Σελίδα 53 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253545563 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 521 έως 530 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικα αναγκαζω τους αλλους να βγαλουν τους πραγματικους εαυτους του αφου στραβωσουν.... και μετα να τους μπαναρει ή να σβησει ο admin τις π@π@ρολογιες
    αχαχαχαχαχαχα άντε καλά έδωσες ωραία απάντηση

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να σου κανει το super market......εδω χρειαζεται το κινημα του ποπ-κορν να ερθουν τα φορτηγα να κατεβασουν τονους!!!!
    E με αυτά που λες

Προεπιλογή

φυσικα αναγκαζω τους αλλους να βγαλουν τους πραγματικους εαυτους του αφου στραβωσουν.... και μετα να τους μπαναρει ή να σβησει ο admin τις π@π@ρολογιες
    axaxaxaxaxaxaxaxaxa
    μια μπαμια του φλεβαρη του 1995 εισαι, του '95 βεβαιως βεβαιως...

μου θυμησες και ενα ωραιο ανεκδοτακι τωρα, που σου παει γαντι...

ποια η διαφορα ενος γιατρου με τον Θεο...
    Ο Θεος δεν νομιζει οτι ειναι ο γιατρος
    ο γιατρος ομως νομιζει οτι ειναι Θεος...

νομιζεις οτι τα λες τοσο καλα, ωστε να φερεις τον κοσμο στο αμιν και παει λεγοντας...
    οχι παλικαρι μου, εισαι γελασμενος αν νομιζεις οτι μπροστα σε μια μπαμια θα κατσει ο καθενας (ή τουλαχιστον εγω) να βγαλει τα σωψυχα του, και να ταραχτεις απο την ηδωνη που θα νιωσεις επειδη θα μας μπαναρει ο admin...

MPAMIATZIS

και για να ερθουμε και λιγο στα περι τραβιαν (η ουσια αν δεν εχεις καταλαβει), οταν λες μεγαλος παιχτης κτλ. που κατ'εσε ειναι μειονεκτημα, δεν ξερω πως το βλεπεις ετσι αλλα δεν με απασχολει, μπορεις ευκολα να δεις τον λογαριασμο μου, και να δεις οτι δεν ειμαι αυτος που μου περιεγραψες, αλλα ειμαι στην 140 θεση ποπ , 357 στους επιθετικους , 574 στους αμυντικους... μια φαρμα ειμαι και εγω, μονο που καμια μπαμια δεν μπορεσε και δεν μπικε καν στον κοπο να με φαρμαρει...
    και σου ξαναλεω, οτι οταν μιλας για την συμμαχια μου, δεν προσβαλεις εμενα προσωπικα αλλα ολα τα παιδια, και το οτι σου στελνουν μηνυματα η οτιδηποτε λες, ειναι επειδη ακομη και τωρα τους αποκαλεσες τσιαρακια...
    εμεις δεν εχουμε τσιρακια, θες να γινεις το δικο μου να μαθω επιτελους πως ειναι αυτη η αισθηση

γραφω με κοκκινα για να καταλαβεις ποια ειναι τα δικα μου λογια αφου γραφω μεσα στο δικο σου κειμενο τωρα εβαλα πρασινακι οπως ο ηλιος του ΓΑΠ. ΟΣΟ για την ανωτερότητα συ ειπες εισαι ενα τιποτα
    εγω ειμαι ενας ανθρωπος απο τα δις που εζησαν θα ζησουν δηλαδη ενας κοκκος αμμου στο συνολο της ανθρωποτητας που κατοικει το πλανητη γη, σκέψου τωρα οτι και η ανθρωποτιτα δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια παροδικη σκονη στην επιφανεια ενος ελάσονος δορυφορου καποιου απο τους δισεκατομμυρια ηλιους του γαλαξια μας ο οποιος ειναι ενας απο τα τρισεκατομμυρια γαλαξιες του συμπαντος(ΑΡΚΑΣ) αρα κατι παραπανω απο σενα

και ολη αυτη η αντιπαραθεση γινετε για να καταλαβεις και να αποτραβηξεις τα τσιρακια σου που μου εχουν πριξει τον και γεμιζουν τρολιες το φορουμ
    αυτα ειναι μπαμιες στο φουρνο ??????
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

ακη εχεις ξεφυγει εντελως... δεν σεβεσε τους κανονισμους του φορουμ, δεν εχεις σκοπο να συζητησεις αλλα να αποπροσανατολισεις. Γινεσε ανιερος αναφερομενος στο θεο με σαχλα θρησκευτικα ανεγδοτακια για αυτο σταματαω εδω γιατι ξερω οτι θα με νικησεις.
    και εσυ και τα τσιρακια σου τραγουδατε
    αντε γειαααααααα

Ποτε μην τα βαζεις με εναν χαζο θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει

Υ.Σ: εχετε δικιο ξεφυγαμε δεν υπαρχει λογος να παρακολουθητε τοσο κακο εργο χωρις τιποτα εξυπνο
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μην ακουω τρελα! μπαμια κατσε ειμαι φανατικος οπαδος σου! αναλυση περιμενω και τη στον κοσμο

Προεπιλογή

και εσυ και τα τσιρακια σου τραγουδατε
    αντε γειαααααααα
    πολύ μεγάλη ιδέα έχεις για τον ευατό σου, σε κόβω μπροστά σε καθρέπτη να καμαρώνεσαι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Railgun Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ μεγάλη ιδέα έχεις για τον ευατό σου, σε κόβω μπροστά σε καθρέπτη να καμαρώνεσαι
    Όλοι έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τους εαυτούς σας. Αναρωτιέμαι αν παίζατε είτε με τους IMMORTALS είτε με τους SAINTS, αν θα βγάζατε γλώσσα όπως τώρα. Αλλά όχι, τώρα είστε όλοι σας παιχτούρες. ΚΑΜΙΑ sas, ΚΑΜΙΑ kpr, ΚΑΜΙΑ aoe και ΚΑΜΙΑ tgr.
    Μάλλον πρέπει να σας ξανά θυμίσουμε τι σημαίνει travian....

Προεπιλογή

οχι αλλα μπορω να γινω αν δεν σταματησεις να π@π@ρολογεις στο σ6. Δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο

η δουλεια μου δεν ειναι να ειμαι μεγαλος παιχτης στο τραβιαν Μαριε καθε αλλο..... αλλα ΜΕΓΑ μελος του φορουμ και προσεχε μην σχισεις κανενα καλτσον καθως θα λιωνεις τραβιανικα ατομα σαν του λογου μου
    λοιπόν φιλε hrampamiatzh σε προκαλώ εδώ ανοικτά αν έχεις κάτι για μένα ότι είπα ξείπα να το κανεις post!,παλιό κοτόπουλο!
    τώρα...
    άλλοι παίζουνε το γνωστό σύστημα http://www.youtube.com/watch?v=0unuo9z73Us
    εγώ είναι γνωστό ποιο account παίζω φιλε!
    εσύ γιατί κρύβεσαι πίσω από την ανωνυμία (φουστάνια)σου?
    μπαγάσα και στις 2 συμμαχίες έχετε account και kpr και aoe!
    η ηγεσίες το ξέρουνε?
    αχαχαχαχαχαχ
    έλα ρε "ξεκατινιασεμε" αν έχεις κάτι!!!

φιλικα παντα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liebe 7 : 31-03-12 στις 19:18
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SA~I~NTS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τους εαυτούς σας. Αναρωτιέμαι αν παίζατε είτε με τους IMMORTALS είτε με τους SAINTS, αν θα βγάζατε γλώσσα όπως τώρα. Αλλά όχι, τώρα είστε όλοι σας παιχτούρες. ΚΑΜΙΑ sas, ΚΑΜΙΑ kpr, ΚΑΜΙΑ aoe και ΚΑΜΙΑ tgr.
    Το ίδιο ισχύει και για σένα my friend
    πριν βγείς να μιλήσεις μάθε για την κάθε συμμαχια τι έχει κάνει.....συγκρινε τότε με το τι έχει κάνει και η δικιά σου και μετά μίλα......αν παίρνεις παράδειγμα τους τελευταίους σέρβερ τότε έπρεπε να προσθέσεις και τους SAINTS στις συμμαχίες που ανέφερες.........

Ace
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SA~I~NTS Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εσύ που είσαι ο μαμάω δλδ γιατί μιλάς ανώνυμα?

Σελίδα 53 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253545563 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές