 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 242505152535462 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές